Essence

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: ShadeAnnie, Módosítva: 2020. május 13.

2017-es téli limitált trendkiadás

Highlighter és arcpirosító duó csomagolásban.

Lussi

2018. december 12.

A pirosítót szerettem, a highlighter túl világos volt nekem. Ami miatt a kukában landolt, az a gagyi csomagolása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Cosette

2018. június 1.

A jó vélemények hatására, főleg a highlighter miatt vettem meg. A pozitívumai: a highligter nagyon szép, nem üt el sem a világos, sem a kicsit napbarnította bőrtöl. A pirosító nagyon kellemes csalódás volt. A színe elsőnek nem az én színemnek tűnt, nem is terveztem annyit használni. Aztán egyik este kipróbáltam és egy nagyon szép, egészen tartós pirosítót kaptam. Alapvetően rózsaszínes árnyalatokat hordok, ez viszont inkább pirosas/korallos, mégsem lesz bohócos és nem is üt el nagyon. A negatívumai között első sorban a magát a dobozt említeném, ami nem túl masszív, de lehet, hogy csak sikerült egy gyengébbet kifognom. Viszont utaztattam már és nem tört el, de egy leesést biztosan nem bírna ki. Valamint a highlighter szeret mászkálni, bár ezen egy fixálóval lehetséges, hogy tartósabbá tehető. Erről még lehet, hogy up-olok. Összességében szerintem megéri az árát, pláne hogy 2 nagyon jól kihasználható terméket kapunk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 1.

Szonja15

Korcsoport: < 18
2018. február 25.

Tetszik ez a kompakt megoldás.
A pirositó szép, a highlighter gyönyörűen csillog. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. február 25.

Tetszik ez a kompakt megoldás.
A pirositó szép, a highlighter gyönyörűen csillog. Szeretem.

illeseniko

2018. február 22.

Nemrég kaptam ajándékba, még csak párszor használtam, de meg vagyok vele elégedve. A pirosító pont annyira pigmentált, hogy ne legyen túlzás, a színe is pont jó. A highlighter része nem lesz a kedvencem, de ezért az árért az is elfogadható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 22.

nusysan

2018. február 22.

Szerintem jó kis vétel ezért az árért. Nem a legtartósabb, de szép a highlighter, természetes hatású (én rakok is belőle rendesen :D) és a pirosító is aranyos, olyan kis megpirultam a hidegtől. Nem must have, de utazáshoz praktikus és olcsó. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

Donna

2018. február 20.

Először azt hittem, hogy a felső réteg a 2 in 1. Csalódtam is, hogy a pirosító hatása zéró. Aztán gondoltam megnézem mit írnak róla a krémmánián és ott ooops a fényképen látom alatta nyitható. Mind a kettő részével nagyon elégedett vagyok, a pirosító pont jó nem túl rózsaszín, nem narancsos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 20.

psari

2018. február 15.

Nemrég vettem meg, nem a pirosító,hanem a highlighter miatt. A highlighter nagyon tetszik, rózsaszín befénylése igazán szép és természetes. A pirosító nem az én színvilágom ezért arról nem tudok véleményt nyilvánítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 15.

Makk Zsuzsó

2018. február 12.

Abszolut megérte lecsapnom rá. Szép, természetes színű a pirosítója, közepesen pigmentált, tartós. A highlighter univerzális árnyalata pedig szuperül kiegészíti a pírt, nagyon enyhén szaténos fényt ad, viszonylag kicsi csillámokkal. Ne hagyjátok ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 12.

2018. február 7.

Alapvetően csak a Catrice Kaviar Gauche "tányéros" highlighterért mentem a Müllerbe, de pont elsétáltam az Essence állvány mellett ahol szinte totál le volt fosztva a Winter Dreamin' kollekció, 2-3 körömlakk, pár kézkrém és ajakápoló illetve egy darab ebből a termékből árválkodott ott. Valamiért utána nyúltam, megnéztem, és megtetszett, úgyhogy hazahoztam, és nagyon örülök, hogy így tettem. A pirosítója nagyon természetes hatású, jól pigmentált, nem foltosodik, egyenletesen, szépen terül. A tartósságát meg az határozza meg hogy alatta milyen alapozó van, Estée Double Wear-en simán kitart változatlanul a munkaidő végéig. A highlighter halvány pezsgő színű, szolid darab, szépen el lehet dolgozni, tartósságára ugyanaz igaz mint a pirosítóéra, attól függ hogy mire visszük fel. Összességében bőven megér 1300 forintot, ha találtok még valahol belőle akkor nyugodtan csapjatok le rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 7.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Hidratálók: Magnesium Stearate

Részletesebb információ a smartskincare-en.