Essence

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: ShadeAnnie, Módosítva: 2020. február 26.

2017-es téli limitált trendkiadás

12 pigmentált árnyalatot tartalmazó paletta szatén és matt finishekkel.

kata112

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 1.

Egyáltalán nem pigmentált. A csomagolás szép de azonkívül semmi jót nem tudok róla mondani. Nem éri meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Detti9

2018. július 23.

A szemhéjfesték paletta csomagolása télies, szép, pasztell rózsaszín. A színei bár tartósak, de nem elég pigmentáltak és eléggé poroznak, illetve inkább visszafogott sminket lehet vele készíteni, azt is úgy, hogy fel kell építeni. Akciósan 1499 Ft-ért jutottam hozzá a Rossmannban, hétköznapokra jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Klau16

2018. július 18.

Nemrég vettem meg 1500 Ft-ért a Rossmanban. A csomagolása nagyon tetszett, ezért megvettem. Hát nem nagyon érte meg. Pigmentáltsága közelít a nullához. A csillámos színek főleg semmire sem használhatók. A csomagolása miatt kap egy hármast.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

Arianna01

2018. február 17.

A teszterektől én sem ájultam el, de mindenképp meg szerettem volna venni. És nagyon szeretem használni. A hozzáadott egyet nem olyan rossz, de én mégis a sajátommal használtam. Némelyik csillámos szín nagyon gyere, épphogy látszanak a színek, de a matt színek nekem teljesen jól működnek, látszanak a szememen, nem potyog le és viszonylag tartós is szemhéjalap nélkül is. Amióta megvan csak ezt használom a mindennapi sminkem elkészítéséhez.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 17.

Makk Zsuzsó

2018. február 7.

Én rendeltetésszerűen próbáltam használni, azaz szemhéjra ecsettel. Nem fogom leszedni róla a keresztvizet, nem olyan rossz paletta ez, noha valóban nem a legpigmentáltabbak a színek. Szemhéjalapra feltéve sokkal intenzívebben látszanak, mint ujjbeggyel kenegetve, úgy kissé becsapós. Teljesen korrekt nude sminkeket lehet vele összehozni. Kezdőknek is jó lehet, mert pl. a mélyítővonalba való árnyékoló színeket szépen lehet építeni, nem kell félni a túladagolástól, alig porzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 7.

CeCeDrake

2018. február 6.

Még jó, hogy volt az üzletben teszter 😂
Végig próbáltam a kezemen a színeket. De úgy, hogy másik márka szemhéjalap teszteréből került rá először.
Első reakció: ez miiiiiii???
Gyakorlatilag az alapon sem látszik a paletta 80%-a normálisan. Közel 3 db ezresért azért mást vár az ember 😃
Nem ajánlom senkinek. Pénzkidobás.
3000 Ft körül lehet venni jó palettát, de ez éppen nem az. Ha még egy kicsit az árat feszegetem...egy UD Naked Basics 29$, 7000 Ft kb. Gyakorlatilag 2 db ilyen árából majdnem meg is van. Csak hogy az árat és a minőséget tegyem egymás mellé.
Ha a kategóriát nézem, Makeup Revolution Iconic 3, akció nélkül 2000 Ft körül mozog, minőségben magasan veri ezt a játék/dísz palettát 😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

Még jó, hogy volt az üzletben teszter 😂
Első reakció: ez miiiiiii???
Nem ajánlom senkinek. Pénzkidobás.

Adora

2018. február 1.

Ajándékba néztem volna, pont jó kis visszafogott, de sokoldalú paletta lett volna egy kezdőnek...
Szerencsére volt kint teszter, úgyhogy még a boltban kiderült, hogy szinte semmi színe nincs. A matt színek egyáltalán nem pigmentáltak, a csillogósakban is inkább csak a csillám látszik, a szín alig.
Szóval maradt a polcon, jópár hasonló paletta kapható ebben az árfekvésben, ennél pedig nagyon könnyű jobbat találni. Sajnos a csalogató külső ellenére egyáltalán nem tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 1.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Hidratálók: Magnesium Stearate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.