Essence

Ár:   1295 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: csikosribizli, Módosítva: 2020. február 26.

2018. januári-februári limitált kiadás

4 szemhéjpúder és egy highlighter, selymesen lágy púderes textúrával - a trendi, zöld füstös szemekhez.

naiyah

2019. február 27.

szintén csomagolás miatt csaptam le rá, a színek gyönyörűek egész pigmentált, tartóssága közepes szintű azért nap végére rendesen megkopik még fixálóval is, az ára miatt viszont nagyon megérte

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

Black Fairy

2018. augusztus 27.

Meglepően jó termék! Én kimondottan a csomagolás miatt vettem meg, mert nyuszi...(Nem, még csak nem is érzem magam rosszul miatta, hogy csak emiatt vettem. :D)

A benne lévő highlighter sokkal jobb minőségű, mint valamennyi eddig essencetől próbált darab (tudjátok, amit külön lehet venni). A szemfestékek nagyon szépen pigmentáltak, csodásan eldolgozhatóak, bár kicsit peregnek felvitel közben. A tartósságukkal nincs baj, kibírnak 6 órát (ami a minimum, amit a szemfestékektől várok), nem kopnak, nem másznak el, nem peregnek...Nem vagyok benne teljesen biztos, ez miért tavaszi kiadás volt, mert a benne lévő árnyalatokat (magamon legalábbis) ősszel tudnám elképzelni inkább...
Én önmagában nem tudom használni, mert nekem kell minden sminkbe matt szín - és mivel ezek elég erős színek, sok csillámmal, ehhez a szokásosnál több matt szín kell, hogy valahogy ellensúlyozzam a fényességet...
A csomagolás - leszámítva az elejét, ami nagyon aranyos és ötletes - iszonyatosan gagyi...Mármint...záródik rendesen, de nem jó minőségű műanyagból van (aki annyi sminket tört már el, mint én, az érzi az ilyet...illetve látom a sötét jövőjét ennek a palettámnak is), meg szerintem simán lett volna egy tükörnek is hely a tetejében (ami megvastagítja azt a részt, és nehezebbé teszi az eltörését :D). Persze, emiatt nem vonok le csillagot...a pergésért viszont igen...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

mlilla

2018. május 6.

Annyira cuki a csomagolása! Es meglepő módon a szemhejpuderek sem rosszak benne! A highlighter kifejezetten szuper 😊 nagyon megéri az árát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

fokidora

2018. április 24.

Szintén csomagolás miatt vettem meg.^^ Ár-érték arányban szerintem nem rossz, könnyen tudok a színekkel dolgozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 24.

viki0322

2018. április 23.

Első sorban a csomagolása miatt vettem meg. Nagyon cuki és különleges, a benne lévő púderek porolnak, én még is szeretem használni, neszibe dobálós paletta mert egy teljes zöld és egy teljes bronz sminket is meg lehet vele csinálni. A műanyag csomagolás kicsit gyenge de a nyuszik tüneményesek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Hidratálók: Magnesium Stearate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Részletesebb információ a smartskincare-en.