Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. július 14.

Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás, 2020. X-Mas Wishes Candy Kisses kollekció része

Mandulás ajakradír. A mandulahéj por gyengéden radírozza az ajak bőrét, a macadámiaolaj és az E-vitamin ápolja azt. Édes cukorpálca illattal.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Babsszi

2021. január 7.

Csomagolás teljesen jó, imádom hogy ilyen rúzs formátumú nem tégelyes, a jelen helyzetben pedig még inkább praktikusabb. Szóval kivitelezés rendben, csomagolás minősége rendben, illat kellemes, radírozás 0, ajak hidratálása több mint a semmi. Összességében labellót is vehettem volna, az is pont ezt a semmit éri... Csalódás mert a pár éve piacra dobott smoothing ajakradír igazán jó termék volt, reméltem ez az lesz új csomagolásban, de sajnos meg sem közelíti azt.

up.: egy hónap használat után visszatértem. idővel előkerültek a kis mandulahéj szemcsék, ami minden napos használattal tényleg megfelelően ápolja és "karbantartja" az ajkakat (cserepesre száradt szájon továbbra se gondolom hogy használ). maga a hidratáló képességével is elégedett vagyok, minden este elalvás alatt vastagon felviszem, reggelre pihe puha a szám. összességében tűzoltásra nem jó, szétszáradt ajkakra nem jó, de mindennapos használat mellett egészséges állapotba tudja tartani a bőrt. 2ről 4re felcsillagozom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 7.

FATIvagyok

2021. január 6.

Az illata fogott meg a legjobban.Én a radírozó hatását éreztem,tetszenek benne a pici mandulahéj darabkák.
A hidratáló hatása nem a legjobb,de meglepő módon tovább bírta,mint gondoltam. Összességében nem bántam meg,hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.

szeliger

2020. november 26.

A tok a hagyományos szőlőzsíroké, klasszikus rúzsforma. Van rajta kis ragasztószalag, első használatkor a kupakot elfordítva elszakad. Ezt díjazom, csak elég nehezen vehető észre és nehezen megítélhető, hogy ép-e vagy már kibontott. Legalábbis az enyémen simán vissza tudom állítani úgy a kupakot, hogy épnek tűnjön.
A kupak viszonylag szorosan záródik, a táskában nem fog leesni. Az illat megosztó lesz, engem nem zavar, mert ilyen tömény rágógumis, édes cukorka illatra számítottam. Az aromát az ajkakon sokáíg érezni. Pár nap használat után jutottam csak el odáig, hogy érezzem a radírozó hatását. Kezdetben egyáltalán nem volt érdes a felszíne, pedig látszódtak benne apró barnás darabkák. Aztán ahogy kopott, szabaddá vált a mandulahéj törmelék, ezzel együtt nem karcol, nem kellemetlen. Az ápoló hatása közepes, felkenem és egy óra múlva már nem sokat érzek belőle.
Aranyos, hangulatos darab, végülis a benne lévő anyag sem haszontalan. Négy csillag, ugyan elsősorban a csomagolása miatt vettem meg, szívesen használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Mandula őrlemény. Fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként.

Színezék. Piros.