Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: C.Dóri, Módosítva: 2017. január 8.

Kategória:   Sminkek szájra

A természetességet hozzák el az ajkakra, csodálatos természetes fényt és színt hagyva maguk után.

4 árnyalatan kapható

nadalandy

2014. július 25.

Nagyon tetszett a színe,plus akciós terméke volt, ezért vettem meg. Számomra nagyon folyós, lágy az állaga és nem túl tartós. A színe nem túl erős, hanem valóban szép nude. Összeségében nem rossz, de vannak jobbak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 25.

zsoxcore

2014. április 13.

1000 éve vettem egy ilyen szájfényt, 04-es Toffee forever árnyalatút. Tökéletes volt a színe is és az 'íze' is. Igaz, hogy szinte már eszem a szájfényeket, de számomra ez volt a tökéletes nude szájfény. A negyede maradt csak meg, de már a tetején kivált egy olajos réteg. Nem csoda, mert nagyon régen vettem. Természetesen kivonták a forgalomból... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 13.

Oraculum

2014. március 8.

Imááádooom a karamellás illatát és a csodás, visszafogott színét, a Naked palettáim mindegyikéhez kitűnő választás:D
Enyhén csillámos, pont amennyire kell és felkenve nagyon passzol hozzám:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 8.

Enyhén csillámos, pont amennyire kell és felkenve nagyon passzol hozzám:)

OAdrienn

2013. december 23.

Átlagos szájfény. Nem ragad, nem különösebben tartós, de szép színe van és kellemes viselni. Viszont az illata nem tetszik, nekem túl édes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 23.

Laura

2013. augusztus 23.

Úgy volt bent egy DM csomagban amit pontokért váltottam ki. Akkor volt kifutó termék, gondolom azért tették ezt is bele. Én nagyon szeretem mert tartós és szép a színe csak a z enyémben van egy kicsi ezüstös fény azt nem nagyon szeretem mert a bőröm inkább meleg tónusú és picit elüt. Az illata picit nekem furi. Az ezüst miatt nem venném csak újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

Lauraaa

2013. augusztus 15.

Szerintem szuper. Nagyon tetszik a színe, jó az állaga, tartós. Nagyon sajnálom, hogy már nem kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 15.

kisenikoke

2013. július 27.

Ár-érték arányban egyszerűen szuper volt! Imádtam az állagát, a színét és az illatát!
Kár, hogy már nem kapható, mert vennék akkor.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 27.

Kár, hogy már nem kapható, mert vennék akkor.

Tiara MCmill

2013. július 25.

Szeretem,finoma az illata jó az állaga...tartós
de azért erősebb színeket adhatna, mert olyan mintha ajakfényt kennék csak fel...
nekem a nude kiss árnyalata van meg.
a csomagolása tényleg nagyon szép egyszerű

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 25.

Szeretem,finoma az illata jó az állaga...tartós
nekem a nude kiss árnyalata van meg.
a csomagolása tényleg nagyon szép egyszerű

ceanne

2013. április 16.

Müllerben vettem a Light Candyből, pont ilyen színt kerestem. Remélem csak tévedés, hogy már nem gyártják.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 16.

jane79

2013. április 5.

02 Light Candy árnyalat van meg. Applikátor kicsit fura számomra.
Tartós mint bármelyik, de az árához képest teljesen jó a minősége.
Leárazva vettem 390ft volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 5.

02 Light Candy árnyalat van meg. Applikátor kicsit fura számomra.
Tartós mint bármelyik, de az árához képest teljesen jó a minősége.
Leárazva vettem 390ft volt.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.