Essence

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: brygi, Módosítva: 2020. november 4.

"Nézz ki jól sportolás közben is: ezzel a primerrel nem probléma, hiszen izzadás álló formulájának köszönhetően edzés közben is tart, valamint SPF 20 fényvédőt tartalmaz. Láthatóan csökkenti a pórusokat, elfedi a bőrhibákat és elrejti az egyenlőtlenségeket – ideális alap a tökéletes sminkhez."

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

brczrk

2021. január 16.

Kicsit nehéz, ragacsos krém, viszont jól beleragad a smink. Kékeszöld a színe, így a bőrhibák elhalványítására szerintem szuper. Én hármas csomagban vettem (a szempillaspirállal és a színezőkrémmel együtt), az ára nagyon kedvező volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 16.

kisbobitas

2020. október 25.

Fura állaga van, kicsit nehéz eloszlatni. Egy idő után ugyan úgy átfényesedik az arcom tőle, szóval kis semmilyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 25.

szilvia.bano

2020. február 25.

Így utólag azt kell mondjam, hogy jobban bejött, mint a Maybelline Master Prime hidratáló primer (kék tubusos). Kissé ragadós állományú, télen kicsit kiemelte a száraz részeket a bőrömön, megkockáztatom, hogy enyhén szárított, nyáron viszont ilyen szempontból nem volt vele gond. Melegben ugyanakkor kicsit nehéz volt a bőrömnek. Viszont a smink tartós vele, nem szilikonos, és ez a primer kiegyenlíti a bőrfelszínt, szemben a Maybelline primerrel, aminél ezt nem tapasztaltam. Nem azt mondom, hogy életem primerje, így maradok az Astor Skin Match Protect primer-nél, de összességében nem rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 25.

Flora8

2019. július 1.

Még akkor vettem ezt a primert, mikor piacra dobta az essence. Felkenés után ragacsos, fényes viszont 3-5perc után lemattul és már nem is ragad nekem. Különösebb pórus/hibaelfedő hatást nem tapasztaltam és az én tapasztalatom alapján ugyan úgy bírja az izzadást és a sportot, mint bármelyik más primerem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 1.

katagali92

2019. június 28.

Nem éreztem semmi különösebb hatását, de mintha hidratálná az arcom. Felkenés után azonnal eltűnik, mintha csak beszippantaná a bőröm és kész. Nem látok semmilyen különösebb hatását... Ezért kap 3 csillagot.

Update: Mikor használom kicsit mégis tartósabb lesz az alapozó/BB krém fedése és az arcom enyhe pirosságán is javított egy kicsit. Ennyi pénzért megéri szerintem. 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 28.

sabomatilda

Korcsoport: < 18
2019. június 21.

Ez az első primerem és nagyon tartós, nagyon jól jön a zöld színe a piros pattanásaimra, és elég nagyon kevés belőle. Én nagyon ajánlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. június 21.

Lelaj

2019. május 19.

Holy Grail primer! Egyszerűen imádom ezt a terméket, zöld színű, ami nagyon jól kiiktatja a bőröm pirosságát. Az illata naptej szerű, ami nekem bejön, gondolom ez a benne lévő FPS miatt van. Hamar beivódik, jól hidratál és az alapozóval is jól működik. A pórusokat is "homályosítja", ami nálam nagyon fontos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 19.

vvv

2019. április 4.

Eddig az agyondicsért Artdeco szemhéjalapozót "használtam", ami abból állt, hogy kétszer kipróbáltam. Ugyanúgy kenődött a sminkem, mint előtte, ráadásul idegesítő volt, hogy egy kétszer használt, szinte "szűz" cucc a polcomon állt, de hiába.

Na de most, gondoltam beruházok erre a kis termékre és jelentem: odavagyok érte! Nagyon kevés kell belőle, és a nagyon extrém sportolás kivételével oltári, hogy mennyire a helyén marad. Mindezt mattító púder nélkül. Reggel felkenem, napközben néha ellenőrzöm, hogy még mindig tart-e, és igen: tart!!!!!!

Imádom!!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 4.

Imádom!!!!!!

EnciVarga

2019. február 1.

Sportolashoz ugyan nem hasznaltam, nyaron nagy melegben viszont igen. A catrice hd alapozommal jo baratsagban van, masokkal nem igazan mukodik nekem, ettol fuggetlenul szeretem. 🙂

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

Törpy

2019. január 11.

Sok hatasat nem vettem eszre,a piros foltokat halvanyitotta es talan ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 11.

Sok hatasat nem vettem eszre,a piros foltokat halvanyitotta es talan ennyi.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.