Essential Care

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Naurel.hu-n 3590 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. június 8.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Naurel.hu, 3590 Ft

Az Essential Care tusfürdőjének elagadó illatáról a citromfű és egy kevés mentol gondoskodik. Az aloe vera, az olívaolaj és a körömvirág gyengéden ápolja a bőrt. Kíméletesen tisztít, használhatod folyékony szappanként is.

Nem tartalmaz szulfátokat, parabéneket, mesterséges színezékeket és illatanyagot, A Soil Association minősítésével rendelkezik.

Ár: 3590 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

aivil

2016. február 11.

Isteni organikus alapanyagok, frissítő citrus illat, és hála a jó égnek SLS nélkül... nekem ez a legfontosabb, ha a mindennapi kézmosáshoz keresek folyékony szappant. Mivel nem bírok betelni a tiszta, finom illatával, ezért simán alkalmazom tusfürdőként is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 11.

rosetta5

2015. szeptember 14.

Nagyon frissítő, csodálatos az illata. Minden reggelemet vele kezdem. Nem szárítja a bőrömet. Régebben gyakran küzdöttem ekcémás foltokkal, de most nincs semmi panaszom. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 14.