Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ildiko.olasz, az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2014. június 12.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Ella

2015. május 12.

Sajnos nekem túl zsíros. :( Talán normál bőrre beválik, de extra zsírosra nem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 12.

Sajnos nekem túl zsíros. :( Talán normál bőrre beválik, de extra zsírosra nem.

jampiangel

2014. február 14.

Átlagos arckrém, lassan fogyott, hidratált, de a zsíros arcbőrömet nem hozta helyre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 14.

dorciiii

2013. június 26.

Nekem egyáltalán nem vált be. Együtt rendeltünk a barátnőmmel, egyikőnknek sem érzékeny a bőre ez a krém mégis csíp, éget. Nekünk egyáltalán nem jött be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 26.

papupanni

2012. november 10.

Szerintem nem olyan rossz. :) Csodát nem művel, de rosszat sem, igazából alig van hatása, csak picit puhább lesz tőle az arcbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 10.

CocoSunrise

2012. július 19.

Borzalom. Csípi a pattanásokat, nagyon zavaró erős parfümös illata van és semmit sem segít az arcbőrön, inkább árt neki. Az egyetlen pozitív oldala hogy jól hidratál. 6 napig bírtam az arcomon utána kivágtam a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 19.

tmelinda04

2011. október 27.

Az illata nagyon gáz, éjszakára szoktam felkenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 27.

Az illata nagyon gáz, éjszakára szoktam felkenni.

Judiit

2011. július 17.

Csatlakozom. Nekem is túl sok volt a krém. Nem éreztem, hogy egyensúlyba hozná az arcom száraz és zsíros részeit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. július 17.

LydiaDeetz

2011. április 25.

Ahhoz képest, hogy kombinált/zsíros bőrre készül elég 'nehéz' az állaga, ráadásul zavaróan viaszos illata van. Néhány óra után természetesen diszkógömbként fénylett tőle az arcom. Maximum normál bőrre ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 25.

ildiko.olasz

2010. november 4.

Nekem nem

Az én bőrömet nem tette sem teltebbé, sem feszesebbé, még csak nem is hidratálta rendesen. Az illata kellemes, a textúrája jónak tűnik, de nem segített sem a hideg okozta kiszáradáson, sem a kipirosodáson, sem a helyenkénti túlzsírosodáson.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. november 4.

Nekem nem

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, PEG-20 Stearate, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Sorbitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Sorbitol h 1 1

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.