Essie

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   13,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: malvina, az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2021. november 22.

Kiszerelés:   13,5 ml
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Magasan pigmentált körömlakk, amely az első rétegtől kezdve magas fedést biztosít. A szélesebb ecset, jól illeszkedik a körmök formájához, a pontos felvitel érdekében.

Ár: 2200 , Eladó: cirioedina
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, XX., fizetés: személyes átvétel Bp. 20. ker., vagy Foxpost-tal küldöm
Essie Körömlakk Cute as a button
Ár: 800 Ft , Eladó: fairyfelicita
Állapot: néhányszor használt, Helyszín: Oroszlány, fizetés: előre utalás után Foxpost, vagy posta, illetve személyesen

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

bleauwsy

2022. május 20.

Náluk találtam meg újra a szerelemszínem, amit oly régóta kerestem (csillogós pink). Tartósságától le vagyok nyűgözve, így részemről megéri az árát akkor is ha amúgy drágállom. Egész szép kis mennyiséget is adnak, az ecsettel pedig precízen és csíkmentesen lehet dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. május 20.

ErdelyiDiana

2022. május 20.

Egy szerelem. :) szinte alig van olyan szín amiben nem találnám meg önmagam. Borzasztó gyorsan szárad, gyönyörűen pigmentált, tartós (nekem). Nem tudok jobb lakkot nála. Neten gyakran lehet akciósan beszerezni ami már nagyon barátságos ár a minőségéhez képest.
Színskálában szerintem verhetetlen, könnyű lemosni (kivéve ha csillámos). A sötétebb színek sem fogják meg a körmöt. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 20.

Lufipufi1992777

2022. május 11.

Szepek a szinek,baromi draga ahoz kepest,hogy max 3 napot bir.. fedolakkja nelkul meg aznap megkopik,masnap kenheted ujra legalabbis a watermelont.. cserebe anyukabarat fedolakk nelkul ugyanis ahogy felkented,mar mehetsz is a dolgodra,annyira gyorsan szarad!🌸 ezert 4csillag,mert hat egy kisbaba mellett ez azert eletmento tud lenni!🤗

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 11.

cremeduchampagne

2022. május 10.

Már egész szép kis kollekcióm van ezekből a lakkokból, és szerintem mindegyik gyönyörű és tartós. Meg is kérdezték tőlem, hogy ez gél lakk e, annyira egységes hatása van. Az sem utolsó, hogy kiemelkedően tartós, nekem volt, hogy 11 napig bírta, minimális kopással. Minőségi manikűrélményt ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 10.

Myachi

2022. május 6.

Kedvenc körömlakk márkák, egyik színében sem csalódtam, de mint minden lakkhoz ehhez is kell fedőlakk

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 6.

Timitami

2022. április 18.

3 szín van meg, mind piros árnyalata. Két rétegben használom. Szépen fed, szépen fénylik, az ecsettel se nehéz bánni, majdnem géllakk hatást lehet vele elérni, hamar szárad, de sajnos hamar kopik. Most másik márka fedőlakkjával használom, 1-2 nappal tartósabb, de ez a fedőlakknak köszönhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. április 18.

tothblancsi

2022. január 18.

Két lakkom van eddig, mindkettő akciós volt, tehát ennyiért nem panaszkodom, viszont már eközött a két lakk között is van minőségbeli különbség, sajnos. A nude szuper volt, a harsányabb szín (feelin just lime) buborékosodott már fedőlakk nélkül is.
A színválaszték és tartósság miatt szerintem fogok még vásárolni a márkától, de inkább akkor, amikor akciósak. Úgy vettem észre, hogy mindig van 1-1 szín, ami 999.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 18.

vozardomi

2022. január 11.

A legjobb körömlakk, amit valaha próbáltam, de rajtam ez sem tart annyira sokáig, amennyire szeretném. Majd kipróbálom a márka saját alap és fedőlakkjával, és akkor lehet jobb lesz a helyzet. Az árnyalatok is megérnek egy említést, más márkáknál nem ennyire széles a színválaszték és nem annyira "szépek" az elérhető színek. Hat árnyalatom van:
Lilacism - világos lila (két rétegben működik)
Lady like - nude (bármennyi rétegben működik, intenzitástól függ, amit szeretnél)
Sugar daddy - babarózsaszín (nekem ez a legtermészetesebb hatású)
Ballet slippers - nagyon világos rózsaszín (2 rétegben valami csoda)
Birthday girl - aranyos rózsaszínes csillámos lakk (ez a legtartósabb)
Mrs. always right - mély rózsaszín (egy rétegben is nagyon jó, ezáltal nekem jobban is tart)
Megéri őket kipróbálni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 11.

Lilacism - világos lila (két rétegben működik)
Sugar daddy - babarózsaszín (nekem ez a legtermészetesebb hatású)
Ballet slippers - nagyon világos rózsaszín (2 rétegben valami csoda)
Birthday girl - aranyos rózsaszínes csillámos lakk (ez a legtartósabb)
Megéri őket kipróbálni:)

matyasflora

2021. december 22.

A kedvenc körömlakkjaim igazából már csak ezekt tartom itthon. A Really Red az egyik kedvencem. Géllak hatást tudok velük elérni és többnyire a márka fedőlakkját is használom hozzá. Szuperek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 22.

silence

2021. december 14.

Essie függő (és halmozó) vagyok, kb. 50 - 60 db különböző árnyalatú Essie-m van itthon, de biztosan bővül még a készlet :)
A gel couture verziója abszolút kedvenc, de ez a sima Essie is hatalmas szerelem! A Gel Couture változat talán fényesebb és picit tovább tart, igazi géles hatású manikűrt eredményezve, ezt a sima verziót pedig azért szeretem, mert a szivárvány minden színében megtalálható, ráadásul mindig megfognak azzal a marketinggel, hogy évszakról - évszakra újabb, limitált színekkel rukkolnak elő.
Szerintem az egyik legjobb körömlakk, veri a drágább, márkásabb társait!
A legtöbb szín 2 rétegben tökéletesen fed, 1 - 2 egész világos színnél tapasztaltam, hogy elbírják a harmadik réteget is, annak érdekében, hogy tényleg makulátlan legyen a végeredmény.
Szeretem a vastagabb ecsetét, nagyon könnyű vele a lakk felvitele, szépen terül a körmökön.
Gyorsan szárad, nem kell órákig várni.
Gyönyörű, fényes színei vannak, amik nem veszítik el a fényüket pár nap elteltével sem, a tartóssága is fantasztikus, átlagos házimunka + heti nagytakarítás mellett 1 hétig pattogzás nélkül végig kitart, talán 7.-ik napra kezd 1-2 köröm végén picit megkopni…. (1 hétnél tovább nem próbáltam még, hetente újítom a manikűrömet).
Alaplakknak és fedőnek is szintén Essie-t használok (alapnak: strong start alaplakk, fedőnek: vagy gel setter fedőlakk, vagy a gel couture fedőlakkja) - biztosan ez is számít, mindenesetre én nagyon elégedett vagyok, továbbra is ezeket az Essie lakkokat részesítem előnyben amikor körömlakkot vásárolok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 14.

Szerintem az egyik legjobb körömlakk, veri a drágább, márkásabb társait!
Gyorsan szárad, nem kell órákig várni.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színezék. Piros.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.