Essie

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   13,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: malvina, az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2020. május 3.

Kiszerelés:   13,5 ml
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Magasan pigmentált körömlakk, amely az első rétegtől kezdve magas fedést biztosít. A szélesebb ecset, jól illeszkedik a körmök formájához, a pontos felvitel érdekében.

2500 Ft - Essie Körömlakk, 43 Geranium
Ár: 2500 Ft + postaköltség , Eladó: Minocska
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapesten az Allee és a Corvin Plaza közelében, fizetés: Személyesen vagy banki előre utalást követően ajánlott, postán maradó levélként bélelt borítékban, vagy Foxposton keresztül
Ár: 2000 Ft , Eladó: Sara94
Állapot: 1-szer használt, Helyszín: Budapest, Foxpost, fizetés: Személyes átvétel - készpénz, Foxpost - előre utalás

Abi04

2020. június 3.

Sajnos hatalmas csalódás volt pedig annyira bíztam benne. Először is, nagyon nehezen szárad, a világos árnyalatok szinte el sem fedik a körmöm tetején lévő fehér részt . Nagyon sajnálom, többet vártam tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 3.

Dodo2017

2020. június 3.

Az itteni vélemények alapján csaptam le rá egy nagyobb DM-ben (a kisebb DM-ekben hiába keresitek!). A ballet slippers árnyalatot próbáltam, és mondhatom, egészen más élmény, mint bármely korábbi körömlakkom, beleértve a drágábbakat is. Nem kopott, pedig volt hajmosás, mosogatás meg minden egyéb, és kibírt 5 napot. Ez nálam csúcs! Szép diszkrét színe van, leginkább az Yves Rocher régi (sajnos már nem kapható) alaplakkjához hasonlított, ami sárgulás ellen volt. Csodás természetes fehéres-világos rózsaszín árnyalata van és teljesen természetes, ápolt köröm benyomását kelti. Az eternal optimist-et most tettem fel, ezúttal kiegészítve a fedőlakkal. Elsőre nagyon szép, a tartósságáról update következik hamarosan. Eddig nagyon megérte az árát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 3.

Lorena

2020. június 2.

Annyi jót olvastam erről a lakkról, hogy alig vártam, hogy végre kipróbálhassam. Repeső szívvel vittem haza a Too too hot árnyalatot. Csodás szín, gyorsan szárad, gondoltam, hurrá, fedő lakkot rá, és új szerelmem van. No, ez a lelkesedés sajnos pont a következő nap délutánjáig tartott. A körömvégeken elkezdett lepattogni a lakk, pedig "csak" kirándulni voltam. Óriási csalódás, nekem a Kiko 7-10 napot bír főzés, mosogatás mellett. Sajnos csak a színét és a gyors száradást tudom pozitívan értékelni, remélem, másnak több szerencséje van ezzel a lakkal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 2.

Bocse

2020. május 27.

Nekem nagyon bejött, könnyű felkenni, már egy rétegben is szép, de 2 az igazi. Hamar szárad, nem folyik szét és tartós.
Update: levonok 2 csillagot, mert kb 2 hét után nagyon nehezen kezelhető, alig szárad és hamar lekopik, valószínűleg mert nem száradt meg normálisan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

Vicuska918

2020. május 27.

A Sunday Funday és a Vanity Fairest van meg, de egyik sem túl tartós, pedig alap- és fedőlakkot is használok. Kár érte, pedig gyönyörű színekben kapható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

Ziiman

2020. május 26.

Nem is tudom, hol kezdjem. Nehezen vettem rá magam, hogy megvegyem, merz 2200 ft. De annyi jót hallottam róla, és eddig nem találtam olyan lakkot, ami másnapra ne pattogott volna le, alaplakkak, fedőlakkal együtt is. Megvettem egyet, az all in one alap-és fedőlakkal együtt. Alaplakk, 3 réteg körömlakk, fedőlakk. 1 hét után úgy szedtem le a körömlakkot, hogy egy minimálisan sem kopott le. Nem hittem el. Ráadásul, körömlakklemosó nélkül le tudtam húzni a lakkot. Egyszerűen tökéletes. Mostantól csak Essie lakkot fogok vásárolni, minden pénzét megéri! Imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 26.

piroslili

2020. május 23.

Szerintem a legjobb körömlakk a piacon karöltve az OPI-val. Az tovább fent marad, de jóval drágább, így akinek van hetente egy órája, annak ez tökéletes lesz :) Lábkörmökre használom egyébként, a kezemen akril van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 23.

Mimiti

2020. május 23.

Elég vegyes érzések kavarognak bennem. Szintén a Ballet slippers árnyalatot vettem meg, hogy királynőnek érezzem magam, ha ezt viselem :D Egyébként tényleg gyönyörű, halvány szín. A két legfőbb pozitívuma a tartóssága és a csodaszép finishe. Ötödik napja van rajtam, és most kezd egy-két körmön pattogzani a körömágynál, ahol rendszerint túlfestem :D Ránézésre mintha üveget viselnék a körmömön, nagyon tetszik.
A negatívuma viszont, hogy csíkoz, egyáltalán nem tudtam egyenletesen felvinni, és túlságosan folyékony is volt (a kettő nyilván összefügg). Száradási ideje szerintem pont ugyanannyi, mint a Moyráimé, semmi extra. Ajándékba szívesen fogadnék még ilyen lakkokat, de magamnak kétszer is meggondolom, hogy veszek-e még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 23.

mano

2020. május 23.

Én is kipróbáltam a híres Ballet slippers árnyalatot. Vegyesek az érzéseim, ennyi pénzt ritkán adok ki körömlakkért. A minősége nagyon jó, főleg az olcsó kis Essence lakkjaim után, valóban érezni a különbséget. Nekem simán 4-5 napig is szépen mutat, nem pattogzik - bár ez sokban függ attól, éppen mit csinálok a kezeimmel, pl. mennyit mosogatok. Nagyon könnyű használni, selymes textúrája van, nekem egyáltalán nem csíkoz, és gyorsan is szárad, ami nyilván kardinális kérdés, mert utálok arra várni, hogy megszáradjon egy körömlakk. Ezt az árnyalatot valóban legalább háromszor fel kell kenni ahhoz, hogy valahogy mutasson, bár ez a legtöbb világos árnyalattal így van. A színe már nekem sem jön be annyira, inkább fehér, nem értem a nagy hype-ot körülötte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 23.

Karmilla

2020. május 22.

Két árnyalatot vettem:
Ballet slippers: csíkoz, folyik, több rétegben inkább fehér. nehezen szárad.
Vanity fairest: szinte átlátszó, csillámos. Ezért az árért inkább gyengécske.

Mind két szín 2 nap után lepattogott. Hatalmas csalódás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

Két árnyalatot vettem:
Ballet slippers: csíkoz, folyik, több rétegben inkább fehér. nehezen szárad.
Vanity fairest: szinte átlátszó, csillámos. Ezért az árért inkább gyengécske.

Mind két szín 2 nap után lepattogott. Hatalmas csalódás.

Színezék. Piros.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.