Essie

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   13,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: malvina, az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2020. május 3.

Kiszerelés:   13,5 ml
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Magasan pigmentált körömlakk, amely az első rétegtől kezdve magas fedést biztosít. A szélesebb ecset, jól illeszkedik a körmök formájához, a pontos felvitel érdekében.

Ár: 1500 Ft , Eladó: O
Állapot: 3 max. 4x használt, Helyszín: Budapest II., , fizetés: személyes átvétel, foxpost
Ár: 1800 Ft , Eladó: RuzsnyomNiki
Állapot: 1-2 x használt, Helyszín: Komárom, fizetés: Fizetés előre utalással, postázással

ZsofiaLoren

2021. április 21.

Eddig nem értettem, hogy mi ez a nagy rajongás a márka iránt. Drágának is találtam, meg úgy gondoltam sima lakk és lakk között nem lehet nagy a különbség, maximum az egyiknek jobb a marketingje. Basszus mekkorát tévedtem. Bementem a dm-be és csak azért vettem végül ettől a márkától egy lakkot, mert nem találtam az elképzelésemnek megfelelő nude, de nem ronda barna/rózsaszín árnyalatot. Mostanában teljesen rákattantam a visszafogott fehéres rózsaszínes színekre. Pedig számomra korábban csak a piros lakk létezett...
Vanity fairest árnyalatot választottam és annyira de annyira tetszik! 3 rétegben kell kennem, mert akkor kapok szép eredményt, de olyan gyorsan szárad, hogy igazából ez nem jelent hosszabb lakkozási időt. Baromi tartós, egy hét után sem láttam egy apró hibát sem. Nagyon szépen csillog, mintha gél lakk lenne. Eddig azt gondoltam, hogy a Catrice vagy a She lakkjai a legjobbak drogériás viszonylatban, de ezt a véleményemet átértékeltem és Essie rajongó lettem. Tény, hogy még csak egy árnyalatot próbáltam, de eddig nagyon meggyőzött. Hála isten nem volt kidobott pénz az a 2000 Ft.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 21.

Nautius70

2021. április 21.

Zseniális! Az én körmömről 1 nap alatt pattog le minden körömlakk, az Estée Laudertől és Chaneltől kezdve a Miss Sporty-ig minden. Az Essie az All-In-One alapozó-fedőlakkjával és közte a kedvenc árnyalatommal (jelenleg Really Red) 5 napig kifogástalan! Szinte hihetetlen, és nagyon örülök, hogy megtaláltam. (Szendvics: All-In-One - két réteg színes lakk - All-In-One)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 21.

gyuruke

2021. április 15.

Komolyan nem értem a népszerűségét. Szép színek, nagy választékban, de simán lepattog már aznap. Ezt még a pár száz ft-os körömlakkok is tudják überelni, ennyiért azért elvárnék pár napot..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 15.

Regi23

2021. április 8.

Kedvenc körömlakk márkám :) Szeretem, ha ki van lakkozva a körmöm, de eddig nem találtam olyan lakkokat, amik kb 4 napnál tovább fent maradjanak, a legtöbb 1-2 nap után elkezdett már lepattogni, hiába használtam alaplakkot és fedőlakkot. Eddig ez az egyetlen olyan lakk, ami alap - és fedőlakk nélkül is egy hétig szinte érintetlenül megmarad a körmeimen, alaplakkal és fedőlakkal kiegészítve pedig másfél hétig is simán bírja, ami nekem kész csoda. Catrice alap és fedőlakkot szoktam használni hozzá, és 2 rétegben viszem fel a színt. Így nálam 1-1,5 hetet nagyon szépen kibír, szinte érintetlenül. Abszolút megéri rá beruházni szerintem, mert azon túl , hogy tartós, nagyon szép színek vannak, nagy a választék és gyorsan is száradnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 8.

kovpetra

2021. március 22.

A karantén alatt már nem csináltatom a körmöm, viszont mindig szerettem ha ki van festve. Olyan lakkot kerestem, aminek szép színei vannak és jó minősége. Teljes mértékben megtaláltam. Két rétegben kene, nagyon jó a fedése, gyorsan szárad és nem pattog. Szerintem ezek után már csak ilyenre fogok beruházni. Mindenkinek ajánlom, tényleg nagyon jók! Mint Candy Apple szín a jelenlegi kedvencem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 22.

Pinkie28

2021. március 21.

Szenzációs termék! Eddig gél lakkoztattam a körmöm, a vírus miatt kényszerültem magamnak csinálni a lakkozást, de lehet így is marad. A Here to stay alaplakkal használom, és 6 napig szinte eredeti állapotában fennmarad. Nagyon könnyű felvinni, szépen csillog, gyorsan szárad. Igaz én a Vinylux fedőlakkjával használom, de nem hiszem, hogy ez bármit befolyásol. 5 árnyalatom van, mindet imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 21.

PanniPanni

2021. március 18.

Az egyik legjobb körömlakk! Fényes, gyorsan szárad, jók az árnyalatok, könnyen elérhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 18.

Teokleia

2021. március 18.

Három lakkom van a márkától.
Egy szürkés altónusú pink, Go Go Geisha - krém finis, nagyon csíkoz, nehezen kezelhető.
Egy rosegold glitter, A Cut Above - használatkor derült ki számomra, hogy ez fedő glitter, ahhoz pedig, hogy teljes rétegben szivaccsal felvigyem, messze túl sok benne az átlátszó lakk, leszedni pedig tragédia, áztatással is húsz perc.
És egy tejfehér, Blanc névvel - egyáltalán nem teljes a fedés, három rétegben is épphogy, egy S-He lakkom sokkal szebben fed, és harmadennyiért.
Nem próbálkozom ezzel a márkával tovább, feladtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

Három lakkom van a márkától.
Nem próbálkozom ezzel a márkával tovább, feladtam.

Veranikusz

2021. március 17.

Egyszerűen nincs szerencsém ezzel a körömlakkal. Több színem is van belőle, gyönyörűek! De akármelyiket használom, másnapra lepattogzik. Igen, használok fedőlakkot, mint minden más lakkommal... És mégis. Annyira szeretném szeretni, de szép színek ide vagy oda, ennyi pénzért sokkal többet várok egy körömlakktól. A Kiko és Pupa lakkjaim fényévekkel tartósabbak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 17.

UnicornsOfLove

2021. március 16.

Eloszor en is azt gondoltam, hogy 2000+ Ft-ert biztos nem fogok lakkot venni. Aztan nem hagyott nyugodni, igy nyilvan nekem is ki kellett probalnom. Es teljesen megeri az arat!! Nagyon szepek a szinek, az allaga is jo (bar kisse folyekony) es hetek, honapok alatt semmit sem valtozott, ami mas lakkoknal, amiket eddig probaltam (a drogeriakban kaphato osszes) mar jelentosen elkezd megvaltozni par hasznalat es/vagy egy bizonyos ido utan. Nekem az volt az elmeletem - jozan paraszti eszemmel -, hogy minel tobbet hasznaljuk a lakkot, ahogy huzogatjuk ki ugye az ecsetet, annal tobbet erontkezik a levegovel. Es hat mi tortenik a levegon? Megszarad... Tehat ennek eredmenyekepp a lakk is elked besurosodni az uvegcseben is valamelyest a levegovel valo erintkezes es "visszadugas" hatasara. Viszont az Essienel ilyet nem tapasztaltam! Nem tudom mit csinalnak vele, de azt hittem ez termeszetes, nem letezhet olyan lakk, aminel ez ne jelenne meg! Sose volt meg olyan lakkom, amit TELEJSEN elhasznaltam volna, talan ezek lesznek azok. Annyira regota meg nincs meg, de en is nagyon kivancsi vagyok, hogy pl 5 ev mulva is mukodokepes lesz-e meg...
A Ballet Slippers es a Sugar Daddy arnyalatokat nagyon kedvelem, nekem nincs vele bajom, hogy atlatszo, atlatszokent, vagyis sheer kategoriaban is aruljak. Amugy meg szerintem nincs elegge atlatszo lakk, csak keves reteg 😂 (na jo, persze kiveve a teljesen atlatszo, alap-es fedolakkokat pl) En 3, de akar 4 reteget is felkenek ezekbol es telejsen jo, nem latszik at nagyon. Egyik nap elkezdem, aztan masnap felteszek meg egy utolso 1 reteget mondjuk, nekem bevalt. Szoval: imadom! Mindenkeppen beszerzek tobb szint is, mert sokkal jobban megeri, mint hogy 800 ft-okert olcsobb tarsait veszegessem, amiket csak felig, par alkalommal tudok elhasznalni.

UPDATE: Beszereztem egy sötétebb árnyalatot is, a világosak és a csillogó verziók mellé. A Wicked árnyalat van meg, az állaga és a fedése gyönyörű, na meg a szín is, viszont 2 réteg felvitele után másnap már lepattogzott több körmömön is, pedig nem túl vékonyak a körmeim és nincsenek berepedezve sem. Más lakkoknál ilyen gyors kopást sosem tapasztaltam, ezért a kezdeti lelkesedésemet le is törte, még akkor is ha ez "csak" a sötét színeknél vagy ennél az egy színnél áll fenn. Igy visszaveszek 2 csillagot. Többet várok ennyi pénzért és ilyen hype mellett. Kész passz!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 16.

Színezék. Piros.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.