Essie

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   13,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: malvina, az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. augusztus 26.

Kiszerelés:   13,5 ml
Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Essie Körömlakk Vásár francia manikűr
Ár: 1500 Ft + pktg , Eladó: Kodi
Állapot: keveset használt, Helyszín: --, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm postán maradóra
2800 Ft - Essie Körömlakk, 43 Geranium
Ár: 2800 Ft + postaköltség , Eladó: Minocska
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapesten az Allee és a Corvin Plaza közelében, fizetés: Személyesen vagy banki előre utalást követően ajánlott, postán maradó levélként bélelt borítékban, vagy Foxposton keresztül
kingacs

2019. november 6.

3 árnyalatot kaptam ajándékba, eddig csak az "all the wave" nevű árnyalatot próbáltam ki. Kicsit csalódtam benne, jobban vártam.
Pozitívum: az ecset részét nagyon szeretem, jól lehet vele dolgozni; remek fedése van, egy réteg is elég; folyós és gyorsan szárad.
Negatívum: nem tartós, pár nap után lepattogzik (szemben a Moyra, Avon, Opi, stb körömlakokkal, amiket használok és amiket 2-3 hetente kenek újra).

Update: pár hónap próbálgatás után le kell pontoznom, mert használhatatlan és naponta kell újrakenegetni

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 6.

Bocse

2019. május 13.

Nekem nagyon bejött, könnyű felkenni, már egy rétegben is szép, de 2 az igazi. Hamar szárad, nem folyik szét és tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

lzsofi

2019. április 15.

A limo-scene árnyalat borzalmas. Rettentően folyik és lassan is szárad meg.. Egyedül az ecsettel nincs szerintem gond. Egy lapos, széles ecsetről van szó, amivel gyorsan lehet dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 15.

DorkaR

2019. március 24.

A 'Ballet slippers' árnyalatból használtam már el több üvegcsével. Ezt a lakkot sem nevezném tökéletesnek, de messze jobban teljesít, mint bármi más, amit eddig próbáltam (Opi, ArtDeco, SallyHansen). Natúr körmökre 2 rétegben szoktam felvinni és így 4-5 napot kibír. Átlátszó géllakra használom még ezen felül, azon több, mint egy hetet kibír és egy rétegben is nagyon szép.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

evelinbernadette

2019. január 23.

Mademoiselle árnyalatban szereztem be, ami gyönyőrűen mutat a körmeimen, nagyon megszerettem.
Az árát kicsit drágállom - ezért levontam egy csillagot.
Tartósságával egyenlőre meg vagyok elégedve, nem pattog le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

Az árát kicsit drágállom - ezért levontam egy csillagot.
Tartósságával egyenlőre meg vagyok elégedve, nem pattog le.

zsuzsoka0925

2019. január 14.

Legjobb körömlakkom evör. Az itthoni drogériás cuccok a nyomába sem érnek. Az egyetlen, ami ringbe szállhat, az az IsaDora, de az én körmömön az Essie valamivel tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

laanyka

2019. január 14.

Update: A legutóbb véleményem óta beszereztem még négy árnyalatot. Az egyik, amiről az a hír járja, hogy az angol királynő kedvence, a ballet slippers. Vettem még egy ehhez nagyon hasonló árnyalatot, annak a neve most nem jut eszembe, illetve egy babás rózsaszínt annak azt hiszem monchi monchi a neve és egy limitált kollekciós mattra száradós csillámos-cikláment. Szerintem ez a lakk "hisztis" :D. Nehéz vele dolgozni, sok réteg kell rá ezért nem elég sokáig az üveg tartalma. De ha az ember lánya egyszer sikeresen magára szerencsétlenkedi, akkor nagyon meghálálja, ugyanis gyönyörű, műköröm hatása van. Csodaszép lakk, de türelem kell hozzá..sok sok türelem :).

Nekem egy világoskék/babakék árnyalatom van az Essie márkától, amit pici csillámok dobnak fel. Nagyon különleges a szín - ilyen kéket már sok helyen láttam, de a pici csillámok miatt egész másmilyenné válik. Körmön tényleg gyönyörűen mutat- picit én is szenvedtem a felkenéssel, de annyira nem volt vészes. A tartósságát nem tudom egyelőre, mert még csak most dobtam fel nemrég. Eddig nem mozdult el semerre :) Gondolom és ahogy itt is olvasgattam, inkább árnyalatfüggő, hogy hogyan teljesít a lakk - bár az OPI lakkjaimat e téren semmi nem tudja alulmúlni...Ha partykörömöket szeretnék, akkor nem ehhez a márkához, hanem a Crystal Nails lakkjaimhoz nyúlok, de ha ez beválik, akkor lehet hogy az Essie veszi át a nude-osabb vonalat nálam és beszerzek még néhány színt. Az ára tényleg picit húzós - én Amszterdamban vettem 10 euróért, bár Bécsben valamivel olcsóbb, ott már láttam 8-9ért is bizonyos árnyalatokat. Viszont ha tartós lesz, akkor néha-néha megéri befektetni egy-egy gyönyörű árnyalatra. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

Katisza89

2018. november 13.

Ajándékba kaptam, rettentően rossz minőségű lakk. Az ecset kialakítása kritikán aluli: keskeny, csikoz... A lakk már másnap elkezd kopni, pedig rengetegszer kiprobáltam. Utoljára gyerekkoromban a gyerekkörömlakkok produkáltak ilyen nulla tartósságot. Nem tudom, hogy másoknak ez hogy válhatott be. Én biztos nem adok ki érte egy forintot sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

vkata96

2018. szeptember 27.

Ciklámenes árnyalat van meg belőle, a szín nagyon szép, gyorsan szárad, és tartós is, de az ecsete nekem túl kicsi. Sokakkal ellentétben én a nagy ecsetekkel tudok szépen dolgozni, ezzel folyton körbefestem a bőrömet is... Emiatt csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Kornelia14

2018. augusztus 9.

Hatalmas csalódás volt ez a lakk. Bár a színe gyönyörű és ha egyszer képes megkötni akkor egész tartósnak is mondható, viszont ami a száradási idejét illeti az kritikán aluli. Van hogy 2 órával később is még lemorzsolódik a szín pedig Orly Sec´n Dry - gyors mélyszárítót is használok fedőként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.