Esszencia

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. március 3.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

A hidegen sajtolt extra szűz olívaolaj antioxidáns, véd a káros szabad gyökök ellen, öregedést gátló hatású. Mélyen táplálja a bőrt, hidratáló, nyugtató hatású a bőrpír és irritáció ellen. A száraz, érett és érzékeny bőr csodaszere, ekcémára, pikkelysömörre, száraz, fénytelen, fakó haj ápolására különösen ajánlott.

Az extra szűz olívaolajos rózsafa SLS mentes natúr sampon minden hajtípusra jó, de leginkább a száraz haj ápolására ajánljuk.

A kókuszolaj, hidegen sajtolt napraforgó olaj, ricinusolaj és lenmagolaj mellett még extra adag olívaolajat adtunk hozzá az ápoló hatás fokozásáért. Ez az SLS mentes natúr sampon lenmagzselét, E vitamint és panthenolt is tartalmaz, hogy vitaminokkal is tápláljuk a hajat. A 100%-os hígítatlan rózsafa illóolaj bőrnyugtató, baktériumölő hatású, a száraz fejbőr ápolására különösen ajánlott.

• Szilikon mentes
  • Szulfát mentes
  • DEA mentes
  • Mesterséges színezék, mesterséges illatanyag mentes
  • természetes összetevőket tartalmaz, melyek táplálják a hajat, hajhagymákat,
  • az olívaolaj elősegíti a normál faggyúműködést, hidratáló hatású,
  • vitaminokban, ásványi anyagokban gazdag,
  • bőrnyugtató hatása van,
  • regenerálja a száraz, érzékeny fejbőrt, enyhíti a viszkető érzést,
  • használatával a hajszál rugalmassá, ellenállóvá, fényessé, egészségessé válik.

Rudelf

2019. március 21.

Ricinusolajos vagy egyéb olajos pakolás után ezzel szoktam hajat mosni, a legjobb natúr sampon szerintem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

laszlobrigi04

2018. október 19.

Az illata sajnos olcsó pacsuli rózsa illat, viszont a hatása szerintem teljesen rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

UnicornsOfLove

2018. május 24.

Eddig a Body shop Rainforestjét használtam, kezdő szilikonmentes felhasználóként. Azt is nagyon imádtam, de ez még jobb. Valami csoda!!! Sosem volt még ilyen szép és hosszú a hajam, talán csak gyerekkoromban. Teljesen vegyszermentes, a balzsam után pedig a hajam nagyon selymi lesz és fényes. Ennél jobb már sosem kell... nincs is :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

misno

2017. október 10.

Nem igazán értem ezt a sampont. Nekem ugyan nincs problémám az illatával, a hajam sem szállt tőle, mosás után olyan "nyikorgósan tiszta" érzést keltett, de olyan hamar zsírosodott a hajam tőle, hogy nem szívesen használom már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

brigi50c

2017. május 6.

Hát hazudnék, ha azt mondanám, hogy értem, mi történik a hajammal. Pár hete tértem át SLS és parabénmentes hajmosásra, és több dolgot vettem észre. A pozitívumok egyike, hogy körülbelül hetente egyszer, maximum kétszer kell hajat mosnom szárazsampon használata mellett. Ennek a rózsafás samponnak nem különösebben tetszik az illata, de a balzsaménál még mindig klasszisokkal jobb. Ami viszont nagyon nem tetszik, hogy csörögeszárazra szárítja a hajamat mosás után, és száll mindenfelé, miután megszárítottam. Szerintem ha nem raknék rá semmi balzsamot, még csörögne is. Megpróbálom az egészet elhasználni, és utána updatelek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

BeatrixG

2017. február 25.

A legjobb sampon amit valaha használtam!!🤗

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 25.

A legjobb sampon amit valaha használtam!!🤗

Myrkky

2017. február 13.

Natúr samponok közül ez a kedvencem! Kellemes az illata, és megfelelően tisztít. Nekem elég zsírosodásra hajlamos a hajam, az alja inkább száraz, ezt a sampont szereti a hajam is. (-: Egyébként hennázom is már három éve, nem fakítja, tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 13.

jessy1210

2016. július 11.

Kb. két hónapja használom ezt a sampont, és én nagyon megszerettem. Az elején kicsit megijedtem, hogy kiszárítja még jobban a hajamat, de a balzsammal közösen pár használat után már érzékeltem a változást. Könnyebben fésülhető a hajam, kevésbé gubancolódik, finomabb a tapintása és szerintem szebb is :) Az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol