Esszencia

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   25 ml, 200 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. december 18.

Kiszerelés:   25 ml, 200 ml és 500 ml
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

A 100%-os hidegen sajtolt mustármagolaj több mint 50%-ban tartalmaz többszörösen telítetlen zsírsavakat. Vérbőséget okoz, ezáltal serkenti a hajhagymák működését, fokozza a vérkeringést.
A mustármagolajos citromfű-teafa natúr sampon minden hajtípusra jó, de leginkább a zsíros,korpás haj ápolására ajánljuk.

A kókuszolaj, hidegen sajtolt napraforgó olaj, ricinusolaj és lenmagolaj mellett még mustármag olajat adtunk hozzá az ápoló hatás fokozásáért. Natúr samponunkat lenmag zselével, E vitaminnal és panthenollal dúsítottuk, hogy vitaminokkal tápláljuk a hajat. A 100%-os hígítatlan citromfű és teafa illóolaj nyugtató, fertőtlenítő hatású elpusztítja az élősködőket. A teafa illóolaj erős fertőtlenítő, baktériumok, gombák és vírusok ellen is hatásos, így bőrfertőzések esetén is kiváló és a korpás haj is eredményesen kezelhető vele.

• Szilikon mentes
  • Szulfát mentes
  • DEA mentes
  • Mesterséges színezék, mesterséges illatanyag mentes
  • természetes összetevőket tartalmaz, melyek táplálják a hajat, hajhagymákat,
  • a mustármagolaj elősegíti a normál faggyúműködést, fokozza a vérkeringést, serkenti a hajhagymák működését, csökkenti a hajhullást,
  • vitaminokban, ásványi anyagokban gazdag,
  • bőrnyugtató, fertőtlenítő hatása van,
  • gyulladáscsökkentő, természetes baktérium-, gomba- és vírusölő hatása van,
  • használatával a hajszál rugalmassá, ellenállóvá, fényessé, egészségessé válik.

Kiszerelés: 200 ml

Salvia

2018. május 29.

Hát... én nagyon akartam szeretni, de tényleg. Nem jött össze. Próbáltam vizet hozzáadni, kézben felhabosítani, de mégis olyan fura állagú, tapintású lett a hajamon. Az illata tetszik, nincs vele gond, valamennyire tisztít is, de nem lett a kedvencem. Olyan, mintha nem is érne el rendesen a fejbőrömig és sokat is kell belőle használni, hogy érjen valamit. Nem tudom, hogy a hennázott hajam miatt vagy sem, de más natúr samponokkal nem volt eddig gondom (kivéve Alverde, az sajnos borzalmas), és évek óta nem használok szilikonos sampont sem, szóval nem az átállás miatt van a gond. A szerencsém, hogy csak mintát rendeltem belőle, és azért elhasználgatom, amíg nem találok egy jót. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 29.

Marikka

2018. április 3.

Én pikkelysömörös fejbőrre használom egy ideje. Javul, és kevesebbszer mosok hajat, mint korábban, így kevésbé is száraz a fejbőröm. Nagyon szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 3.

Reni333

2015. június 12.

Nekem nagyon nem vált be ez a sampon!Este megmostam a hajam és másnap délelőtt már éreztem,hogy kezd zsírosodni,estére meg már borzalmas volt. Már ez a sampon előtt is természetes sampont használtam,úgyhogy nem tudom mi lehetett a gond, pedig kitartó voltam vele mert a flakon negyedében volt már csak sampon amikor végleg feladtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 12.

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Citromfű olaj, mely hatásos szúnyogriasztó szer. A benne lévő illatanyagok (citral és limonene) potenciális bőrirritálók.