Estée Lauder

Ár:   35 000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: edzsu, Módosítva: 2020. augusztus 19.

Ár:   35 000 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

2020-ban megújult változat!

Az Estee Lauder # 1 széruma az öregedés többszörös tüneteinek leküzdésére. Tapasztalja meg a következő generációt - a legátfogóbb Advanced Night Repair szérum 2033-ig szabadalmaztatva. Chronolux ™ Power Signal Technology technológiával ez a mélyen és gyorsan áthatoló szérum csökkenti az öregedés jeleit, amit a modern élet környezeti hatásai okoznak. A bőr simább és élettelibb, fiatalosabb, ragyogóbb és egyenletesebb lesz.

A klinikai vizsgálatok alapján a szérum használatának köszönhetően a ráncok három hét után enyhülnek, egy 50 ml-es üveg elhasználását követően pedig a bőr feszesebbnek érződik, egészségesebbnek látszik, rugalmasabbá válik. Hosszú távon csökkenti a pórusok látható méretét és egységesebbé teszi a bőrszínt is.

• A bőr ragyogóvá és hidratáltá válik.
  • Új 72 órás hidratálás.
  • Olajmentes textúra
  • A bőr most feszesebbnek tűnik, életerővel telik fel
  • A pórusok kevésbé láthatóak
  • A bőr fiatalosabbnak tűnik, mivel a finom vonalak és a ráncok csökkennek - a nők 90% -a szerint a bőrük azonnal simábbá válik.
  • Éjjel és reggel is alkalmazható

Ár: 20000 , Eladó: Dorina257
Állapot: Uj bontatlan, Helyszín: Veszprém, fizetés: Utalas utan postazom
Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 30ml
Ár: 15000 , Eladó: madonna
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Sárvár, fizetés: Előre utalás után futárral küldöm, vagy személyes átvétel.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

SkinCareBudapest

2022. július 26.

A nagy hype miatt vásároltam meg a szérumot, hogy kipróbálhassam valóban olyan szuper-e, mint azt sokan írják. Hát, hát, testesebb szérum, ezért minimális is elegendő belőle. Jól rétegezhető, sminkelni is kellemes rá. Nem okozott pattanást, mitesszert és nem is szárította bőrömet. A szemkörnyéki területen is alkalmaztam, ahol irritációt nem váltott ki. A sok pozitívuma ellenére sem gondolom, hogy újra megveszem, ahhoz drága és más szérumok hatékonyabbak a számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 26.

danyadi77

2022. július 12.

Nem tudom megmondani, hogy miért, de szeretem. Először a 7 ml-s kiszereléssel tettem próbát, és az is nagyon sokáig elég volt, igaz, nem minden nap ezt használom. Váltogatom más szérummal, de határozottan szebb tőle a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. július 12.

Leighanne

2022. május 11.

40 környékén már muszáj valamit használni. Nekem egyik választásom ez a termék főleg a melegebb hónapokban.Imádom teszi a dolgát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 11.

Jazi

Korcsoport: >54
2022. április 28.

Az utobbi időben még nagyobb figyelemmel ápolom a bőrőmet,mert a sok, maszkban eltöltött idő nem éppen a bőr barátja.Én nagyon szeretem ezt a szérumot,mert úgy érzem nagyon áldásos a bőrőmnek.Nagyon szeretem az állagát is, a bőrőm pillanatok alatt becuppantja,és egyáltalán nem lesz zsíros hatású.Már többször újra vettem,a Clarins double szérummal felváltva használom.Egyedül az illatával,vagy inkább szagával nem vagyok kibékülve,bár hamar elillan,de a hatása kárpótol érte.Hát az ára megint más kérdés,elég jól megkérik,ami azt illeti.Soha semmit nem pontoztam le az ára miatt,hiszen mindenki tudja,legalábbis többnyire a takarója hosszát. Az akciókban azért barátibb áron lehet beszerezni,én biztosan amig megtehetem újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. április 28.

Timi01

2022. április 26.

Mivel már hosszú ideje nem tudtam magam kipihenni, nehéz dolga volt velem. Azt nem is vártam, hogy bármi is segítsen a nyúzott arcomon de a pórusaim pont ugyankkorák mint voltak, illetve az egységesítést hiányolom amit ígér. December óta használom, lett volna ideje hatni ha úgy akarja :). Pozitívum: hamar beszívódik, hidratál, nem marad ragacsos a bőr és lehet rá sminkelni. Nem rossz de ennyi pénzt nekem nem ér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 26.

Tundi99

2022. április 26.

Nem lett a kedvenc termékem pedig szeretem az Estee Lauder termékeit. Nekem mini pattanások jöttek elő a homlokomon mikor elkezdtem használni, pedig amikor felkentem az arcomra azt hittem, hogy a pénztárcámnak vége és rohanhatok megvenni az újat egyből.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 26.

silence

2022. április 16.

Meglepődtem a sok negatív véleményen, én nagyon szeretem ezt a szérumot!
Először egy ajándékakció keretein belül sikerült hozzájutnom egy 15 ml-es kiszereléshez.
Az első használatakor kicsit fura volt a citrusos - fémes illata, 2-3 alkalom után viszont már ez volt az első, amibe beleszerettem.
Reggel és este is használom a szokásos rutinomba építve, arctisztítást és tonizálást követően, a nappali / éjszakai hidratáló krémem alá.
A 15 ml-es kiszerelés 1 hónapig tartott úgy, hogy reggel-este 2-2 pipettányi adagot oszlattam szét a bőrömön.
Nagyon kellemes állagú, könnyű szétoszlatni, nem csíp, nem irritál, nem okoz allergiát. Arra azonban érdemes figyelni, hogy szembe ne kerüljön, mert ott borzasztóan csíp (nekem egyszer véletlenül sikerült belekenni)
Már az első 1-2 használat után érezhető volt a változás, sokkal puhább, selymesebb, kisimultabb lett tőle a bőröm.
Szeretem benne, hogy nem zsírosít, nem fénylik át a bőröm napközben sem, így éjjel-nappal bátran alkalmazható.
Hosszabb távon alkalmazva egységesebbnek, kipihentebbnek, feszesebbnek látom a bőröm…..
Az általam elvártakat maximálisan teljesíti, hiányozna, ha nem használnám, ezért azóta mindig újravásárolom, nem várom meg egyszer sem, hogy elfogyjon.
Tény: jó kis marketingfogás az Estée Laudertől, hogy ajándékakciókba csempészi ezt a szérumot….. magamtól biztos nem vettem volna meg próba gyanánt, így viszont, hogy az ajándék 15 ml-t elhasználtam, ráfüggtem annyira, hogy nem tudom elképzelni a rutinomat nélküle…

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 16.

Meglepődtem a sok negatív véleményen, én nagyon szeretem ezt a szérumot!

Tina84

2022. április 11.

Látványos változás rövid idő alatt. Végre egy szérum ami valóban látható eredményt produkál. Az arcom pihentebb, kisimultabb, csodálatos tapintású lett a használat alatt. Mimikai ráncok finomodtak. Drága de legalább látom az eredményt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 11.

d.anett89

2022. február 24.

Túl van sztárolva,semmi több.
Hamar beszívodik, az illata semleges. Semmiféle változás nem történt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 24.

Túl van sztárolva,semmi több.
Hamar beszívodik, az illata semleges. Semmiféle változás nem történt.

KKNoemi

2022. február 18.

Sajnos semmi változásról nem tudok beszámolni egy üveg után. A marketing túlmutat a tartalmon szerintem... Egyébként, könnyed, nem ragad...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 18.

Antioxidánsok: Yeast Extract, Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: PEG-8, Propanediol, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Methyl Gluceth-20, Glycereth-26, PEG-75, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Glycerin, Caprylyl Glycol
Peptidek: Tripeptide-32
Vitaminok: Pantethine, Tocopheryl Acetate

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

A PEG a polyethylene glycol rövidítése. Stabilizáló, vízmegkötő anyag.

Az Afrikában honos majomkenyérfa (más néven afrikai baobabfa) magjának a kivonata. Bőrkondicionáló hatású összetevő, mely segít megvédeni és regenerálni a bőrt és a hajat az UV sugárzás okozta károsodástól.

Az Estée Lauder Inc. szabadalma szerint ez az összetevő képes a bazális sejtekben (keratinocyte, a bőr legfelső rétegének, az epidermisznek a fő alkotósejtje) aktiválni bizonyos géneket az éjszaka során, amikor azok kevésbé aktív állapotban vannak. Ez az összetevő kombinálva egy DNS-javító enzimmel (Lactobacillus Ferment) képes a bőrünket ért múltbeli károkat helyrehozni, és megelőzni a jövőbeni károkat. Ezen összetevő (illetve összetevő-kombináció) hatékonysága azonban független kutatások által még nem alátámasztott. A szabadalom leírása: http://www.freepatentsonline.com/y2009/0220481.html

Lásd Tripeptide-32

Az Afrikai esőerdőkben honos fa magjának, a kóladiónak a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Hatása jórészt magas koffeintartalmával magyarázható: antioxidáns, vízhajtó (átmenetileg simább bőrt eredményez) és érszűkítő (szem alatti puffadás, sötét karikák ellen hatásos lehet) hatása van a bőrre.

B5 vitamin (pantonén sav).  Sebgyógyító, hidratáló hatása van.

Nátrium ribonukleinsav. Bőrkondicionáló hatású összetevő, mely segíti a bőr megújulási folyamatait.

Squalane eo 1 0

Kíméletes felületaktív anyag (surfactant), mely lehetővé teszi az olaj és zsír feloldását és lemosását.

Oleth-3 eu 5 2

Oleth-5 eu 3 2

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Színező anyag. (Piros)