Estée Lauder

Ár:   44 200 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: edzsu, Módosítva: 2023. december 21.

Ár:   44 200 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

2020-ban megújult változat!

Az Estee Lauder # 1 széruma az öregedés többszörös tüneteinek leküzdésére. Tapasztalja meg a következő generációt - a legátfogóbb Advanced Night Repair szérum 2033-ig szabadalmaztatva. Chronolux ™ Power Signal Technology technológiával ez a mélyen és gyorsan áthatoló szérum csökkenti az öregedés jeleit, amit a modern élet környezeti hatásai okoznak. A bőr simább és élettelibb, fiatalosabb, ragyogóbb és egyenletesebb lesz.

A klinikai vizsgálatok alapján a szérum használatának köszönhetően a ráncok három hét után enyhülnek, egy 50 ml-es üveg elhasználását követően pedig a bőr feszesebbnek érződik, egészségesebbnek látszik, rugalmasabbá válik. Hosszú távon csökkenti a pórusok látható méretét és egységesebbé teszi a bőrszínt is.

• A bőr ragyogóvá és hidratáltá válik.
  • Új 72 órás hidratálás.
  • Olajmentes textúra
  • A bőr most feszesebbnek tűnik, életerővel telik fel
  • A pórusok kevésbé láthatóak
  • A bőr fiatalosabbnak tűnik, mivel a finom vonalak és a ráncok csökkennek - a nők 90% -a szerint a bőrük azonnal simábbá válik.
  • Éjjel és reggel is alkalmazható

22000Ft/30ml-új-EL Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex
Ár: 22000 Ft (+1350 Ft ajánlott posta költsége) , Eladó: szeliger
Állapot: új, bontatlan 30 ml kiszerelésben, szett része volt, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalást követően (lehet Revolut is) postán maradó ajánlott levélben
Ár: 22.000 Ft , Eladó: csicsy22
Állapot: Új, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Utalás után foxpost, packeta

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

szniki008

2024. május 7.

Egy üveggel használtam el belőle, jó érzés volt feltenni de különösebben látványos vàltozást nem csinàlt, ellenben az ára magas. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 7.

Candy21

2024. április 26.

Nagyon jól hidratál feltölt, ragyogó lesz utána a bőröm.
Az állaga inkább sűrű szèrum szerű van egy pici enyhe illata irritációt nem okozott. Nemtudom mennyire segít az öregedés jelein, de a hidratáló hatása kiemelkedő nemsokára el fog fogyni újra is fogom vásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 26.

Nagyon jól hidratál feltölt, ragyogó lesz utána a bőröm.

Dalma027

2024. április 23.

Nagyon szeretem, aknés helyre is felkentem, szuper lett reggelre a bőröm. 🩷 Drága de az illatával a lelkemet is kényezteti. Szuper termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 23.

anng

Bőrprobléma: Nincs
2024. április 4.

Könnyed és gyorsan beszívódik, egységesíti illetve hidratálja is a bőrt.
Sokkalom az árát, hiszen vannak nála jobb hidratáló szérumok, ránctalanító hatását én nem észleltem magamon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Nincs |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 4.

Könnyed és gyorsan beszívódik, egységesíti illetve hidratálja is a bőrt.

bence2010

2024. február 20.

Remek hidratalo, valoban egysegesiti a bort, fel eve hasznalom. Sajnos nem csodaszer, nem ranctalanit. Pedig az ara eleg borsos, akar segithetne is. Legkozelebb marad a plasztikai sebesz🤗

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 20.

Leander

2024. január 26.

Nem rossz, de elmarad a "hűha" hatás, amit azért ezért az árért elvárnék. Szépen hidratál, nem irritál, de semmi extra, pedig közel 1 évig használtam rendszeresen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 26.

eva06

2024. január 12.

Mit lehet még hozzátenni? Remek termék, próbáljátok ki, különösen 40 felett. Az egyik kedvenc éjszakai szérumom, reggelre kisímítja, gyönyörű egységessé teszi a bőrt. Ha a Sisley fekete rózsás maszkjával használom, akkor még szebb és fiatalosabb lesz a bőröm. A vele egy árkategóriában lévő termékek között szerintem a legjobb és nála háromszor drágább termékek minőségét, hatását is simán hozza. Az állaga a legtöbb szérumhoz hasonlóan egy kicsit folyós, de elég gyorsan szívódik fel, nem éreztem kellemetlen illatot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 12.

mitzi01

2024. január 6.

Az Estée Lauder továbbfejleszti termékeit, ez is egy nagy klasszikus újabb variánsa. Nagyon hatékony összetevőket tartalmaz és valóban hatásos is. Könnyű viselet éjszaka, így télen-nyáron alkalmazható. Felváltva használom a Lancome Genifique-kel, de ezt egy hajszálnyival hatékonyabbnak találom. Szépen kisimítja és hidratálja a bőrt. Ez az a szérum, ami valóban megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. január 6.

msramoona001

2023. december 28.

Jó termék, fancy és elhiteti velem, hogy én is nagyvilági párizsi nő vagyok. Kellemes kis rituálé Esténként használni. Általában valamilyen kisebb csomagban szerzem be, így sokáig elég. Nem minden este használom. Feltölt, hidratál, selymessé tesz, ad valami pluszt a bőrképemhez kisimultabb vagyok. Az ára nálam a lélektani határon túl van valószínű, nem venném meg a teljes méretet, mert még számos más bőrápolási termék szükséges hozzá. Eddig próbáltam természetes alapanyag összetevőjű krémet keresni ami hatásos, de nem jártam még sikerrel. Sajnos ennél a márkánál nem tudom eldönteni, vajon megéri e az árát vagy csak nagy a hype körülötte és túlmisztifikált…alapozót használom az megéri. Illetve most tesztelem az illatanyag mentes rózsaszín termékcsaládot- ami picit problémás bőrre van és elérhető áron beszerezhető. De minden mással vívódom és sokallom az árát ebből a márkából. 5 csillag de olcsóbb termék is tudja ezt a hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 28.

ohkornelia

2023. december 25.

Egyelőre 4 csillag, de egyébként szuper. Nagyon jól hidratál, nagyon kellemes használni. Adventi kalendáriumomban volt egy 15ml-s én reggel is és/vagy sminkelés előtt is szoktam használni. Szerintem szépen egységesíti a bőrt, nekem elég tágak a pórusaim, meg vannak azért itt-ott inkonzisztenciák, bízom benne, hogy hosszú távon csodaszerré avanzsál. Megkaptam a nagy kiszerelést is, úgyhogy csak idő kérdése. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 25.

Antioxidánsok: Yeast Extract, Caffeine, Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: PEG-8, Propanediol, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Methyl Gluceth-20, Glycereth-26, PEG-75, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Glycerin, Caprylyl Glycol
Peptidek: Tripeptide-32
Vitaminok: Pantethine, Tocopheryl Acetate

Szintetikus polimer, amely a Polyethylene Glycol (más néven PEG) ismétlődő egységeiből jön létre. Az összetevőt a kozmetikumokban oldódást elősegítő (segíthet a vízben nehezen oldódó anyagok vízbázisú formulákká történő oldásában) és viszkozitásszabályozó szerként használják. A PEG-8 egyúttal vízmegkötő anyag.

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

A PEG a polyethylene glycol rövidítése. Stabilizáló, vízmegkötő anyag.

Az Afrikában honos majomkenyérfa (más néven afrikai baobabfa) magjának a kivonata. Bőrkondicionáló hatású összetevő, mely segít megvédeni és regenerálni a bőrt és a hajat az UV sugárzás okozta károsodástól.

Az Estée Lauder Inc. szabadalma szerint ez az összetevő képes a bazális sejtekben (keratinocyte, a bőr legfelső rétegének, az epidermisznek a fő alkotósejtje) aktiválni bizonyos géneket az éjszaka során, amikor azok kevésbé aktív állapotban vannak. Ez az összetevő kombinálva egy DNS-javító enzimmel (Lactobacillus Ferment) képes a bőrünket ért múltbeli károkat helyrehozni, és megelőzni a jövőbeni károkat. Ezen összetevő (illetve összetevő-kombináció) hatékonysága azonban független kutatások által még nem alátámasztott. A szabadalom leírása: http://www.freepatentsonline.com/y2009/0220481.html

Élesztő. Az élesztő beta glucant tartalmaz, ami miatt az összetevő kiváló antioxidáns. Az antioxidáns hatáson kívül Paula Begoun szerint az élesztőnek bőrnyugtató hatása van a bőrre, mivel elősegíti a bőr mikrobiomának egészségesebbé válását, ami csökkenti az érzékenység jeleit. Némi kutatás utal arra, hogy az élesztő segíti a sebgyógyulást, a bőrszövet regenerálódását is.

Lásd Tripeptide-32

Az Afrikai esőerdőkben honos fa magjának, a kóladiónak a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Hatása jórészt magas koffeintartalmával magyarázható: antioxidáns, vízhajtó (átmenetileg simább bőrt eredményez) és érszűkítő (szem alatti puffadás, sötét karikák ellen hatásos lehet) hatása van a bőrre.

B5 vitamin (pantonén sav).  Sebgyógyító, hidratáló hatása van.

Koffein. Tanulmányok szerint bőrön alkalmazva három fő hatása van: antioxidáns, vízhajtó (átmenetileg simább bőrt eredményez) és érszűkítő (vagyis szem alatti puffadás, sötét karikák ellen hatásos lehet, ha azt nem melaninfelhalmozódás okozza), Paula Begoun szerint viszont nincs olyan kutatás, mely szerint bármilyen hatása lenne a szem alatti karikákra (péládul egy vak tesztes kutatás során szignifikáns különbséget nem tudtak kimutatni egy 3%-os koffeint tartalmazó és azt nélkülöző bőrápoló gél hatása között) , bár nyugtató és antioxidáns hatása miatt azért nem kifejezetten felesleges, ha van egy (szem)krémben. E szerint a kutatás szerint a koffein fotoprotektív hatással is bír, e szerint a 2017-es kutatás szerint pedig nagyon ígéretes hajhullás elleni összetevőnek bizonyult egy FDA által jóváhagyott, androgén alopecia kezelésére szolgáló hatóanyaggal összevetve.

Lipid féle (phospholipid). Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található, manapság napraforgóolajból vagy szójából állítják elő. A kozmetikai iparban bőrpuhító (emollient) és vízmegkötő anyagként használatos. Olajban és vízben is oldódik, ezért hasonlít a sejtmembránhoz. A Lecithin-t liposzómáknak is nevezik, mivel a dupla oldhatósága, a hatóanyagokat magukkal hordozva, segít mélyebbre és a megfelelő helyre szállítani őket.

Nátrium ribonukleinsav. Bőrkondicionáló hatású összetevő, mely segíti a bőr megújulási folyamatait.

Squalane eo 1 0

A squalene ún. hidrogenizált formája. A kozmetikumokban kiváló hidratáló, bőrpuhító, bőrpuhító, selymes és sima bőrt nyújtó emolliens anyag, mely segít megelőzni a vízhiányt és a transzepidermális vízvesztést (TEWL). Mivel ez a forma kevésébé oxidálódik, mint a squalene, a squalane-t gyakrabban használják a kozmetikumokban. Minden bőrtípus számára hasznos összetevő, aknés bőrre is használható, mi több, az Incidecoder leírása szerint gombás eredetű bőrproblémák, például seborrhea vagy gomba okozta pattanások esetén is jótékony hatással van a bőrre.

Kíméletes felületaktív anyag (surfactant), mely lehetővé teszi az olaj és zsír feloldását és lemosását.

Oleth-3 eu 5 2

Oleth-5 eu 3 2

Choleth-24 ti I eu 0 0

Lipid féle. Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található. A kozmetikai iparban leggyakrabban liposzómák létrehozására és más összetevők bevonására és stabilizálására használják.

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.