Estée Lauder

Ár:   22 100 Ft és 32 100 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2019. augusztus 13.

Ár:   22 100 Ft és 32 100 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Az Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II az Estee Lauder eddigi legátfogóbb, legkorszerűbb széruma. A bőrben zajló, sejtszintű Catabolysis-tvizsgáló kutatások forradalmi eredményeinek köszönhetően az összetétel most először serkenti a bőr fiatalosságának megőrzéséhez létfontosságú természetes éjszakai tisztuló folyamatokat. A hatékony Catabolysis és Chronolux™ technológiákat párosító ÚJ, forradalmi ChronoluxCB™ technológia sejtszintű tisztítással egészíti ki a szérum bőrfunkciókat összehangoló hatását a bőr természetes éjszakai regenerálódásának maximalizálása érdekében.

Az új technológia segíti a sejtszintű károsodásokat okozó belső szennyeződések eltávolítását a bőrsejtekből, ezáltal optimalizálja a sejtműködést és javítja a bőr általános regenerálódását.

Látványosan enyhíti az öregedés látható jeleinek mindegyikélt, és teszi fiatalosabbá a bőrt. Hatására a megerősödött bőr ellenállóbbá válik a káros hatásokkal szemben. A minden etnikum számára bizonyítottan hatékony, forradalmi éjszakai regeneráló szérum hatására a bőr simábbá, hidratáltabbá, erősebbé és egyenletesebb tónusúvá válik.

Legendás kozmetikumok: Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II

Ár: 25000 HUF , Eladó: HipsterDoe
Állapot: 2-szer használt_50 ml-ból 45ml vagy több, Helyszín: Kunszentmárton, fizetés: Postai úton tudom biztosítani
Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II 75 ml
Ár: 35000 Ft , Eladó: mrs.criss
Állapot: Teljesen új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Lehel tér, Nyugati, Hősök tere, Deák tér ill posta/fox előreutalás után

fanniblue

2020. július 5.

Nem tudom mit gondoljak erről a szérumról. Teszi a dolgát, de semmi extra. :I 23000 Ftert vettem 30 ml-t. Összehasonlítva más olcsóbb hidratáló szérumokkal nem nagyon van különbség csak a sokszoros ár. Most fog elfogyni nemsokára. 3 hónapja vásároltam, minden Este használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 5.

estokani

2020. július 2.

Több koreai és egyéb márka magas minőségű szérumának elhasználása után úgy gondoltam jöhet egy ikon is.
Jó, jó de semmi kiemelkedően extra, végig ez az érzésem volt. Alapos, jól átgondolt rutinba csöppent, azt is hozzáteszem.
A szaga fura, de hamar megszokható. Az állaga, terülése, beszívódása nekem tökéletes. Nem kell belőle sok, tehát nem fogy túl hamar.
30 ml-es kiszerelést vettem.
Az, hogy ennyi pénzért a tégely nem üveg, hanem műanyag nekem levont a megítéléséből. Az "üveg" utolsó harmadánál jártam, amikor a pipetta darabokra hullott. Ez mi???? Maradt hátra egy visszazárhatatlan (pedig nagy mágus vagyok, meghekkelek bármit) üvegem, amiben az utolsó 8-10 ml ott poshadna meg... ha nem tudtam volna mibe áttölteni!!!
Nem dobáltam, még csak utazni se vittem soha. Otthon pihent állva, sötétben az éjjeli szekrényemben.
Csalódott vagyok, ha mindehhez még hozzádobom az árát is. Pfff

Fél éve nem használom. Egy tollvonásnyival sem rondább a bőröm. Szóval a hatása is pótolható. Szeret a pénztárcám :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 2.

30 ml-es kiszerelést vettem.
Csalódott vagyok, ha mindehhez még hozzádobom az árát is. Pfff

TorokEva1982

2020. június 20.

Nagyon jókat olvastam róla és épp kifogtam egy jó akciót is. A legjobb szérum. Nem tudok rosszat mondani róla. Nagyon szépen rendbeteszi a bőrt, kisimítja a ráncokat, feltölti, az apróbb hibákat eltünteti. Reggelre magamra se ismerek :)))
Nem kell belőle sok, uh gazaságos.
Kicsi szünetet tartottam vele és mást használtam de pár nap után már minden baja volt a bőrömnek...visszatértem ehhez.
Szóval kitartok ennél.
De nagyon 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 20.

Nem kell belőle sok, uh gazaságos.
Szóval kitartok ennél.
De nagyon 5*

Szanszi

2020. június 18.

Egy kis kiszerelésben van meg, pár napja kezdtem el használni. Szinte azonnal feltölti a bőrt, sokkal kisimultabb lesz, hidratált. Reggelre garantált az egységes sima bőr. Nagyon szépen mutat rajtam a smink ha este ezt használom.
Meg is venném ha:
- nem lenne ilyen baromi drága!
- nekem is fájó, hogy egy ilyen drága, kultusz szérumot műanyagba csomagolnak...
- szerintem a Missha Time Revolution széruma is hozta ugyanezt a szintet!

Hosszú távon azért kiváncsi lennék rá, de sajnálom érte azt a több 10 ezer forintot.

Így rövid távon nagyon tetszik és azt mondom, hogy aki teheti vegye meg, vagy legalább egy kis kiszerelésben próbálja ki! Nem fog csalódni!

Hatása 5*, az ára 3*
Kap egy 4-est 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

Meg is venném ha:
- nem lenne ilyen baromi drága!
- szerintem a Missha Time Revolution széruma is hozta ugyanezt a szintet!

Hatása 5*, az ára 3*
Kap egy 4-est 😁

Maze

2020. június 17.

Megvettem a nagyot és nem bántam meg. Jó érzés, alapvetően a bőröm hajlamos hamar bezsírosodni, szóval jobb ha nem olajos cuccokat kenek rá. Ez pedig szuper! Olyan feszesebb és kisimultabb is voltam tőle. Ami fontos, hogy vízhiányos a bőröm és cigizek is. Lehet, hogy fiatal vagyok azért nevető ráncaim vannak és a vízhiányos bőrömön tényleg minden meglátszik.
Ami nagyon furcsa: a csomagolás.. azt hiszed üveg, de igazából egy jó nagy adag műanyag. Először rosszul voltam tőle...oké, ha leejted (kőre,csempére) kevesebb esélyed van összetörni, sőt szinte nulla..Igazából ez az egyetlen értelmes magyarázat ami eddig eszembe jutott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

Honeyhair

2020. június 14.

Rég töprengtem és tétováztam annyit egy termék megvétele előtt, mint amennyit erre rákészültem. Van az a helyzet, amikor az ember ösztönösen érzi, hogy egy terméknek jónak kell lennie a bőrére, és itt is folyamatosan ezt éreztem, csak az bizonytalanított el, hogy sok semleges és negatív véleményt is olvastam róla. Végül aztán pár mini kiszerelés elhasználása után megszületett a döntés: kell a nagy üveg! Nekem világos, vékony, áttetsző bőröm van, ami nagyon kényes. Merthogy száraz, vízhiányos, pirosodásra és mostmár pigmentfoltokra is hajlamos, szóval ha meg akarom őrizni a természetes szépségét, nagyon oda kell figyelnem rá és vigyáznom kell az érzékeny egyensúlyra. Ezeket az igényeket kellett, hogy kielégítse ez a szérum, és nagyon-nagyon jók vele a tapasztalataim. Minden este használtam az éjszakai arckrémem előtt, és körülbelül egy hét - tíz nap elteltével kezdtem látni a változást. A bőröm szerkezete, felülete finomodott, színe egyenletesebb lett, a pirosodás gyakorlatilag lement, a pigmentfoltok sokat halványodtak (bár azelőtt sem voltak túl sötétek). Az összhatás sokkal fiatalosabb lett. Ez tényleg az egyik legjobb szérum.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 14.

virumiru

2020. június 11.

nem mondom, hogy alaptalan a hype ami körülveszi, de szerintem kicsit túlzás. igen, jól hidratálja a bőrt, nem allergizál és szépen belesimult a rutinomba, de sok olyan szép összetevős, fele ennyibe se kerülő szérum van, ami képes erre.
ellene annyi, hogy nekem sokáig ragacsos marad az arcon, gyorsan fogy, és a műanyag kiszerelés ennyi pénzért vicc 🤷🏽‍♀️ igaz nincsenek még ráncaim, de biztos vagyok benne, hogy azokon se segít instant. hosszú távon meg kitudja:) de én megelőzésként maradok a retinolnál.

ps: a csomagban hozzákapott revitalizing supreme+ szemkrémmel és arckrémmel használom együtt. először tisztítás/mandulasav/szérum/szemkrém/arckrém sorrendben használtam, de konkrétan a szérumra (kb 5 perc várakozás után) kenve a szemkrém kimarta a szememet úgy csípett. megfordítottam a sorrendet, és arckrém után vittem fel, úgy már semmi probléma nem volt. érdekes 🤡

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

wxy520

2020. június 3.

A sok jó tapasztalat után egy nagyon kicsit vettem belőle (talán 7ml), mikor elkezdtem használni nagyon lenyűgözött, felkenés után érezhetően simább volt a bőröm. Megvettem a legnagyobbat (abból is 2db, mert akciós volt), több hónap használat után még nem vettem észre komolyabb változást. El fogom őket használni, de kérdéses, hogy utána veszek-e még 😕

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 3.

Vichy

2020. május 15.

Én is csak jókat tudok mondani róla, gyorsan beszívódik, kellően hidratál, így reggelente pihe-puha arccal ébredek. Nincsen bajom az illatával sem, valóban szokatlan, de nem tolakodó. Összetevők terén is remek, érdemes kipróbálni minden skincare fan-nak! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 15.

Pikk

2020. május 6.

Kb 20 éve használom időnként és 10 éve napi szinten. Egyszerűen hinni akarok benne. Nem tudom, milyen lennék, ha nem használnám. Általában fiatalabbnak néznek a koromnál, a bőröm viszonylag szép, nincsenek különösebb problémáim vele. Hogy az ANR-nek köszönhetően? Nem tudom, de valamiért azt hiszem, hogy igen, és amíg csak tehetem, újra fogom venni.
Megjegyzés: a pipetta nekem is több alkalommal indokolatlanul szétjött, bár mostanában nem. Emiatt nem vonok le pontot, nem pontozhatok le valamit amit 10 éve napi szinten használok :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 6.

Antioxidánsok: Yeast Extract, Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Anthemis Nobilis (Chamomile)
Hidratálók: Methyl Gluceth-20, PEG-75, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Butylene Glycol, Propanediol, Glycereth-26, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Peptidek: Tripeptide-32
Vitaminok: Pantethine, Tocopheryl Acetate

A PEG a polyethylene glycol rövidítése. Stabilizáló, vízmegkötő anyag.

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Az Afrikai esőerdőkben honos fa magjának, a kóladiónak a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Hatása jórészt magas koffeintartalmával magyarázható: antioxidáns, vízhajtó (átmenetileg simább bőrt eredményez) és érszűkítő (szem alatti puffadás, sötét karikák ellen hatásos lehet) hatása van a bőrre.

B5 vitamin (pantonén sav).  Sebgyógyító, hidratáló hatása van.

Az Estée Lauder Inc. szabadalma szerint ez az összetevő képes a bazális sejtekben (keratinocyte, a bőr legfelső rétegének, az epidermisznek a fő alkotósejtje) aktiválni bizonyos géneket az éjszaka során, amikor azok kevésbé aktív állapotban vannak. Ez az összetevő kombinálva egy DNS-javító enzimmel (Lactobacillus Ferment) képes a bőrünket ért múltbeli károkat helyrehozni, és megelőzni a jövőbeni károkat. Ezen összetevő (illetve összetevő-kombináció) hatékonysága azonban független kutatások által még nem alátámasztott. A szabadalom leírása: http://www.freepatentsonline.com/y2009/0220481.html

Nátrium ribonukleinsav. Bőrkondicionáló hatású összetevő, mely segíti a bőr megújulási folyamatait.

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Squalane eo 1 0

Kíméletes felületaktív anyag (surfactant), mely lehetővé teszi az olaj és zsír feloldását és lemosását.

Lásd Tripeptide-32

Oleth-3 eu 5 2

Oleth-5 eu 3 2

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Színező anyag. (Piros)