Estée Lauder

Ár:   22 100 Ft és 32 100 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. március 26.

Ár:   22 100 Ft és 32 100 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Az Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II az Estee Lauder eddigi legátfogóbb, legkorszerűbb széruma. A bőrben zajló, sejtszintű Catabolysis-tvizsgáló kutatások forradalmi eredményeinek köszönhetően az összetétel most először serkenti a bőr fiatalosságának megőrzéséhez létfontosságú természetes éjszakai tisztuló folyamatokat. A hatékony Catabolysis és Chronolux™ technológiákat párosító ÚJ, forradalmi ChronoluxCB™ technológia sejtszintű tisztítással egészíti ki a szérum bőrfunkciókat összehangoló hatását a bőr természetes éjszakai regenerálódásának maximalizálása érdekében.

Az új technológia segíti a sejtszintű károsodásokat okozó belső szennyeződések eltávolítását a bőrsejtekből, ezáltal optimalizálja a sejtműködést és javítja a bőr általános regenerálódását.

Látványosan enyhíti az öregedés látható jeleinek mindegyikélt, és teszi fiatalosabbá a bőrt. Hatására a megerősödött bőr ellenállóbbá válik a káros hatásokkal szemben. A minden etnikum számára bizonyítottan hatékony, forradalmi éjszakai regeneráló szérum hatására a bőr simábbá, hidratáltabbá, erősebbé és egyenletesebb tónusúvá válik.

Kielemeztük a hónap krémét: Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II

Ár: 3500 , Eladó: Zsofia27
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, foxpost
Ár: 16500 Ft postával vagy választható ajándékkal , Eladó: Fiorentina
Állapot: vadonatúj, bontatlan , Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy utalást követő postázás

Orsolyakiss15

2018. szeptember 18.

23 évesen megelőzés céljából kezdtem el használni. Túl sok tapasztalatom ilyen téren nincs, viszont úgy érzem ez egy csodaszer. Megtisztított arcra viszem fel, majd még egy éjszakai hidratálót teszek felé. Nem hagy zsíros érzést maga után, szinte azonnal beszívja a bőröm. Általában este használom, de amikor a pár óra alvás miatt megviselt arcomra kenem reggel is egy csodaszer. Tuti újra vevős

Orsolyakiss15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Vanda234

Korcsoport: < 18
2018. szeptember 16.

Minden pénzt megér most a 30ml kiszerelés van meg de mivel ennyire bevált merek költeni a nagyobb kiszerelésre is.
A bőröm pihe puha eltünteti a hegeket szép összképet varázsol már 1 használat után.

nagyon sokáig elég a 30 ml most használom vagy egy 4 hónapja nem minden este de így is tökéletes a bőrömnek nekem csodát tett.

Vanda234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Halima2000

2018. augusztus 18.

Alig vártam hogy meg vegyem ezt a terméket és használjam pedig sajnos nagy csalódás volt! Elhasznaltam egy üveggel szorgalmasan de semmi változást nem tapasztaltam! Sorry de pénzkidobás!

Halima2000
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

2018. július 30.

Nem vitás, hogy nagyon szuper cucc, de sosem venném meg ennyi pénzért. Mintákat használtam, főleg éjszakára, a krém alá és 1-2 nap után látszott a hatása, valahogy kipihentebbnek tűntem reggel. Találtam egy helyettesítő koreai terméket töredék áron, azóta azt használom és ugyanezt tudja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 30.

Ziggytwig

2018. július 21.

Nagyon jo szérum. Jó drága, de szerintem megéri.

Ziggytwig
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 21.

Nagyon jo szérum. Jó drága, de szerintem megéri.

bugeyes

2018. július 11.

30 ml-es kiszerelésben vásároltam meg, már használom kb. 2 hónapja, és még mindig megvan a 3/4-ede. Számomra pozitívum, hogy bár igen borsos az ára, de kevés is elég belőle, így nem kell havonta ennyi pénzt kiadni egy termékre. Az esti rutinban használom, de hogy teszteljem, hogy önmagában mennyire hatásos, egy ideig hidratáló krém nélkül használtam. Nekem sajnos nagyon zsíros a bőröm, úgyhogy nyáron nemhogy nem igényel extra hidratálást, csak a könnyebb textúrájú krémekkel, szérumokkal nézek ki vállalhatóan.

Nos, mivel nem vagyok szakértő, nem tudom, hogy hosszútávon hogyan fog hatni a bőrömre, de amit tapasztaltam, azzal meg vagyok elégedve. Szépen beissza a bőröm, bár nagyon pici ragacsos érzet marad utána, ez viszont reggelre eltűnik. Nem is tudom, valahogy szépen "összerántja" a bőröm, valahogy sokkal kipihentebb, egészségesebb, frissebb a kinézete. Egyelőre 4*-ot adok, mert van még a bakancslistámon egy éjszakára használható szérum, amit ki szeretnék próbálni, viszont az majdnem féláron megvásárolható.

bugeyes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

whitemerci

2018. július 7.

Én is csak estére használom ezt a szérumot, már második üvegnél járok, igaz volt közötte elég nagy kihagyás is. Kellemes állagú, hidratáló hatású szérum, amit hamar beszív a bőröm, nem lesz tőle ragacsos, és ténylegesen kisimultabb, kipihentebb bőrrel ébredek másnap reggel. Szerintem sem mindegy, hogy milyen éjszakai krémet használunk felette, nagyban befolyásolja a másnap reggeli eredményt, de nálam is előfordult már, hogy csak önmagában használtam és így is viszonylag jól teljesített (de csak normál bőrön, szárazon, már nem elég). Kimagasló csodaszernek persze ezt a szérumot sem nevezném, és olcsónak sem mondanám, a második kiszerelést én is csomag részeként kaptam, így sokkal olcsóbb volt. Szívem szerint 4,5 csillag, de mivel ilyet nem lehet ezért gyenge 5-ös.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 7.

Jucccc

2018. július 1.

Nna, miután ennyire megosztó ez a termék, én is véleményezem. Őszintén mondom, nem hiszem el, hogy van, akinek ez nem csinál semmit a bőrével. Mivel szérum, nyilván nem önmagában használjuk, és a hatás nagyban függ a fölékent kencétől is (tapasztalat). De akármilyen gyengusz cucc ment fölé, akkor is jobb volt a bőröm reggelre. Sőt, tényleg ki lehet vele menni az utcára is, alapozó nélkül,mert szépen összekapja a bőrt, persze a bőrhibákat nem fedi el.
Éjszakai rutinomban betonbiztos helye lett, alatta egy c vitaminos szérum, fölötte egy másik jó kis Nuxe éjszakai kence, és reggelre fiatalodik a bőröm, még 4 óra alvás után is.

Jucccc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Eni777

2018. június 28.

Esti arcápolási rutinom nélkülözhetetlen kelléke. Imádom! A hatása akkor mutatkozik legszembetűnőbben, ha egy átbulizott éjszaka után (ami nálam nem sűrűn fordul elő) használom. Másnap ugyanolyan kipihent, firss, kisimult arccal ébrdedek, mintha 9 órát aludtam volna :)
Gyorsan felszívódik, nem ragad és abszolút illatmentes. Nagyon fontos: MINDIG hidratálj a szérumra (ez nem hidratáló krém!) Mindenképp csodaszer, az ára picit húzós, de hosszútávon megéri, ez egy befektetés és a bőröd meg fogja hálálni. :)

Eni777
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 28.

VargaViktoria

2018. június 22.

Szerintem drága. Egy kisebb kiszerelésem volt belőle, nem ezt vettem újra, mert nem varázsolt el. Érdekes az állaga, olyan géles, de attól hígabb. Az illatát nem kedveltem. Egy rövid ideig ragadt is a bőröm, bár ez este nem számít. Jelenlegi álláspontom, hogy nem veszem újra.

VargaViktoria
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

Antioxidánsok: Yeast Extract, Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Anthemis Nobilis (Chamomile)
Hidratálók: Methyl Gluceth-20, PEG-75, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Butylene Glycol, Propanediol, Glycereth-26, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Peptidek: Tripeptide-32
Vitaminok: Pantethine, Tocopheryl Acetate

A PEG a polyethylene glycol rövidítése. Stabilizáló, vízmegkötő anyag.

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Az Afrikai esőerdőkben honos fa magjának, a kóladiónak a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Hatása jórészt magas koffeintartalmával magyarázható: antioxidáns, vízhajtó (átmenetileg simább bőrt eredményez) és érszűkítő (szem alatti puffadás, sötét karikák ellen hatásos lehet) hatása van a bőrre.

B5 vitamin (pantonén sav).  Sebgyógyító, hidratáló hatása van.

Az Estée Lauder Inc. szabadalma szerint ez az összetevő képes a bazális sejtekben (keratinocyte, a bőr legfelső rétegének, az epidermisznek a fő alkotósejtje) aktiválni bizonyos géneket az éjszaka során, amikor azok kevésbé aktív állapotban vannak. Ez az összetevő kombinálva egy DNS-javító enzimmel (Lactobacillus Ferment) képes a bőrünket ért múltbeli károkat helyrehozni, és megelőzni a jövőbeni károkat. Ezen összetevő (illetve összetevő-kombináció) hatékonysága azonban független kutatások által még nem alátámasztott. A szabadalom leírása: http://www.freepatentsonline.com/y2009/0220481.html

Nátrium ribonukleinsav. Bőrkondicionáló hatású összetevő, mely segíti a bőr megújulási folyamatait.

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Squalane eo 1 0

Kíméletes felületaktív anyag (surfactant), mely lehetővé teszi az olaj és zsír feloldását és lemosását.

Lásd Tripeptide-32

Oleth-3 eu 5 2

Oleth-5 eu 3 2

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Színező anyag. (Piros)