Estée Lauder

Ár:   22 100 Ft és 32 100 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2019. augusztus 13.

Ár:   22 100 Ft és 32 100 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Az Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II az Estee Lauder eddigi legátfogóbb, legkorszerűbb széruma. A bőrben zajló, sejtszintű Catabolysis-tvizsgáló kutatások forradalmi eredményeinek köszönhetően az összetétel most először serkenti a bőr fiatalosságának megőrzéséhez létfontosságú természetes éjszakai tisztuló folyamatokat. A hatékony Catabolysis és Chronolux™ technológiákat párosító ÚJ, forradalmi ChronoluxCB™ technológia sejtszintű tisztítással egészíti ki a szérum bőrfunkciókat összehangoló hatását a bőr természetes éjszakai regenerálódásának maximalizálása érdekében.

Az új technológia segíti a sejtszintű károsodásokat okozó belső szennyeződések eltávolítását a bőrsejtekből, ezáltal optimalizálja a sejtműködést és javítja a bőr általános regenerálódását.

Látványosan enyhíti az öregedés látható jeleinek mindegyikélt, és teszi fiatalosabbá a bőrt. Hatására a megerősödött bőr ellenállóbbá válik a káros hatásokkal szemben. A minden etnikum számára bizonyítottan hatékony, forradalmi éjszakai regeneráló szérum hatására a bőr simábbá, hidratáltabbá, erősebbé és egyenletesebb tónusúvá válik.

Legendás kozmetikumok: Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II

Ár: 25000 HUF , Eladó: HipsterDoe
Állapot: 2-szer használt_50 ml-ból 45ml vagy több, Helyszín: Kunszentmárton, fizetés: Postai úton tudom biztosítani
Ár: 4.000 Ft , Eladó: Emmi27
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel/foxpost
hajnalkahudak

2020. január 12.

Személy szerint imádom ezt a kis szérumot. 1éve kezdtem el használni, először azt vettem észre hogy egyenletesebb a bőrképem. Majd ha valamiért nem ezt a kis szérumot tettem fel akkor vettem csak észre igazán hogy milyen csodát is művel az arcommal. Sokkal hidratáltabb, üdébb, egészségesebb a bőröm vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

makeup0515

2020. január 8.

Régóta kinéztem ezt a szérumot, és néhány hete bátorkodtam megvenni. Nekem abszolút bevált, nem véletlenül best seller azt gondolom. Sokat javult a bőrképem, tényleg sokszor reggel meglepődök rajta. Sokkal egyenletesebb a bőrfelszínem,hidratáltabb. Én a legkisebb kiszerelést vásároltam meg, épp kedvezmény volt az Estee lauderben, tehát kb 11.000 Ft-ot fizettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

Fruzsiii

2020. január 3.

1éve használom a terméket,nem napi rendszerességgel,mert többféle terméket szérumot használok.Egy mélyebb arctisztítás után is őt szoktam alkalmazni,nincsenek kezdödő ráncaim se,ezért rànctalanító hatásról nem tudok beszámolni,viszont amióta használom,nagyon megerősödött a bőröm,ami alapból elég érzékeny volt.Ha elfogy nem tudom,hogy újra fogom e vásárolni,sajnos elég drága 20%-os kedvezménnyel is,viszont tényleg jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

QueenV22

2020. január 3.

Először mintában jutottam hozzá, azt elhasználtam mindet. Sima és élettel teli arcképet kaptam. Beruháztam egy 20ml-s kiszerelésre még a nyáron, azt hiszem ezt ritkábban kapni mint a nagyobb társait, viszont az ára egész elfogadható (kb. 12000 körül volt). Azóta minden este használom és még több mint a fele meg van. Ritkán reggel is kap belőle az arcom, de sima hidratálónak nappalra kevés, így vékony rétegben krémezek is utána. Éjszakára nekem bőven elég önmagában is. Hamar felszívódik és kellemes az illata. Szereti a bőröm, nem jelentkezik tőle semmilyen "mellékhatás". Úgy érzem teljesen beépült a napi rutinomba és mindig újra fogom venni. Hosszú távon már nem látom tőle mi a változás az arcomon, viszont ha 1 hétig nem használtam egyből látszott. Kevésbé voltam kisimult és újra szárazabb lett az vízhiányos területeken az arcom. Szóval a szép bőrképhez már hozzászoktam, ezért a szérum hiánya feltűnőbb lesz pár hónap használat után. :) Megéri rá beruházni, sokszor kapni mini mintát is az EL webshopján belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 3.

Qrafi

2019. december 31.

Egy ideig jót tett az arcbőrömnek, majd elkezdett irritációt okozni. Nem veszem újra többet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 31.

Qwerty1234

2019. december 19.

Kis kiszerelésben tudtam hozzá jutni, talán 7ml. Aminek nagyon örültem! Az összetevők gyönyörűek! Az arcom szerekezetén érezhető a változás. Viszont optikailag én nem látok semmi változást. Kisimultságot nem veszek észre sajnos. Lehet genetika :/
De ha sikerül akciósan hozzá jutnom, megveszem. :)

Update: Többszöri használat után száraz bőröm feltölti, filmréteget nem hagy maga után. Szépen feltölti az arcom. Volt, hogy illuminátoromba is egy cseppet öntöttem. Szép eredményt kaptam. Smink az arcomon szebben mutat. Ráncaim maradtak :) :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 19.

De ha sikerül akciósan hozzá jutnom, megveszem. :)

agiagi

2019. december 13.

Nekem egyelore csalodas, mas kremek ennel tobbet tudnak 5000 ft-ert is... Az illata jo, gyorsan beszivodik, de na, 30ezert talan tobb kene..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 13.

bojti11

2019. december 4.

Hatalmas csalódás! Elhasználtam egy 50 ml-s üveggel de semmi extra hatást nem tapasztaltam. Gyorsan beszívódik, nincs ragacsos érzet de kb. ennyi pozitívumot tudok elmondani róla. A vízhiányos bőrömet kicsit sem töltötte fel, az apró ráncokon sem simított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 4.

Zsan21

2019. november 14.

Egy hete használom, minden este hidratáló (EL Supreme+) előtt. Gyorsan beszívódik, nincs filmréteg szerű érzés utána. Eddig a szemem körüli finom ráncokon nem segített, viszont a bőr képem szebb, feszesebb. Számomra még fontos, hogy kiütéseket sem okozott. Kíváncsian várom a hosszú távú hatásat, addig is 4 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

tillisilli

2019. november 10.

Szép bőrképet ad hosszú távon, legalábbis ez az illúzióm, hogy ettől van. Heti 2-3-4 alkalommal használom éjjelre, ha nagyon lusta vagyok, önmagában, de amúgy fölé hidratálok éjszakai krémmel, mert a cucc magában nem hidratáló hatású, száraz bőr beszippantja azonnal.

Reggelre a selymes bőr alap. Hosszú távon szerintem segít jól kinézni, frissnek üdének fiatalnak ilyesmi. Én szemkörnyékre is kenem, bár oda vsz semmi nem hat...

Kicsit rászoktam, és most kezd elfogyni. Ha lesz rá megint kedvezmény, megveszem. Esetleg a szemkrémjét is, 35 fölött már belefér. (Jönnek a ráncok...)

Ps a Clarins híres 2-fazisu szérumát is próbáltam, es az azonnali hatás szempontjából kellemesebb (az olaj miatt) de sztem ez a szérum hosszabb távon hatásosabb.
De lehet h mindez csak illúzió, nem tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 10.

De lehet h mindez csak illúzió, nem tudom.

Antioxidánsok: Yeast Extract, Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Anthemis Nobilis (Chamomile)
Hidratálók: Methyl Gluceth-20, PEG-75, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Butylene Glycol, Propanediol, Glycereth-26, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Peptidek: Tripeptide-32
Vitaminok: Pantethine, Tocopheryl Acetate

A PEG a polyethylene glycol rövidítése. Stabilizáló, vízmegkötő anyag.

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Az Afrikai esőerdőkben honos fa magjának, a kóladiónak a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Hatása jórészt magas koffeintartalmával magyarázható: antioxidáns, vízhajtó (átmenetileg simább bőrt eredményez) és érszűkítő (szem alatti puffadás, sötét karikák ellen hatásos lehet) hatása van a bőrre.

B5 vitamin (pantonén sav).  Sebgyógyító, hidratáló hatása van.

Az Estée Lauder Inc. szabadalma szerint ez az összetevő képes a bazális sejtekben (keratinocyte, a bőr legfelső rétegének, az epidermisznek a fő alkotósejtje) aktiválni bizonyos géneket az éjszaka során, amikor azok kevésbé aktív állapotban vannak. Ez az összetevő kombinálva egy DNS-javító enzimmel (Lactobacillus Ferment) képes a bőrünket ért múltbeli károkat helyrehozni, és megelőzni a jövőbeni károkat. Ezen összetevő (illetve összetevő-kombináció) hatékonysága azonban független kutatások által még nem alátámasztott. A szabadalom leírása: http://www.freepatentsonline.com/y2009/0220481.html

Nátrium ribonukleinsav. Bőrkondicionáló hatású összetevő, mely segíti a bőr megújulási folyamatait.

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Squalane eo 1 0

Kíméletes felületaktív anyag (surfactant), mely lehetővé teszi az olaj és zsír feloldását és lemosását.

Lásd Tripeptide-32

Oleth-3 eu 5 2

Oleth-5 eu 3 2

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Színező anyag. (Piros)