KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Estée Lauder

Ár:   22 100 Ft és 32 100 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. március 26.

Ár:   22 100 Ft és 32 100 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Az Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II az Estee Lauder eddigi legátfogóbb, legkorszerűbb széruma. A bőrben zajló, sejtszintű Catabolysis-tvizsgáló kutatások forradalmi eredményeinek köszönhetően az összetétel most először serkenti a bőr fiatalosságának megőrzéséhez létfontosságú természetes éjszakai tisztuló folyamatokat. A hatékony Catabolysis és Chronolux™ technológiákat párosító ÚJ, forradalmi ChronoluxCB™ technológia sejtszintű tisztítással egészíti ki a szérum bőrfunkciókat összehangoló hatását a bőr természetes éjszakai regenerálódásának maximalizálása érdekében.

Az új technológia segíti a sejtszintű károsodásokat okozó belső szennyeződések eltávolítását a bőrsejtekből, ezáltal optimalizálja a sejtműködést és javítja a bőr általános regenerálódását.

Látványosan enyhíti az öregedés látható jeleinek mindegyikélt, és teszi fiatalosabbá a bőrt. Hatására a megerősödött bőr ellenállóbbá válik a káros hatásokkal szemben. A minden etnikum számára bizonyítottan hatékony, forradalmi éjszakai regeneráló szérum hatására a bőr simábbá, hidratáltabbá, erősebbé és egyenletesebb tónusúvá válik.

Kielemeztük a hónap krémét: Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II

utoljára hirdetve - Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II
Ár: 16800 Ft postával vagy ajándékkal , Eladó: Fiorentina
Állapot: vadonatúj, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy utalást követő postázás
Ár: 4000 Ft , Eladó: Katisza89
Állapot: Kb 5 ml maradt benne , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Whosthatfitgirl

2018. december 15.

Úúúúriiiiisteeeen!! Úúúúristen!!! Hát ez....ez egy csoda!!!
Nagyon-nagyon sokat hallottam róla, de nyilván nem az èn pènztárcámhoz szabott ára van, valamint nem akartam kiadni èrte 30 ezer forintot úgy, hogy nem tudom, hogy nekem jó lesz-e. Aztán mivel más Estee termèkeket is ki akartam próbálni meg a règen használt ès imádott krèmem újra hasznalni szerettem volna, ìgy vettem magamnak egy ajándèkcsomagot (ez lehet, hogy cikin hangzik 🤣), abban volt belőle egy picike kiszerelèsben.
Ahogy a nagykönyvben meg van ìrva, este egy csodálatos ès alapos arctisztìtás után felkentem a termèket (nyilván elèggè fukarul bánva vele😃😃😃 ). Azonnal fel is szìvódott, gondoltam is, hogy nah ez halottnak a puszi, annyit fog èrni, de mindegy elhasználom, aztán csendben levonom a tanulságot. Más krèmet nem is kentem rá, lehet bosszúból...
Reggel kócos èbredès, kicsiszogás a fürdőszobába ès csak álltam a tükör előtt....ès csak álltam ès álltam ès bambultam a fejem. Ès elfogott a "hűűű, b@meg" èrzès. Konkrètan, mintha valaki lecsiszolta volna èjszaka a fejem ès egy egèszsèges szìnű, csodálatos arcbőrt rakott volna a helyère!!! Nem akartam elhinni, hogy mindezt egy èjszaka alatt!!!
Lányok, vegyètek. Használjátok. Fantasztikus.

Whosthatfitgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 15.

Úúúúriiiiisteeeen!! Úúúúristen!!! Hát ez....ez egy csoda!!!
Lányok, vegyètek. Használjátok. Fantasztikus.

gaimanna

2018. november 28.

Pár napja használom a mintát, amit vásárlás mellé kaptam, és nagyon bejön! Este a tonik után és a krém előtt felpacsmagolok egy kicsit az arcomra, szinte azonnal beszívódik, reggelre pedig egyszerűen kisimult, egészséges kinézetű a bőröm. Kombinált a bőröm, de ez nem tette olajossá a problémás részeket. Úgy kell megállnom, hogy reggel ne használjam, csak este, mert annyira kellemes érzés! Meg is rendeltem az utánpótlást, és most tűkön ülök, hogy elég legyen a minta addig, amíg megérkezik a nagy kiszerelés. Igaz, hogy nem nagyon vannak ráncaim, fiatalító hatásról így nem tudok beszámolni, viszont soha nem volt még ilyen szép a bőrképem, amióta a pubertásba léptem kb. 15 évvel ezelőtt! :D

gaimanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 28.

pvleyla

2018. november 22.

Joker termék! Gyorsan felszívódik, nem hagy olajos nyomot, remek az illata. Leviszi reggelre a gyulladást, sokkal simább lett az arcom, foltjaim szépen tűnnek el a használat során, egy hónapja használom kb. bár kombináltam egy másik termékkel.

pvleyla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

SchmitterBettina

2018. október 29.

Imádom! Vérzik a szívem, most fogyott el. Még nincsenek mély ráncaim , kivéve egy mimikai a homlokomon, szépen kisímította , puha, sugárzó tőle az arcom. Én este szoktam használni, könnyen beszívódik, nem lesz reggelre olajos a bőrőm. Biztos újra fogom venni, csak várok az akcióra....

SchmitterBettina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

fagas

2018. október 22.

Nem tudok újat írni, mert Ti már megírtatok mindent előttem.:-))
Nagyon szuper kence, nekem is csak jót tett a bőrömmel, - tömörítés, kisimítás, csúnyaságok orvoslása - a kissé gyógynövényes illatát pedig külön imádtam. A legjobb azokból, amit eddig próbáltam/használtam. Csak az ára ne lenne olyan egetverő!!:-((

fagas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 22.

Nem tudok újat írni, mert Ti már megírtatok mindent előttem.:-))

primadonna

2018. október 19.

Csak annyit mondok... Bármikor, bárhol, bárhova! Mert ez az a termék, ami mindenre jó!!!

primadonna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 19.

VanillaBlossom

2018. október 8.

2-3 hete használom prevenció céljából. Már most érezhetően finomabb a bőröm. Felvitel után szinte azonnal beszívódik, nem olajos, nem zsíros, nincs különösebb illata.
A szárazság miatt én néha reggel is felkenem (bár most szeretnék kipróbálni valami nappali szérumot is). Szerintem szemmel látható az eredmény. Még a sokszor sápadt arcom is sokkal egészségesebbnek és üdébbnek látszik. Valahogy eltünteti a nyúzottságot Ez az a termék, amit innentől kezdve mindig megveszek majd!

VanillaBlossom
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

Orsolyakiss15

2018. szeptember 18.

23 évesen megelőzés céljából kezdtem el használni. Túl sok tapasztalatom ilyen téren nincs, viszont úgy érzem ez egy csodaszer. Megtisztított arcra viszem fel, majd még egy éjszakai hidratálót teszek felé. Nem hagy zsíros érzést maga után, szinte azonnal beszívja a bőröm. Általában este használom, de amikor a pár óra alvás miatt megviselt arcomra kenem reggel is egy csodaszer. Tuti újra vevős

Orsolyakiss15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Vanda234

Korcsoport: < 18
2018. szeptember 16.

Minden pénzt megér most a 30ml kiszerelés van meg de mivel ennyire bevált merek költeni a nagyobb kiszerelésre is.
A bőröm pihe puha eltünteti a hegeket szép összképet varázsol már 1 használat után.

nagyon sokáig elég a 30 ml most használom vagy egy 4 hónapja nem minden este de így is tökéletes a bőrömnek nekem csodát tett.

Vanda234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Halima2000

2018. augusztus 18.

Alig vártam hogy meg vegyem ezt a terméket és használjam pedig sajnos nagy csalódás volt! Elhasznaltam egy üveggel szorgalmasan de semmi változást nem tapasztaltam! Sorry de pénzkidobás!

Halima2000
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Antioxidánsok: Yeast Extract, Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Anthemis Nobilis (Chamomile)
Hidratálók: Methyl Gluceth-20, PEG-75, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Butylene Glycol, Propanediol, Glycereth-26, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Peptidek: Tripeptide-32
Vitaminok: Pantethine, Tocopheryl Acetate

A PEG a polyethylene glycol rövidítése. Stabilizáló, vízmegkötő anyag.

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Az Afrikai esőerdőkben honos fa magjának, a kóladiónak a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Hatása jórészt magas koffeintartalmával magyarázható: antioxidáns, vízhajtó (átmenetileg simább bőrt eredményez) és érszűkítő (szem alatti puffadás, sötét karikák ellen hatásos lehet) hatása van a bőrre.

B5 vitamin (pantonén sav).  Sebgyógyító, hidratáló hatása van.

Az Estée Lauder Inc. szabadalma szerint ez az összetevő képes a bazális sejtekben (keratinocyte, a bőr legfelső rétegének, az epidermisznek a fő alkotósejtje) aktiválni bizonyos géneket az éjszaka során, amikor azok kevésbé aktív állapotban vannak. Ez az összetevő kombinálva egy DNS-javító enzimmel (Lactobacillus Ferment) képes a bőrünket ért múltbeli károkat helyrehozni, és megelőzni a jövőbeni károkat. Ezen összetevő (illetve összetevő-kombináció) hatékonysága azonban független kutatások által még nem alátámasztott. A szabadalom leírása: http://www.freepatentsonline.com/y2009/0220481.html

Nátrium ribonukleinsav. Bőrkondicionáló hatású összetevő, mely segíti a bőr megújulási folyamatait.

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Squalane eo 1 0

Kíméletes felületaktív anyag (surfactant), mely lehetővé teszi az olaj és zsír feloldását és lemosását.

Lásd Tripeptide-32

Oleth-3 eu 5 2

Oleth-5 eu 3 2

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Színező anyag. (Piros)