Estée Lauder

Ár:   22 100 Ft és 32 100 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. március 26.

Ár:   22 100 Ft és 32 100 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Az Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II az Estee Lauder eddigi legátfogóbb, legkorszerűbb széruma. A bőrben zajló, sejtszintű Catabolysis-tvizsgáló kutatások forradalmi eredményeinek köszönhetően az összetétel most először serkenti a bőr fiatalosságának megőrzéséhez létfontosságú természetes éjszakai tisztuló folyamatokat. A hatékony Catabolysis és Chronolux™ technológiákat párosító ÚJ, forradalmi ChronoluxCB™ technológia sejtszintű tisztítással egészíti ki a szérum bőrfunkciókat összehangoló hatását a bőr természetes éjszakai regenerálódásának maximalizálása érdekében.

Az új technológia segíti a sejtszintű károsodásokat okozó belső szennyeződések eltávolítását a bőrsejtekből, ezáltal optimalizálja a sejtműködést és javítja a bőr általános regenerálódását.

Látványosan enyhíti az öregedés látható jeleinek mindegyikélt, és teszi fiatalosabbá a bőrt. Hatására a megerősödött bőr ellenállóbbá válik a káros hatásokkal szemben. A minden etnikum számára bizonyítottan hatékony, forradalmi éjszakai regeneráló szérum hatására a bőr simábbá, hidratáltabbá, erősebbé és egyenletesebb tónusúvá válik.

Kielemeztük a hónap krémét: Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II

Estée Lauder utazó méretű termékek
Ár: leírás szerint + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+500 Ft)
Ár: 4000,- Ft (+szállítási költség) , Eladó: vtina85
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalást követően foxpost
budosbanya

2019. április 19.

Iszonyú drága. Nagyon klassz a hatása. Ha meggazdagszom, mindig tartok majd belőle itthon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 19.

flamingo25

2019. április 19.

Régóta szemezgettem ezzel a kis kencével, és nemrég itt KM-en sikerült hozzájutnom életem első ANR-jéhez egy kedves eladó jóvoltából.
Elsősorban anyukámat szerettem volna meglepni vele, mert ő nagyon kevés időt szán rá, hogy saját magát is kényeztesse, így az ő arcán igazán látványos a szérum hatása, de a saját tapasztalataim is leírom.
Bár nekem még csak apróbb ráncaim vannak, de megelőzés céljából elkezdtem használni és tényleg csodákat művel ez a szérum.. másnap reggel sokkal simább, egységesebb az arcbőröm, érzem hogy semlegesíti a káros külső hatásokat és nem zsírosodik annyira a T-zónám..
Anyukám száraz bőre sajnos a genetika, a stressz, és a nem megfelelő ápolás miatt is könnyen ráncosodik, ezzel a szérummal viszont 1 hét (!) után hihetetlen változást értünk el. Kisimultak a ráncai, amiket véglegesnek hittünk, a fakó bőre pedig kivirult, rugalmasabb lett.
Szóval bátran ajánlom ezt a kis csodaszert! Egy biztos: arra mindig áldozni fogok, hogy anyumnak mindig legyen legalább egy üvegcsével! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

senskin

2019. április 16.

Zsíros a bőröm, meg néha extra fáradt vagyok, de ehhez nincsen mit hozzáfűznöm. Azt adja amit kínál. Luxus termék, de hatásos! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 16.

Judee1

2019. április 12.

Két kisebb kiszerelést használtam el, én teljesen elégedett voltam a használatakor. A bőröm azonnal beszívta,nem hagyott felesleges zsíros érzést maga után. Puhaságot és kisimultságot kaptam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

PBHenrietta

2019. március 21.

Még csak pár napja használom, de az első pár nap tapasztalata nagyon pozitív. Felvitelkor picit bizsergő érzés fog el, viszont reggel kisimult arccal ébredem és a mikor ráncaimat is kisimítja. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Lexi99

2019. március 20.

Az egyik legjobb dolog amit valaha az arcomra kentem. Amint felcseppentem, szinte azonnal beszívja a bőröm, érzem, hogy táplálja a vízhiányt és a ott javítja ahol szükséges. Arról nem is beszélve, hogy fokozza az ejszakai detox mask-om hatását. Sztem megérni a pénzét, hosszabb távon erősebb és puhább bőrt lehet vele elérni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

Erina

2019. március 12.

Nem igazán győzött meg. 3 hétig elég volt a kis üveges minta, de gondolom inkább hosszabb távon ér el látható eredményt. Az illata is kicsit fura. Gyorsan beszívódik, kellemesen hidratál, de valahogy nem az igazi. Nem akarom nagyon lehúzni, de azért 5csillagot sem ér/kap. Később lehet teszek még vele próbát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

dorotheaisdead9

2019. március 10.

Már a masodik 50ml-s üveget használom és szerintem nagyszerű.
Szerintem érdemes már a huszas években elkezdeni a használatát mert nem csak hogy helyreállítja a bőrt , jó probléma megelőző szérum .
Közel 30eves vagyok de még mindig kérnek személyit pedig van már 2 gyerekem is.
Rendszeres használattal csodákra képes a szérum.
Chanel blue szérum mellett használom , jól kiegészítik egymást a napi rutinomban.
Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Már a masodik 50ml-s üveget használom és szerintem nagyszerű.
Közel 30eves vagyok de még mindig kérnek személyit pedig van már 2 gyerekem is.
Rendszeres használattal csodákra képes a szérum.
Csak ajánlani tudom.

Lolychan

2019. február 27.

Barátnőmtől kaptam 7 ml-st, mivel neki sajnos nem vált be. Estére szoktam használni tonizálás után. A pipetta tartja a terméket, nem folyik ki. A terméknek meglepően kissé citrusos illata van, állaga könnyű, gyorsan beszívódó. 4 cseppet nyomok az arcom különböző részeire és úgy dolgozom bele a bőrbe, utána jöhet az arckrémem (Clinique Superdefense SPF20 Daily Defense Moisturizer). Reggelre csodás bőrképpel ébredek, puha, selymes és pattanástalan. O_O <3 Eddig csillagos 6-os.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 27.

beuska89

2019. február 27.

A müllerben vettem egy 7ml-es mintát belőle, egy arckrémmel volt összecsomagolva az szintén 7ml-es volt. Így került 3200ft-ba. Le is csaptam rá, mivel rengeteg jót hallottam és olvastam róla, ezért úgy gondoltam nekem is ki kell próbálnom. És azt kell, hogy mondjam nem csalódtam, szuper termék.Sokkal puhább lett az arcbőröm, egységesítette is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

Antioxidánsok: Yeast Extract, Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Anthemis Nobilis (Chamomile)
Hidratálók: Methyl Gluceth-20, PEG-75, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Butylene Glycol, Propanediol, Glycereth-26, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Peptidek: Tripeptide-32
Vitaminok: Pantethine, Tocopheryl Acetate

A PEG a polyethylene glycol rövidítése. Stabilizáló, vízmegkötő anyag.

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Az Afrikai esőerdőkben honos fa magjának, a kóladiónak a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Hatása jórészt magas koffeintartalmával magyarázható: antioxidáns, vízhajtó (átmenetileg simább bőrt eredményez) és érszűkítő (szem alatti puffadás, sötét karikák ellen hatásos lehet) hatása van a bőrre.

B5 vitamin (pantonén sav).  Sebgyógyító, hidratáló hatása van.

Az Estée Lauder Inc. szabadalma szerint ez az összetevő képes a bazális sejtekben (keratinocyte, a bőr legfelső rétegének, az epidermisznek a fő alkotósejtje) aktiválni bizonyos géneket az éjszaka során, amikor azok kevésbé aktív állapotban vannak. Ez az összetevő kombinálva egy DNS-javító enzimmel (Lactobacillus Ferment) képes a bőrünket ért múltbeli károkat helyrehozni, és megelőzni a jövőbeni károkat. Ezen összetevő (illetve összetevő-kombináció) hatékonysága azonban független kutatások által még nem alátámasztott. A szabadalom leírása: http://www.freepatentsonline.com/y2009/0220481.html

Nátrium ribonukleinsav. Bőrkondicionáló hatású összetevő, mely segíti a bőr megújulási folyamatait.

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Squalane eo 1 0

Kíméletes felületaktív anyag (surfactant), mely lehetővé teszi az olaj és zsír feloldását és lemosását.

Lásd Tripeptide-32

Oleth-3 eu 5 2

Oleth-5 eu 3 2

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Színező anyag. (Piros)