KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Estée Lauder

Ár:   22 100 Ft és 32 100 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estee Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. március 26.

Ár:   22 100 Ft és 32 100 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   Estee Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Az Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II az Estee Lauder eddigi legátfogóbb, legkorszerűbb széruma. A bőrben zajló, sejtszintű Catabolysis-tvizsgáló kutatások forradalmi eredményeinek köszönhetően az összetétel most először serkenti a bőr fiatalosságának megőrzéséhez létfontosságú természetes éjszakai tisztuló folyamatokat. A hatékony Catabolysis és Chronolux™ technológiákat párosító ÚJ, forradalmi ChronoluxCB™ technológia sejtszintű tisztítással egészíti ki a szérum bőrfunkciókat összehangoló hatását a bőr természetes éjszakai regenerálódásának maximalizálása érdekében.

Az új technológia segíti a sejtszintű károsodásokat okozó belső szennyeződések eltávolítását a bőrsejtekből, ezáltal optimalizálja a sejtműködést és javítja a bőr általános regenerálódását.

Látványosan enyhíti az öregedés látható jeleinek mindegyikélt, és teszi fiatalosabbá a bőrt. Hatására a megerősödött bőr ellenállóbbá válik a káros hatásokkal szemben. A minden etnikum számára bizonyítottan hatékony, forradalmi éjszakai regeneráló szérum hatására a bőr simábbá, hidratáltabbá, erősebbé és egyenletesebb tónusúvá válik.

Kielemeztük a hónap krémét: Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II

Ár: 4500,- Ft (+szállítási költség) , Eladó: vtina85
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalást követően foxpost
Ár: 14000 , Eladó: Zsofia27
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Lorna

2018. június 15.

Update: Megleptem magam vele, végül nem egy szülinapra, ahogy eredetileg terveztem, hanem megadtam a módját stílusosan pont azon a random napon leptem meg magam vele, amikor le volt árazva 20%-al.
Nos, már majdnem elhasználtam egy 30 ml üvegcsét és azt kell mondanom, hogy ez egy nagyon kellemes szérum. Ez egy nagyon kellemes, és nagyon drága szérum. Legpontosabban fogalmazva, ez egy túl drága szérum, ahhoz, hogy a csak a kellemes legyen. És tényleg finom egyébként, rögtön feltölti a vízhiányos bőrt, vagy húzódásérzetet ha van, az állaga tökéletes, nem ragacsos, pont jó. Na de mennyi szérum van, ami kellemes és barátibb áru.
Igaziból a másik problémám ezzel a szérummal éppen az, hogy forradalmian korszerűsítették.
Anno olvastam ilyet a régi verzióról, hogy valaki éveken át ezt használta, és idős korára is folyton dicsérik a bőrét. Ezeket a szívmelengető sztorikhoz mindig olyan szkeptikusan álltam hozzá hogy oké, de mi van, ha a szerencsés illető csak éppen nyert a lottón genetikából?
Ettől függetlenül az EL Recovery Complex szérum II verzióról mindig az jut eszembe, már bocsánat a kockafejemért, de amikor a Star Trekbe a Dr. Leonard McCoy azt, mondja a Spocknak, miután az kispadozta/kipottyantotta a Kirköt egy lakatlan jégbolygóra a csata közepén hogy:
„Náluk otthon van egy mondás: ha indulsz a Kentucky derbin, nem hagyhatod az istállóban a díjnyertes csődört.”
Szóval kevésbé kockásan: miért is kellett ebből kiszedni az A vitamint?
Ami az egyik legfontosabb összetevő naptej mellett amit hivatalosan is anti-gaing összetevőnek tartanak, egy tuti dolog. Hasznos még kis koncentrációban is. Helyette meg tele van új szabadalmazott összetevőkkel – mindkettő az első helyen van – amit az EL szabadalmaztatott, úgyhogy annyira nincs róla sok információ, azon kívül, hogy ők azt állítják, hogy Ez. Biztos Jó. Lesz. Neked.
Eh.
Persze, amikor (nem ha;) nyerek a valódi lottón, lehet majd veszek újra belőle, mert tényleg kellemes.
Ja, és most nem segített a bőrömön, nincs annyira jó állapotba a bőröm, úgyhogy amikor előző alkalommal arról írtam, hogy talán ettől néz ki viselhetően az arcbőröm azt sztornózom.
(Azért ha az ára nem lenne talán adnék neki négy csillagot.)

Lorna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

Szóval kevésbé kockásan: miért is kellett ebből kiszedni az A vitamint?
Eh.
(Azért ha az ára nem lenne talán adnék neki négy csillagot.)

sheol

2018. május 29.

Legalább 3-4 fiolával elhasználtam (volt benne 30 és 50 ml-es is), nagyon szerettem az illatát, nagyon szertettem az állagát, de valahogy az én bőrömön olyan volt, mintha nem is használnék semmit, ezért abbahagytam. Lepontozni nem akarom, mert nem volt rossz, és lehet, hogy érettebb bőrön látványos az eredmény, de nálam nem okozott változást.

sheol
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

lydiajulyanne

2018. május 24.

Csoda szer! Ez az a szérum ami szerintem minden nő polcán fent kell hogy legyen, igaz borsos az ára, de rendkívűl sokáig elég. Én az utolsót tavaly decemberben vásároltam,még nyár végéig biztosan elég lesz. Igaz mostanában nem használom rendszeresen, de amikor érzem hogy száraz elhasználodott a bőrőm 1-2-3 nap használat után újra tökéletes ragyógó lesz, akár hetekig is ha megfelelően hidratálom. Rutinom: Hidratáló krémmel használom miután beszívta az arcbőröm a szérumot, tapasztalataim szerint így még jobb a végeredmény. Illata nem igazán van..nálam ez plusz pont! Nem ragad nem huzza össze az arcodat, száradás után puha és egyenletes arcfelület. Inkább az esti rutinomhoz használom. Összességében mindenkinek ajánlom, megéri az árát!!

lydiajulyanne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 24.

KataMayaNagy

2018. május 22.

Karácsonyi szettben kaptam ajándékba, nagyon örültem, hogy kipróbálhatom. Hamar felszívódik, kevés is elég belőle, a kis üvegcse sokáig elég volt a mindennapos használat mellett is. Az eredmény puha bőr és egyenletes bőrkép. Sminkalapnak is kiváló

KataMayaNagy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

claudia.nyilas

2018. április 23.

Egyből beszívódós könnyű szérum. Életet lehel egyből a bőrbe. Nem vitatom a szérum hatását, de nekem mintha egy fokkal jobb hatást érne el a Clinique laser focus-a.

claudia.nyilas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.

mrsnarrow

2018. március 23.

Szuper szuper szuper! Ha az ember lányának kevés a pénze cicomára és csak egy valamit engedhet meg magának na akkor az ez a termék legyen, mert hiába írják sokan milyen drága a termék, alapvetően ha lebontjuk hogy mennyi ideig elég simán megéri befektetni.

mrsnarrow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

Lencseee

2018. március 21.

Nagyon szuper kis cucc, de azt azért nem mondanám, hogy nem találkoztam még ennél jobbal (amit lehet, hogy árára való reakcióm mondat velem;-). Olyan bőrön, ami kiált egy jó szérumért, csodát képes csinálni, olyannal, amire rendszeresen használnak szérumot, nem tud kiugró lenni. Én egy totál fermentált hatóanyagos rutinba építettem be (cosrx galactomyces toner, essence, EZ, és egy szuper kis hidratáló az andalou naturalstól), amivel szépen "rugalmasít" a bőrömön. Rosszat semmi esetre sem okozott ez a 30 ml, amit elhasználtam, de muszáj volt beruháznom az akciós 75 millis üvegre, is, hogy kitapasztalhassam, valóban mennyit is ad ez nekem, majd annak az üvegnek a végére. Akkor jövök updatelni, most egyelőre egy gyenge négyeske. (Skincare addictok előbb-utóbb úgyis kipróbáljék ezt az ikon...:-))

Lencseee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 21.

Dinart

2018. március 17.

A Müllerben 75 ml-s kapható az 50 ml-s áráért, és ezen kívül ma 15 % akciós nap volt a KÖKI Terminál Müllerben, és járt mellé ajándék neszeszer is 7 termékmintával, melyből az egyik, egy teljes méretű rúzs. (EL Pure Color ENVY Rebellious Rose).
A terméket kb. egy éve éve használom, sokáig elég még a 30 ml-s üveg is. A bőrképet jelentősen javítja, smink alá is nagyon jó.
Drága, de hatásos. (és szépen mutat az üvegcse a fésülködő asztalon).
Azt én is megtapasztaltam, mint amit Libelli írt, hogy simán elmegy a bőröm alapozó nélkül, ha ezt használom. Persze azért használok alapozót általában, de lényeg, hogy anélkül is nagyon szép a bőrkép, egyenletes.

Dinart
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 17.

Drága, de hatásos. (és szépen mutat az üvegcse a fésülködő asztalon).

Daisyyy

2018. március 16.

Nekem ez a szérum nem csinált semmit. Nem rontott a bőrömön, de nem is javított. Tripla nulla, túlárazott nagy semmi. Más, olcsóbb szérumok ezerszer jobban teljesítenek.

Daisyyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 16.

Nashuaaa

2018. március 14.

Kb fél-egy éve fáj rá a fogam, úgyhogy lehet, hogy ez is nehezíti a helyzetet, de engem nem nyűgözött le. Szép az összetétele, ami nyilván nagy nagy plusz pont, (zseniális a marketingje :D ) luxus érzés használni, és valamelyest hat is, de kicsit sem csodaszer :( Könnyen beszívja a bőröm, nem hagy fura érzetet, jó felkenni, még reggel is tudom használni, mert nem marad fura réteg utána, reggelre pedig sima és puha az arcom. DE! Ezt nekem megteszi a natúr 100%-os sárgabarckmag olaj is.Tudom, hogy ez fura lehet így összehasonlításban, de tényleg. Én azt szoktam éjjelre felkenni, ha reggel kisimult arccal akarok kelni. És esküszöm jobban sikerül neki, mint ennek. Ezzel közel sem annyira feltöltött az arcom, ezzel nyúzott marad az arcom, míg azzal nem. Kérdés lehet persze, hogy akkor minek vettem ilyen drága szérumot. Azért, mert azt gondoltam, hogy biztos sokkal többet tud, szép és hasznos összetevőkkel, csak többet tud, mint egy sima olaj, és hát hatott a hype is....Nem írom teljesen le, mert még abszolút első pár napos tapasztalat. Jah és ráadásul valószínüleg ettől pattogzottam ki az elmúlt napokban, ilyen apró fehér kiütésekkel...

Reflektálva az egyik előttem szóló egyébként jogos megjegyzésére, én nem kávézom, nem cigizem, rengeteg vizet iszom (3-4 l/nap ,melegtől függően) és mozgok is eleget, szóval ilyen irányból én megteszek mindent a bőrömért, most a szérum jön! :D

Ha kiderül, hogy a kiütések nem ettől vannak, akkor elhasználom, de most úgy látom, hogy biztos nem veszem újra, csak ha valami csodát kezd el idővel művelni. Még egy mínuszpont a borsos ára miatt.

Nashuaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

Antioxidánsok: Yeast Extract, Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Anthemis Nobilis (Chamomile)
Hidratálók: Methyl Gluceth-20, PEG-75, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Butylene Glycol, Propanediol, Glycereth-26, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Peptidek: Tripeptide-32
Vitaminok: Pantethine, Tocopheryl Acetate

A PEG a polyethylene glycol rövidítése. Stabilizáló, vízmegkötő anyag.

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Az Afrikai esőerdőkben honos fa magjának, a kóladiónak a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Hatása jórészt magas koffeintartalmával magyarázható: antioxidáns, vízhajtó (átmenetileg simább bőrt eredményez) és érszűkítő (szem alatti puffadás, sötét karikák ellen hatásos lehet) hatása van a bőrre.

B5 vitamin (pantonén sav).  Sebgyógyító, hidratáló hatása van.

Az Estée Lauder Inc. szabadalma szerint ez az összetevő képes a bazális sejtekben (keratinocyte, a bőr legfelső rétegének, az epidermisznek a fő alkotósejtje) aktiválni bizonyos géneket az éjszaka során, amikor azok kevésbé aktív állapotban vannak. Ez az összetevő kombinálva egy DNS-javító enzimmel (Lactobacillus Ferment) képes a bőrünket ért múltbeli károkat helyrehozni, és megelőzni a jövőbeni károkat. Ezen összetevő (illetve összetevő-kombináció) hatékonysága azonban független kutatások által még nem alátámasztott. A szabadalom leírása: http://www.freepatentsonline.com/y2009/0220481.html

Nátrium ribonukleinsav. Bőrkondicionáló hatású összetevő, mely segíti a bőr megújulási folyamatait.

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Squalane eo 1 0

Kíméletes felületaktív anyag (surfactant), mely lehetővé teszi az olaj és zsír feloldását és lemosását.

Lásd Tripeptide-32

Oleth-3 eu 5 2

Oleth-5 eu 3 2

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Színező anyag. (Piros)