Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Hamuka, Módosítva: 2015. október 18.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

• Lágy, ultrakönnyű áttetsző púder alapozó
  • Exkluzív AeroPowder technológiával rendelkezik
  • Finomított porszemcséivel a bőrnek áttetsző megjelenést ad
  • Elfedi a kisebb hiányosságokat
  • Természetes, hibátlan végeredményt ad
  • Olajmentes és bőrgyógyász által tesztelt

torppicur3

2015. március 13.

Ezt a púder nekem mindig a táskában van, igazából amolyan "útközbeni" korrigálásra. Nem ezt használom naponta fixálásra, hanem ha napközben fel kell frissíteni, mattítani, akkor szoktam csak előkapni. Szeretem, de nem hiszem, hogy újra fogom venni, ezt egy olcsóbb is tudja hozni kevesebbért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 13.

umpalumpa

2015. január 26.

Jaj, hát én ezt még nem véleményeztem? Nem teljes kiszerelés van belőle, hanem utazó kompakt része 4,2 g-os. A 1W árnyalat, ami jó a kifakult téli bőrömhöz. Nem a teljes arcom kenem magam, hanem csak mattítok vele homlokon, orron, állon. Nagyon finom a textúrája, mint a semmi, olyan lágy. Egyszer teljes arcomra is felkenem. A szivacsa nagyon finom szőrös kis izé, remekül fel lehet tapizni vele az anyagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 26.

Hidratálók: PCA

PCA h

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.