Estée Lauder Crescent White Full Cycle Brightening BB Creme and Brightening Balm SPF50

Estée Lauder

Ár:   12 300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 0808, Módosítva: 2017. augusztus 9.

Ár:   12 300 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Könnyű bőrvilágosító BB krém pigmentfoltok ellen, magas szintű fényvédelemmel. Minden egyben: véd, tökéletesít és kiemel. Egyenletes tónust hoz létre, minimalizálja a sötét foltokat és egyéb bőrhibákat.

Water / Aqua Homosalate f Ethylhexyl Salicylate f Butyloctyl Salicylate Neopentyl Glycol Diheptanoate eo Butyl Methoxydibenzoylmethane f Benzophenone-3 f Aleurites Moluccana (Kukui) Seed Oil Octocrylene f Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone eu I szil Glyceryl Stearate/ PEG-100 Stearate Butylene Glycol h 1 0Methyl Trimethicone szil Glyceryl Stearate eo I euDipentaerythrityl Tri-Polyhydroxystearate eoPotassium Cetyl Phosphate ti Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract eo I gy Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract gy Hordeum Vulgare (Barley) Extract eo Whey Protein Scutellaria Baicalensis (Baikal Skullcap) Root Extract Laminaria Ochroleuca (Kelp) Extract i Caffeine Cholesterol eo I eu 0 0Algae Extract eo I h Yeast Polysaccharides Propylene Glycol h Dicaprylate/Dicaprate Yeast Extract a Helianthus Annuus (Sunflower) Seedcake Oryzanol Sorbitol h 1 1Ethylhexylglycerin Caprylyl Glycol eo I h Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Stearic Acid eo I eu 2 0Tetrahexyldecyl Ascorbate a I v Acrylates/Vp Copolymer Saccharide Isomerate h Dehydro Xanthan Gum Sodium Hyaluronate h 0 0Lecithin eo I eu Ammonium Acryloyldimethyl Taurate/VP Copolymer Potassium Sorbate ta Parfum/Fragrance i Tocopheryl Acetate a I v 0 0Citric Acid kh Silica Disodium EDTA BHT a I ta Phenoxyethanol ta Iron Oxides sz 0 0Titanium Dioxide f 0 0

Lencseee

2019. március 23.

Nem is tudom, miert hittem azt, hogy ez is a szokasos EL bb erzetet adja, es fedessel bir majd. Hat nem...inkabb olyan strobe cream hatasa van a boromon...nekem ehhez kell meg valami, hogy olyannak lassam, ami nekem mar eleg fedes...Jo, csak nem eleg...a sima EL bb-ket en jobban szeretem, illet e a vegem levo "highlighter" szerintem hasznalhatatlan...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 23.

0808

2017. szeptember 20.

Mindig hajt a kíváncsiság legyen az parfüm, kence, sosem elég, már már beteges hóborttá vált, ezért keveredett a kosaramba ő is. Gondoltam kipróbálom mert még senki nem írt róla ill.még föl sincs töltve a Km-re.
Mielőtt bármi szépet mondanék róla kivételesen kezdem a negatív észrevételeimmel, ami nem lesz sok; nem örültem amiért tartalmaz kémiai fényvédőt (megszállott fizikai párti vagyok) , csöppet drága, gyorsan szárad, csupán ennyi a rosszaság benne.
Ennek ellenére imádom és most az első számú bb krémemmé lépett elő. Bár néha úgy érzem inkább fényvédő mint BB mert a súlyos bőrhibákat nem fogja elkendőzni igaz nem is egy alapozóval van dolgunk.

BB keresésnél lényeges volt a lehető legmagasabb faktorszám ,hurrá 50spf, a bőrömmel kompatibilis szín a minőség és az inci sem utolsó szempont, bár itt kandikál parfüm a lista végén, de az én bőröm jól bírja a megpróbáltatásokat, ezt leszámítva nem egy brutál összetevőlistával rendelkezik.

Először meglepődtem a színén mert a koreia bb-re jellemző kicsit sárgás szürkés árnyalat fogadott, de itt ez semmit nem jelent mert gyönyörűen illeszkedik a bőröm színéhez.
Roppant könnyű eldolgozni én simán kézzel fölviszem viszont! mint írtam nincs idő bogarászni, pepecselni, mert elég gyorsan szárad. Egyáltalán nem folyik, olyan fura sűrű masszív állaga van, mert bár lehet csak nekem különös de nem ehhez vagyok szokva ha bbről van szó, de jelzem nem rossz ez így!
Nem fénylik és nem leszek tőle halál matt ábrázatú sem, vannak ráncaim de jól elvannak egymáson ☺
Remekül bírja a napi kiképzést, estére is minden a helyén marad.
Mit mondhatnék még.... tökéletes egységes bőrképet varázsol finom puha a bőröm tapintása, mintha semmi nem lenne rajtam olyan érzés, de azt gondolom ez inkább a 35 fölötti korosztálynak lesz ideális amikor már szárazabb a bőr mert nem tudom zsíros bőröm nem e fényesedik át a nap felénél.

Ja és a kis brightening a tubus azaz a kupak végében van amit ha fölhajtasz találod meg. Nagyon cuki és talán nem is olyan haszontalan az ötlet, bár ha igazán kiemelni szeretnék ott a highlighter de ha csak pici fényt akarok arra tökéletesen megfelel (nekem a Cupido ívre nagyon bejött)

Összességében azt kell mondjam ez egy jó kis termék, igaz napi szintem nem használom de amikor igen akkor mindig elégedetten mosolyog vissza a tükörképem!!
bocs ha hosszú lettem ☺

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Remekül bírja a napi kiképzést, estére is minden a helyén marad.

bocs ha hosszú lettem ☺

Antioxidánsok: Yeast Extract, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Algae Extract, Propylene Glycol, Sorbitol, Caprylyl Glycol, Saccharide Isomerate, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Neopentyl Glycol Diheptanoate, Glyceryl Stearate, Dipentaerythrityl Tri-Polyhydroxystearate, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Hordeum Vulgare (Barley) Extract, Cholesterol, Algae Extract, Caprylyl Glycol, Cetyl Alcohol, Stearic Acid, Lecithin
Emulgeálószerek: Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Glyceryl Stearate, Cholesterol, Cetyl Alcohol, Stearic Acid, Lecithin
Fényvédők: Homosalate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Benzophenone-3, Octocrylene, Titanium Dioxide
Szilikonok: Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Methyl Trimethicone
Tisztítószerek: Potassium Cetyl Phosphate, Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Laminaria Ochroleuca (Kelp) Extract, Parfum/Fragrance
Színezékek: Iron Oxides
Tartósítószerek: Potassium Sorbate, BHT, Phenoxyethanol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cholesterol eo I eu 0 0

Térfogatnövelő segédanyag.