Estée Lauder

Ár:   11 100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: graceintrouble, Módosítva: 2019. augusztus 19.

Ár:   11 100 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

SPF 30 fényvédelemmel.

Frissít, hidratál, ragyogóvá tesz. A BB krém előnyei most egy könnyed, egész nap tartó alapozóban.

PK AZ ÁRBAN Estée Lauder Double Wear All-Day Glow BB
Ár: 4500 , Eladó: peppi
Állapot: 1x kiprobalt, Új dobozában, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

topsminkotti

2019. július 12.

Én nagyon szeretem. Blenderrel vagy ecsettel szoktam vékonyan felkenni. Egyrészt nagyon kényelmes, szinte egyáltalán nem látni, hogy van fenn valami. (Én használok szem alá és a pirosodásra hajlamos részekre korrektort). Szerintem nagyon szép, egészséges bőrképet ad. Nem zsírosan csillog, de pont az a fény, ami 40 felett kimondottan áldásosan jön. Tartós, szerintem van hidratáló hatása (nekem általában mindig húzódik a bőröm, de ezt a BB-t kimondottan kényelmes viselni). És SPF 30.
Ja és nagyon sokáig elég (tudom nem csinálunk ilyet, de én harmadik éve használom- ugyan nem napi szinten, de azért gyakran és még mindig van benne)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 12.

Penge

2018. december 14.

Nekem a 2-es árnyalat van meg ,elég világos, de az arcom egy pindurit fehérebb, így e-miatt is és a kenhetőség miatt is én egy borsónyi Image Skincare Prevention32+ fényvédőt keverek egy kis tégelybe hozzá és azt oszlatom el. Csak magában kissé nehezebben kenhető és estére a homlokom átfényesedik,így keverve viszont a színt is világosítani tudom. Szarkalábakba nem ül bele. Összességében nem olyan rossz,de nem is az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 14.

auberginecat

2017. szeptember 30.

Némi kétséggel ugyan, de megvettem nemrégiben az M-ben, kaptam hozzá egy neszeszernyi EL cuccot is, aminek nagyon örültem. Eddig nemigen használtam a márka termékeit, legalábbis ami a kozmetikumokat illeti, de azt kell mondanom, pozitívan csalódtam. Az biztos, hogy ez nem egy BB krém, de gondolom így jobban fogy, ejnye a csúnya marketingfogásért. Viszont ha nem BB krémet vár az ember, akkor ez bizony egy nagyon jó kis alapozó. Kissé nehézkes, sietni kell az eldolgozással, mert hamar szárad, cserébe elmondhatatlanul tartós. Valóban ilyen glowy finissel operál, fényes(nem zsíros!), egészséges, élettel teli bőrképet ad. A legvilágosabb árnyalatot választottam, tökéletesen illeszkedik, se nem túl malacrózsaszín, se nem túl kiabálós sárga. Közelről megvizslatva is láthatatlan, mintha nem lenne rajtam semmi, nincs maszkhatás, csak egységes bőr. A szemem alatti sötét karikákhoz én még használok némi korrektort (DW Stay In Place), így együtt tökéletes a végeredmény. Először 4 csillagra akartam értékelni, de ha jobban meggondolom, nincs miért lepontoznom, bár nálam a Chanel Vitalumiere Aquát semmi nem múlja felül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

nassbetyar

2016. november 3.

03-as sötétebb árnyalatot vettem félig használtan a nyárra (szerencsére még most is tudom használni, de hamarosan váltanom kell). Első használatkor kissé megütköztem rajta, hogy mennyire sűrű állagú és "nehézkes" az eldolgozása, nem siklik úgy a bőrön, mint egy ilyen hidratáló jellegű terméknél kellene. De hamarosan rá kellett jönnöm, hogy ez a tartósságával van összefüggésben, ugyanis legalább 8 órán keresztül atombiztosan a helyén marad (ha van alatta primer, ha nincs) brutálisan szép természetes "glovy skin" finishe van, amitől én mint zsíros bőrű sem rettegek, mert nem természetellenes diszkógömb csillogású. Nyilván napközben 1-2 szer muszáj zsírleszívnom, de ez az összes eddig használt alapozómnál, CC/BB krémemnél így volt. Szóval összességében nagyon megszerettem, használtan igazán baráti áron jutottam hozzá, remek a fedése és a tartóssága valamint a végeredmény egészségesebb, természetesen szép bőrkép. Felváltva használtam a Max Factor CC krémjével, ami állagában és fedésében különbözik tőle leginkább, ha választanom kell, akkor ez volt az abszolút kedvenc a nyáron (és még most is).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

Trixi

Korcsoport: >54
2016. augusztus 2.

Egy üzletben elhelyezett mintát próbáltam ki, merthogy 30 %-os engedmény van a Marionnaud-ban erre a termékre, ezért ki kellett próbálnom, hátha megtalálom végre A BB-met. De nem. Először a kézfejemen próbáltam ki az állagát, mert ha túl nehéz, akkor eleve kizárom. Nem volt nehéz, szépen terült, viszont teljesen mattnak láttam. Az arcomon kipróbálva, a színt egész jól sikerült eltalálni, viszont továbbra is mattnak mutatta magát (hol a glow?), ráadásul zsíros részemre kentem fel, szóval mi lenne a száraz részemen? Nagyon kiemelte a pórusaimat is. Gyorsan kellett vele dolgozni, mert hirtelen szárad. Nem éreztem, hogy szépen el tudom oszlatni, valahogy túl száraz volt. A piros orrnyergemen semmit nem fedett, sőt mintha le is dobta volna magát foltosan (ez a melegnek is betudható, izzadás...). Az ígéretből, mely szerint frissít, hidratál, ragyogóvá tesz, az égvilágon semmit nem éreztem. Bocs, hogy így egy hirtelen próbából máris ítélkezem, de ennél jobb biztos, hogy később sem lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

Lencseee

2016. július 13.

Szerencsés vételem volt ez itt, a krémmánián. (Ezúton is köszönöm!) Eddig csak koreai bb-khez volt szerencsém. azokhoz képest, ez csodálatosan üde színt ad, nem barnul/szürkül vagy fehéredik/sárgállik...Pont olyan, amilyen BB-ről én álmodoztam. Kis fedőpúderrel nagyszerű hétköznapi viselet, megfelelően egységesíti az én arcbőrömet. Hogy mitől "glow" azt nem tudom, nekem szép félmatt/természetes hatása van. Dobtam a koreai bb-ket!:-) Pont annyival jobb ez nekem, amivel az ára több! Maximális elégedettség. Azt hiszem, az Estee Lauder arckencéi kilóra megvettek...fájni fog ez a pénztárcámnak, mert nem tudok róluk már lemondani:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 13.

monika.t

2016. április 29.

Nekem egy kicsit sűrű és tömör, elég gyorsan kell vele dolgozni mert gyorsan szárad és beleül a pórusokba is. Úgy gondolnám ezek miatt erősebb lesz a fedés is de nem és nem is lesz ettől tartósabb. Sőt nekem viszonylag hamar kezd eltűnni a bőrről, 3-4óra viselet után lehetne újrakezdenem az egészet. Nem érzem, hogy frissítene vagy ragyogást adna a bőrnek. Nem szárít, de önmagában még nem próbáltam. Pozitívuma a fényvédő az tény. Vannak az EL-nek ettől sokkal jobb termékei.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 29.

sophienural

2016. április 13.

Tökéletes! Glamour napon szereztem be, de már előtte elugrottam az egyik EL üzletbe, hogy kipróbáljam. Sőt, több BB-t is felraktak rám, nagyon kerestem az ideálisat így a jó idő beköszöntével, de egyiknek sem passzolt olyan jól a színe, mint ennek, szóval kérdés sem volt a választás. Elég világos, fehér, picit rózsaszines bőrőm van, amihez tökéletesen passzol. Gyönyörű, egységes bőrképet eredményez, miközben konkrétan nem látszik, hogy rajtam van - nem csak reklám duma, többen is megjegyezték, hogy milyen szép a bőröm és azt hitték nincs rajtam smink. Én ezt a glow hatást nem annyira érzékelem, mondjuk teszek rá púdert, viszont rajtam nincsen sem poros, sem matt finishe. Nagyon könnyű viselet, el is felejtem, hogy rajtam van és tényleg hidratál is. Valami álom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.

Krisz78

2016. március 31.

Kb. 1 hónapja bontottam fel, mondván csaljunk egy kis fényt az arcomra (hisz messze még a tavasz..).
Hááát, nem jött össze.Rajtam is száraz, poros a finise és "totálmatt". Aminek egyébként örülnék, de én is rájöttem:ebben a korban már nem kéne annyira mattítani, mert aztán jön a "csókolom" a 25 körüli eladótól.
Kipróbáltam száraz RT szivaccsal, enyhén nedves RT szivaccsal, ecsettel. A "fénnyel" nem találkoztam, ellenben 5 évet öregedtem.
Egyelőre eltettem nyárra, hátha akkor még hasznát veszem.
Addig is csak 1 mínusz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 31.

Egyelőre eltettem nyárra, hátha akkor még hasznát veszem.
Addig is csak 1 mínusz.

Natalka

2015. október 26.

Szigorúság lesz itt most Lányok, úgy érzem bajok vannak Lauderéknél az ár-érték aránnyal. Legalábbis ami ezt a terméket illeti, biztosan.
Kezdjük ott, h ez most akkor BB krém, vagy alapozó? Vagy micsoda? Mert van itt minden: egyrészt a Double Wear család tagja, másrészt BB, harmadrészt alapozó, meg még hidratál is álló nap mint egy krém... Túl sok a vállalás. Az itteni leírásból, és a dobozon lévőből az jön le, h ez egy alapozó, ami úgy hidratál, mint egy BB krém. Szerintem inkább csak simán egy hidratáló alapozó, viszont kellett bele a BB krém elnevezés, mert az divatos ugye. Arra ugranak a népek, mostanra már mindenkinek van kedvenc BB-je, tehát ez kell. Nincs ezzel gond, viszont a Double Wear vonal alá behozni kissé necces, mert arról meg mindenkinek az alap DW jut eszébe, ami extra tartós, extrán jól fed (bár marketingnek megint csak remek).
Nos, ez nem fed jól. Alapozóról beszélünk, tehát fednie kéne tisztességgel, legalább DW Light szinten! Ehhez a névhez kevés eredmény az egységesítés, arra ott vannak az alap BB-jeik, meg az EE-k, meg ilyenek... kis színezett hidratálónak mondanám. Már akinek nincs száraz és/vagy vízhiányos bőre, mert annak önmagában kevéske, kell alá hidratálókrém, vagy primer, valami.
Hjaaa, kérem, csak kéne. Merthogy nem működik együtt semmilyen kencével, csak a csupasz bőrrel. Akármilyen hidratálót kenek alá, és akármennyit várok a beszívódással, nem lesz jó. Lecsusszan róla! A zsíros/kombinált bőrrel meg nem működik együtt a ragyogó hatás miatt! Oda túl sok lesz a fény, púderrel persze tompítható, de aki a matt hatást szereti, jó messzire kerülje el. Ez aztán a 22-es csapdája...
Nade. Miért is kéne hidratáló, ha egyszer ez egy egész napos hidratálást ígérő alapozó/BB krém? A válasz a szokásos: ANNYIRA azért nem hidratál, h a nap végére ne legyen egy-két száraz foltocskám a homlokomon és az orcákon..! Sajnos ez a szomorú igazság.
Iszonyat csúszós, ragadós, ha valamihez hozzáér, akkor hajlamos lemászni az arcról. Tartósságban nem remekel, de azért ha nem nagyon tapizzuk az arcunkat, és nincs extra hosszú napunk fontos eseményekkel, akkor úgy egy sima 8 órás munkanapra elmegy.
Úgy a legjobb felvinni, h a krém-mentes arcomra kézzel bedolgozom, a finise egyébként álomszép, nekem bejön. A "glow" hatás 100%-os, ez legalább nagyon stimmel.
Úgy érzem, h túl sokat szeretne ez a termék, és túl sokba kerül az eredményhez, hatáshoz képest. Elhasználgatom, és ahogy említettem, hétköznapra egész jó, nekem megfelel, a színe sokkal jobban passzol, mint a DW Light szintén 1-es árnyalata. Azért (is) vagyok ennyire elégedetlen ezzel, mert ma felkentem egy Etude House (koreai BB krém) mintát, meg volt bontva, nem akartam kidobni. Volt belőle teljes méretem is, a sima Bright Fit verzióból, csak elfogyott már rég (sajnos). Hát van különbség, mind fedésben, mind tartósságban, és sajnos nem az EL javára. Nagyok voltak az elvárásaim ezzel az alapozóval szemben, de no problem: elhasználom, és addig keresek jobbat (akár házon belül, mert mondjuk a sima DW-t még nem próbáltam...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 26.

Antioxidánsok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water
Hidratálók: Butylene Glycol, Propanediol, Sodium Hyaluronate, Trehalose, Sorbitol, Glycerin
Vitaminok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Squalane eo 1 0

Sorbitol h 1 1