Estée Lauder

Ár:   13 700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. május 11.

Ár:   13 700 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Ez a 24 órás fedést garantáló, folyékony alapozó olyan könnyed, hogy szinte nem is érezni a bőrön. Könnyed textúrája úgy egyenlíti ki a bőr tónusát, hogy a bőr közben friss, természetes, és egészségesen ragyogó megjelenést nyer. SPF30 és magas antioxidáns tartalma észrevétlenül óvja a bőrt a káros UV sugarakkal és a levegőben található szennyeződésekkel szemben. Azonnal és folyamatosan hidratálja a bőrt az alma, a görögdinnye és a licsi gyümölcsökből kinyert, fokozottan hidratáló kivonatoknak köszönhetően.

Estée Lauder Double Wear Nude Water Fresh Makeup Sand
Ár: 7000 , Eladó: QUEENY
Állapot: Párszor használt , Helyszín: Szentendre, fizetés: Előre utalás után foxpost
Ár: 8000 , Eladó: HaniNiki
Állapot: 2/3-ig van, Helyszín: Budapest, fizetés: utalás-foxpost, vagy készpénz-személyes átvétel is lehetséges

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

SaltyDog

2022. szeptember 13.

Nagyon könnyed, nagyon folyós:) Engem az a vizes, könnyed hatás, amit nyújt, teljesen levett a lábamról. Nem szárít, nem ül be ráncocskákba, szépen a helyén is marad, nekem bevált, kedvelem. Ecsettel- egy ősöreg, tömött, kis fejű Charlotte Tilbury - szépen eldolgozható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. szeptember 13.

Dorissszo

2022. január 28.

Ódákat zengtek a estee lauder double wear alapozokrol… gondoltam új év próbáljunk ki pár év után valami újat
Az első sokk a felbonás után se egy pumpa semmi… nekem ez az öntögetős forma valami katasztrófa.
De gondoltam jó elnézem hogyha jó az alapozó…
Hmmm double wear… fedése nálam nulla… még jó hogy a Dior skin forever korrektora mindig megment…
Még próbálkozom vele hátha én rontottam el valamit
De első benyomásra ez az alapozó számomra ennyi pénzért az eddigi legnagyobb csalódás

Update: Megpróbálkoztam beutyblenderrel felvinni az alapozót… egy fokkal jobb lett a fedése , de problémásabb időszakomba biztosan nem nyúlnék ehhez az alapozóhoz.
Tehát a fedése jobb lett, viszont így sokkal több termék kerül a bőrre és csak csúszkál rajta az amúgy tökéletes korrektor
Szóval én zsíros illetve kombinált bőrre egyáltalán nem ajánlom
Maradok a Clinique Anti Blemish alapozójánál

Utolsó Update mert több ötletem nincs… kipróbáltam , hogy transzparens púderrel alápúderezek… a fedése jobb… de így nagyon beül a pórusokba…
Zsíros kombinált bőrre még mindig nem ajánlom…
Nagy csalódás még így is , hogy akciósan vettem… ezért a pénzért többet várok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 28.

De gondoltam jó elnézem hogyha jó az alapozó…
Még próbálkozom vele hátha én rontottam el valamit

Szóval én zsíros illetve kombinált bőrre egyáltalán nem ajánlom
Maradok a Clinique Anti Blemish alapozójánál

Zsíros kombinált bőrre még mindig nem ajánlom…
Nagy csalódás még így is , hogy akciósan vettem… ezért a pénzért többet várok

Lufipufi1992777

2021. november 10.

Imadom! A fedese nekem tokeletes a finishe pedig vizes,ami nekem kulon tetszik! Kombinalt borom imadja es egesz nap birja! Sokaig eleg,matt hatast ne kivanjon tole senki es azt sem,hogy maszk hatasa lesz ahogy az originalnal. Akciosan megjobban megeri. Egyetlen egy dolog,hogy ennyi penzert adhatnanak egy pumpat azert hozza..😏

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 10.

Atally

2021. október 12.

Nyáron könnyű, természetes fedést ad, púderrel fixálva sokáig matt, helyén marad. Szivaccsal a legegyszerűbb felvinni, mert elég folyós. Pattanásokat nem okozott. A sima double wear-ből a 2w2-es árnyalatot szoktam használni a hidegebb hónapokban, viszont ebből a Nude-ból a 2w2 majdnem egy árnyalattal világosabb, oda kell figyelni vásárláskor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 12.

Petalodirosa

2021. július 18.

Egyszer véletlenül ezt vettem meg az EL Double Wear Stay in Place helyett :) jó alapozó, nem ül bele a pórusokba, nem szárít vészesen, tartós, ecsettel vittem fel, nem úgy fed, mint a Stay in Place, tehát ha valaki kevésbé magas fedésű, jó minőségű alapozóra vágyik, annak ezt ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 18.

BaBetti

2021. július 1.

Nem egyszerűen találtam rá és barákoztam meg vele, miután évekig a DW light alapozóját használtam. Nagyon sajnáltam, hogy az megszűnt, összetétel és állag alapján kerestem a hasonlót, néztem drágábbat (Clinique, DW) olcsóbbakat is, de egyik sem volt az igazi, sem színben, sem a bőrömön. Végül erre az egyik Estée Lauder szaküzletben beszélt rá az eladó, színt is -desert beige- segített választani és végül annyira bejött, hogy 4 vagy 5 üveggel már elhasználtam. Nem fed erősen, de nekem nem is kell nagy fedés, inkább csak a bőröm egységesebbé tétele a cél, tényleg nagyon könnyű, vizes, kicsit nehéz volt az üveges kiszerelés a nyomós -tubusos- alapozó után, de már erre is kifejlesztettem a bevált technikát, letekert kupakkal rázom fel, ami az ujjbegyemen marad, azt pöttyözöm az arcomra, majd ecsettel eloszlatom. Nem szokott összeállni, nem ül bele a pórusokba még púderrel sem, rajtam nagyon természetes hatású, remélem ezt nem szüntetik meg még sokáig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 1.

Era080

2021. június 11.

Nyárra vettem mert valami könnyüt szerettem volna folyekonyabb állagu közepes fedesü a szine nagyon természetes az orromon vannak tagabb porusok oda bele ül es kis pöttyök lesznek tőle de az arcomon jol mukodik majd az orromon hasznalom a teli alapozom a dior undercovert mert tetszik kis könnyed alig erzem hogy rajtam van es nyarra pont ez kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 11.

googles

2021. március 27.

Zsirosabb, kevert borre lehet, hogy nem idealis, de szaraz a borom (kevesse zsiros, nem a vizhianyosra gondolok!) es szuper jo. Ez az alapozo marad a legszebb a nap vegeig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 27.

braram

2021. március 18.

:( Számomra csalódás ez az alapozó, az ígéreteihez képest: fedése nagyon kevés, ettől függetlenül az olajos textúrája miatt (eléggé felrázom) nagyon érezhető a bőrön, és sajnos nem ragyogó, egészséges fénye van, hanem ahogy az előbb is írtam, olajos. A 24 órás fedés értelmezhetetlen, a túl sok olaj miatt nem marad fenn sokáig, megfelelő púderezéssel is nehézkesen. Emellett ráadásul hajlamos összegyűlni az apróbb ráncokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

Ajsha920704

2021. március 8.

A sima Double Wear utan probaltam ki, (azt nagyon szeretem), szerencsere kaptam belole mintat a Vaci utcaban talalhato uzletben. Tavaszra-nyarra kerestem valami kevesbe nehez de megis minosegi alapozot. Tegnap kiprobaltam de sajnos nekem nem annyira tetszik. Felkenest kovetoen elegge csillog, olajos hatast kelt kinezetre es erzesre is. Puderezve szep, hidrataltnak tunik a bor de nekem keves ido elteltevel elegge atcsillogott es a sminkem tobbi resze ugy mint bronzosito, pirosito, highlighter sem mutatott tul szepen rajta. Fedese gyenge, a halvany szeploim atlatszottak. Tartosnak sem mondanam, tankolni alltam meg, 2 percre volt rajtam maszk amig bementem fizetni es az orromrol le is jott. Kaptam mintat a Light-bol es az uj Futurist-bol is, talan azok jobban fognak tetszeni, ha kiprobaltam oket irok ide update-et, hatha mas is vacilal koztuk. :) Legnagyobb remenyem a Futurist az SPF 45 miatt de majd nyugtaval zarom a napot. 3 csillagot adok a Nude-nak, mert nekem nem tetszett de Estee Laudernek 3-nal kevesebbet elvbol nem adunk :D Ja es a miheztartas vegett: normal borom van, csak az orrkornyeken vagyok hajlamos csillogni nap vegere.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 8.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Tocopheryl Acetate, Triethyl Citrate, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Sodium Lactate, Glycine Soja (Soybean) Protein, Caprylyl Glycol, Sodium PCA
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Felületi hártya képző anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag