Estée Lauder

Ár:   13 700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. május 11.

Ár:   13 700 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Ez a 24 órás fedést garantáló, folyékony alapozó olyan könnyed, hogy szinte nem is érezni a bőrön. Könnyed textúrája úgy egyenlíti ki a bőr tónusát, hogy a bőr közben friss, természetes, és egészségesen ragyogó megjelenést nyer. SPF30 és magas antioxidáns tartalma észrevétlenül óvja a bőrt a káros UV sugarakkal és a levegőben található szennyeződésekkel szemben. Azonnal és folyamatosan hidratálja a bőrt az alma, a görögdinnye és a licsi gyümölcsökből kinyert, fokozottan hidratáló kivonatoknak köszönhetően.

Ár: 6000 ft plusz postaköltség , Eladó: lena76
Állapot: Néhányszor próbált, a Lauder felirat tetejéig, Helyszín: Pécs , fizetés: Előreutalás után postázom
Ár: 3800 Ft , Eladó: mpkriszta
Állapot: Az arany csíkig van a tartalma, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás, Posta, Foxpost

kitten

2020. augusztus 10.

Fedese gyenge (szep bor napjaimon eleg, szem alatt korrektorral), nagyon szep "dewy" finish. Aki szereti, vegye ujra amig lehet, mert megszuntetik -itt kulfoldon legalabbis, feltetelezem otthon is. En szeretem mixelni mindenfelevel, neha onmagaban is felkenem. Jo felig van me'g az uvegem, ez kitart me'g jo darabig.
Fel kell razni hasznalat elott(!), ra is van irva (aki az allagara panaszkodik, lehet ez a gond).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

Pikk

2020. július 6.

Kezdetben csalódás volt és nem is nagyon nyúltam hozzá. Esetleg hétvégén a fényvédője miatt. Most megint tettem egy próbát és meglepően elégedett vagyok vele. Ennek oka az is lehet, hogy már tavasszal megkezdtem a leszokást a sima DW nyújtotta photoshop hatásról, amit fokozott a home office-ban töltött 3 hónap, ami alatt egész jól megszoktam a natúr arcom látványát. Úgyhogy most kedvelem ezt az alapozót. Van egy ún. dewy finishe, ami egy kb. egy egészségesen fénylő hatást jelent, szerintem szép, de aki ezt nem szereti, az ne ezt válassza. Nagy előnye a fizikai fényvédelem, hátránya, hogy nehéz szépen felvinni, én általában kézzel oszlatom el az alapozókat, de ehhez muszáj valami eszköz, én lapos kerek ecsetet használok hozzá. És utána minden tiszta csepp, erre még nem jöttem rá, hogy miért. Ha csak egy alapozóm lenne, akkor nem ez lenne az, de örülök, hogy van, mostantól biztosan többet használom, és közben az is lehet, hogy még jobban megkedvelem. 2N1 árnyalat van meg, és valoban eggyel sápadtabb mint ugyanez a sima DW palettán, de valószínűleg a fényvédő miatt, ahogy ezt korábban már írták, és eldolgozva nem zavaró.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 6.

Lencseee

2020. június 19.

sajnos a sima double wear es a double wear light olyan magasra teszi a mercet, hogy az ember pont azt varja el ettol is csak pepitaban, ha mar ebbe a "csaladba" sorolja maga a gyarto. hat, nalam nem kozeliti meg azokat szamomra erzetben es hatasban valahol egy nagyon-nagyon konnyu alapozo ez, fedese kb.annyi, mint egy jobb fele szinezett hidratalonak. Nem phozoshoppol, mint az "anyja", ami csalodas, de konnyu viselet es a rancokba azert ez sem ul vele, nem oxidalodik. Azert 4 csillag, mert meg a dw lightnak is nagyobb a fedese. (Nekem a dw valahogy a lathatatlan fedes megtestesitoje...szerencsetlen nevvalasztassal felrepozicionalt termeknek tartom.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 19.

ledae

2020. május 29.

Ma vettem meg, gondoltam, próbáljuk is ki gyorsan. Az ok egyébként az volt, hogy egyre ritkábban sminkelem magam kifejezetten erősen hétköznapokon, ezért az "eredeti" DW mellé, akit meghagyok a nagy alkalmakra, kerestem valami könnyedebb, de azért a Chanel Water Fresh Tintjénél jobban fedő valamit.
A fél arcomra tettem fel itthon, és wooow. Így nagyon feltűnő a különbség a két oldal között. (Szerintem ez a verzió abszolút a kézzel való felvitelt kívánja, alapjában véve bármennyire nem vagyok a híve ennek.)
Én ugyanazt az árnyalatot vettem, mint az eredetiből (1N2), picikét világosabb csak, szerintem ez a fényvédő miatt lehet.
Próbálgatom, és update-elek. 😊

Update: 2020. május 29.
Na, hát nem volt zökkenőmentes a kapcsolatunk, egy időben fontolgattam azt is, hogy megválok tőle, de most, hogy az üveg végén járok, egyértelmű, hogy újra fogom venni. Hétköznapra nincs ennél jobb az én kombinált, helyenként száraz bőrömre. 🥰

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 29.

Próbálgatom, és update-elek. 😊

Update: 2020. május 29.

Feliciana89

2020. május 29.

Sziasztok!
Hófehér bőrömre ezer éve keresek alapozót. Rengeteg közép és magasabb árkategóriás alapozót kipróbáltam, feleslegesen.

Ez az alapozó egy könnyed, víz hatású termék. Közép és fedéssel egy nagyon szép egységes bőrképet ad, ami nagyon sokáig tart. Én 12- 16 órákat dolgozva is szépnek látom a tartósságát.

Nálam csillagos 5- ös! Imádom!

Hátrányként egy dolgot tudnék megemlíteni, az adagolása nem túl praktikus.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

Sziasztok!

Nálam csillagos 5- ös! Imádom!

Hátrányként egy dolgot tudnék megemlíteni, az adagolása nem túl praktikus.

Rose23

2020. április 28.

Száraz és enyhén rozaceás bőrömre őt választottam összetevők alapján, és azért, mert nem szeretem a full fedést. Abszolút fogalmam sincs, milyen tónusú a bőröm (hol ilyennek látom, hol olyannak), besétáltam a Westendbe, és két próba után az eladó hölggyel megállapítottuk, hogy az 1C1 Cool bone az én színem.
Az első egy-két próbálkozáskor nem tetszett, túl sokat használtam, beleült a ráncokba, nem tudtam, hogy kezeljem az üveget. Mostmár tudom: a tenyerem az üveg nyílására teszem, felfordítom, aztán vissza. Ezt kétszer megcsinálom, ami így a tenyeremen marad, elég az arcomra*.
Aki cakey-nek érzi a végeredményt, annak javaslom, hogy kevesebb mennyiséggel kísérletezzen.
*A szemem alá és az orromra nem teszem, oda korrektor megy. A szemem alja egy külön sztori, oda csak korrektort teszek, mert a bőröm hajszálvékonysága (és sötétlilasága) miatt a kettő egyszerre nem működik.
Nedves blenderrel használom (Lovely epres blendere szuper!), mostmár kb 3 hete összeszoktunk, szeretem. Egyelőre nem okozott semmiféle irritaciót vagy pattanást. Ad egy nagyjából egységes, nagyon természetes hatást. Ezért vettem, ezt kaptam, örülök neki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 28.

Anikocska

2020. április 27.

Egy hónapja használom. Zsíros, kombinált bőrűeknek szerintem nem jó választás. Nekem a kombinált bőrömről nap végére szinte teljesen eltűnik. Nekem meg ez a gyengébb verziós is sok egy kicsit. Nem mutat szépen a bőrömön. Tuti nem veszem újra! Nem érte meg az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 27.

easterrr

2020. március 27.

IMADOM.
DE ha olajos/pattis a borod es/vagy csont matt fedesre vagysz, nem ez lesz a kedvenced!! ezt ki kell hangsulyoznom.:) Viszont ha alapvetoen szerencses vagy bortipust illetoen, esetleg szaraz borod van, nincsenek feltuno borhibaid, es szereted ha van egy kis kacersag a pofidon, akkor o a te alapozod! Minimalisan fed, szep egyenletes borkepet ad, es vegre nem nezek ki benne ugy, mintha a sajat temetesemre lennek sminkelve. Nekem nagyon bejon. ❤️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 27.

IMADOM.

kozmaedina

2020. február 29.

A kombinált bőrömnek a "sima" DW a megfelelő választás. A nude véletlenül került hozzám, de se a fedésével, se a tartósságával nem voltam maradéktalanul elégedett. Az állaga nagyon híg, akkor lett szép az eredmény, ha blenderrel vittem fel az arcomra, de 5-6 óra után lekopott a nagy része.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 29.

baksirozsa

2020. február 17.

Ó,ez az alapozó! Annyira gyönyörű, természetes maszkhatás mentes lesz a bőr tőle!!!! Csak egyszerűen gyönyörű, már ha nem elfedni hanem kiemelni szeretné valaki a természetes szépséget. És igen ez nem a pattanások eltüntetésére van, ne is várja senki tőle! Külőn elismerésem a Westend márkaboltban dolgozó eladólánynak aki egy pillantás alapján megtalálta elsőre a tökéletes árnyalatot(amit máshol nem is tartanak-szóval érdemes ott vásárolni)!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 17.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Tocopheryl Acetate, Triethyl Citrate, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Sodium Lactate, Glycine Soja (Soybean) Protein, Caprylyl Glycol, Sodium PCA
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Felületi hártya képző anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag