Estée Lauder

Ár:   12 500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 18.

Ár:   12 500 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Ez a 24 órás fedést garantáló, folyékony alapozó olyan könnyed, hogy szinte nem is érezni a bőrön. Könnyed textúrája úgy egyenlíti ki a bőr tónusát, hogy a bőr közben friss, természetes, és egészségesen ragyogó megjelenést nyer. SPF30 és magas antioxidáns tartalma észrevétlenül óvja a bőrt a káros UV sugarakkal és a levegőben található szennyeződésekkel szemben. Azonnal és folyamatosan hidratálja a bőrt az alma, a görögdinnye és a licsi gyümölcsökből kinyert, fokozottan hidratáló kivonatoknak köszönhetően.

Ár: 6000 , Eladó: sznora117
Állapot: Kb a negyede hiányzik, Helyszín: Szerencs, fizetés: Postázás lehetséges
Ár: 5500.- , Eladó: Mya
Állapot: Új, Helyszín: --, fizetés: --
PIppa88

2019. november 14.

A sima DW alapozot elég sokáig használtam de egy idő után nehéznek találtam azért gondoltam h kiprobalom ezt. Óriási csalódás, sem a fedese nem az igazi, csomósodik, szárítja a bőrömet. Nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

PotterAlexa

2019. november 2.

Gyenge fedés, semmi extra. Egy bb krémmel egyenlő hatás+ tartósság. Az árát egyéttelműen nem éri meg, ha olcsobb lenne 4 csillagot kapna tőlem, mert hamar átfényesedik nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 2.

melanie500

2019. október 24.

Ettől az alapozótól úgy nézek ki, mintha fényes jó kedvemben egy vödör fényvisszaverő pigmentbe mártottam volna a fejem. Az emberek gyakorlatilag megkérdezhetnék tőlem az utcán, hogy 'TÜKRÖM TÜKRÖM, mondd meg nékem ki a legszebb a vidéken?'
Fedése jó, tartóssága rendben van és érzetre sem nehéz.
De továbbra sem értem azt a bullshit marketinget, hogy az alapozókba minek raknak fényvédőt, amikor az égvilágon semmi szükség rá. Viszont a fényvisszaverődés miatt remekbeszabott Casper, the ghost fényképek készülnek az ember lányának arcáról vakus effekt használatakor. Köszönjük.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

Fedése jó, tartóssága rendben van és érzetre sem nehéz.

Leander

2019. október 1.

1N2 Ecru színben használtam és nagyon megszerettem. Nincs sok bőrhibám és nem szeretem a maszk hatást, szóval egy nagyon áttetsző, nem erősen fedő alapozót kerestem és találtam ebben a termékben. Talán egy hangyányit jobban bejött a MAC Face & Body, főleg ár-érték arányban, de valószínűleg ezt is újra fogom venni. Sokáig elég, lélegzik alatta a bőröm, könnyű szépen és egyenletesen felvinni és szép, egységes, de nem vakolatszerű a hatása. Fényvédőt is tartalmaz, szóval minden igényt kielégít. Plusz az elegáns üvegecske gyönyörűen mutat a fürdőszoba polcon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 1.

MissKenedy

2019. szeptember 27.

Szerintem is a közös név miatt mindenki valami ráncfelvarrásnak hiszi, hogy ugyanaz mint a DW csak minden hibája nélkül. Hát nem. Szerintem azért van ennyire lepontozva, mert irreális elvárások vannak vele szemben, míg a DW-nek elfogadjuk a hibáit.
Tisztázni kéne melyik milyen bőrre való. DW zsíros bőrre való míg a Nude a szárazra. Ezzel már eléggé félre lehet nyúlni. Ha valakinek bevált a DW és csodásan mutat a bőrén, az ne nagyon próbálkozzon vele, mert tuti diszkógömb effekt lesz. De ez nem az alapozó hibája!
Én is nagyon akartam imádni a DW-t, mert csodás bőrképet adott - az első 1 órában. Aztán mivel száraz a bőröm, szépen kezdett mindenhol repedezni, közelről nézve nagyon csúnyán száraz volt a bőrömön, mintha temperával kentem volna be, hiába tettem fel kb negyed pumpálásnyit az arcomra. DE pont ezért megváltás volt a testvére. Hiszen ez való száraz bőrre. Persze pont emiatt enyhébb is a fedése, egy száraz bőrre való alapozó sosem tud annyira full fedésű lenni, ezt el kell fogadni. (hozzátenném, hogy a száraz bőrűeknek nagyon nem is előnyös a teljes fedés)
Fedésben továbbra is verhetetlen a DW, de száraz bőrűként sajna el kellett tennem alkalmakra, hétköznapi alapozónak pedig tökéletes a Nude.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

monama

2019. augusztus 4.

Már a második üveg végén járok, de hozzá teszem mellette a DW lightot is használom. Meg tudom érteni, hogy miért nem elégedettek vele sokan. Tényleg nem tökéletes alapozó, de én mégis szeretem. Nagyon könnyű viselet, természetes fedés, dewy finish és nem ül bele az apróbb mosolyráncba. Aki nem szereti ha fénylik a bőre, az ne vegye meg. Nem bír ki egy napot a bőrön, de felkenés után szépen mutat. Sokáig primer nélkül használtam, estére el is tűnt minden az arcomról. Viszont amióta alá kenem a Bobbi Brown vitamin enriched face base primert, azóta nincs ilyen problémám. Sokkal tartósabb így az alapozó. Mivel az a primer enyhén matt finishü, ez az alapozó pedig ragyogó, fényes, így a kettő jól működik együtt. Akinek komoly bőrhibái vannak, annak ez kevés lesz, de aki csak egyenletesebbé szeretné tenné az bőrképét annak beválhat, mint ahogy nekem is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

ledae

2019. július 24.

Ma vettem meg, gondoltam, próbáljuk is ki gyorsan. Az ok egyébként az volt, hogy egyre ritkábban sminkelem magam kifejezetten erősen hétköznapokon, ezért az "eredeti" DW mellé, akit meghagyok a nagy alkalmakra, kerestem valami könnyedebb, de azért a Chanel Water Fresh Tintjénél jobban fedő valamit.
A fél arcomra tettem fel itthon, és wooow. Így nagyon feltűnő a különbség a két oldal között. (Szerintem ez a verzió abszolút a kézzel való felvitelt kívánja, alapjában véve bármennyire nem vagyok a híve ennek.)
Én ugyanazt az árnyalatot vettem, mint az eredetiből (1N2), picikét világosabb csak, szerintem ez a fényvédő miatt lehet.
Próbálgatom, és update-elek. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 24.

Próbálgatom, és update-elek. 😊

erynis

2019. június 26.

Nyárra szerettem volna valami könnyebb fedésű alapozót, és a DW tökéletesen működik nálam. Viszont ezzel pillanatok alatt átfényesedik a bőröm, elmászik, nem tart sajnos. A fedése sem olyan erős, de ez mondjuk kevésbé zavaró számomra. Kísérletezgetek még vele, de a legtutitbb mattosító primerrel (Makeup Forever mattító primerje) sem működik, amivel eddig minden jobban bírta a bőrömön. Kevert/zsíros bőrre nem válik be, sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 26.

plotusmakeup

2019. június 18.

Majdnem mindegyik Estée Lauder termékkel elégedett vagyok, de ez sajnos nagyon nem vált be. Szárít és ekcémás is lett a bőröm tőle akárhányszor próbáltam, pedig alá hidratálok és primert is használok. Nagyon gyorsan elmozdul, nem egy igazán tartós verzió. Ez sajnos csalódás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 18.

BlackRose101

2019. április 15.

Elképesztően szép finish, fiatalos, gyönyörű, matt bőrkép amit én tapasztalok. A folyós állag miatt eleinte én is sokat pazaroltam, de aztán hozzá szoktam. Fiatalosabb, frissebb az arc kinézete, mint a nem nude változatnál, igaz, ez is nem is fed olyan erősen, de inkább ezt egészítem ki a problémás helyeken pár csepp korrektorral, mint a maszkos hatás! Sokáig tesztelgettem, egymás mellett, és a Lancome vetélytársával együtt is őket, de úgy tűnik, ő lesz nálam a befutó, legalábbis most a tavaszi-nyári szezonban mindenképpen! :) Eddig 5 csillag, ősszel majd jövök updatelni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Triethyl Citrate, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Sodium Lactate, Glycine Soja (Soybean) Protein, Caprylyl Glycol, Sodium PCA
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületi hártya képző anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag