Estée Lauder

Ár:   13 700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. május 11.

Ár:   13 700 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Ez a 24 órás fedést garantáló, folyékony alapozó olyan könnyed, hogy szinte nem is érezni a bőrön. Könnyed textúrája úgy egyenlíti ki a bőr tónusát, hogy a bőr közben friss, természetes, és egészségesen ragyogó megjelenést nyer. SPF30 és magas antioxidáns tartalma észrevétlenül óvja a bőrt a káros UV sugarakkal és a levegőben található szennyeződésekkel szemben. Azonnal és folyamatosan hidratálja a bőrt az alma, a görögdinnye és a licsi gyümölcsökből kinyert, fokozottan hidratáló kivonatoknak köszönhetően.

Ár: 7000 Ft /db , Eladó: Mucsi
Állapot: Teljesen új, bontatlan., Helyszín: Békéscsaba, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Ár: 5000 , Eladó: Era080
Állapot: 1x probált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Árkádnál

Petalodirosa

2021. július 18.

Egyszer véletlenül ezt vettem meg az EL Double Wear Stay in Place helyett :) jó alapozó, nem ül bele a pórusokba, nem szárít vészesen, tartós, ecsettel vittem fel, nem úgy fed, mint a Stay in Place, tehát ha valaki kevésbé magas fedésű, jó minőségű alapozóra vágyik, annak ezt ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 18.

BaBetti

2021. július 1.

Nem egyszerűen találtam rá és barákoztam meg vele, miután évekig a DW light alapozóját használtam. Nagyon sajnáltam, hogy az megszűnt, összetétel és állag alapján kerestem a hasonlót, néztem drágábbat (Clinique, DW) olcsóbbakat is, de egyik sem volt az igazi, sem színben, sem a bőrömön. Végül erre az egyik Estée Lauder szaküzletben beszélt rá az eladó, színt is -desert beige- segített választani és végül annyira bejött, hogy 4 vagy 5 üveggel már elhasználtam. Nem fed erősen, de nekem nem is kell nagy fedés, inkább csak a bőröm egységesebbé tétele a cél, tényleg nagyon könnyű, vizes, kicsit nehéz volt az üveges kiszerelés a nyomós -tubusos- alapozó után, de már erre is kifejlesztettem a bevált technikát, letekert kupakkal rázom fel, ami az ujjbegyemen marad, azt pöttyözöm az arcomra, majd ecsettel eloszlatom. Nem szokott összeállni, nem ül bele a pórusokba még púderrel sem, rajtam nagyon természetes hatású, remélem ezt nem szüntetik meg még sokáig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 1.

Era080

2021. június 11.

Nyárra vettem mert valami könnyüt szerettem volna folyekonyabb állagu közepes fedesü a szine nagyon természetes az orromon vannak tagabb porusok oda bele ül es kis pöttyök lesznek tőle de az arcomon jol mukodik majd az orromon hasznalom a teli alapozom a dior undercovert mert tetszik kis könnyed alig erzem hogy rajtam van es nyarra pont ez kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 11.

googles

2021. március 27.

Zsirosabb, kevert borre lehet, hogy nem idealis, de szaraz a borom (kevesse zsiros, nem a vizhianyosra gondolok!) es szuper jo. Ez az alapozo marad a legszebb a nap vegeig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 27.

braram

2021. március 18.

:( Számomra csalódás ez az alapozó, az ígéreteihez képest: fedése nagyon kevés, ettől függetlenül az olajos textúrája miatt (eléggé felrázom) nagyon érezhető a bőrön, és sajnos nem ragyogó, egészséges fénye van, hanem ahogy az előbb is írtam, olajos. A 24 órás fedés értelmezhetetlen, a túl sok olaj miatt nem marad fenn sokáig, megfelelő púderezéssel is nehézkesen. Emellett ráadásul hajlamos összegyűlni az apróbb ráncokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

Ajsha920704

2021. március 8.

A sima Double Wear utan probaltam ki, (azt nagyon szeretem), szerencsere kaptam belole mintat a Vaci utcaban talalhato uzletben. Tavaszra-nyarra kerestem valami kevesbe nehez de megis minosegi alapozot. Tegnap kiprobaltam de sajnos nekem nem annyira tetszik. Felkenest kovetoen elegge csillog, olajos hatast kelt kinezetre es erzesre is. Puderezve szep, hidrataltnak tunik a bor de nekem keves ido elteltevel elegge atcsillogott es a sminkem tobbi resze ugy mint bronzosito, pirosito, highlighter sem mutatott tul szepen rajta. Fedese gyenge, a halvany szeploim atlatszottak. Tartosnak sem mondanam, tankolni alltam meg, 2 percre volt rajtam maszk amig bementem fizetni es az orromrol le is jott. Kaptam mintat a Light-bol es az uj Futurist-bol is, talan azok jobban fognak tetszeni, ha kiprobaltam oket irok ide update-et, hatha mas is vacilal koztuk. :) Legnagyobb remenyem a Futurist az SPF 45 miatt de majd nyugtaval zarom a napot. 3 csillagot adok a Nude-nak, mert nekem nem tetszett de Estee Laudernek 3-nal kevesebbet elvbol nem adunk :D Ja es a miheztartas vegett: normal borom van, csak az orrkornyeken vagyok hajlamos csillogni nap vegere.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 8.

fici

2021. február 20.

Egy bizonyos kor és egzisztenciális szint felett a nő már nem szívesen kísérletezget tiniknek készült alapozókkal. Se idő se energia nincs rá. Ez az alapozó első próbára kissé kevésbé fed,mint amit gondoltam, ám rá kell jöjjek,ebben rejlik a szépsége. Egyáltalán nem okoz maszkhatást így nem válik vicc tárgyává az ember. Most először érzem hogy kap levegőt a bőröm. Első benyomást 5*, aztán meglátjuk hogyan szuperál. 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 20.

schnau.adelle

2021. január 13.

Nagyon jó alapozó!
A sima ,,eredeti kiadasú’’ double wear-t nem próbáltam sosem, így nem tudom, hogy az milyen ... de EZ egy csoda!! :)
Nagyon könnyű viselet!
Nekem zsírosabb bőröm van, de még is olyan jól mutat rajta, imádom ezt a glowy - szaténos fényét!
Egészséges fényt kölcsönöz az arcnak púderezés után is.
Tartós, nem nehezíti el az arcom, ultrakönnyű viselet.
Egyetlen negatívum, ami nem az alapozo hibája: nem adnak hozzá pumpát gyárilag és én beleestem abba a hibába, hogy nem vettem hozzá és így tök sokat kilocsoltam belőle, mivel nagyon vizes az állaga (nagyon folyik)
Ha beszerzitek ezt az alapozót mindenképpen vegyetek hozzá pumpát, így könnyebben tudjátok használni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 13.

Nagyon jó alapozó!
Nagyon könnyű viselet!
Egészséges fényt kölcsönöz az arcnak púderezés után is.
Tartós, nem nehezíti el az arcom, ultrakönnyű viselet.

Meszticke

2020. december 28.

Most értem egy üveg végére, így azt hiszem megalapozott véleményt tudok írni. Elég végletes volt a kapcsoltunk, volt már a kedvenc alapozóm és tettem is félre hosszabb időre. Mégis most úgy gondolom nekem ez egy szuper termék, a normál bőröm szereti, nincs fényesedés, nagyon természetes az összhatás. Az Hourglass fixálópúderrel szoktam használni, nagyon jól működnek egütt. A felvitelre nekem a kezem vált be leginkább, jól kenhető, szépen eloszlatható. Újraveszem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 28.

Lyne

2020. december 5.

Ez az alapozó számomra teljesen olyan, mint egy BB krém..pont ezért, leginkább azoknak lehet jó választás, akiknek nincs különösebb problémájuk az arcukon, amit el szeretnének fedni, csupán egységesíteni szeretnének. Valami csoda folytán, a pigmentfoltjaimon kívül, most nagyjából rendben van a bőröm, ezért nekem ez tökéletes választásnak tűnt.. ultra könnyű, légies és nagyon folyós az állaga! Mindezek ellenére mégse lett a szívem csücske..😔 Másokkal ellentétben, nekem a nap közepére, már csak foltokban található meg az arcomon.. Ugyanakkor a telcsim és a ruhám tele van vele! 🤬 Próbálkoztam több sminkfixálóval is, de max 1 órán át segítettek csak.. Ugyanez volt a problémám a fényességével is! Félreértés ne essék, nem matt alapozót kerestem, de nem is olyat, amitől minden percben úgy nézek ki, mintha most futottam volna le a maratont..😱 Összességében, azt gondolom, hogy nem egy rossz alapozó, de az biztos, hogy nem az én bőrtípusomnak való..😔

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 5.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Tocopheryl Acetate, Triethyl Citrate, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Sodium Lactate, Glycine Soja (Soybean) Protein, Caprylyl Glycol, Sodium PCA
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Felületi hártya képző anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag