Best of Beauty 2019

Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: knifeofdreams, Módosítva: 2012. február 8.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Ultra finom, vízálló, elkenődés mentes szemhéjtus. Könnyen felvihető, és 15 órán át fenn is marad. Szuper filctoll applikátora precíz vonal megrajzolását teszi lehetővé. Gyengéd szemfesték lemosóval vagy bármely olaj alapú szemsmink lemosóval könnyedén eltávolítható. Bőrgyógyász és szemész által tesztelt.

HeniM

2019. január 4.

Megvettem, mert mindene tartós, mégis a tussal nem békültem ki. Folyós, de maga az ecset feje jó, mert keményeb, így jó rajzolni.
Újravenném? Nem hiszem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Újravenném? Nem hiszem

lazarkittii

2016. szeptember 3.

Idő kellett mire megszoktuk egymást, az ecsete keményebb azokhoz a tusokhoz képest amiket ez előtt használtam. Ennek ellenére nagyon szeretem, amit ígér azt be is tartja. Nap végére ugyan olyan marad mint a kezdetekben. Az ecset miatt 1 csillag mínusz, de ezt leszámítva szuper termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

Igh12

2016. június 9.

Nagyon strapabíró festék. Nem irritál. Lemosni kókuszolajjal szoktam, egyszerűen. Pár simítás vattával és kész.
Amit nem szeretek benne, hogy maga az ecset kemény - szívesen látnám ugyanezt a festéket puhább végű ecsetes verzióban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

Lelle

2015. október 9.

Több mint 8 éve ezt szemhéjtust használom és imádom. Párszor gondoltam, hogy kipróbálok más tusokat is, de mindig pénzkidobásnak tűnt. Nem olcsó, de minden pénzt megér. Könnyű vele egyenes vonalat húzni és szép fényes , tartós fekete színe van. Én mindig Artedoc szemhélyalapozót kenek alá.
A barna változatát viszont nem ajánlom! Ugyan fényes, de közel sem fog olyan jól mint a fekete, inkább vizes hatása van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 9.

petra91

2015. augusztus 6.

Ez nekem borzalmas volt, ennyi pénzért meg pláne! Tartósnak tartós, csak összetapasztja a szememet a szemhéjammal (de komolyan!) a nap közepén, mikor kezd "olvadni" a festék... és pislogás közben érezni, hogy össze van ragadva...még ilyet nem tapasztaltam egy szemhéjtusnál sem, pedig már kipróbáltam egy párat..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

jibjab

2013. március 21.

Nagyon szép fémes szürkés árnyalatot sikerült kifognom belőle, ami szépen kiemelte a szemem színét, de lemosni rémálom. Vízálló szemfestéklemosóval is hosszú kínlódás. Az jó, hogy vízálló és tényleg nem maszatolódik, de olyan nehéz teljesen eltávolítani, hogy ezért lemondtam róla. A színe hiányzik, mert imádtam, de az összetétele nem a legjobb és az applikátorával sem voltam megelégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 21.

Guttmann Natasa

2012. december 22.

A legsemmilyenebb Estée Lauder termék, amivel valaha találkoztam. Az arany-fekete geometriai tokból egy hosszú végű, fekete festékes ecset került elő. Gyönyörű, szemetgyönyörködtető a külalak, ha nagyobb szívem lenne megadnám érte a maximumot. Viszont egyet kell értsek az előttem szólóval, mert azzal a bizonyos applikátorral én sem vagyok megelégedve. Tapintásra nem puha, de nem is kőkemény. A legjobb szó rá talán a merev, viszont egy szemhéjtusnál -amit fél ovális alakban szokás használni a vékonybőrű, érzékeny szemhéjra- nem árt, ha van benne lágyság... Emiatt nehéz vele precíz, szép, szabályos vonalat húzni. Gondolkoztam már azon is, hogy a megragadt festékanyag tapasztja össze, de hogy nem fogom minden nap kimosni, az is tuti biztos.
A fedése tartós, lazán túléli a reggeltől estét, megtartva kezdeti finisét. De rétegezve már húzódik alatta a bőr, ám még dörzsölésre sem porlik vagy ilyesmi. Csak azért váltam meg tőle fél év után, mert beszáradt és megromlott.
Tehát elég felemás érzelmeket táplálok iránta, biztosan nem veszem meg többször, inkább tovább keresgélek e téren.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 22.

knifeofdreams

2012. január 31.

A legélénkebb fekete szemhéjtus, amit valaha használtam, gyönyörű intenzív színe van, és nagyon tartós. Volt olyan, hogy nem volt nálam lemosó, és éjszakára is rajtam maradt a smink (sajnos), de arra jó volt, hogy leteszteljem a tartósságát, és hihetetlen, de reggel gyakorlatilag ugyanúgy nézett ki, mint a felvitel után. Szóval maga a festék fantasztikus.

Amivel viszont egyáltalán nem voltam elégedett, az az ecset. Nem is teljesen merev, de nem is hajlékony, inkább a kettő közötti átmenet, gyakorolni kell vele, hogy az ember szép tusvonalat tudjon vele rajzolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 31.

Hidratálók: Butylene Glycol, Sorbitol

Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride, Sodium Polyacrylate, Laureth-2 Benzoate, Coconut Acid
Emulgeálószerek: PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides, Hexylene Glycol, Coconut Acid
Tisztítószerek: Sodium Cocoyl Apple Amino Acids, Sodium Laureth-12 Sulfate, Hexylene Glycol, Coconut Acid
Parabének: Methylparaben, Sodium Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Black 2 / CI 77266, Yellow 5 Lake / CI 19140, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Carmine / CI 75470, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Aluminum Powder / CI 77000, CI 77400, CI 42090, Ultramarines, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Potassium Sorbate, Methylparaben, Sodium Methylparaben, Propylparaben, Phenoxyethanol

Sorbitol h 1 1

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.