Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szambi, Módosítva: 2012. november 6.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

A legtöbbet hozza ki a szempillákból. Tartósabbá teszi a szempillafestéket. Fokozza a szempillaspirál hatását. Megduplázza a pillák vastagságát.

Vanília

2018. július 4.

Majdnem minden nap használom a spirál alá és kicsit vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban, mert annak ellenére, hogy biztosan van ápoló hatása és nem nehezíti el a pillákat, nem tudom eldönteni, csak pszichés-e a hatása. Ezalatt azt értem, hogy ha véletlenül elfelejtem felkenni, ugyanolyannak látom az eredményt és a spirál tartóssága sem érezhetően más. Szóval emiatt nem hiszem, hogy elhagyhatatlan és nem hiszem, hogy újrarendelem, de ennek ellenére nem tartom rossz portékának, három csillagot megér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 4.

Connie13

2018. február 25.

Hónapokkal ezelőtt terveztem, hogy véleményt írok róla, valahogy elmaradt. Szerettem használni, amire kellett arra kiváló volt. Primer nélkül nincs smink, rejtett szemhély, kevés, kicsi és egyenes szempilla. Hétköznapokra abszolút vállalható volt az eredmény a Hypnôse Drama-val, de nem volt hűha èlmény. Ha nem lett volna készlethiány, amikor sürgősen újra szerettem volna vennni, akkor a mai napig ezt használom, de jobbat találtam nála.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

marliz

2017. december 18.

Könnyű a felvitele, szép lesz a végeredmény, nem nehezíti el a pillákat, sokáig elég (több, mint fél év után is van még benne, szinte minden napos használat mellett). Nem tudom mennyire ápolja a pillákat, de rontani nem rontott az állapotukon, és a tudat, hogy esetleg ápol is, megnyugtat. Az EL little black primerével szemben ezt nagyon szeretem. Többediket veszem már belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 18.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. október 29.

Bevallom, napi rendszerességgel nem használom ezt a terméket, reggel olyan nagyon kevés az idő... jöjjön a kifogás. Jó termék, de nem érzékelem azt a pluszt, amire azt mondom: hogy is tudtam eddig nélküle létezni? Számomra kihagyható a reggeli sminkrutinból, és így is teljesen kerek az élet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 29.

szeliger

2017. október 19.

Glamour napi félrenyúlás, ugyanakkor kellemes csalódás. A VB kollekció érdekelt elsősorban, hosszas beszélgetésbe is bonyolódtam a Váci utcai üzletben az egyik nagyon kedves eladóval. Éppen a VB szempillaspirált ajánlgatta, amikor mondtam, hogy az most nem kell, de szempillaprimer igen, már hozhatja is. Én az alaprutinomba tartozó Little Black Primer-re gondoltam, eszembe sem jutott, hogy lehetne másik is, szépen ki is fizettem. Aztán itthon derült ki, hogy a zacskó másikat rejt, nyitom ki és látom, hogy fehér az egész kefe, na szuper, most már ez lesz, ki mit főzött, egye is meg.
Nagyon könnyen lehet vele dolgozni, szépen szétválasztja a kefe a pillákat és egységes fehér trutymóval vonja be őket. Ezután jöhet a klasszikus fekete spirál, ami nagyon jól tart ezen az alapon, a pillák szép íveltek maradnak. A lemosás pedig sokkal könnyebb, mint a Little Black Primer esetében, lehet, hogy csak azért, mert a fekete spirál nyomai lejönnek ennek a tetejéről, ennek a primernek meg nehezen észrevehetők a nyomai.
Mindegy is, szívesen használom, kiváló termék, de legközelebb azért jobban figyelek, mert mégiscsak a Little Black-et fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 19.

Annie25

2017. június 21.

Nagyon szeretem! Tényleg gyorsan szárad, így ahogy felkenem rögtön rá kell menni a spirállal, de gyönyörűek lesznek tőle a szempilláim. Lancome szempillaspirállal használom, ami egyébként önmagában is nagyon szép pillákat csinál, de sokkal jobb vele dolgozni, ha ezt alákenem.
Régóta tartogatom már egyébként 2 hónapja vettem elő újból, mert az előző Bourjois spirálommal nem működött együtt! Szóval szerintem attól is függ, hogy milyen spirált használunk rá. De én biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

Lencseee

2017. április 19.

Ugy nez ki,bele fogok ronditani ezekbe a szep ertekelesekbe. Akciosan vettem szettben a Douglasban. Hatarozottan az itteni velemenyek utan adtam ki (es meg egy szemcerkara es egy spiralra) penzt. Hat....ez a primer semmivel sem adott nagyobb pluszt a hozzatartozo szempillaspiralnak,mintha azt magaban 3×huztam volna at a pillaimon...Igazabol a Lancome spiraljai egymagukban tobbre kepesek,mint ez a ket cucc egyben...Kozepes, vagy inkább felesleges...(?)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 19.

tnori

2017. március 20.

Imádom ezt a terméket! Nem is tudom miért vettem meg, de nem bántam meg. Mióta használom, nagyon szépen fel tudom vinni bármilyen keféjű szempillaspiralt és egyértelműen hosszabbítja és dusitja a pillaimat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 20.

Cassie25

2014. július 24.

Nekem nagyon jók működik :) Igaz, Estée Lauder-es spirállal használom, így nem tudom, hogy mással hogy működik, de majd kipróbálom.
Minden esetre, így szétválasztja a pilláimat, dúsabbnak és íveltebbnek is tűnnek :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 24.

Ба́ба-Яга́

2013. szeptember 21.

Nekem túl gyorsan szárad, ezért a színezett spirállal néha már nehéz újra átfésülni az összeállt szálakat.

A nem vízálló spirálokhoz vettem, hogy ne színezzék el a szemhéjamat már 1 óra múlva.
Nedvesség ellen nem véd, de nyugodt szívvel tudom viselni az önmagában használhatatlan spirált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 21.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.