Estée Lauder

Ár:   16 960-29 060 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: diesel22, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 2.

Ár:   16 960-29 060 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Illatjegyek: szilva, üröm, jázmin, liliom, tubarózsa, oud (agarfa), kasmír, labdanum, pacsuli, ébenfa, vanília, pézsma, bőr

Új ❗Estée Lauder Modern Muse Chic
Ár: 14500 , Eladó: Csokri
Állapot: Új bontatlan 50ml , Helyszín: Budapest alkalmanként Debrecen , fizetés: Személyesen posta foxpost
Ár: 14500 ft + posta/fox , Eladó: riatai
Állapot: 100 ml/ kép, Helyszín: Kaposvár, fizetés: Személyes átvétel, posta, fox

3tara2

Korcsoport: >54
2019. augusztus 28.

Képzeljétek el hogy rajtam ez az illat egy kicsit dohányfüstös, de a szó legnemesebb értelmében! Azt gondolom, hogy ezt a minimális agarfa és bőr keveréke adhatja. Szenzációsan rejtették el benne a füstösséget!
Természetesen érződik benne a finom tubarózsa sőt a jázmin is. A pacsulit nagyon szeretem és az artemisia aromáját is.

Jobban tetszik, mint az alapillat!
Igen. Sokszor a flankerek ütősebbre sikeresnek.

A Chic nagyon nőcis illat. Tartóssága csillagos ötös, nem hiányzik belőle semmi, nem kell elvenni belőle semmit!

Minden alkalomra hordható, talán csak forróságban nem.
Az egyik legkedvesebb EL parfümöm!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Jobban tetszik, mint az alapillat!
Igen. Sokszor a flankerek ütősebbre sikeresnek.

Minden alkalomra hordható, talán csak forróságban nem.
Az egyik legkedvesebb EL parfümöm!

LxndrHrvth

2019. március 1.

Szerintem ez egy nagyon finom, jól összerakott parfüm! Nővérem használja a “sima” változatát, de mivel külföldön élnek, így sajnos nem sokszor volt alkalmam megszaglászni. Viszont, amikor először éreztem ennek az illatát, azonnal felismertem benne. Nagyon finom benne a tubarózsa, én egyébként is nagyon szeretem! Érzem még rajta a szilvát, a jázmint, de az oudot nem, az talán csak egy kis testességet ad neki. Többen írták, hogy hasonlit a Givenchy l’Interdit-re, szerintem a tubarózsa miatt, viszont az kicsit tényleg rágóra emlékeztet, a Modern Muse Chic pedig nőies marad. Van benne valami megfoghatatlan, mint egy olyan nőben, aki elérhetetlen. Nagyon finom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 1.

Plenda

2019. január 15.

Vakon vásároltam, virágos illat, de van benne valami szúrós, ami nem tetszik az én orromnak :)
Tartóssága teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 15.

Tartóssága teljesen jó.

Lencseee

2019. január 7.

El nem tudom képzelni ezt az illatot meleg időben magamon. Ha nagyon hideg van, akkor elmegy, de számomra valahogy erőszakos (néha túl nehéznek is érzem), ezért nem tudom megszeretni. Tudom, ez nem egy szofisztikált vélemény, de mégis csak vélemény...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 7.

Tildi

2018. november 12.

Imádom a kezdeti intenzív virágosságot ami körbeölel :) Hasonlít az első változathoz de ez valahogy nem olyan tartós rajtam csak ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 12.

Anheszenamon

2018. október 26.

Először az anyaillatba szerettem bele, aztán amikor megillatoltam ezt is nem igazán tudtam dönteni. Végül a Chic jött velem, a sima Modern Muse-ból pedig pár ml-s mintát vettem. (előbb-utóbb ő is az enyém lesz nagyobb kiszerelésben is) Ezt a parfümöt én őszi/tavaszi illatként tudom elképzelni magamon, nyárra valami frissebb, citrusosabb dukál. De térjünk vissza a MM Chicre. Rajtam elég tartós. Valaki írta, hogy randiparfüm, én viszont simán fújom magamra hétköznapokon is. Egyszerűen nem tudom megfogalmazni, hogy melyik illat dominál rajtam, bárhogyan szaglászom is. Érzem a jázmint de mégis a fás-fűszeres karaktereket is. Szerintem nagyon különleges illat, engem elvarázsolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 26.

hógolyó

2018. szeptember 10.

Lauderes virág özön. Rajtam jól viselkedik. Tartós, körbeölelős virágos. Cseppet jobban tetszik mint az anya-illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

FruzsinaR

2018. március 23.

Csere útján jutottam hozzá itt KM-en. Amolyan lauderesen szúrós virágillatként indul, de ez csak pár perc, aztán rajtam sokáig a jázmin dominál. A leszáradása pedig teljesen a mediterrán cipruserők illatát idézi. Ez a rész tetszik a legjobban. Összességében szerintem ez egy jól komponált illat, ami nagyon passzol az én bőrömhöz/egyéniségemhez, jobban mint elsőre gondoltam. Már használom (én tavaszi illatokkal tüntetek a tél ellen :)), de még érzem, hogy fázik, nem tud rendesen kibontakozni a bőrömön. Így még csak 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

Burya

2018. március 1.

Nekem ez jobban tetszik, mint a sima Modern Muse. Pedig azt is nagyon szeretem illatolni, tetszik, hogy nem olyan fojtogatóan jázminos, és mégis a jázmin a domináns benne. Viszont valamiért mégis olyan kis élettelen, jellegtelen, nem is vettem meg végül, hiába tetszett. Amolyan se hideg, se meleg kategória... Ennek viszont van karaktere. Az oud-ot ki nem állhatom, rajtam rendszerint odvas fa szagot produkál, a bőr is hajlamos autóülés-kárpit-szagot árasztani és a vanília se a szívem csücske, de ebben valahogy minden megfelelő arányban van jelen. Ez az első oud-os illat, amit nem akarok a fél karommal együtt eltávolítani magamról, és már pusztán ezzel kivívta az elismerésem. Kifújás után ebben is a jázmin és a liliom a legerősebb jegy, de becsatlakozik melléjük az oud és a pacsuli, majd kicsit később a bőr, a tubarózsa és legújabb kedvencem, az üröm. Sokkal-sokkal fásabb, gazdagabb illat, mint az elődje, az ürömtől kicsit fanyar-kesernyés is. Ezt talán inkább éjszakai illatnak mondanám, de mindenképpen hűvösebb időre való. Édeskés, de nem cukorszirupos, télen éppen kellemes. Még nem tudom, hogy kijönnénk-e egymással hosszútávon, mert mindig másnak érzem: hol édesebb, mint ami jól esne, hol pont jó; hol kesernyésebb, oud-osabb, ami nem mindig tetszik, hol tökéletesen fás-fűszeres. Azt hiszem, először csak egy fújóssal barátkozom majd, aztán meglátjuk, merre tovább. Addig is jár neki az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

homonnaizs

Korcsoport: >54
2018. február 11.

Elfogult vagyok a EL parfi Bronz Goddes miatt is de a MM rajtam két nulla volt ez száz csillag ,nekem minden benne van ami kell egy csábító ,luxus illathoz és odavagyok a liliom oud tubarózsa kombóért :-)
kinek a pap kinek a papné :-) egy próbát megér szerintem :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. február 11.

kinek a pap kinek a papné :-) egy próbát megér szerintem :-)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Limonene, Benzyl Salicylate, Linalool, Geraniol, Farnesol, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Citronellol, Citral, Benzyl Benzoate, Eugenol
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.