Estée Lauder

Ár:   14 500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: novak.v, Módosítva: 2016. március 30.

Ár:   14 500 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Három perces méregtelenítő maszk.

Sherka

2019. február 5.

Nagyon híg állaga van felkenés során, majd szinte másodpercek alatt megköt az arcon. Amint megszárad, elkezdi húzni az arcbőrt. Én őszintén szólva szeretem érezni, ha dolgozik egy krém, de a benefit oldalát nem annyira tapasztaltam, mint amilyen mértékben húzta a bőröm. Nem lett különösebben puhább vagy "tisztább" az arcom tőle. Nem szeretek túl sok féle krémet használni, 3-4-et elegendőnek tartok a napi/heti rutinomban. Inkább kémiai hámlasztót használok, ha a kívánt hatást el szeretném érni. Én nem mondom, hogy nem használ kicsit se, de összességében felesleges terméknek tartom, ennyi pénzért meg főleg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

Kaboo

2018. január 26.

Tényleg pár perces gyorsan szárad gyorsan lezajlik a reakció. Kicuppantja a bőrt. Alkalom előtt hasznos. Inkább instant hatása van. Szárit szaraz bőrüként legalábbis.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

ludri97

2017. december 26.

Nekem nagyon tetszik. Van hogy csak egy két pattanásra hagyom fent egy éjszakára, és nagyon jól összehúzza. Jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 26.

Mayoranna

2017. december 13.

Nagyon gyorsan kell vele dolgozni,mert nagyon folyós és nagyon hamar megköt.
Az államnál még be sem kentem,de a homokomon már megkötött mint a beton.
Tényleg 3 perc az egész. Viszont olyan nagyon kiszárította a bőrömet,hogy fel kellett tennem utána egy hidratáló arcmaszkot.
Tényleg csak nagyon zsíros/problémás bőrre ajánlanám.
Nekem nem vált be. Nyúzott kinézetem lett tőle,nem kisimult/kipihent.
A három csillag azért,mert problámás bőrtípusra jó lehet. De szerintem arra is csak 3 csillagot ér.
Nem jó érzés "viselni" sem. Száraz, húzó érzés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 13.

Nagyon gyorsan kell vele dolgozni,mert nagyon folyós és nagyon hamar megköt.
Az államnál még be sem kentem,de a homokomon már megkötött mint a beton.
Tényleg csak nagyon zsíros/problémás bőrre ajánlanám.
Nekem nem vált be. Nyúzott kinézetem lett tőle,nem kisimult/kipihent.
Nem jó érzés "viselni" sem. Száraz, húzó érzés.

zseni

2017. február 23.

nagyon szeretem ezt az arcmaszkot! este szerum elott dobom fel 3 percre, mikor ugy erzem, hogy kene egy melytisztitas a boromnek, es nagyon szepen osszehuzza a porusokat es puhava varazsolja a bort. persze nem helyettesiti a hamlasztast, vagy barmilyen komolyabb hatoanyagu kezelest, de idonkent pont egy ilyen maszk kell:) azt olvastam, hogy 3 percnel tenyleg nem erdemes tovabb fennhagyni, hacsak nem nagyon zsiros valaki bore, mert egy ido utan elegge szarit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

Wey1122

2016. augusztus 26.

Nekem is 7ml-s kiszerelés volt meg.Maszk gyorsan szárad kevés is kell belőle.Tényleg ahogy Kata is írta tényleg puha lesz tőle az arcom használata után.
Imádom az arcmaszkokat minden hajmosás után felteszek 1 vagy 2 maszkot ez így van már 20 éve.
Ez a maszk jól jön ha gyorsan kell valami és nincs idő várni.
Nálunk még nem kapható. Erőssen gondolkozok a megvételén aztán majd updatelek.Egyenlőre 4 csillag.
Update: Több minta elhasználása után úgy döntöttem megveszem.Elég sokáig elég a 75 ml mivel a maszkból nagyon kevés kell.Tényleg 3 perc alatt megszárad és utánna nagyon puha és kipihent lesz a bőröm.Amennyire jók és imádom az Envy rúzsokat annyira szeretem a márka maszkjait is. Nem olcsó mulatság aki teheti próbálja ki szerintem vegyes arcbőrömnek igazán jót tesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

Ez a maszk jól jön ha gyorsan kell valami és nincs idő várni.

2016. március 29.

A krémhez hasonlóan ehhez is Mülleres neszeszeres akció keretében jutottam, egy 7 ml-s mini kiszerelés formájában. Elég folyós maszk, ami viszont nagyon hamar, másodperceken belül kezd rákötni a bőrre, szóval nem folyik szét. Az állagának köszönhetően nagyon vékonyan felkenhető, a 7 ml simán elég volt 7 alkalomra. Heti 2 alkalommal javasolt használni a leírása szerint. Olyasmi mint egy agyagmaszk, ahogy írtam ráköt a bőrre, meleg víyzzel könynne lemosható, nem marad semmilyen nyom vagy réteg utána. Nem irritált, nem okozott pattanást, nem szárított. Tány, hogy puhább, simább volt a használat után a bőröm. Viszont annyira nem fogott meg, hogy majd megvegyem nagyban (az EL hírlevél szerint egyébként 14.500,-Ft az ára, nem 12.000,-), mert hűha élményt nem okozott, az OST C-vitaminos fátyolmaszk sokkal nagyobb jót tesz a bőrömmel tapsztalataim szerint. Szóval nem tudom, 3-4 csillag között vacillálok, legyen 4.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 29.

Antioxidánsok: Ergothioneine, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Ethylbisiminomethylguaiacol Manganese Chloride, BHT
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol, Sucrose, Algae Extract, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Kaolin 0 0

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Természetben is előforduló aminosav féle. Viszonylag kevés élő szervezet tud ergothioneine-t gyártani, leginkább különböző gombafélék (pl. az ergot gomba, amiről a nevét is kapta az összetevő). Paula Begoun szerint az összetevő kiváló antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is rendelkezik.

Nátrium-magnézium-szilikát. A kozmetikumokban kötőanyagként használt (binding agent, segíti a többi összetevő egymáshoz kötődését).

Más néven EUK-134, egy antioxidáns molekula, ami a bőrben lévő két antioxidáns enzim, a SOD és a catalase hatását utánozza. Különlegessége, hogy "önmegújuló" antioxidáns, vagyis nem használódik el a semlegesítési folyamatban, mint a nem enzim típusú, "sima" antioxidánsok. A molekulával kapcsolatban főleg az Estee Lauder készített kutatásokat, amik alapján az összetevő szuperül védi a bőrt az UVB okozta károktól. Az EUK-134-et az érzékeny bőr is jól tolerálja. Részletesebb információ INCIDecoderen.