Best of Beauty 2019

Estée Lauder

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: moncsi29, Módosítva: 2012. december 10.

Ár:   10 000 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Bőrápoló hatású ásványi alapozó. Természetes hatású, láthatatlan, SPF 10. Tápanyagokban gazdag formula, melynek fő hatóanyaga a gránátalma. Energiával tölti fel, természetesen egészségessé és ragyogóvá teszi a bőrt.

torppicur3

2015. március 12.

Egyáltalán nem vagyok elájulva ettől az alapozótól, a Double Weart-t meg sem közelíti. Nekem nagyon hamar elkezdett kopni és a fedésével is voltak problémáim. Annak ajánlom, akinek nincs problémája a bőrével és nincs mit elfedni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 12.

poor2agnes

2013. augusztus 7.

Sziasztok! Nekem a legvilágosabb 1.0 árnyalat van meg, és még ez is ad egy kis színt a bőrömnek. :)
Nagyon szeretem ezt az alapozót, talán eddig ez a legjobb, amit valaha használtam. (Volt időm kísérletezni :) ) Ecsettel kiválóan el tudom dolgozni, reggeltől estig bírja, szép egységes lesz tőle a bőröm, pedig én még pigment problémákkal is küzdök. Mivel kissé száraz a bőröm, vékonyan aláhidratálok, de el tudom képzelni, hogy valakinek erre nincs is szüksége, hiszen ez az alapozó egyben hidratál is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

bogibooo

2013. július 1.

Nekem az 5-ös árnyalat van meg,tökéletesen illeszkedik a bőrszínemhez és szép egységes bőrképet kölcsönöz. Kopása egyenletes. Nem üti ki a bőröm,mint ahogy pl két estée lauder krém megtette már , de ez vszleg annak köszönhető,hogy csak ritkán használok alapozót, alkalmakra. Mindenesetre jár neki az öt csillag,mert jól teljesít,ha kell.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

Milka

2013. április 4.

tökéletesen illeszkedik a bőrszínemhez, nem maszkos, könnyű viselet, természetes, egységes bőrképet ad, plusz az összetevői alapján a rozáceásoknak is használható

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 4.

moncsi29

2012. december 10.

A vásárlásomhoz ajándékoztak egy kis termékmintát.
Nagyon jó alapozó.A 2-es színt kaptam,kicsit sárgás(ami nekem nem probléma,mert amúgy is ilyen a bőrszínem),tökéletesen illeszkedik a bőrhöz,olyan mintha nem viselnék semmit.
Eddig nem okozott pattanásokat,nem vörösödött ki tőle az arcom.
Azt hiszem,normál méretben is beruházok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 10.

A vásárlásomhoz ajándékoztak egy kis termékmintát.
Eddig nem okozott pattanásokat,nem vörösödött ki tőle az arcom.
Azt hiszem,normál méretben is beruházok rá.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Trifluoromethyl C1-4 Alkyl Dimethicone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Felületi hártya képző anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!