Estée Lauder

Ár:   28 000-39 000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Kencefice, Módosítva: 2015. október 17.

Ár:   28 000-39 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Perfectionist [CP+R] Wrinkle Lifting/Firming Serum rendkívüli gyorsasággal korrigálja és regenerálja a mélyebb ráncokat, vonalakat, és megelőzi azok kialakulását. A korszerű szérum forradalmi CPR-75 Technologiája egyetlen hét alatt tölti fel a bőr energiakészleteit és duplázza meg a bőr ráncleküzdő képességét.   A Perfectionist [CP+R] Wrinkle Lifting/Firming Serum azonnal feltölti a ráncokat és a vonalakat, hatására a bőr simábbá válik és fiatalabbnak tűnik, ma és holnap egyaránt.

Dimethicone eo I szil 1 0Water / Aqua Polysilicone-11 szil HDI/ Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer Silica Butylene Glycol h 1 0Diphenyl Capryl Methicone Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract gy Salvia Sclarea (Clary Sage) Oil Coleus Forskohlii Root Extract eo I h Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract gy 0 0PEG-10 Dimethicone Hydrolyzed Fish (Pisces) Collagen h Palmaria Palmata (Dulse) Extract Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Silybum Marianum Seed Oil Hordeum Vulgare Leaf Extract Padina Pavonica Thallus Extract Artemia Extract Pantethine eo I v Algae Extract eo I h Chlorella Vulgaris (Dermochlorella Algae) Extract Cholesterol eo I eu 0 0Squalane eo 1 0Boswellia Serrata Extract Zea Mays (Corn) Kernel Extract Glycine Soja (Soybean) Protein eo I h Caffeine Linoleic Acid eo Lecithin eo I eu Fish (Pisces) Collagen h Acetyl Hexapeptide-8 h I pep Palmitoyl Oligopeptide pep Glycerin h 0 0Yeast Extract a Polyquaternium-51 Phytosphingosine Triticum Vulgare (Wheat) Decarboxy Carnosine HCL Polysorbate 40 ti I eu Pentylene Glycol Propanediol h Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone eu I szil Ethylhexylglycerin Ammonium Acryloyldimethyl Taurate/ VP Copolymer Sodium PCA h 0 0Polydimethylsiloxane/Polymethysilesquioxane Copolymer Zinc a PCA h Propylene Glycol h Butylene Glycol Dicaprylate/ Dicaprate eo Chondroitin Sulfate 0 0Sodium Hyaluronate h 0 0Isohexadecane eo PEG-8 h Tocopherol a I v 2 2Disodium Distyrylbiphenyl Disulfonate ti Laureth-12 ti I eu Xanthan Gum ti I eu Sodium Hydroxide Parfum / Fragrance i Mica Titanium Dioxide f 0 0

mitzi01

Korcsoport: >54
2018. november 14.

Elég régóta használom, persze nem állandóan. Elegáns az illata, imádtam, hogy bársonyos lett tőle az arcbőröm, bár akkor még nem tudtam, hogy ez a szilikon műve... Néha most is előveszem, sminkalapnak kiváló, de a bőrt nem táplálja, sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. november 14.

hajnalkaeva

2018. augusztus 8.

Nem is tudom mit mondjak erről a szérumról. Hát, sokáig kerülgettem ezt a terméket, egyik barátnőm esküszik rá évek óta és ez győzött meg.
Egy hónapja van meg kb. használom és már a kezdeti eredmények nagyon meggyőzőek voltak. Az igazság az hogy van benne nagyjából 1 tonna szilikon, Ezeken kívül persze még biztosan van benne rengeteg szuper összetevő,és emiatt kapta meg hogy anti-aging termék. Ezzel kissé szkeptikus vagyok. Ez szerintem instant fiatalító ami a szilikonnak köszönhető. A ráncaimat úgy szünteti meg (esetlieg), hogy "betemeti őket" így azonnal és látványosan szebbé teszi a bőrképemet. Olyan mint egy jó primer. Legszívesebben annak használnám, de nem is komolyabban nem sminkelek rendszeresen, illete annak azért elég borsos...
Hol este ,hol reggel használom, szép az eredmény. Kíváncsian várom, hogy hosszútávon mit tud velem kezdeni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

laracroft

2018. augusztus 2.

Mivel a Night Repair nagyon bevált, gondoltam kipróbálom a márka nappali szérumát is...hát, elég vegyesek az érzéseim. Ez emberek, nem szérum, hanem egy anti-aging primer, annyi szilikonnal, amennyit az én kombinált bőröm már nem szívesen visel el. Hagy a felszínen egy tipikusan szilikonos, síkos érzést, ami alatt viszket, fulladozik a bőröm, pláne, ha alapozót is kenek rá (bár azt meg kell hagyni, gyönyörűen terül rajta az alapozó). Ráncokat feltölti persze a sok szilikon, de csak addig, amíg használja az ember, hosszútávú hatása nincs, nulla. Gondolkodom, hogy a maradékomat felrakom eladásra, mert nekem nem igazán vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

GSz

2017. április 20.

Eddig nagyon tetszik, kipihentebb, friss,és nagyon puha a bőrőm. Még a hegeken is segít egy picit. Valóban van ránc feltöltő hatása. Semmilyen irritációt nem tapasztaltam, ellenben a Paula choice szérummal szemben. Attól a száj körül, áll résznél hámlott a bőrőm, erre cseréltem le,nem bántam meg. Tökéletes smink alap.
Érdemes beruházni rá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

Érdemes beruházni rá!

Pöti

2016. július 20.

Hát, sokáig kerülgettem ezt a terméket, bevallom, 34 évesen még nem akartam ilyen szérumot használni, de végül győzött a kíváncsiság. Még tavaly sikerült eperneten extra akcióban lőnöm egyet, így annyira nem volt fájdalmas az ára. Egy hete használom és már a kezdeti eredmények annyira meggyőzőek voltak, hogy már az utánpótlás is ott várakozik a szekrényben. Na szóval.. Van benne szilikon, meg szilikon, még egy kis szilikon, meg még némi szilikon.. Ezeken kívül persze teletömték egy csomó hangzatos összetevővel, amikből a fent említett szilikonmennyiség miatt elég csekély mennyiség lehet, de a dobozon jól néz ki, szóval rá lehet mondani, hogy anti-aging termék. De szerintem ez nem az. Ez szerintem instant -10 év. A ráncaimat nem szünteti meg (vékony a bőr a szemem alatt, sajnos érzékeny is, szóval a hunyorgásnak látszik a hatása), de azonnal és látványosan szebbé teszi a bőrképemet. Olyan mint egy jó primer. Legszívesebben annak használnám, de ahhoz pöppet drága cucc. A másik pozitívuma, hogy amióta ezt használom, nem kenek alapozót. Csak a DW púderből egy vékonyka réteget, semmi mást. És baba bőröm van tőle (amúgy nem, bár bőrhibáim nincsenek, de azért nem mondanám makulátlannak). És sima, meg puha, kicsi pórusokkal, szóval tényleg szép az eredmény. Kíváncsian várom, hogy hosszútávon mit tud velem kezdeni. Én reggelre használom, mert éjszakára az ANR a tuti, és amúgy is, ki akar éjjel 10 évvel fiatalabbnak tűnni??? :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 20.

odra

2016. április 27.

Mindennap nem, de alkalmanként smink alá használom. A bőrömet kisimítja, jól lehet rá sminkelni. A bőrön jól eloszlatható, érezni benne a szilikont. Csodaszernek nem nevezném, de egy jó terméknek igen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 27.

ZaFi

2015. szeptember 14.

30 felett is tud csodát művelni:) csökkenti a pórusok és a homlokráncaim láthatóságát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

monika.t

2015. június 3.

Néhány alkalom után csalódás lett úrrá rajtam mert azon kívül, hogy jó az illata nem tapasztaltam semmit. Gondoltam ha már itt van akkor is elhasználom. Csak éjszakára használva, pár hónap után viszont elmondhatom mégiscsak jó ez a cucc. Az apró ráncok szinte teljesen eltűntek a mélyebbek is feltöltődnek bár azok azért nem 100%-ban. De szerintem azt egy krémtől vagy szérumtól sem várhatjuk. Erre a termékre telejsen igaz, hogy kitartóan kell használni mert akkor valóban látható az eredmény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 3.

_ca_

2014. december 12.

A "ma és holnap egyaránt" természetesen csak akkor igaz, ha ma és holnap is használom ezt a terméket :) Egyébként én is inkább sminkalapnak vittem fel, és erre a célra bevált, rövid távon valóban sokkal egységesebbé tette a képet. Nálam nem okozott érzékenységi problémát, szerencsére nincs benne egyik "ellenségem" sem. Mintám volt belőle, így, hogy elfogyott, nem vagyok benne biztos, hogy megvenném a teljes kiszerelést is, megpróbálok elérhetőbb alternatívát találni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 12.

svalentina

2014. szeptember 18.

Hello,
Én kolléganőim hatására vásároltam meg a terméket, nagyon könnyű felvinni ra bőrre és rá a sminket, és mégkönnyebb lemosni róla a sminket, de nekem érzékenyebb a bőröm, igy általában csípős, viszkető érzést kelt, ahogy felkenem. Beraktam a frigóba, amig kitalálom mi legyen vele, hát már 3 hónapja ott van. Most elővettem, hátha kézkrémnek jó lesz. Vagy szemkörnyékre, ha sminkelnék. Ha tudom, hogy egy oldalnyi összetevője van, mint ahogy ez fent látszik, nem veszem meg, de akkor erre nem figyeltem.
a csípős érzés miatt, nem adnék maximum pontot!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 18.

Hello,
a csípős érzés miatt, nem adnék maximum pontot!

Antioxidánsok: Yeast Extract, Zinc, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Coleus Forskohlii Root Extract, Hydrolyzed Fish (Pisces) Collagen, Algae Extract, Glycine Soja (Soybean) Protein, Fish (Pisces) Collagen, Acetyl Hexapeptide-8, Glycerin, Propanediol, Sodium PCA, PCA, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, PEG-8
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8, Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Pantethine, Tocopherol

Felületi hártya képző anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Hidrolizált (kémiai eljárással kisebb egységekre bontott) halból előállított kollagén. mely hatásos vízmegkötő, hidratáló anyag. A reklámok gyakori állításával ellentétben azonban a bőrre kent kollagén hatására bőrünk kollagén tartalma nem lesz több vagy jobb, tehát a hal kollagén (és más kollagén félék is) nem mások, mint sima hidratáló összetevők.

A máriatövis magjából kinyert olaj. A máriatövisnek orvosilag is elismert és bizonyított májvédő, májtisztító hatása miatt elsősorban a szájon át történő használata a jellemző, kozmetikai készítményekben viszont ritka összetevő, ha mégis, általában olajos készítményekben, és szérumokban találkozhatunk vele. Az összetevő gazdag linolsavban és olajsavban, amik a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők.

Az Atlanti-Óceánban és a Földközi-Tengerben élő barnamoszat féle kivonata.  Általában az algakivonatok sűrítőszerek, vízmegkötő anyagok vagy antioxidánsok, ez a konkrét barnamosztat kivonat viszont állítólag védi a bőrt a környezeti szennyeződésektől és javítja a bőr ellenállóképességét.

B5 vitamin (pantonén sav).  Sebgyógyító, hidratáló hatása van.

Cholesterol eo I eu 0 0

Squalane eo 1 0

Az indiai tömjénfa kivonata. E növényi kivonat a L´Oreal  által szabadalmaztatott Boswelox hatóanyag komplex alapanyaga, mely állítólag hatásos a ráncok ellen. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint az összetevőnek pozitív és negatív tulajdonságai is vannak a bőrre - bár gyulladáscsökkentő hatása van, és setkenti a bőr kollagéntermelését, de más illatos növényi kivonathoz hasonlóan vannak lehetséges kockázatai is, így pl. irritálhatja a bőrt.

Kukorica magjának a kivonata. A kozmetikumokat homogénné tevő és térfogatnövelő segédanyag.

Halból előállított kollagén. mely hatásos vízmegkötő, hidratáló anyag. A reklámok gyakori állításával ellentétben azonban a bőrre kent kollagén hatására bőrünk kollagén tartalma nem lesz több vagy jobb, tehát a hal kollagének (és más kollagén félék is) nem mások, mint sima hidratáló összetevők.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

A CosIng besorolás szerint haj- és bőrjavító anyag. Paula Begoun szerint az összetevő sejtkommunikáló anyag (a sejteket helyes, egészséges működésre bíztató anyag), valamint a carnosine-nak gyulladáscsökkentő és antioxidáns tulajdonsága is van.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

PCA h