Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 2.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Az eredeti illat egy könnyedebb, tavasziasabb változata.

googles

2019. február 13.

Nekem az eredeti Pleasures is kedvencem es ez a flanker is. Ilyen illatokat szeretek magamon erezni, ilyen illatot szeretnek magam korul arasztani: frisset, konnyedet, tisztat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 13.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. augusztus 12.

Az anyaillat az EL egyik legsikeresebb parfümje volt, ezért nagyon vártuk anno, hogy megjelenjenek a flankerek. Nekem még van egy fél üveggel belőle, amit ebben a hőségben szívesen fújok magamra, amikor nosztalgiázós hangulatba keveredek.
Valóban messze nem olyan tartós, mint a sima Pleasures, de egy nagyon kellemes nyári illat, még ma is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

devababa

2017. október 12.

Amikor tul soknak tunik a Pleasures klasszikus , pl. nyaron akk. csak ez hasznalom. Picit legiesebb, konnyebb illata. Nem annyira intenziv. Nagyon szeretm. Kedvencem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 12.

rozuska

2016. május 2.

Ez a variáns nem lesz diószagú rajtam. Nagyon élvezem viselni. Könnyed, nem lép be előttem, de egy kellemes légkör vesz körül folyamatosan. Szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 2.

Svetlana

2013. július 7.

Kellemes, nem tartós , olyan kis "semmietlen", nem karakteres illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 7.

Kellemes, nem tartós , olyan kis "semmietlen", nem karakteres illat.

Dinart

2013. április 30.

Megvettem az áprilisi akció keretében, nagyon kellemes, de nem tartós, így az 50 ml-t hamar elpancsolom szerintem a nyári hónapok alatt.AZ illat viszont még mindig nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 30.

annapanni

2013. április 18.

Szeretem a Pleasures-t, kicsit meg is untam az elmúlt években. A tavaszi változat majdnem ugyanaz, nem annyira agresszív elsőre mint az anyaillat, viszont nem is tartott olyan sokáig a csuklómon. A színes kupakja miatt most erre szavaznék inkább, ha megvenném. Csak azért nem vettem meg tartalék parfümnek, mert csak 50ml-es EdT változatban létezik, így soha nem fogyna el. 30ml-t elhoztam volna simán:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 18.

wishes

2013. március 18.

Abszolút kiérezhető benne az "alap" Pleasures, csak ez sokkal lágyabb, tavasziasabb, virágosabb illat. Könnyed, de mégis tartós, a felfújás első pillanatától egészen az utolsó akkordig kellemes az orrnak.
Amúgy a Pleasures nekem mindig "anyu-illat" marad, és nem azért mert öreges, hanem anyukám évek óta csak ezeket használja. Amikor megkaptam ebből a verzióból a miniillatot, és magamra fújtam, akkor is azonnal Őrá asszociáltam, és arra, hogy alig várom, hogy nekiadhassam és rajta szagizhassam meg :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 18.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate

Színező anyag. (Piros)