Estée Lauder

Ár:   $32   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 17.

Ár:   $32
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Ajakápolók

Színt adó hidratáló ajakbalzsam. Felvitele után az ajkak egyénre szabott színt kapnak.

Ár: 5800 Ft (+Foxpost) , Eladó: bobekecske
Állapot: Párszor használt, Helyszín: --, fizetés: Foxposttal (postai úton nem), vagy személyesen 11.kerületi lakcímen

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Kamea

2021. május 5.

Tulajdonképpen nem is tudom, miért vettem meg. Arra számítottam, hogy majd látványos dúsító és ajakszínező hatást produkál. Ezzel ellentétben nálam csak egy szimpla ajakápolóként funkcionál. Ehhez képest meg azért elég drága, még akciósan is, hiába mutat csinosan a fürdőszobapolcon.
Reggelente használva szépen előkészíti az ajkakat a rúzsozásra, amiről a maszkhasználat miatt se voltam/vagyok hajlandó lemondani. Így használva már több, mint a 2/3-a elfogyott, de talán sejthető, hogy nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 5.

audreyenn

2020. december 21.

Nekem is van, újra is vásároltam (night shopping alkalmával)
Hidratál, szép fénye van, luxusérzés de nekem szint nem varázsol, ugyanolyan sápadt az ajkam. Sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 21.

Nekem is van, újra is vásároltam (night shopping alkalmával)

lilaszilva

2020. november 17.

Rendelés mellé kaptam ajándékba. Eddig azt hittem, hogy a Clinique termékei a legszebbek de mikor ezt a kis csodát kicsomagoltam elájultam. Gyönyörű szín, minőség és mágneses a kupakja! Szóval a külseje 5* ! Ami az ajakápolót illeti nagyon enyhén színezett. Leheletnyi pink színnel vonja be az ajkaim, de őszintén alig látszik, ami persze nem gond, ez nem színezésre való. Biztosan van benne mentol, bizsergető érzést ad, picit dúsít is és vaj puha állagú. Amíg a számon van rendkívül kellemes ápoló érzésű de sajnos a hidratáló hatása nem a legjobb. Ha leeszem vagy felszívódik, utána húz és száraznak érzem a szám. Biztosan nem vettem volna meg magamtól és azt gondolom aki ajakápolót keres, talál ennél jobbat de nem húzom le mert remek termék! csak nem csodaszer :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 17.

ljudith78

2019. május 26.

6000 Ft körüli akciós áron vettem, a józan észt, (egy ajakapolóért 6000 Ft?!!) felülírta a gyönyörű csomagolása😊
Imádom benne, hogy nincs agyonillatosítva, nincs kesernyés íze (sok ajakapoló szájba kerülve iszonyat torokkaparó érzést vált ki nálam). Nem ül órákig zsíros fényt hagyva maga után az ajkakon, picit mintha dúsítana is.
Azt hittem megbánom a megvásárlását, de szerencsére nem így lett, ha elfogy újra veszem őt, vagy a sötétkék csomagolású társát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate