Estée Lauder

Ár:   8900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: umpalumpa, az összetevőket feltöltötte: Sh4ayoa, Módosítva: 2015. december 2.

Kiszerelés:   1,8 g
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Súlytalan, ultra finom, hibrid textúrájú, szárazon és nedvesen is használható szemhéjpúder

• könnyen felvihető
  • egész nap tartós - nem potyog, és nem ül be az apró rácokba

Ár: 1990+posta , Eladó: varnaim
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Ár: 3500 , Eladó: lendvairenata
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Oroszlány, fizetés: Posta, foxpost, Oroszlány-Budapest vonalon alkalomszerűen megbeszélés szerint személyesen

réka

2020. október 15.

Fearless Petal Brilliant színben van meg. Szeretem, sokat használom. A fotón és ránézésre intenzív, fényesen csillogó rózsaszín, de
a szemhéjon teljesen visszafogott, selymesen csillanó, sokkal halványabb rózsaszín - gyönyörű. Teljesen hétköznapi sminket lehet vele készíteni. Nem pereg, könnyű vele dolgozni.Én kifejezetten szeretem, hogy mono. Olyan párosítást még nem láttam, ahol mindkét színt ugyanúgy szerettem volna használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 15.

Boriskajuliska

2020. január 28.

A MAGNETIC ROSE árnyalat van a birtokomba ami egyszerűen mesés! Gyöngyházfényű és egyben csillámos is! Nem potyog és tartós. Monó mivoltából adódóan fajlagosan elég drága de nem hiszem hogy csalódok benne ezért nem vonok le csillagot. Vizesen még nem próbáltam gondolom úgy még intenzívebb tartósabb.

up: megvettem a második színt is az INFAMOUS ORCHID-ot ami egy picit irizáló sötétebb lila ami nagyon jól áll a sötét barna szememhez, és ez is gyönyörű! Bármilyen csábítóak a gyönyörű paletták nem valóak nekem mert kevés színt használok és csak pénzkidobás lenne. A monók sem olcsóbbak viszont nagy eséllyel elhasználom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 28.

karaibrahimgil

2018. május 4.

Akciósan jutottam a Marionnaud webshopjában a 19-es, Infamous Orchid árnyalatához. Ugyan a kettes-hármas szemhéjpúdereket jobban szeretem, de egyből beleszerettem a sötétlila színbe; azóta is ez a kedvencem. Nagyon élénk, kissé csillogó, bár estig azért nem kitartó festék, ez az árnyalat pedig passzol a zöldesbarna szememhez. Kicsit azért hiányolok egy világosabb párt mellőle, de monoként is kiválóan teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 4.

Dolorin

2018. február 9.

Nagyon szeretem. Jól pigmentált, könnyen felvihető applikátorral és ecsettel egyaránt. Nem gyűlik össze a szemhéjon és egész nap tart. Az ára valóban drága, de megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

b.jucy17

2016. szeptember 29.

Szep meg jo, de ennyi penzt nem er.
Semmi rosszat nem lehet ra mondani, mert nagyon kellemes hasznalni, jol pigmentalt, nem ul be a kis rancokba, igaz nap vegere eltunik.
De pl ketto ilyen helyett mar Naked palettat lehet venni, amiben mindenfele szin van es szinten jo minosegu.
Nem szeretem az ilyen tularazott termekeket, sot kifejezetten haragszom ra es teljesen elveszi a kedvem a markatol :(

(Elhiszem, hogy az Estee Lauder luxustermekeket akar forgalmazni, de attol hogy valami draga attol meg nem luxus. A doboz is lehetne lenne valami extrabb 9000 ft-ert, de az is csak szepen megcsinalt muanyag,,,)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

Szep meg jo, de ennyi penzt nem er.

umpalumpa

2015. december 25.

Nov. 5:
Hát, már alig vártam, hogy vehessek ezekből a festékekből. Bevallom a régieket is szerettem, de itt találtam meg a nekem legjobban tetsző matt barnát. Aznap nem voltam biztos benne, hogy tutira ezt akarom, mert az egyik 5-ös palettával is szemeztem. Kértem nappali sminket a palettával és szép-szép, de nekem a fényes túl fényes, olyat meg már nem szeretnék, hogy kiadok egy jó adag pénzt és akár egy részét is nem használom.
A szokásos minőséget kapjuk egy kicsit, szerintem, kevésbé szép tokban. Igaz, könnyebben kezelhető, mint az előző arany-széria. Még csak 5 órán át teszteltem. Tartósan szép marad, nem ráncolódik be a szemhéjba, nem potyog. Szárazon próbáltam, vizesen talán ha smokey festést szeretnék. Könnyű volt felvinni és elsatírozni a pigmentáltsága ellenére (ezekkel ált. nehezebben szoktam boldogulni). Teccik, na :)
Dec. 25. Vizesen a pillatőbe szoktam tenni vékony ferde ecsettel. Akár tus helyett is megfelel ez a sötétebb szín. Puhább hatása van, mint a fekete tusnak. Továbbra is nagy kedvenc! Ha tehetitek és szántok ennyit egy szemfestékre megéri beruházni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 25.

Nov. 5:

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Squalane eo 1 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.