Estée Lauder

Ár:   11700 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, az összetevőket feltöltötte: sheol, Módosítva: 2018. június 27.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

A pompás, gazdag színskálán kínált rúzsok különlegessége abban rejlik, hogy szó szerint átváltoztatják az ajkakat: bársonyos tapintást, pazar, csillogó fényt bitzosítanak.

12 árnyalatban kapható

Ricinus Communis (Castor) Seed Oil eo I i 1 0Diisostearyl Malate ti I eo Trioctyldodecyl Citrate eo Lanolin Oil eo I eu 1 0Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters ti I eo I eu Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax 1 0Castor Isostearate Succinate Octyldodecanol eo I i I al Ozokerite Polyethylene Silica Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2 eo Hydrogenated Polydecene eo Calcium Aluminum Borosilicate Barium Sulfate sz Ethylhexyl Palmitate eo I i 4 0Polydecene Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract eo Olea Europaea (Olive) Extract Hordeum Vulgare (Barley) Extract eo Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil eo 2 0Astrocaryum Murumuru Seed Butter Triticum Vulgare (Wheat) Bran Extract Squalane eo 1 0Cholesterol eo I eu 0 0Sodium Hyaluronate h 0 0Linoleic Acid eo Lauryl PCA h Acrylates Copolymer Lauryl Methacrylate/ Glycol Dimethacrylate Crosspolymer Tocopheryl Acetate a I v 0 0Ceramide 2 Silica Dimethyl Silylate eo Glyceryl Stearate eo I euOleic Acid eo I eu Butylene Glycol h 1 0Tetrahexyldecyl Ascorbate a I v Saccharin Potassium Sulfate Microcrystalline Wax/ Cera Microcristallina Calcium Sodium Borosilicate Synthetic Fluorphlogopite Polyethylene Terephthalate Palmitic Acid eo I eu 2 0Tin Oxide Parfum / Fragrance i Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate a Aluminum Hydroxide sz I eo I h Mica Titanium Dioxide f 0 0CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz Red 6 / CI 15850 sz Carmine / CI 75470 sz 0 0Yellow 5 Lake / CI 19140 sz Red 21 / CI 45380 szCI 45370 sz Bismuth Oxychloride / CI 77163 sz Manganese Violet / CI 77742 sz CI 45410 szRed 33 Lake / CI 17200 sz Red 28 Lake / CI 45410 sz CI 42090 sz Red 30 / CI 73360 sz Yellow 6 Lake / CI 15985 sz Red 22 Lake / CI 45380 sz Red 6 / CI 15850 sz

Estée Lauder Pure Color Shimmer Lipstick
Ár: 2000 ft+pk , Eladó: adri0419
Állapot: Használt, Helyszín: Dunakiliti, fizetés: Előre utalás után küldöm postán.
Estée Lauder Pure Color Envy Rúzs
Ár: 4999 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
Kamea

2019. augusztus 21.

2019. 08. 21. Update: Ideje a véleményemet kiegészítenem. Nyáresti programokra kentem fel néhány alkalommal, és odavagyok tőle! Annyira üde és friss szín, szépen kiemeli a most barna bőrömet és a kék szemeimet! Örülök, hogy megvettem, pedig kicsit féltem, hogy mellényúlok a színnel. A tartóssága is teljesen korrekt. Igaz, hogy csak ittam, de egész este a számon maradt.

2019. 08. 08. Hát nem ez lesz az EL rúzsok királynője, de nem pontozom le, mert itt a KM-án sikerült nagyon jutányos áron hozzájutnom a 310-es Hot Chills árnyalathoz, és ennyi pénzért nekem jó kis nyári színem lesz.
Krémes állagú, fényes finishű, felkenéskor szépen terül. Túl tartósnak nem bizonyult, de azért annyira nem is vészes, folyamatos gondoskodást igényel
Ránézésre ez egy élénk narancssárgás árnyalat, féltem is, hogy közönségesen harsány lesz majd az ajkaimon, de felkenve egy barackos-korallos kellemes nyári szín mosolygott rám vissza a tükörből.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

sheol

2018. május 29.

330 Bad Angel árnyalata van meg, ami egy kicsit korallos árnyalat, hideg bőrtónuson szépen mutat, ami ritkaság az ilyen színeknél, de vigyázni kell nagyon, mert nem sok pirosítóval néz ki jól. Érzésre szeretem, nem túl tartós, evést, ivást nem bírja, de kellemes viselet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

KataMayaNagy

2018. május 22.

Nagyon tartós, gyönyörű színek, jól pigmentált. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Nagyon tartós, gyönyörű színek, jól pigmentált. 5*

evi907

2018. április 17.

Ajándékba kaptam, de azonnal megveszem újra, ha elfogy. Tartós és nagyon szép a szín, épp egy kicsit csiloggó. Én a 240-es árnalatot használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

madonna43

2018. március 25.

Eléggé tartós rúzs, viszont nekem nem fényes annyira, mint számítottam rá... A Power Mode 410-es árnyalat nekem kicsit intenzív rózsaszín.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 25.

FruzsiF

2017. november 2.

Nekem alapvetően nagyon tetszett,szép,harmónikus színe(Tumultus Pink) van. Ajánlom,főleg ha tartós rizst keresel😀

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 2.

annareka

2017. október 10.

Nekem valahogy kényelmetlen. Szárít, kiemeli a barázdákat az ajkaimon, aláhidratálással sem bírok vele megbarátkozni. 110-es Nude Reveal van meg, amennyire tetszett a Müllerben, annyira megbántam, hogy elhoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Wey1122

2016. szeptember 1.

Már nálam van a Power Mode árnyalat :) Nem kihívó igazi mindennap viselhető árnyalat olyan jolly-joker. Nekem a hideg színek állnak jól rúzsba mindenképp.Mivel úgy rendeltem előtte alapos internet kutatást végeztem,de őt meg mertem rendelni és nem bántam meg. Nekem 8 órás munkaidőt evéssel ivással kibírta szépen kopott.Nem szárít annyíra,mint a nagynővére :) Szerintem nem olyan atombiztossak ezek a rúzsok nemhiába lustre. Nem ivódik be a számba,mint Envy rúzsok többsége amit 10 óra után is van alig bírok levakarni.
Envy Shine és a Matt széria nem tudott lázba hozni nekem azokból nincs egy se! Én is szemezek más színnel is ami nemsokára úgyis nálam lesz a Pretty Shocking.
Érdemes kibróbálni és tesztelni biztos nem fogja mindenki tetszését elnyerni ,de szerintem jó kis széria ez! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

erika81

2016. augusztus 31.

Múlt hét szombaton mentem be az Estee Lauder szaküzletbe pirosító felől érdeklődni, amikor kiszúrtam ezeket a rúzsokat.
Nagyon kedves volt az eladó hölgy, fertőtlenítette nekem a Naked Ambition árnyalatot, amit felkentem. Ezután egyből elindultunk hazafelé. A kocsiban az anyósülésnél lévő tükörben volt szerencsém figyelni a rúzs viselkedését. Kb. 30 perc alatt értünk haza és ez alatt a fél óra alatt a rúzs nagy része eltűnt az ajkamról. Beszívódott gondolom, mivel nem ettem és nem ittam semmit. Remélem csak ő volt problémás árnylat. Legközelebb felkenek még egy másik árnyalatot is mielőtt meggondolatlanul megveszem, de picit félek tőle, hogy a másik sem lesz tartósabb.
Olyan érzetem van velük kapcsolatban, mint a Pure Color és a Pure Color Crystal rúzsokkal. A Crystal-nál csak a csillámok maradtak fenn, a szín pedig 15-20 perc alatt eltűnt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

balogh.andrea

2016. augusztus 31.

Muszáj kilelkendeznem itt magam gyorsan..!!!!!
Az Europeum-Müllerben 12 csodálatos, csillogó, vadonatúj teszter fogadott ma, feldobandó a fárasztó és depis napomat. Nyilván az összeset végig kellett néznem azonnal, persze már a kedvencem is megvan :) Méghozzá a Pretty Shocking, ami egy pinkes-ciklámenes szín, ami messze nem olyan vibráló ugyan, mint a már-már ikonikus Tumultuous Pink-nővér, de nagyon szép, arcvidító árnyalat. Sőt, talán pont ez a kevésbé-vibrálás áll neki a legjobban.

Állagra, fedésre nagyon hasonlít a Nagy Testvérhez (értem ez alatt, hogy ugyan olyan remek), rajtam legalább olyan tartós is - legszívesebben le sem mosnám most, de azt azért már elég súlyosnak ítélném még én is, ha kipingált szájjal feküdnék le aludni.. :):)

Csodaszép színekben elérhető amúgy a rúzs, a félénk nude-októl a sötétebb árnyalatokig; valóban van egy szépséges fényes finise, ami - és ezzel tapasztalatom szerint párját ritkítja - alig-alig tompul az idő múlásával.

Sajnos az ára is hasonlóan magas, mint a többi tesójának, de sokat már nem kell gondolkoznom, hogy az őszi Glamour-kuponomat mire használom majd fel.. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

Muszáj kilelkendeznem itt magam gyorsan..!!!!!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Lauryl PCA, Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Diisostearyl Malate, Trioctyldodecyl Citrate, Lanolin Oil, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Octyldodecanol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Hydrogenated Polydecene, Ethylhexyl Palmitate, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract, Hordeum Vulgare (Barley) Extract, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Squalane, Cholesterol, Linoleic Acid, Silica Dimethyl Silylate, Glyceryl Stearate, Oleic Acid, Palmitic Acid, Aluminum Hydroxide
Emulgeálószerek: Lanolin Oil, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Cholesterol, Glyceryl Stearate, Oleic Acid, Palmitic Acid
Fényvédők: Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol, Ethylhexyl Palmitate, Parfum / Fragrance
Színezékek: Barium Sulfate, Aluminum Hydroxide, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Red 6 / CI 15850, Carmine / CI 75470, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 21 / CI 45380, CI 45370, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Manganese Violet / CI 77742, CI 45410, Red 33 Lake / CI 17200, Red 28 Lake / CI 45410, CI 42090, Red 30 / CI 73360, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 22 Lake / CI 45380, Red 6 / CI 15850

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Ricinusmagolaj, izosztearinsav, borostyánkősav és észterek keveréke. Bőrkoncionáló és bőrpuhító (emollient) tulajdonsággal rendelkezik, gyakori összetevője haj- és ajakápoló termékeknek, mivel könnyebben kenhetővé teszik azokat.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Squalane eo 1 0

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Piros.