Estée Lauder

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ayla, Módosítva: 2019. augusztus 19.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Magasfényű, extra tartós körömlakk.

Különleges, egyszerre klasszikus és divatos színekben kapható, a True Vision eljárással készített körömlakk gyorsan száradó, extra hosszú ideig tartó formulával.

Ár: 3500 + pk , Eladó: clara12
Állapot: Képen látható mennyiség, Helyszín: Debrecen, fizetés: előre utalás + foxpost, MP

Doorikad

2018. május 16.

Kb. 20 éve megvan az Estée Lauderes körömlakkunk, ma felkentem, gondoltam megnézem, milyen itthoni lehetőségeim vannak nude árnyalatú körömlakkok között, és TÖKÉLETES a 20 éves lakk!! Semmi baja, szaga, rendesen folyik, nincs beszáradva, 1 rétegben tökéletesen, egyenletesen fed, és a színe is pont olyan szolid, de fényes, amilyet munkába kerestem. Elhasználom :) Meglepődtem, mert a legtöbb körömlakk néhány év múlva megadja magát, valami már 1 éven belül is használhatatlan, vállalhatatlan, de ezzel semmi gond! Sőt! Mondjuk az Estée Lauderes, több mint 1 évtizedes dekorkozmetikumainkkal ugyanez a helyzet, a soha el nem fogyó szemhéjpúder is olyan, mintha most vettük volna. Bár azóta eltelt sok idő, lehet közben változtattak az összetevőkön. Pl. az Ilcsi kiváló volt, míg szegény Ilcsi néni élt, ma meg nem venném, megváltozott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 16.

Pocok96

2018. február 26.

Egy nagyon élénk pinkem van és nagyon szeretem. Tartós, szép a fénye.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 26.

Egy nagyon élénk pinkem van és nagyon szeretem. Tartós, szép a fénye.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. október 29.

Update: jöttem visszacsempészni az ötödik csillagot... Most, hogy újra előkerült az EL 95 Pink Fever lakkja, muszáj azt mondanom, hogy annak ellenére, hogy nem tegnapi ez a lakk, ma is hibátlanul tejesít.Több szempontból is. Egy rétegben is elegendő alkalmazni, így is gyönyörűen ragyogó a végeredmény, nincs semmi csíkozása. Ugyanúgy használtam, mint ahogyan azt megszoktam: alulra egy réteg az Astor 7 in 1, majd az EL és felülre megint az Astor került. Tökéletes, nem tudnék benne hibát találni, de nem is akarok.
Az ára meg annyi, amennyi, mindenki meg tudja ítélni, hogy a pénztárcájával és a jó érzésével mi az, ami találkozik.

2017.09.09. A körömlakkok azok, amire nem szívesen áldozok irreális összegeket, mert úgy gondolom, hogy a drogériás lakkok között is bőven van olyan, ami tökéletesen megfelel az igényeimnek.
Az EL sminktermékek minőségét elismerő és hangoztató véleményezőként is azt érzem, hogy ennél a termékcsoportnál még inkább a márkát kell megfizetni.
Elismerem, hogy gyönyörű a színválaszték, és bizony vannak olyan esetek, amikor az ember epedezik egy-egy különlegességért, és akkor nagyon nem könnyű a realitás talaján maradni.
Az EL lakkok tartósságát - ami a lakkoknál az egyik legkritikusabb szempont - nem találtam ezidáig sem érzékelhetően jobbnak, ígérjenek is bármit, mint a töredékéért kapható más márkák termékeit. Egyszerű a képlet: ha kíméljük a kezünket, bármelyik márka lakkja tovább marad szép, ugyanazzal a technikával is.
Persze mindez nem jelenti azt, hogy ne örülnék nagyon a valamilyen promócióhoz csomagolt szépségeknek, amiket szívesen el is használok.Teljes áron viszont biztos, hogy nem vásárolnék egyetlen legfelső kategóriás körömlakkot sem - de ez szigorúan a saját véleményem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 29.

NovakneViki

2016. november 24.

Joy napokon szereztem be a black plum árnyalatot, nagyon érdekes színe van, mert egy rétegben élénk lila színe van, két rétegben a nevéhez híven olyan, mint a szilva héjának a színe, három rétegben pedig szinte már fekete. Fedőlakk nélkül 2-3 napot kibír mindenféle javítás nélkül. A vastag üveges kiszerelésétől pedig el vagyok ájulva, olyan mintha a körömlakk egy jégkockában lenne, engem teljesen megvettek ezzel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 24.

hajasbaba

2016. augusztus 12.

Ballerina Pink, halvány fehéres-rózsaszín, a szín gyönyörű és a csomagolás is gyönyörű. Sajnos nagyon csíkozódik, és 3 réteg is kell, hogy a szín kijöjjön, de még ekkor is nagyon csíkos. Ennyi rétegben, pedig nagyon lassan szárad, órák múlva sem koppanós, és benne maradhatnak a ruhalenyomatok, vagy ágyneműlenyomatok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

bernikrém

2016. június 20.

Én a pure red árnyalatot próbáltam, nagyon megvagyok vele elégedve, tényleg tartós, magas fényű, gyorsan szárad pont ahogy a leírása, de ennél tényleg így van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

ViviAnne

2016. április 23.

Egy gyönyörű világos nude színem van belőle, ami 3 rétegben mutat a legjobban. Száradási ideje gyors, viszont tartósságban sajnos nem jobb mint egy drogériás körömlakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 23.

tundemaria

2015. december 14.

Nagyon szépek a színei. Annak ellenére, hogy az élénkebb színeket kedvelem, a 01Sheer Nude árnyalat a kedvencebb ebből a sorozatból. Régóta kerestem egy ilyen szép színt. Egy rétegben könnyű és áttetsző. Igazán jól 3 vékony rétegben mutatja meg a színét. 3-5 napot bír fedőlak nélkül, végig fényes marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 14.

umpalumpa

2015. november 2.

Már egy ideje tesztelgetem lakkot, amit itt a zsibin vettem. Csodaszép bordó, pici lilás beütéssel. Egy rétegben nagyon hamar lekopik (persze a legtöbb lakk), de kettő már elegendő a pár napos szép körömhöz. Az enyém nem csoda-tartós, csak átlagosan. Ez egy régebbi darab, ezért el tudom képzelni, hogy a mai formula már jobb egy kicsit, de teljes áron nem hszem, hogy beruházok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 2.

bebicsirke

2015. május 1.

Kedvenc lakkom Berry Hot színben. Az egyik legtartósabb, amit valaha használtam. Lábon 3-4 hetet is kibír, kézen akár 1 hét, pedig nem vagyok egy nagyon óvatos típus, és sokat mosogatok. Nem olcsó, de ajándékba kaptam :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 1.

Emolliensek: Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Szilikonok: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol, Benzyl Benzoate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Red 6 / CI 15850, Red 7 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, CI 75170, Bismuth Oxychloride / CI 77163

Színezék. Piros.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.