Estée Lauder

Ár:   8100 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. december 15.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Tápláló, erősen csillogó szájfény.

True Vision technológiával formáz, ami magas minőségű, csillogó, hosszantartó hatást biztosít. Lágy fényű, varázslatosan vibráló ajkakat kölcsönöz viselőjének. Az ajkaknak többdimenziós hatást kelt . Ultrahidratáló hatásánál fogva ápolja az ajkakat.

700 Ft - Estee Lauder Pure Color Szájfény
Ár: 700 Ft , Eladó: SzZs1981
Állapot: Kézen egyszer swatcholt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Bp. Deák tér, vagy előre utalás esetén posta/foxpost (+postaktg)
Ár: 2900 + posta , Eladó: Doandy
Állapot: Új, Helyszín: Budapest 3. kerület, fizetés: A termék személyesen Bp-en belül - egyeztetett helyszínen átvehető. Elsősorban a Flórián, Nyugati tér preferált, de a belvárosban is rugalmas vagyok.
RenataB

2018. október 21.

Szeretem az EL termékeket, de ez sajnos nem jött be.
A színek szépek tényleg, csak épp nem szeretem a ragacsos dolgokat. Mivel ez az én "deffektem", adok neki 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

Szeretem az EL termékeket, de ez sajnos nem jött be.

potyike

2018. július 14.

Szép színekben kapható, engem eléggé zavar, hogy ragad és nem könnyű felvinni. A tartósságával nincs problémám, gyakorlatilag majdnem minden szájfényt újra kell kenni, ha eszel, azzal viszont igen, hogy szárít. Nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 14.

mikkamakka75

2018. május 30.

Utazò mèretben van meg a Shocking Pink àrnyalat. Az igazat megvallva egyàltalàn nem sokkol ez a pink, mert jòindulattal is inkàbb csak erősen ròzsaszín... de az is leginkàbb csak a tubusban. Kicsit ragad, nem tùl telített a színe, inkàbb csak vizes fènyt ad az ajkaimnak ès nem tartòsabb, mint a legtöbb akàrmilyen kategòriàs szàjfèny. Az àrnyalatok között biztosan van minősègbeli különbsèg, mert egyszer hasznàltam belőle egy lilàsabb csillàmos àrnyalatot, ami sokkal pigmentàltabb ès tartòsabb volt. A kettőt àtlagolva is csak közepesnek tartom ezt a szàjfènyt, főleg àràhoz kèpest..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 30.

Kiezapcsa

2017. december 9.

Nem szárít, és csodásak a színei, cserébe nem szuper tartós. Nem rajongok a szájfényekért, de ha kell egy a kollekciómba ő az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

Joaninha

2017. november 20.

Imádom az ajkaimat kenegetni és nem csak az ajakbalzsamokat és rúzsokat, de a szájfényeket is imádom. Nálam a ragadósság vagy a tartósság nem akkora nagy elvárás egy szájfénynél, viszont azt elvárom, hogy hidratáljon és gyönyörű színe legyen, továbbá az illata és íze se legyen zavaró. Egy darab Estée Lauder Pure Color szájfényem van, egy különleges Brazen Berry fantázia nevű színben. Meg kell hagyni nem ő lesz életem kedvenc szájfénye, de azért korántsem olyan rossz, mint itt páran írták előttem. Talán ragadósabb egy picit, de egyáltalán nem zavaróan és én is úgy tapasztaltam, hogy kibír 3-4 órát, továbbá az evés-ivásnál normálisan kopik, nem foltokban. Szerintem a pigmentáltsággal sincs gond és a hidratáltsággal sem, engem nem szárít egyáltalán, pedig az én ajkaim nagyon érzékenyek. A csomagolása is nagyon elegáns, viszont nekem egyáltalán nem tetszik az illata/íze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. augusztus 28.

Gyönyörűen pigmentált, megfelelően tartós is, viszont kár, hogy nem teljesen íztelen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

adri0419

2017. augusztus 18.

Tartós szájfény, amit egyszerűen fantasztikus viselni. Nagyon jól hidratál, ha ezt használom nem kell plusz hidratálóréteg alulra. A Pink Patent árnyalatát használom most, csodaszép színe van. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

promoc

2017. június 14.

Ebből a szájfényből 2 darabot próbáltam, a poppy shock narancsos árnyalat teljesített a legjobban, hosszantartó, nem ragacsos, enyhe színnel. A nude árnyalatú Amber Halo viszont nagyon nem jött be, a szín elmodzult, ragacsos érzetű volt, abszolult nem vált be, viszont ez is remekül hidratált. Összességében jár a négy csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 14.

Cannes

2016. július 8.

Hát nagyon nem éri meg az árát nagyon ragadós tartós igaz de nagy macera

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 8.

Hát nagyon nem éri meg az árát nagyon ragadós tartós igaz de nagy macera

Ciprus

2016. július 5.

Nekem nagyon ragadt szinei szépek én tovább adtam valahogy nem tudtam meg szeretni

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 5.

Antioxidánsok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Vitaminok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Piros.