Estée Lauder

Ár:   9900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: radioaktiva, az összetevőket feltöltötte: LucusNagy, Módosítva: 2013. december 11.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

A szempillák megsokszorozódnak és extrém méretűre nőnek. Három különböző dúsító szál biztosítja a műszempillahatást. A festék fényes színétől ragyogóbbá teszi a szemet és csábítóbbá a tekintetet.

Ár: 6000,- Ft (+szállítási költség) , Eladó: vtina85
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalást követően foxpost
ÚJ Estée Lauder Sumptuous Extreme Lash Multiplying Volume Szempillaspirál mini
Ár: 2500 Ft/darab , Eladó: gaimanna
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után postázom (+ postaktg.)
lilaszilva

2019. november 7.

Kis kiszerelésben egy szett része volt. Hát, őszintén én többet vártam tőle. Ami igaz róla, hogy a festéke nagyon jó állagú, szép fekete színű és tartós is, viszont az én átlagos méretű szempilláimat csupán icipicit hosszította meg és rétegezve sem működött. Emellett egyáltalán nem dúsít a keféje pedig túlzottan hosszú és duci. Meg kell szokni a használatát.
Szolid, nappali, természetes sminkhez kiváló, de ennyi pénzért biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 7.

Qwerty1234

2019. október 31.

Egyik nagyon kedves Krémmániástól kaptam ajándékba. Úgy örültem neki, mint majom a farkának! :)
Fekete színben. Híg az állaga. Könnyű a felvitele, nem csomósítja a pilláim, inkább hosszít rajtuk. Nagyon szépen. Természetes a végeredmény nagyon! A keféjét elég nagynak találtam. Kicsit pandamacis tud lenni, de sajnos nekem majdnem az összes!
Akinek alapból nagyobb pillái vannak, ajánlom ezt a spirált, mert szép természetes hatást lehet elérni! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

Zafina

2019. október 27.

Nekem nagyon bevált ez a szempillaspirál, gyönyörű pillákat csinál, könnyű a keféjével dolgozni, nekem nem tapasztja össze a pilláimat. Ha kifogy újra veszem, mert nekem eddig ez vált be a legjobban a lancome-al ellentétben ami nagy csalódás volt a számomra sajnos. Ez 5*-os viszont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

timka

2019. szeptember 7.

Rettentő nehéz vele dolgozni. A keféje fabatkát sem ér. Csomókban állnak a pilláim tőle és képtelenség olyan keveset használni, hogy ne tapassza össze őket, grátisz, hogy utána nem győzöm törölni mindenhonnan. Elhasználom, de szempillafésűvel, így macerásabb az állandó mosása miatt, de kidobni nem szeretném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

domm

2019. augusztus 26.

Ajándékba kaptam egy rendelésem mellé. Őszintén szólva az árából kiindulva azt hittem, hogy hiper szuper szép szempillákat varázsol.. A színével, tartósságával nincs baj, fekete élénk szín és nem potyog. Viszont nagyon nehéz szép szétválasztott pillákat csinálni vele, ha rásegítek egy másik spirállal akkor tökéletes. A másik probléma, hogy szörnyen összefogja a szemhéjamat, így spirálozás után 10 perc azzal megy el , hogy le kell törölgetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

alexandra326

2019. június 13.

Utazó méretben van meg, már használom egy ideje. Szép fekete színe van és egyáltalán nem tapaszt, jó eredményt lehet vele elérni, a barátom is meg szokta jegyezni, hogy mekkora a pillám.:D Amúgy is elég hosszú, de szépen kihangsúlyozza. negatív viszont, hogy rettenetesen pereg. Nem hogy egy egész napot nem bír ki, de felkenem 8-kor és délután 2-kor már a szemem alatt van..hidegebb időben is tapasztaltam ezt, nem csak most.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

Dottir

2019. május 16.

Ez egy nagyon jó kis spirál, gyönyörűen ki lehet hangsúlyozni vele a szemet. A festék szép fekete, nem túl krémes, könnyen oszlatható, minimálisan tapasztja össze a pillákat, ami épp a dúsításhoz kell. Nagyon jól hosszabbít, tartós, nem pereg vagy maszatol. Ami miatt négy pontot kap, hogy indokolatlanul nagy a keféje, ami miatt én rendszeresen összekenem a felső szemhéjam (ok, csak az egyik szememen, lehet én vagyok béna?), és sok festék felgyűlik a kefe alsó szélén, ami kárba is megy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 16.

senskin

2019. május 7.

Ebben sincsen sok festék, olyan gyengécske. Nem tapaszt össze, ez fontos.Bár sokszor kell vele átfesteni, hogy látszon is valami... Természetes a hatása, nekem kicsit csalódás ebből a szempontból. Nem elég fekete és nem intenzív, nem lesz tőle maximális pillám... ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 7.

bidzso

2019. április 17.

Nincs túl sok pillám és elég vékony szálú is. Nekem valóban nagyon szépen dúsít és ível is. Egy csillagot azért vonok le, mert sajnos hajlamos a szemhéjamra felkenődni....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 17.

veniko12

2019. április 1.

Szépen szétválasztja a szempilláimat. Mivel nekem alapból dús és hosszú szempillám van, így én nem tudom, hogy hosszít-e vagy sem. Nem folyik le. Nekem bevált. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 1.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Pantethine, Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

B5 vitamin (pantonén sav).  Sebgyógyító, hidratáló hatása van.

Kaolin 0 0

Cholesterol eo I eu 0 0

PVP 0 0

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Térfogat növelő, átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó segédanyag.