Estée Lauder

Ár:   10 800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: radioaktiva, az összetevőket feltöltötte: LucusNagy, Módosítva: 2020. november 2.

Ár:   10 800 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

A szempillák megsokszorozódnak és extrém méretűre nőnek. Három különböző dúsító szál biztosítja a műszempillahatást. A festék fényes színétől ragyogóbbá teszi a szemet és csábítóbbá a tekintetet.

Ár: 1700 Ft , Eladó: fancsmancs
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Veszprém, fizetés: Személyes átvétel Veszprémben lehetséges, illetve postán vagy Foxposton tudom küldeni, ennek költsége a vevőt terheli.
Ár: 7000 , Eladó: Alexa9082
Állapot: Teljesen új , Helyszín: Győr, fizetés: Személyes átvétel,Foxpost

Luiselotte

2021. november 28.

Nagyon jó, hogy csak a kis méretet vettem meg belőle kipróbálni.
Óránként kell nézegetnem , mert kenődik, valami brutális módon.Ezen kívül nem csinál hűha pillákat kétszer felapplikálva sem.
A csomagolás gyönyörű, a szín gazdag mélyfekete, nekem a kefe mérete is tetszik, tudom használni.
Kap két pontot mert nem csomósodik és nem lesz pókláb az eredmény, de állandóan ellenőrizni kell és bosszantó amikor törölgetem a szemem alatt a festéket, jön le vele a korrektor és a BB krém is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 28.

Nagyon jó, hogy csak a kis méretet vettem meg belőle kipróbálni.

pattelin

2021. október 23.

A kis kiszerelést kaptam ajándékba. Amikor kibontottam, azt hittem elájulok mekkora feje van! Kifejzetten utálom a nagy keféket, ezért azt hittem nem fogom szeretni ezt a spirált. De amennyire nem szerettem az elején, annál inkább szeretem mostanság. Megtanultam vele bánni és szerintem a pont nekem való, "nem túl sok" hatást kelti... persze lehet rétegezni is, úgy is próbáltam már és jó! Nekem mostanság benne van a top 3-ban, ezért 5 csillagot kap!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 23.

zs001

2021. október 11.

Egy mini kiszerelésben jutottam hozzá.

Az előnyök: csodás, igazi szénfekete a színe, nekem nem pereg, nem csomósodik. És szép puha tőle a szempillám. Plusz pont, hogy illatmentes, nem irritál (nekem sok spirál okozott már könnyezést, szemvörösséget-ez soha). Nem kelt mű hatást, viszont nagyon szép tőle a szemem.

Hátránya: elképesztő bumszli a kefe, ezzel egy elefántot is ki lehetne festeni, akkora nagy. Nem áll kézre sehogyan sem, a szemzugban kínlódás vele festegetni. Rengeteg festéket felvesz, törölgetem a flakon szélén percekig, de még így sem az igazi. Így egy zsebkendőbe szoktam lehúzni a felesleget, bár tudom, ez ördögtől való. De csak így működik nálam.
Mindent összegezve, szerintem ha elfogy, beruházok egy nagy kiszerelésre, mert ha már felapplikáltam, csodás pillákat varázsol. Nekem egyik drogériás spirál sem szépítette meg ennyire a szempillámat. Csak a kefe miatt nem 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 11.

Egy mini kiszerelésben jutottam hozzá.

duchess_g

2021. szeptember 22.

Nekem csalódás volt. Hatalmas a keféje, nehéz vele dolgozni. Nagyon vizes állagú, amikor felkenem olyan érzés, mintha vizesek lennének a szempilláim, mondjuk utána megszárad gyorsan. A szempillákkal szinte semmit nem csinál, bár szép fekete színe lenne amúgy. Hosszít talán, de egyáltalán nem dúsít, sőt, mintha még vékonyítana is, kb. eltűnnek a szempillák tőle, fura... Nem mondanám nagyon tartósnak sem, bár ezt nem is nagyon lehet megítélni, mert alig látszik belőle valami. Peregni nem pereg, viszont elkenődik. Lemosáskor ugyanúgy vizesen oldódik, és nekem belefolyik az egész a szemembe és borzasztóan csíp.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 22.

k.boglarka

2021. augusztus 5.

Kis kiszerelést vettem meg. Szépen szétválaszt nem csomósít, jó a textúrája. Átlagos spirálnak mondanám. Néha mintha picit elkenődne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 5.

lilaszilva

2021. április 29.

Pontosítás: Még mindig tartom a régebbi véleményem, de ma, amikor épp ki akartam volna dobni, megsajnáltam és gondoltam utoljára még kifestem vele a pilláim. Meglepett, nagyon nagyon szépen hosszított! Sajnos dúsítani még mindig nem tud, de legalább könnyebben kezelhető volt a festék. Jót tesz neki, ha kibontás után áll egy darabig. Feljebb tornászom a csillagjait.

Kis kiszerelésben egy szett része volt. Hát, őszintén én többet vártam tőle. Ami igaz róla, hogy a festéke nagyon jó állagú, szép fekete színű és tartós is, viszont az én átlagos méretű szempilláimat csupán icipicit hosszította meg és rétegezve sem működött. Emellett egyáltalán nem dúsít, a keféje pedig túlzottan hosszú és duci. Meg kell szokni a használatát.
Szolid, nappali, természetes sminkhez kiváló, de ennyi pénzért biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 29.

Amadea

2021. március 18.

Szett részeként vágtak hozzám egy mini kiszerelést. Neki is jót tett a felbontott állapot, kicsit sűrűsödött a festék, de az én ízlésemnek még mindig híg. Nem ez lesz életem spirálja, mert önmagában nekem csak a természetesnél kicsit erősebb pillákat varázsol, afféle kedvező alapot biztosít egy másik szempillaspirálnak, ahhoz viszont finoman szólva drága, ezért nem fogom megvenni a nagy testvérét. Továbbá azért se, mert szempillaspirálokból nincsenek high-end igényeim, bőven beérem a drogériás kínálattal, és nevetséges módon eddig a legjobban a Lovely Vampire Lashes spirálja vált be, aminek 1000 Ft körül mozog az ára - amit hála neki megspórolok, méregdrága szemfestékekre költöm.:D
Amúgy nem rossz, mert nem potyog, nem göbösít, nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

Amúgy nem rossz, mert nem potyog, nem göbösít, nem irritál.

audreyenn

2021. március 4.

Először nem szerettem, többre számítottam. Aztán kicsit megerősítettem a szempilláimat, azóta imádom, bár - természetes kategóriában -, de szép pillákat csinál és nem irritálja a szemem. Most vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 4.

laregina

2020. november 25.

Nagyon szep az arany csomagolas, megfelelo meretu az ecset, jol lehet hasznalni, nem ragasztja ossze a pillakat es ivel is.
Tartos, nem potyognak darabok napkozben, nem kenodik el. Szepen lejon este sminklemosoval. Szerintem ez egy nagyon jo darab, 5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 25.

Kamea

2020. november 9.

2020. 11. 09. Újra le kell, pontozzam, mivel - bár továbbra is természetes pillákat csinál -, de 2 hónapnyi használat után kezd beszáradni és az én semmilyen pilláimra már nem elég ilyen kevés festék. A maradékot pedig egy másik szempillaspirál előfutáraként, mintegy szempillaprimerként használva maxolom ki.

2020. 09. 28. Megkapja tőlem az 5 csillagot, mert most, hogy már hetek óta használom, egyre szebb pillákat varázsol. Olyanokat, amiket eddig még egyetlen termékkel se sikerült elérnem. Már beszereztem belőle a következő példányt is. Jelentős leárazásban természetesen, mert teljes árat továbbra se vagyok hajlandó adni érte.

2020. 09. 16. Újonnan vásároltam, de az itt feltüntetett ár feléért. Nekem nagyon kis gyatra pilláim vannak, ezért a festék felkenése előtt bevetek mindent, amit lehet (szempilla-göndörítő, primer). Ezután megyek át háromszor-négyszer is a pillákon és drámai hatást így se érek el vele. Viszont szép természetes pillákat csinál annak ellenére, hogy több rétegben kenem fel. Hosszabbít, volument növel, szétválaszt. Nem potyog a szemem alá, nem maszatolódik napközben. Este könnyen le lehet mosni.
Mindezek ellenére túlárazottnak tartom a tudásához képest, a teljes áron történő megvásárlását nem ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 9.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Pantethine, Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

B5 vitamin (pantonén sav).  Sebgyógyító, hidratáló hatása van.

Kaolin 0 0

Cholesterol eo I eu 0 0

PVP 0 0

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Térfogat növelő, átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó segédanyag.