Estée Lauder

Ár:   10 800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: radioaktiva, az összetevőket feltöltötte: LucusNagy, Módosítva: 2020. november 2.

Ár:   10 800 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

A szempillák megsokszorozódnak és extrém méretűre nőnek. Három különböző dúsító szál biztosítja a műszempillahatást. A festék fényes színétől ragyogóbbá teszi a szemet és csábítóbbá a tekintetet.

Estée Lauder Sumptuous Extreme Lash Multiplying Volume Szempillaspirál arany csodaszettben
Ár: 9000 Ft / szett , Eladó: vadbarack
Állapot: márkabolti, új, dobozzal, Helyszín: Budapest, fizetés: Kp, posta, foxi, személyes átvétel, mpl automata

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

martinique_21

2024. január 20.

Hatalmas csalódás! Évek óta nincsen már épített pillám, a Sumptuous Extreme előtt olcsóbb árkategóriás spirált használtam (Max Factor False Lash Effect). Annyian esküdtek erre az Esteé Lauder termékre, hogy tavaly egy akció alkalmával rendeltem. Nekem is nagynak tűnik a keféje. Hosszítani hosszít, de sajnos extrém gyorsan elmosódik, és még csak nyári meleg sem kell hozzá - baj, ha a terméknévben elhelyezett "Extreme" jelző erre vonatkozik. :( Pereg is, szóval két-három óra alatt panda leszek tőle. Ez nekem szokatlan, korábban semmilyen spiráltól nem néztem így ki. S ha ez nem lenne elég, büdös is, ami szintén negatív élmény és "meglepetés" volt. Úgyhogy sajnos 80%-on a kukában landolt, amihez azért túl drága egy portéka. De nála még a semmi is jobb. Ez a csúf igazság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 20.

duchess_g

2023. április 18.

Nekem csalódás volt. Hatalmas a keféje, nehéz vele dolgozni. Nagyon vizes állagú, amikor felkenem olyan érzés, mintha vizesek lennének a szempilláim, mondjuk utána megszárad gyorsan. A szempillákkal szinte semmit nem csinál, bár szép fekete színe lenne amúgy. Hosszít talán, de egyáltalán nem dúsít, sőt, mintha még vékonyítana is, kb. eltűnnek a szempillák tőle, fura... Nem mondanám nagyon tartósnak sem, bár ezt nem is nagyon lehet megítélni, mert alig látszik belőle valami. Peregni nem pereg, viszont elkenődik. Lemosáskor ugyanúgy vizesen oldódik, és nekem belefolyik az egész a szemembe és borzasztóan csíp.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 18.

Ancsika77

2023. április 18.

Nagyon szeretem az Esteé Lauder smink termékeit,de ez a spirál nem igazán tetszik.Legalább 3-4 réteg kell,mire valamennyire mutat a szememen,sok munka mire ezt el tudom érni.De még így sem tudja azt,amit a kedvenc Lancome spirálom.A színe viszont nagyon szép fekete,és szépek az összetevői,de ennek ellenére is könnyezik tőle a szemem.Nagyon reménykedtem benne,sokan dícsérik,de nekem sajnos nem hozza a várt eredményt.Nem dúsít és nem is hosszabbít annyira,amennyire számomra megfelelő lenne.Nekem csak 3 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 18.

Leander

2023. április 16.

Nem rossz, de kicsit gyengébb, mint pl. a L'Oréal Lash Paradise, miközben alsó hangon dupla annyiba kerül. Kicsit túl nagy a kefe is, könnyű vele összekenni az alsószemhéjat, pedig nem 20+ évnyi napi sminkelési gyakorlatom van. Ha harmadennyibe kerülne, megérné, de így nem hiszem, hogy találkozunk még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 16.

Madison

2023. január 25.

Nem lett a kedvenc szempillaspirálom. Nem dúsít, és a hosszabbítás sem az erőssége. A keféje túlságosan is nagy méretű. Viszont nem pereg, és nem kenődik. Ebben az árban, ami jelenleg 13-14 ezer forint, bőven válogathatunk tehetségesebb társaikból.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. január 25.

Sz.Anita79

2023. január 2.

CSODASZER!
Egy ismert szépség reklámozza, akinek gyönyörű pillái vannak mindig, így gondoltam teszek egy próbát vele.
Azt előre leszögezem, hogy akinek rövid, egyenes, ritka pillái vannak, azoknak egyik spirál sem fog csodás műszempilla hatást varázsolni! Festetlenül nekem is alig látszik mert kiszőkülnek a végei de rutinos vagyok spirálozásban, ezért brutál nagy és dús pillákat tudok festeni.
Ezzel a kis csoda "varázspálcával" is álomszépet lehet sminkelni de rá kell jönni a trükkjére. Elsőre nagyon híg a festék, kell neki pár alkalom nyitogatás! A második trükk, hogy két réteg közt hagyjunk 1-2 perc száradást, így jobban rátapad a második réteg. Egy rétegben hosszít, kiemel. Második rétegben már dúsít is és gyönyörűen kinyitja a szemet. Harmadik réteggel lehet műpilla hatást elérni.
Függővé tett, imádom, imádom!!!
Az ára már 13-14 ezer körül van de gyakran van rá akció.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. január 2.

CSODASZER!
Függővé tett, imádom, imádom!!!
Az ára már 13-14 ezer körül van de gyakran van rá akció.

vivitrius

2022. október 17.

A mini verziót vásároltam meg. A kefe nekem picit nagy, de ahogy megszoktam, tökéletesen tudtam vele dolgozni. Kezdetben elégedetlen voltam a festékkel, végül rájöttem, hogy nem szabad hagyni a két réteg felvitele között sok időt, hanem szinte azonnal felkenve már csodálatosan működik és hatalmas pilláim vannak tőle. Nem póklábasodik és ha direktben nem dörzsölöm a szememet, nem is pereg. A legjobban akkor applikálható, ha már legalább 1-2 hete használom. Mindennap festek pillát és így is 2-3 hónapig elegendő a mini.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 17.

draculina

2022. július 26.

Szeretem, mert nem kenődik mint a drogériás társai, és kapható kis méretben, ami nekem plusz, mert sosem használtam még el soha egy nagy tubus szempillaspirált, illetve sokkal könnyebb dolgozni egy rövidebb nyelű kefével.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 26.

ancsi0824

2022. március 27.

Nem ragasztja össze a pillákat, könnyű lemosni, és épp elegendő festéket visz fel elsőre is. Szerintem hétköznapokra megfelelő, de a nagy felhajtást nem értem körülötte.
Ára pedig szerintem egy picit magas, inkább 12-13 ezer forint, mint az ami itt szerepel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 27.

visiblydifferent

2022. március 1.

Millió féle szempillaspirált kipróbáltam már, olyat kerestem, ami dúsít és nem ragasztja össze a pillákat. Számomra ez a termék lett a befutó, nappalra egyetlen rétegben is nagyon jól tud működni, estére két rétegben pedig wow hatás, több nem is kell. Mindent tud, amit ígér, tartós, nem potyog le (de nem is kell agyon dörzsölni este a szemet a lemosáskor). Maximális 5 csillag :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 1.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Olea Europaea (Olive) Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Pantethine, Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

B5 vitamin (pantonén sav).  Sebgyógyító, hidratáló hatása van.

Brazil viasz, vagy pálmaviasz, melyet egy Brazíliában élő pálma leveléből állítanak elő. Nagyon sűrű emollient anyag, amely csillogó felületet hagy maga után, így a kozmetikai iparban leginkább szájfényekben, szőlőzsírokban és egyéb smink termékekben használják a magas olvadáspontja (85°C) miatt.

Kaolin 0 0

Cholesterol eo I eu 0 0

A zsírsavak és keramidok mellett a koleszterol a bőr természetes védőrétegének (natural skin barrier) harmadik fő összetevője, mely a védőréteg mintegy 25%-ot teszi ki, és melyek közt étfontosságú szerepet játszik az egészséges bőrgát megőrzésében és a bőr hidratáltságának megőrzésében.  A bőrön alkalmazva a koleszterol segíti a bőr normál működését, bőrpuhító (emolliens), vízmegkötő, stabilizáló és emulgeálószer.

Olívaolaj. Kiváló természetes emolliens és hidratáló összetevő a száraz bőrre. Számos, a bőr számára hasznos anyag forrása: polifenolok (antioxidáns), squalane, zsírsavak (elsősorban olajsav, melyből akár 55-83%-ot is tartalmazhat) és E-vitamin is található benne. Néhány állatokon végzett kísérlet arra is utal, hogy védi a bőrt az UVB-sugárzás okozta károktól. A squalene egyik legjobb növényi forrása.

Az olívaolajnak ból kivont el nem szappanosítható lipidek, melyek ellenállnak a szappankészítés során fellépő kémiai reakciónak. Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, és melyek bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben.

Bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló, felületi hártya képző, hajfixáló és sűrűség szabályozó anyag, mely tömegének akár 100-1000-szeresét is képes felszívni vízben.

PVP 0 0

A PVP a polyvinylpyrrolidone rövidítése. Az 1950-es években ez volt az első szintetikus polimer, amelyet hajrögzítőként használtak a rovar eredetű sellak helyett, és a mai napig is a hajformázó termékek egyik elsődleges összetevője, amely a haj helyén tartásában segédkezik. Az összetevő és szép, vékony, egyenletes filmréteget képes képezni a bőrön és a hajon. Ha csekély mennyiségben van jelen a bőrápoló termékekben, észrevehetetlen vízmegkötő filmréteget képez a bőrön, amely segít a bőrnek feszesebb megjelenést kölcsönözni.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag. Lehet növényi eredetű vagy szintetikusan előállított.

Térfogat növelő, átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Szervesanyag, melyet tartósítószerként használnak a kozmetikumokban antibakteriális és gombaölő hatása miatt. Gyakran kombinálják phenoxyethanollal.