Estée Lauder

Ár:   10 800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: radioaktiva, az összetevőket feltöltötte: LucusNagy, Módosítva: 2020. november 2.

Ár:   10 800 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

A szempillák megsokszorozódnak és extrém méretűre nőnek. Három különböző dúsító szál biztosítja a műszempillahatást. A festék fényes színétől ragyogóbbá teszi a szemet és csábítóbbá a tekintetet.

Ár: 7000 , Eladó: chick
Állapot: Új, bontatlan. , Helyszín: Budapest, fizetés: Elsősorban postaznam, ennek költsége a vevőt terheli.
Ár: 5.000 Ft , Eladó: csicsy22
Állapot: új, Helyszín: --, fizetés: Utalás után postázva vagy foxpost vagy packeta

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Madison

2023. január 25.

Nem lett a kedvenc szempillaspirálom. Nem dúsít, és a hosszabbítás sem az erőssége. A keféje túlságosan is nagy méretű. Viszont nem pereg, és nem kenődik. Ebben az árban, ami jelenleg 13-14 ezer forint, bőven válogathatunk tehetségesebb társaikból.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. január 25.

Sz.Anita79

2023. január 2.

CSODASZER!
Egy ismert szépség reklámozza, akinek gyönyörű pillái vannak mindig, így gondoltam teszek egy próbát vele.
Azt előre leszögezem, hogy akinek rövid, egyenes, ritka pillái vannak, azoknak egyik spirál sem fog csodás műszempilla hatást varázsolni! Festetlenül nekem is alig látszik mert kiszőkülnek a végei de rutinos vagyok spirálozásban, ezért brutál nagy és dús pillákat tudok festeni.
Ezzel a kis csoda "varázspálcával" is álomszépet lehet sminkelni de rá kell jönni a trükkjére. Elsőre nagyon híg a festék, kell neki pár alkalom nyitogatás! A második trükk, hogy két réteg közt hagyjunk 1-2 perc száradást, így jobban rátapad a második réteg. Egy rétegben hosszít, kiemel. Második rétegben már dúsít is és gyönyörűen kinyitja a szemet. Harmadik réteggel lehet műpilla hatást elérni.
Függővé tett, imádom, imádom!!!
Az ára már 13-14 ezer körül van de gyakran van rá akció.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 2.

CSODASZER!
Függővé tett, imádom, imádom!!!
Az ára már 13-14 ezer körül van de gyakran van rá akció.

vivitrius

2022. október 17.

A mini verziót vásároltam meg. A kefe nekem picit nagy, de ahogy megszoktam, tökéletesen tudtam vele dolgozni. Kezdetben elégedetlen voltam a festékkel, végül rájöttem, hogy nem szabad hagyni a két réteg felvitele között sok időt, hanem szinte azonnal felkenve már csodálatosan működik és hatalmas pilláim vannak tőle. Nem póklábasodik és ha direktben nem dörzsölöm a szememet, nem is pereg. A legjobban akkor applikálható, ha már legalább 1-2 hete használom. Mindennap festek pillát és így is 2-3 hónapig elegendő a mini.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 17.

draculina

2022. július 26.

Szeretem, mert nem kenődik mint a drogériás társai, és kapható kis méretben, ami nekem plusz, mert sosem használtam még el soha egy nagy tubus szempillaspirált, illetve sokkal könnyebb dolgozni egy rövidebb nyelű kefével.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 26.

ancsi0824

2022. március 27.

Nem ragasztja össze a pillákat, könnyű lemosni, és épp elegendő festéket visz fel elsőre is. Szerintem hétköznapokra megfelelő, de a nagy felhajtást nem értem körülötte.
Ára pedig szerintem egy picit magas, inkább 12-13 ezer forint, mint az ami itt szerepel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 27.

visiblydifferent

2022. március 1.

Millió féle szempillaspirált kipróbáltam már, olyat kerestem, ami dúsít és nem ragasztja össze a pillákat. Számomra ez a termék lett a befutó, nappalra egyetlen rétegben is nagyon jól tud működni, estére két rétegben pedig wow hatás, több nem is kell. Mindent tud, amit ígér, tartós, nem potyog le (de nem is kell agyon dörzsölni este a szemet a lemosáskor). Maximális 5 csillag :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 1.

Luiselotte

2021. november 28.

Nagyon jó, hogy csak a kis méretet vettem meg belőle kipróbálni.
Óránként kell nézegetnem , mert kenődik, valami brutális módon.Ezen kívül nem csinál hűha pillákat kétszer felapplikálva sem.
A csomagolás gyönyörű, a szín gazdag mélyfekete, nekem a kefe mérete is tetszik, tudom használni.
Kap két pontot mert nem csomósodik és nem lesz pókláb az eredmény, de állandóan ellenőrizni kell és bosszantó amikor törölgetem a szemem alatt a festéket, jön le vele a korrektor és a BB krém is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 28.

Nagyon jó, hogy csak a kis méretet vettem meg belőle kipróbálni.

pattelin

2021. október 23.

A kis kiszerelést kaptam ajándékba. Amikor kibontottam, azt hittem elájulok mekkora feje van! Kifejzetten utálom a nagy keféket, ezért azt hittem nem fogom szeretni ezt a spirált. De amennyire nem szerettem az elején, annál inkább szeretem mostanság. Megtanultam vele bánni és szerintem a pont nekem való, "nem túl sok" hatást kelti... persze lehet rétegezni is, úgy is próbáltam már és jó! Nekem mostanság benne van a top 3-ban, ezért 5 csillagot kap!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 23.

zs001

2021. október 11.

Egy mini kiszerelésben jutottam hozzá.

Az előnyök: csodás, igazi szénfekete a színe, nekem nem pereg, nem csomósodik. És szép puha tőle a szempillám. Plusz pont, hogy illatmentes, nem irritál (nekem sok spirál okozott már könnyezést, szemvörösséget-ez soha). Nem kelt mű hatást, viszont nagyon szép tőle a szemem.

Hátránya: elképesztő bumszli a kefe, ezzel egy elefántot is ki lehetne festeni, akkora nagy. Nem áll kézre sehogyan sem, a szemzugban kínlódás vele festegetni. Rengeteg festéket felvesz, törölgetem a flakon szélén percekig, de még így sem az igazi. Így egy zsebkendőbe szoktam lehúzni a felesleget, bár tudom, ez ördögtől való. De csak így működik nálam.
Mindent összegezve, szerintem ha elfogy, beruházok egy nagy kiszerelésre, mert ha már felapplikáltam, csodás pillákat varázsol. Nekem egyik drogériás spirál sem szépítette meg ennyire a szempillámat. Csak a kefe miatt nem 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 11.

Egy mini kiszerelésben jutottam hozzá.

duchess_g

2021. szeptember 22.

Nekem csalódás volt. Hatalmas a keféje, nehéz vele dolgozni. Nagyon vizes állagú, amikor felkenem olyan érzés, mintha vizesek lennének a szempilláim, mondjuk utána megszárad gyorsan. A szempillákkal szinte semmit nem csinál, bár szép fekete színe lenne amúgy. Hosszít talán, de egyáltalán nem dúsít, sőt, mintha még vékonyítana is, kb. eltűnnek a szempillák tőle, fura... Nem mondanám nagyon tartósnak sem, bár ezt nem is nagyon lehet megítélni, mert alig látszik belőle valami. Peregni nem pereg, viszont elkenődik. Lemosáskor ugyanúgy vizesen oldódik, és nekem belefolyik az egész a szemembe és borzasztóan csíp.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 22.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Pantethine, Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

B5 vitamin (pantonén sav).  Sebgyógyító, hidratáló hatása van.

Kaolin 0 0

Cholesterol eo I eu 0 0

PVP 0 0

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Térfogat növelő, átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó segédanyag.