Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2014. július 18.

Kiszerelés:   6ml
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Különleges technikával készült spirálfejjel, melynek hosszúsága és a rövid sőrteszálai megkönnyítik a szempillák tökéletes dúsítását és hosszítását. Az intenzíven pigmentált festéktől a szempillák hosszúak és buják lesznek, akár 10 órán keresztül.

claudia.nyilas

2019. március 6.

Szettben vettem a primerrel, de hétköznapokra magában is elegendőnek találom, persze több rétegben. Nem találom annyira jónak, mint a Lancome spriráljait, de nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 6.

niikii

2018. november 18.

Nagyon szépen hosszít, nem ragad össze és elég tartós. Lancome Hypnose melletti kedvenc. Egyedül a lemosás macerás, mivel elég csomósan jön le, emiatt csak négy csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 18.

VelvetTeddy91

2018. október 17.

Nagyon jó, dúsít, hosszít, nem tapaszt, nem csomós, tartós. 2 probléma van vele: Az egyik az ára (főleg, hogy csak 6 ml), a másik pedig szintén az árával van összefüggésben: a The Balm Mad Lash szempillaspirál olcsóbban nyújtja pont ugyanezt a színvonalat. Ezért csak 4-est kap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

MariannKonkoly

2018. március 8.

Legjobb szempillaspirál, tartós, nem potyog és nem kenődik el. Gyönyörűen hosszú és dús pillákat varázsol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

senskin

2018. március 2.

Tényleg nagyon jó és tartós! Ajánlom! Kontaklencse mellett sem irritál! Nem potyog, nem maszatol. Nekem három vagy négy hónapig kitart. Utána a baktériumosodás miatt már nem ajánlott, de addigra nekem ki is fogy! Csak minőségit vásárolok és ez az! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 2.

brenata

2017. december 23.

Azt kell mondjam, hogy még nem használtam ilyen jó szempillaspirált. A Black Primer alapozójával használom és az én kis picike szempilláimat is csodaszéppé varázsolja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 23.

umpalumpa

2017. november 30.

Még a nyáron Dögleszben vettem egy kicsi kiadást. Mostanában ment tönkre az előző spirálom, így gondoltam ideje előszedni ezt. Elsőre csak magában kentem fel minden más smink nélkül. Úgy tetszett, de nem volt hűha. Tényleg hosszabbnak tűntek a pilláim. Másodszor és sokadszor már kifestettem a szemhéjamat és a pilláimra szóródó pici por nem tett jót neki sztem. Már nem volt annyira egyenletes a festékfelvitel. Amúgy nem vagyok oda a szilikonkefékért, de ez nem olyan rossz. Egy 4-est kaphat, de ha nem viselkedik jól a jövőben jövök és lepontozom.
Upd. 2 év múlva: Megint a kezembe akadt egy kis példány. Volt ennél sokkal jobb spirálom is. 3-as lesz belőle, mert használható, de nekem macerás, óvatoskodva kell csinálnom nehogy kibökjem a szemem, forgatni kell és az eredmény sosem jó annyira, csak elmegy. Amúgy nem pereg, nem kenödik, nem szárad be idő előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 30.

bugeyes

2017. október 22.

Gyönyörű fekete színe van a festéknek, igazán drámai hatást lehet elérni vele, főleg a második réteggel. Nekem nehéz volt eleinte bánni vele, mert nem igazán szeretem a szilikonos keféjű spirálokat. Azt is tapasztaltam, hogy ha többször fésültem át a pilláimat 2-nél, összetapasztotta őket, persze simán lehet, hogy béna voltam... :) Még tesztelem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 22.

reny

2017. szeptember 20.

Kb 15 évnyi clinique szempillaspirál használata után gondoltam ideje kipróbálni valami másat. Ez meg pont akcióban volt,járt hozzá egy kisebb méretű little black primer és egy éjszakai szemránckrém, és még 20% kedvezmény( azt hiszem a tavaszi glamour kupon volt),hát úgy voltam vele,bevállalom, mi baj lehet. Nagyon, nagyon megszerettem,sokkal drámaibb hatást lehet vele elérni,mint a clinique spirállal, és csodásan bírja egész nap.nem tudok róla semmi rosszat mondani. Az egyetlen dolog ,ami a clinique-ből hiányzik,hogy ezt nem lehet meleg vízzel lemosni.de ettől eltekintve imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

koreszt

2017. augusztus 29.

Termékmintában jutottam hozzá, és úgy érzem minden megvan benne, amit egy spirálban keresek: dúsít, szétválaszt, göndörít, könnyű kezelni és intenzív a színe. Egyelőre nem tervezek vásárolni belőle, mert reménykedek benne, hogy ugyanezeket a tulajdonságokat egy olcsóbb társában is fellelem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Pantethine, Panthenol

Kaolin 0 0

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Felületi hártya képző anyag.

B5 vitamin (pantonén sav).  Sebgyógyító, hidratáló hatása van.

Cholesterol eo I eu 0 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Antibakteriális és gombaölő tulajdonságai révén fertőtlenítő-, tartósító- és szagmentesítő szerként használt anyag. (Forrás: Paula Begoun összetevő szótáraCosIng)