Estée Lauder

Ár:   16 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   28 ml és 67 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sephora, az összetevőket feltöltötte: Pajzs, Módosítva: 2020. január 5.

Ár:   16 000 Ft
Kiszerelés:   28 ml és 67 ml
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Pazar virágok, gazdag fűszerek, és értékes fák elragadó kompozíciója. Nevezték már minden idők legszexibb illatának, melynek vonzereje időtlenül érzéki.

Ár: 11.000 Ft , Eladó: tothdalmika
Állapot: 65ml/kép, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy posta
Ár: 13.000 Ft , Eladó: csicsy22
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: banki átutalás után küldöm, vagy személyesen Bp

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Tiziana

2020. július 24.

Ááá,szóval Ő az! Ezt úgy értem,hogy az illatot magát tökéletesen ismerem
kb. 100 éve, csak nem tudtam hogy Ő, az ő.
Egész nap kutattam az emlékeimben, azt hiszem Gyermekkórusos éveimben
tanított minket egy Hölgy, nagy H-val. Egészen különleges volt, ősz haja lilásra
hamvasítva,állati elegáns volt. Még a neve is: Győza....ki hallott már ilyen nevet?
Én ugyan nem.Azt már akkor is éreztem hogy mindenkitől távol, és felett- is állt.
Tartottam tőle, pedig nem volt durva sőt! Csak különleges volt,és megközelíthetetlen,
a saját világában élt.
Ahogy ma kipróbáltam a Y.D.-t, csak azt éreztem mennyire fantasztikusan van össze rakva.
Nem tudom elképzelni hogy hordani tudnám, mégis kell belőle egy kicsi. Ismerkedni akarok vele.
Néha könyveket is elolvasok mert tud-ni-a-ka-rom miről szól, vagy az írója izgat,
pedig utána kiderül nem is tetszik annyira, de nem bánom mert érzem hogy minőségi, fajsúlyos cucc.
Ha már fűszer; amit hordok és imádok: F. Malle: Noir Épices. Az már a Xl. század.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 24.

Ááá,szóval Ő az! Ezt úgy értem,hogy az illatot magát tökéletesen ismerem
kb. 100 éve, csak nem tudtam hogy Ő, az ő.
Egész nap kutattam az emlékeimben, azt hiszem Gyermekkórusos éveimben
a saját világában élt.

Eriii

2020. július 9.

Nagyon szerettem volna, ha tudunk együtt működni, eddig ez nem sikerült. Förtelmes volt rajtam, sok másik társával együtt. Na de most! Csak ámulva, álmodozva szaglászom és ez a kép tárul elém: Kint hideg van, szakad a hó, a macskakövek csúsznak. A szűk utcákon nem jár senki. Már sötétedik. Elhaladok egy kis ház ablaka előtt és benézek. Bent meleg, sárga fényű lámpa ég. Vacsorához készülődik a család. Zserbó sül és friss, ropogós kenyér. Az illatuk keveredik a levegőben. Édes vörösbort bontanak. A tűzre kissé nyirkos, mohás fát dobnak. Füstöl és a szikrák pattogva szóródnak szét. Halk zene szól, de alig lehet hallani a vidám nevetéstől. Nyugalom és melegség árad és én azt kívánom, bárcsak én is így ünnepelhetnék idén!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

BDG33

Korcsoport: >54
2019. december 21.

Hihetetlen milyen végletes érzelmeket kelt ez az illat, kit a mennybe repít, kit a világból is kikerget! Nos kedves sorstársak én az első csoport tagja vagyok. Millió parfümöm van, sok nagyon jó, de egyik sem kelt ennyire jó érzést, ha viselem. Ő a PARFÜM csupa nagy betűkkel. És nem utolsó sorban soha ennyi dicséretet nem kaptam az illatomra, mint amikor ez volt rajtam. Elsőre tényleg nagyon tömény, de tessenek csak fél órát várni és bekövetkezik a csoda! Kedves unokatestvéremmel osztozunk illatmániánkban, mikor neki meséltem, hogy mintát rendeltem belőle elhűlve mondta "de az büdös". Mikor legközelebb mentünk hozzájuk és megölelt megkérdezte "húúú, mi ez az isteni rajtad?", no és mondanom sem kell Ő volt. Az egész onnan jutott eszembe, hogy a karácsonyi készülődés közben azon gondolkodtam mi legyen rajtam Szenteste. Hát nem kérdés....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. december 21.

adra

2019. október 15.

Nem tudom, hogy lehet hogy nem gyártják, én 1 hete rendeltem notinorol 1ml-es mintát. Köszönöm az univerzumnak, hogy csak mintát :D .. Borzalmas, tömény tömjén és fűszer, 40 évvel ezelőtti pacsuli rossz botrány kölniszag csapott meg. Ha becsukom a szememet még egy bődületesen rossz fűszeres férfiparfümnek is elmegy. Nyehh!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

Pajzs

2019. október 4.

A karját kitárva végigdől az ágyon. Bézs ruhája már ráncos, és a szoknyarészen folt éktelenkedik az éjjel valamikor rácseppent narancsos koktéltól. Egy gomb leszakadt – nem nála van. Az elmúlt éjszaka emlékeiben dagonyázik. Felidézi a cuppanós puszikat, a virágos felhőbe burkolt bájcsevejeket, a puccos ruhakölteményeket. Bezzeg ő fűszeresen, balzsamosan illatozott, még csak közel sem kellett jönni hozzá, hogy megérezzék a jelenlétét, de mindig is szerette a hatásos belépőket. És a legkevésbé sem szolidan, előkelően szórakozott, hanem önfeledten, nevetve. És gyógynövényes likőröket ivott, nem pezsgőt. Az ízük még a nyelvén.
A vászonlepedő érintése jólesik, hűti még mindig felhevült testét. Sajog a lába a sok tánctól meg a hidegben való gyaloglástól. Egy rendetlen tincsbe gabalyodott csat szúrja a fejét, már biztos elengedtek a bodorított loknik is, nem tudja, nem nézett tükörbe, mikor hazaért. A bőrén arcszesz illatának nyomai, érintéseké, csókoké meg nyálé. Megdörzsöli a száját, a kezén vörös rúzsnyomok.
Csak egy kicsit pihen még a bevetetlen ágyon... Olyan jó hemperegni a saját fáradt, édeskés szagában... Aztán majd lezuhanyzik, mert várják a hangját dörgő orgonaszólók a tömjént eregető falak közt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 4.

wildrose

2019. július 19.

A tömjén füstössége végig érezhető, kifújáskor egy kissé fűszeresebben, aztán picit lágyul a szegfűszeg és a fahéj által, végül leszáradáskor a balzsamos jegyek válnak extra hangsúlyossá. Fűszeres-keleties illat, enyhén szólva is erőteljes, nagyon intenzív és nagyon tartós. A probléma csak az vele, hogy amikor magamra fújom, olyan érzésem van, mintha bezártak volna egy lomokká avanzsált, régi ruhákkal tömött, száz éve elfeledett koloniál ruhásszekrénybe. Időutazásnak időutazás, de rémálmokkal teli. Szinte már sajnálom, hogy ennyire nem szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 19.

Szofijaa

2019. június 2.

Szakrális, templomi illatokat kerestem (ezt még le fogom írni kb. 6 parfümnél). Egy külföldi fórumon többször linkelték be ezt, legnagyobb meglepetésemre.
Az üvege, színe nagyon megtetszett, és a hozzátartozó kritikus leírás "templomból kijövő nyanyákon éreztem ezt gyerekkoromból"--->ha egy illatról azt írják nyanyás, akkor az nekem tuti tetszeni fog.
Aztán elolvastam az itteni véleményeket. Gondoltam rendelek egy mintát. Gyönyörű a színe, az üvege, de azért ne hamarkodjuk el.
Csomagátvétel, vacsora után-szerencsére, felkentem az 1 ml-s mintából egy keveset a csuklómra és a nyakamra.
Ugye itt már páran leírták, hogyan reagált a barátjuk, férjük az illatra, amin jót nevettem :D.
Nálunk: felpattan és az ülőgarnitúra másik végére kuporodik, "fuj b...." felkiáltással. Nem szokott káromkodni, tehát megijedtem.
Aztán fél óra elteltével " nem lenne rossz ez az illat, sőt". Ezt így ő, aki a sima Lolita Lempicka-tól hányingert kapott. :O
Ez egy hatalmas dicséret egy parfümöket elítélő embertől.
Az én benyomásom: imádom. Nem a hype miatt. Amikor először beleszagoltam, úgy éreztem totálisan ezt vártam, erre vártam.
Gyerekkoromban többször éreztem, és most is ez ugrott be, a sötét, túl lakkozott bútorokon lévő csipke és azok a rokokó porcelánok, és a nő, aki félti
azt a sok szépséget, amit egy gyerek összetörhet.
Teljesen beleszerettem ebbe is.
Amikor teljesen leszárad, a végén, nálam matt, tömjénes illat lesz.

Szerda óta van meg az egy milis minta, de minden este felkentem és szagolgatom, rákentem papírcsíkra is, hogy néha elővegyem....ez már mánia?

Érdekes, hogy a Chanel N°5 parfümöt nagyon nem szeretem-valaki írta, hogy az azt kedvelőknek ez is be fog jönni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 2.

Ez egy hatalmas dicséret egy parfümöket elítélő embertől.
azt a sok szépséget, amit egy gyerek összetörhet.
Teljesen beleszerettem ebbe is.
Amikor teljesen leszárad, a végén, nálam matt, tömjénes illat lesz.

Marcsi66

2019. január 2.

Tippelni sem mernék,h meddig maradhat,,,nem ehhez a világhoz tartozik,de helyet kérhet még,valakikhez csak odabújhat.Hozzám mint egy régi barát,akivel úgy ragyogtunk,mint a Nap az égen.Klasszikus mérhetetlen elegancia a fő pillére,nőiessége nekem a példakép egykoron.Keleties fűszeres,enyhén füstös is,majd ez a sok illatjegy csodás balzsamja,,,Cinnabar inkább,Ópiumhoz is hasonlít,ennek viszont már,más fegyverzete van.
nyanya-banya szemléletű hölgyeknek kerülendő!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 2.

nyanya-banya szemléletű hölgyeknek kerülendő!

Yeticica

2018. október 19.

Aztaaaaaa! Ez az illat 1953-ban szuletett, ahhoz kepest szerintem nagyon is modern alkotas. Mivel ma is hordhato, annak, akinek szepen ervenyesul a boren. Amint felfujtam, Cicoma Sanyi Bachia boltjaban talaltam magam (hatha van itt kanizsai 😉), annyira eroteljesen fustolos, gondolom a fustolo- es balzsam illatoktol. De nagyon szep! Eroteljes, fuszeres, nehez. Nagyon tetszik. A kozepen van egy fel ora amikor valamelyik jegy rajtam fertotlenitoszeru szagot produkal, nem eroteljesen de azert kivehetoen, ezt kihagynam. De mind a kezdete, mind a (brutal hosszu ido utan halvanyodo) vege nagyon tetszik.
Hordani nem fogom, nem tudom. Csondben rajongok es szaglaszom a kupakbol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 19.

Hordani nem fogom, nem tudom. Csondben rajongok es szaglaszom a kupakbol.

kovildi

2018. július 13.

Nem napjaink illata, de aki a chanel 5 rajongója, annak bejöhet....jó, hogy csak mintát rendeltem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 13.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Eugenol, Coumarin, Cinnamyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Citronellol, Benzyl Benzoate, Farnesol, Citral, Cinnamal, Amyl Cinnamal, Isoeugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.