Estrea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   GoodsMarket   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bugosgizi, Módosítva: 2015. október 5.

Lelőhely:   GoodsMarket
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kímélő, finom arctisztító, mely tökéletesen eltávolítja a sminket, megtisztítja bőrét, és segít megőrizni nedvességtartalmát. Színezék mentes.

• Allantoin: Sebhegesítő hatású, elősegíti az új sejt képződését. Nem irritálja a bőrt, sima finom tapintású lesz tőle.
  • C-vitamin alapvetően frissítő, tonizáló hatású a bőrre. Élénkíti a hám megújulását, regenerál és táplálja a bőrt. Megköti a szabad gyököket, melyek többek között a bőr rostrendszerét károsítják, ezáltal késlelteti a bőr öregedését.

Minden bőrtípus ápolására alkalmas.

Hecate

2018. április 20.

Kellően tisztít és kellemes használni. (Sajnos kevés helyen kapható.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 20.

Kellően tisztít és kellemes használni. (Sajnos kevés helyen kapható.)

szaadri

2016. március 9.

Az illata szerintem nem citromos, de friss, ápolt, nagyon szeretem. Jól tisztít, de mégsem szárítja nagyon ki a böröm, nem mintha nem kellene amúgy is krémezkedni arctisztítás után. Igencsak jóban lettünk, egyedül a csudiszuper, mindig jó feketeszappanom hatalomátvétele miatt nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 9.

bugosgizi

2015. október 27.

Nem ezt a típusú arclemosót akartam megvenni, de mivel elnéztem és már itthon kipakolásnál vettem észre így már mindegy volt. Végül kis töprengés után úgy döntöttem, hogy teszek egy próbát. Végtére lehet ez is jó…
A leírtak alapján jártam el, ami a használati utasításban szerepel. Elkezdtem eltávolítani. Az eddig próbált termékek közül ez mutatja meg leginkább a tisztító hatását mivel a korongon tényleg látható volt az arcomra lerakódott szennyeződés.
Az illata nagyon kellemes és üde. Enyhén citromos. Igazán kellemesen éreztem magam tőle, míg az arcomba masszíroztam. Nem mellesleg úgy itta be a bőröm, hogy kifejezetten megdöbbentett. Az Avonos arctisztító tej sem szívódott be ilyen szépen. Szóval a lényeg hogy jó benyomást tett rám ezzel. A bőröm fölösleges faggyú rétegét úgy eltüntette mintha sosem lett volna. Bár attól tartok, hogy idővel szárítani fog kicsit. De mivel az Estreának az arckrémjét használom így nagy problémát nem okozhat.

Ami feltűnt, hogy a homlokomon pár kis pattanás bepirosodott. Jelenleg nem tudom megállapítani, hogy ez most az arctisztítótól van vagy a dörzsöléstől vagy attól, hogy ma és tegnap nem táplálkoztam túl egészségesen.

Update: Határozottan tisztítja már 3 használat után a bőrt. Mivel az orromon lévő mitesszerek szépen tünedeznek el. Eddig ezt nem tudta nálam termék elérni szóval nagy most az örömöm. :)
Update2: Sajnos le kell vonnom tőle egy pontot mert nekem napi használat mellett a T vonalam zsíros lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 27.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology