Etat Libre d'Orange

Ár:   39 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: x, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. április 1.

Ár:   39 000 Ft

A Rien még intenzívebb változata, 2014 márciusában jelent meg.

Ár: 2900 Ft, 4800 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XII. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.

Tarzicia

2020. március 31.

"Save the best for last" alapon direkt ezt hagytam a legvégére a ház illatmintái közül, és igazam lett, tényleg ez volt magasan a legjobb, amit próbáltam közülük.
Engem azonnal megvett kilóra, de én nem vagyok normális, imádok (majdnem) minden füstös-bőrös-tömjénes illatot.
Zseniális. Itt nem lehet finomkodni, ez a cucc állati jó. Tömjén és bőr fele-fele arányban, a nevéhez méltóan intenzív, de nem durva, mellette kísérőként rendkívül finom ámbrás-pacsulis édesség lengedez. Ez az édesség tökéletes kiegészítő, sose kerekedik felül, nem nehezíti el az illatot, hagyja a tömjént és a bőrt egész végig szépen érvényesülni.
Amire az első pillanattól kezdve nagyon emlékeztet, az az Amouage Interlude man, valószínűleg ezért van az az érzésem, hogy férfiakhoz jobban illik. Unisexnek is elmegy, de nagyon személyiségfüggő. Akihez el tudom képzelni, de kizárólag ősszel és télen: vagány, extrovertált 35+ nő, afféle művészlélek, galériatulajdonos vagy lakberendező, akihez nem illenek a klasszikus nőies, virágos parfümök, rövid, élénk színűre festett, tépett frizurája és egyedi öltözködési stílusa van, főleg a sötét színeket szereti egy-egy feltűnő, design-kiegészítővel.
Egyértelműen 5 csillagot érdemel, tartós, és jó a hatósugara is. Mint illat szuper, de parfümként hordani nekem személy szerint sok lenne, és biztos, hogy közben az Amouage Interlude-tól sem tudnék elvonatkoztatni, úgy érezném, hogy a férjem parfümjét fújtam magamra.
Mindent egybevetve ez az illatház úgy tűnik nem nekem való, mellesleg az üvegük se tetszik, ezzel a tapasztalattal gazdagodva evezek szépen tovább más (illatos) vizekre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 31.

Szofijaa

2019. június 15.

Nekem ez az a tömjén, amit megvettem 16-17 évesen a helyi kegytárgyboltban, megunván a különböző fantázianévvel ellátott füstölőket. Akartam egy tiszta illatot. Kaptam kb. 10 dekát, majd szépen odaégettem a nagy részét, mert nem tudtam, hogyan kell szakszerűen kezelni a cuccot.
Ez az illat kicsit erre a kérlelhetetlen, odaégetett tömjéngyantára emlékeztet. Ehhez képest a Montale Full incense egy kis finom süti, amit tálcán kínálnak
a cserkészcsajok (de persze az is jó).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 15.

a cserkészcsajok (de persze az is jó).

lazolkov

2018. április 16.

Vigyázz! Kész! Rajt! Tűz!
A nyitányhoz komoly lelkierő szükséges, hogy túléljük, de pár perc elteltével már lazíthatunk és maradéktalanul élvezhetünk egy hihetetlen utazást, kilépve a műszaki bolt gumiabroncs raktárából, ahol a hőségtől, vagy egy kis lokális tűztől megolvadt az aromás árukészlet. A Rien nevével ellentétben - „semmi” - a világ egyik legvadítóbb nukleáris tesztoszteron bombájaként, vadul ás lázadón csapódik vissza bőrfelületünkről, melyre első reakciónk, egy belső olfaktórikus sikoly…
A Rien Intense Incense változatát 2014-ben készítette Antoine Lie a 2006-os Rien flankereként, és eredetileg kizárólag a közel-keleti piac korlátozott kiadásaként tervezték, de az extrém lelkes fogadtatásnak köszönhetően világszerte elérhetővé tették.
Sötét, gazdag és erős, tömjén minden mennyiségben, mocskosan keserű állati bőrökön terjengő füstök áradnak, döbbenetes töménységben, égett üszkös fahasábok hevernek szanaszét, nagyon ősi, vad, de valamitől mégis roppant vonzó, szinte addiktív összkép. Szinte fémesen hasító domina ostorcsapásaként érkezik pillanatokra a kömény és a bors megtisztító felhője, benzoéviasszal, kevéske szinte felismerhetetlenségig animálódott poros rózsával, szó szerint egy rózsaállat hörgésével. Drámai pillanatok ezek, a tömjén intenzivitása komoly kihívás érzékszervünknek, erőteljesen érzéki, furcsa, mégis csodálatos. Néha egy másodpercre fel-feldereng a Dzing!, animálisabb és kevésbé vattacukros szelleme.
A Rien Intense Incense egyike azoknak a nehéz illatoknak, amelyeket az emberek vagy imádattal szeretnek vagy gyűlölnek. Egy biztos, komoly kihívást jelentő extrém bestiával van dolgunk, megszelídíteni nem lehet, viszont ő könyörtelenül leteper mindenkit és térden állva bókolunk hatalmassága előtt, a tiszteletére rendezett BDSM szeánszon…

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 16.

Vigyázz! Kész! Rajt! Tűz!

Odil

2015. április 5.

A száraz, minőségi tömjénolaj, ami lelki sebeket gyógyít másban, itt bőrrel és aldehiddel éppen ellenkezőleg: Szétszakít. Teljesen rendben voltam, de a csuklómra kentem, és most sírni tudnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 5.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, D-Limonene, Citronellol, Geraniol, Evernia Furfuracea (Oakmoss Lichen) Extract, Eugenol, Linalool, Isoeugenol, Citral, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Farnesol, Cinnamal
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.