Etro

Ár:   24 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: janka.s, az összetevőket feltöltötte: Annemarie, Módosítva: 2015. április 27.

Ár:   24 000 Ft
Lelőhely:   Le Parfum

Az "Ábránd" gazdag, intenzív, fűszeres illat, amely felszítja a szenvedély lángját.

Összetevői: fahéj, gyömbér, őszibarack, citrom, ciprus, galbanum, rózsa, szantálfa, ámbra, vanília.

3tara2

Korcsoport: >54
2015. december 28.

Bizony jól mondta az előttem szóló!
Felér egy nagyágyúval,a tartóssága lekörözi a legnagyobbakat. Szerelemillat ez..a Szerelem Illata!
Ábrándokat kelt Benned,fantáziálásra sarkall!
Puha. Krémes.Édes. Rózsa násztánca az őszibarackkal a pézsmaágyon.
És....szemtelenül kortalan parfüm! Akármilyen hihetetlen egy 18éves fiatal lányon ugyanolyan jól áll,mint a nagymamáján!
Tudom...hihetetlen,de igaz 😀 Kislányomon szexi,rajtam nőies,nagyin pedig konszolidált,finoman csábító parfüm.
Ez az illat alapdarab,csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. december 28.

Bizony jól mondta az előttem szóló!
Ábrándokat kelt Benned,fantáziálásra sarkall!
Puha. Krémes.Édes. Rózsa násztánca az őszibarackkal a pézsmaágyon.
Ez az illat alapdarab,csak ajánlani tudom.

ansu

2015. március 18.

Vicces a hidratáló testpermet elnevezés, amikor ez a dög simán felveszi a kesztyűt a legtöbb edp tartósságával, sőt, elég sokat le is köröz.
Rajtam majdnem egy az egyben Kenzo Jungle l'Elephant. Téli fűszeres buldózer, fahéjjal, galbanummal és ámbrával. Nyammm:)
Tipikusan "love or hate", megosztó darab. Ugye nem kérdés én kinek az oldalán állok?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 18.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Allantoin

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A selyemhernyó által a selyem készítés során kibocsájtott fehérje féle. A CosIng szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrsimító összetevő. Egy szabadalom szerint pedig a sericin megfelelő mennyiségben antioxidáns és pigmentfoltok ellen is hatásos összetevő.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.