Best of Beauty 2019

Etude House

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mannusi, Módosítva: 2015. szeptember 25.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Feszesítí a bőrt, egyben a bőr mély rétegeit táplálja, biztosítja a hidratáltságát.

kivike

2017. október 17.

A krémmel és a softenerrel együtt használom, nagyon jó trió :), utána hihetetlenül puha lesz a bőröm tőlük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 17.

Mundow

2016. január 4.

Egy kis csomagban érkezett. A csomagban 3 termék volt: softener, emulsion és firming cream.
Ebben a sorrendben is használtam egy héten pár alkalommal. Sima, szép és jó értelemben fényes lett tőle az arcbőröm.
Ráncaim nincsenek, de el tudom képzelni, hogy az esetleges ráncoknál is szépen teljesítene.
Nálam 5* ér. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 4.

Nálam 5* ér. :)

v.szilvia789

2015. december 11.

Kisebb próba kiszerelést rendeltem belőle, mert nem voltam biztos benne, hogy szüksége van-e a bőrömnek ilyen jellegű krémre. Ahogy előttem már írták, sűrű állagú, de könnyen beszívódó krém, isteni virágillatta. Annak ellenre mondom ezt, hogy érékeny bőrrel igyekszerm kerülni az illatanyagokat, de ez életem legjobb illatú arckréme. A hátásáról azt tudom mondani, hogy kicsit soknak érzem 30-as éveim elején,de később biztosan jó lesz. Nem használom minden nap, hetenite pár alkalommal, de még így is több mint a fele megvan a flakonnak. Inkább normál-vegyes bőrön működhet jobban, zsíros bőrrel kicsi fullasztó érzés, főleg sokadik rétegnek. Tényelg érezni a feszesítő hatását, egész pontosan úgy tudnám leírni, hogy amint felvittem a krémet, érzem, hogy "dolgozik".Reggel simább, kipihentebbnek tűnik az arcom.Pattanásokat nem okozott és nem irritált, szépek az összetevői is, nálam négyes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 11.

mannusi

2015. november 7.

Egyelőre nagyon elégedett vagyok. Szokásos hosszas keresgélés előzte meg a kiválasztását. Nem használom minden nap, kb minden 2.-3. nap. Bár mostantól minden nap fogom - ez a második fázisa a kísérletnek... A szaga nekem egy kicsit túl erős, nem az én ízlésem, de meg lehet szokni. Egy pumpálásnyi elég a bőrre - jó sokáig elég lesz. Pumpáláskor egy apró gömbben megáll az ember ujja hegyén, nem folyik. Tömény, mégsem nehéz állagú, fehér, picit gyöngyhézfényű krém. Én még használok utána arckrémet, de így is nagyon hamar beszívódik, és nekem látható a különbség reggel a szarkalábaim és a két szemöldököm közti kezdődő függőleges ráncon. Kevésbé húzódik a bőröm. Nem irritált sehol, a szemem környékére is kentem. Persze, ősszel szárazabb a bőröm, de azért hajlamos T-vonalban zsírosodni, pattanást növeszteni - ez a krém nem segítette elő hálistennek ezeket a rossz tulajdonságait. Szóval kiváncsian várom, hogy egy egész tégely elfogyasztása után mit fogok gondolni róla.
A tégelye egyébként nagyon szép, ízlésesen van megcsinálva, plusz nehezebb is meg nagyobb is, ahhoz képest, amit vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 7.

Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Prunus Mume Fruit Extract, Dimethiconol, Propanediol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Peptidek: Arginine/ Lysine Polypeptide
Vitaminok: Niacinamide

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Squalane eo 1 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.