Best of Beauty 2019

Etude House

Ár:   $15   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. április 1.

Ár:   $15
Lelőhely:   online külföldről

„A legjobb megoldás a jól sikerült selfie-khez”

Könnyű krém állagú primer, mely 3 az 1-ben hatásának köszönhetően azonnal egységes, hibátlan bőrt eredményez.

• kisimít: egyenletesebbé teszi a bőrfelszínt
  • elfed: minimalizálja a pórusokat
  • felélénkít: ragyogóbbá teszi a bőr tónusát

KuliKali

2018. március 18.

Használgatom mostanában ezt a primert,mert csak ez van meg egy elég silány She... Hát úgy... Én többet vártam. Nem tudom. Valami extrát. Nagyon erős a fedése,nem laza a textúrája... Valahogy ha felviszem már nagyon sápadtnak tűnök. Persze alapozóval már mindegy. Hidratálásról nem tudok szólni,mert ez alá mindig a jól bevált krémem kerül. Felélénkíteni-hát hullából a még hullábbá,kisimítani-azt talán igen,porehiding-nincs nagyon mit,de akiket sminkeltem vele és lett volna,rajtuk sem segített. Hát nem tudom. Az király,hogy van benne 15-ös fényvédő,de valahogy így nem nagyon csinál semmit. Egy pumpányi mennyiség bőven elég belőle,nagyon sokáig elég ez a kiszerelés.A Douglasos primerem volt eddig a befutó és úgy tűnik ő is marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

szilvi542

2018. január 31.

Nem rég kezdtem el használni. Nekem nagyon tetszik jól hidratál és a bőröm szebbnek látszik tőle. Az adagolója számomra túl sok terméket nyom ki így úgy érzem, hogy kicsit pocsékolom szóval nagyon vigyázni kell vele mégsem egy olcsó termékről van szó.
A hidratálás miatt és, mert tetszik az illata 5 pontot adok, de azért összességében a primert olcsóbban is meglehet úszni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 31.

nusi96

2017. június 21.

Úgy érzem sose fog elfogyni, lassan féléve nyúzom s alig fogoyott belőle valami. 1 vagy max 1,5 pumpányit szoktam felkenni, ennyi is remekül teszi a dolgát. Maga a krém barackárnyalatú, szép ragyogóvá s üdévé teszi az arcot. Az illatát imádom, púderes-hintőporos, de hamar elillan.

Nem rég kaptam egy pár mintát egy másik Etude House primerből, a Berry Choux-ból. Még annó a Face Blur megrendelése előtt sokat gondolkodtam ezen a primeren is. Ugyanolyan jól szerepelt nálam mind a kettő. Amiért akkor és most is a Face Blur-re teszem inkább a voksom az a csomagolás. Legyen az alapozó vagy primer vagy bármi kenhető termék jobb szeretem ha pumpás csomagolásban van mint hogy tubusban vagy tégelyben. Higiénikusabb is és könyebb adagolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 21.

mliptak

2017. május 23.

Először az illatát szerettem meg, de felkenve már nem jött be. Viszont úgy egy hónapja felindulásból úgy döntöttem hétvégére elég ez - nem a fényvédőmet használom el -, és egész megbarátkoztam vele. Szép a fedése, mondjuk nekem sminkkel már sok egy kicsit. Délutánra már sajnos jobban fénylik tőle a bőröm, mint szeretném, de szerencsére nekem pattanásokat nem okozott. Megkedveltem így legalább egyszer még biztos újra veszem, aztán meglátom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

Mundow

2017. március 11.

Szépen kisimította az arcomat és fel is élénkítette, de délutánra nagyon fénylett az arcom és pattanások is megjelentek.
Ahogy abbahagytam a használatát, eltűntek a pattanások.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 11.

Ahogy abbahagytam a használatát, eltűntek a pattanások.

julijasz

2017. január 19.

Kipróbáltam már pár primert, és azok között magasan ez volt a legjobb. Nagyon szerettem az illatát, fehéres-rózsaszínes alapot kölcsönzött a bőrömnek, bár enélkül is elég világos. A bb krém vagy alapozó sokkal tartósabb volt utána, ráadásul van benne fényvédő is, ami nálam jó pont, mert nagyon könnyen leég az arcom. Allergiát nem okozott, praktikus, pumpás adagolója van. Nem kell egyszerre sokat nyomni belőle, azzal a kevéssel is szép eredményt lehet elérni, problémás területekre pedig ütögető mozdulattal lehet felvinni még egy kis extrát, ha kell. Még mindig keresem a tökéletes primert, nem hiszem, hogy ő lenne az, és én egy kicsit drágának is tartom, ezért nem vettem újra. De az illata nagyon hiányzik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 19.

anna09

2016. január 24.

Régóta bele akartam vetni magam a koreai kozmetikumok használatába és miután az Etude online boltja megnyitott európai szállítással is, meg is ejtettem az eső rendelést. Csodaszernek reklámozzák és a neten mindenütt azt olvashatjuk olyan a hatása mint a photoshop, eltűntet minden hibát, tökéletesíti a pórusokat és jobb, világosabb bőrképet ad. A termék egy primer azon belül is színezett, de persze smink alá közvetlenül való. Nagyon drága de nem egy hatalmas mennyiség így én óvatosan használom. Lehet nagy mennyiségben csodát okoz, nekem az amúgy annyira nem problémás bőrömmel nem sokat tesz. Talán tényleg az utána rákent bb-krémmel jobbnak tűnik az arcbőröm a pórusok tekintetében mindenképp. A pattanásokról nem tudok nyilatkozni. Ha elmegyek szórakozni, majd többet kenek fel, esetleg visszatérek egy újrapontozásra.

Update: Valóban egy jó primer jobban mutat rajta a smink, de a nivea makeup starternél nem sokkal többet tud, annyi, hogy jobban mattít. Nem rossz de nem valami olcsó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 24.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.