Etude House

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. november 10.

Kategória:   Sminkek szájra

Hidratáló ajakrúzs

23 árnyalatban kapható

aranypáva

2017. február 4.

Részben a minőség miatt rendelem a koreai termékeket részben pedig mert itthon ezek az árnyalatok nem kaphatóak. Most sem csalódtam, így több árnyalatot is vettem belőle.
Jól hidratál, a korábban próbált BBIA-val ellentétben nem folyik szét az apró ráncok mentén. Tartósabb, krémesebb. Nagyon jól pigmentált, kevés kell belőle.
Jótanács: érdemes a kevésbé rikítóbb színeket választani, mert élőben és természetes fénynél sokkal élénkebbnek tűnnek, mint az online képeken. Nekem a PK003 már kicsit erős is lett, mert enyhe neon-os beütése van természetes fénynél. A PK001 éd PK002 az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 4.

XiaMengTing

2015. augusztus 24.

PK002-es és OR204-es árnyalatban van meg, a színük nagyon szép, felélénkítik az arcom, mégsem tűnik túl soknak. Ritkán találni ilyen színeket otthon, főleg ilyen árért. A teljes fedésért többször át kell húznom az ajkaimon, tartóssága átlagos, kb. 4 órát bír ki rajtam. Hidratáló hatását nem tapasztaltam, igaz nem is szárított. Összességében nagyon szeretem őket, és további színek beszerzését is tervezem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

Moszatka

2015. március 20.

RD305-ös árnyalatban vettem meg, nagyon szép színe van, tartós, de nekem kissé szárítja az ajkaimat, ezért csak 4 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 20.

Hidratálók: Atelocollagen, Butylene Glycol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Ceresin 0 0

Színezék. Piros.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!