Etude House

Ár:   $15.6   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. január 19.

Ár:   $15.6

• #4 Releve Purple
  • #5 En Haute Pink

vador

2020. március 21.

#4 Releve Purple, a legjobb pirosítószín, amit csak elképzelni tudok magamnak. Nem annyira lila, mint a megszokott ázsiai lila pirosítók, de sokkal lilább, mint nagyjából bármi, amit ebben a színmélységben találni a nyugati márkáknál. :) Hideg tónusú világos bőrre nagyon előnyös, arról nem is beszélve, hogy az orca pirosságát (köszi rozacea, hogy vagy nekem!) is kiüti valamennyire.
Biztos van termék, ami felveszi vele a versenyt pigmentáltság, tartósság, etc. terén, de én most azt pontozom, nekem mennyire vált be, és ez alapján teljesen elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 21.

Funnyface

2017. május 9.

2015 limitált kiadás, de még egy-egy darabra rá lehet akadni webshopokban. Most rendeltem végül belőle, sokáig kerülgettem az ára miatt, amit nem vittek nagyon lejjebb. Így már nem is kaptam abból az árnyalatból, amit igazán szerettem volna. No. 1 jete pinket rendeltem végül, ami világos rózsaszín árnyalat. Tartottam tőle, hogy túl világos lesz a medium light bőrömnek, de szerencsére talán eggyel pigmentáltabb, mint néhány koreai pirosító. Így is lehelet finom, éppenhogy látszik valami szín az arcomon. Gyönyörű termék, bádog dobozban kapható, óriási bolyhos púderpárnát adnak hozzá. A termékbe egy balerina képe van belenyomva. Nagyon szép selyem fénye van, egészen nőies. Hétköznapokon használom, egy kis életet lehel arcszínembe, így BB krém után nem tűnök betegnek. Alá, általában egy korall árnyalatú krémpirosítót használok, ami szinten nem egy magasan pigmentált termék, de a kettő együtt már látszik a bőrömön. Ez egy szerelem vásárlás volt, inkább amiatt vettem meg, hogy nekem is legyen ebből a szép termékből, de szerencsére használni is tudom...A véleményt is azért írtam, hogy ne árválkodjon itt üresen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 9.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.