Etude House

Ár:   $8-12   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 és 75 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. november 3.

Ár:   $8-12
Kiszerelés:   40 és 75 g
Kategória:   Hidratáló krémek

Fehérít, ránctalanít, kiegyensúlyoz, továbbá sminkalapként is funkcionál.

Száraz bőrre a szérum után, míg zsíros bőrre tonizálás után érdemes használni.

Kiszerelés: 40 és 75 g

jeffieffi22

2016. április 13.

Nagyon szép sima lesz tőle a bőröm, illata kellemes. Nekem alapból nagyon fehér bőröm van, ezért a kifehérítő mivoltáról nem tudok nyilatkozni. Mindennapos termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.

alvingirl

2015. június 15.

Nekem nagyon bevált, szintén mintát kaptam belőle először, aztán nagyban is a barátom lett! Most már kicsit sok így nyárra, de télre nagyon bevált, plusz pont, hogy fényvédő is van benne, ami ebben az árkategóriában ritkaság!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

samelike

2015. május 14.

Minták próbálgatása után eldöntöttem, hogy kell nekem! Én a kisebb kiszerelést választottam, gondoltam előbb azt fogyjon el aztán berendelek majd nagy adagot is. Maga a termék zseniális!
Optikai tuningra van szükségem folyamatosan... szóval a menet nálam: Reggel arctisztítás, utána egy könnyed hidratáló (lásd Bebe mattító krém) pár percet várok, majd egy kis mennyiséget oszlatok el az arcomon ebből a csodából. A krém fehér/hófehér nagyon könnyen elosztatható és könnyen beszívódik, nincs kellemetlen illat és az állaga is megfelelő. Nem fehérít ki, nem morzsolódik és nem hagy nyomot. Szintén várok pár percet és szintén kis mennyiséget a max factor cc krémjéből teszek az arcomra. A hatás perfekt! Egész nap ragyogó, egységes, hidratált és egészséges arcképem van!
Természetesen némi púderrel szoktam fixálni, de ez elhagyható. 8-9 órán át biztos szép bőrképem van. Instant photoshop. :)
Nagyon elégedett, sőt több mint elégedett vagyok.
Eddig a cc krém nem volt elég egy könnyű hidratálóval, tömörebb hidratáló esetén pedig pillanatok alatt zsírós hatású lett az arcom. Szóval ez a termék rettenetesen bevált! Nálam ő csodaszer! A dolgos nyári mindennapok sztár terméke lesz!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 14.

Nagyon elégedett, sőt több mint elégedett vagyok.

rata.sum

2015. április 20.

Uhh, sajnos ez nekem nagyon nem jó... ráadásul nagy bátran (és meggondolatlanul) egyből nagy kiszerelést rendeltem. Alapvetően nem lenne egy rossz krém, de rémesen nehéz eldolgozni - kukacosan málladozik, a szemöldökömnél és a hajtövemnél összegyűlik, brrr. Persze használhatnék belőle még kevesebbet, de akkor aztán már végképp semmi haszna a fényvédelemnek - márpedig azért vettem meg. Ráadásul hiába érzem úgy, hogy végre sikerrel jártam és az utolsó összepöndörödött krémdarabkát is sikerül eltávolítanom, eltelik egy óra, tükörbe nézek: az állvonalamon, a hajam mellett ismét ott sorjáznak a kis darabkák. Ez így egész egyszerűen ronda. Értem én, hogy minimál mennyiségben primerként oké, de akkor felesleges a fényvédő bele.
A kézfejemen viszont nem csinálja ez a rémes kukacosodást, úgyhogy lehet, kézkrémként végzi. :-/
Azért 3 csillagot adok, mert egyébként nem rossz, puha a bőröm használat után és ha egy méternél távolabbról nézek tükörbe, akkor szépen egységesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 20.

v.szilvia789

2014. augusztus 20.

Mintát próbálgatok, eddig egészen jónak tűnik. Első alkalommal, amikor kinyomtam a tasakból egy elég híg hidratáló krém szerű cucc jött ki belőle, nem is értettem, mindenki azt írta, hogy fehérít. Második alkalommal jött a sűrű, fehérebb része is. Szóval a tasakban kicsit kiváltak az összetevők. Szépen lehet eldolgozni, könnyen beszívódik, nem irritál, nincs erős illata ez mind-mind jó pont neki. Sminkelni is szépen lehet rá, szépen tart a smink. Legnagyobb előnye szerintem, hogy ad egy enyhe fényt az arcnak, ami alapozó felett is látszik, így nem kell highlightert használni mellé. Ad egy nagyon szép harmonikus fényt az egész arcnak. Egyetlen hátránya azért akad, kicsit elnehezíti a bőrt, érzem, hogy van valami az arcomon, nem könnyed viselet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

titinem

2014. június 30.

Minta után rendeltem egy nagyot, és nagyon örülök neki :))
Jó kis krém,bár nem az a hagyományos primer.
Kombinált vagy zsíros bőrön a hidratálókrémet kiváltja, fényvédő is van benne, és valóban eltüntet minden pirosságot,nem kell korrektor a csúnyább hegekre sem.
Az összetevők sem vészesek egy átlag primerhez nézve,mindennapokra is jó.
Magában nem viselhető,mert nagyon sápaszt,de alapozóval és BBvel is jól működik ,a bőrkép maga a tökély.
Sajnos a fényesedést nem gátolja-kell a púder,így a smink is tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 30.

Minta után rendeltem egy nagyot, és nagyon örülök neki :))
Jó kis krém,bár nem az a hagyományos primer.
Az összetevők sem vészesek egy átlag primerhez nézve,mindennapokra is jó.
Sajnos a fényesedést nem gátolja-kell a púder,így a smink is tartósabb.

lumiukko

2014. június 14.

Mintát használtam el belőle. Alapvetően az összetevői szépek, viszont önmagában a 25-ös fényvédelmet én kevésnek találom, viszont fényvédős BB-vel kombinálva már okés. Kicsit fényes tőle az arc, mint minden fényvédőtől, de nem vészes, viszont eléggé fehér lesz az arcbőröm utána, pedig alapból is elég világos a bőröm, de így totál hulla fejet csinál. Mivel én BB alá használtam, ezért végül is ez nem probléma, de aki önmagában akarja használni, annak gond lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 14.

lujzi

2014. június 13.

megmondom őszintén, nem értem, mire való ez a krém. a sűrűsége és a hatása (brutál fehérítés) miatt azt gondolnám, egész arcra nem jó, inkább helyi kezelésre: pattanásokra, karikákra, tehát korrektorként/korrektoralapként. de ahhoz túl nehéz, maga a krém is, de a kezelhetősége is. ugyanakkor egész arcra hirdetik, és az spf25 is erre utal...
én csak mintát kaptam, úgyhogy gondoltam, kipróbálom úgy, hogy csak a sötét karikáimra teszek. látszott a hatás, csak azt nem tudom eldönteni, hogy ez a hatás pozitív vagy negatív :-D méghozzá azért, mert tényleg elég fehér lett a szemem alatt, viszont szerintem már-már túl fehér. de az is lehet, hogy csak nekem tűnik fel, mert direkt nézem... nem tudom. még kísérletezek vele, de szerintem én maradok a szem alatti használatnál, és épp emiatt ha rendelek is belőle, csak mintákat fogok, mert a 75 ml-s kiszerelés így évek alatt sem fogyna el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 13.

judit.krasznai

2014. június 9.

Mintát kaptam belőle, és elsőre tetszett, bár vannak ennél hanyattesősebb koreai krémek is.
Ami miatt mínusz 2 csillag: most a nyári melegben felkenve nem tudtam annyira keveset használni és annyira bemasszírozni, hogy ne üljön ki fehéren az arcomra több helyen is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 9.

Milka

2014. május 28.

nálam is ötös ez a krém. szintén ajándék-mintaként jutottam hozzá, és én is meg fogom venni a teljes kiszerelést. kiválóan működik primerként a problémás területeken, ráadásul zsíros bőrre is ideális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 28.

Antioxidánsok: Arbutin, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.