Etude House

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. június 17.

Kategória:   Sminkek szájra

Glicerin és sheavaj tartalmú hidratáló ajakszínező.

Elérhető árnyalatok: Cherry Red, Cherry Pink, Cherry Hot Pink, Cherry Peach

Kiszerelés: 9 g

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

mayan125

2018. július 17.

Orok kedvenc, bar azota jottek ki sokkal specibb lip tint-ek, tartossaga es ara miatt megis alapdarab. Picit szarit, es nezen lemoshato, talan ennyi hatranya van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 17.

keseruevelin

2018. március 19.

Egy online rendelésemhez kaptam egy mintát a világosabb rózsaszín árnyalatból. Imádtam, többen meg is dicsérték, hogy milyen jól áll ez a rúzs:) Nagyon kellemes viselet, főleg nyáron, mikor az emberről amúgy is le akar olvadni a ruhája, illetve az illata is kellemes. Egy rétegben is szerettem, de volt hogy többet is kentem az ajkaimra. Úgy is pazarul helyt állt. Valamint az árára sem lehet panasz. Mikor elfogyott a kis minta rendeltem egy 9g-os kiszerelést is. Azt is elhasználtam. Azóta nem vettem újat, de lehet pótlom hamarosan:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 19.

Herbst8101

2017. október 25.

NAGYON erős színek. Voltak mintáim meg volt egy teljes kiszerelésű Cherry Red is, igyekeztem megszeretni őket de nagyon nem tetszettek magamon sehogy. Ha vékonyan vittem fel alig volt látható (lehet mert a szám természetes színe eleve kissé pirosas). Ha vastagabban kentem fel meg már messziről rikított. Túl is adtam rajtuk mert nagyon műnek hatottak, nem tudok jobb szót. Akiknek jól állnak ilyen szinte neonosan rikító ajkak biztos megéri, nekem egy próbát megért s ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 25.

miti08

2017. július 14.

Cherry Peach árnyalat van meg. Nagyon élénk színe van, meg is lepődtem, egy ajakszínezőtől nem vártam ilyen eredményt. Tetszik a külseje, nagyon cuki a csomagolás. Negatívum viszont, hogy semmit nem hidratál, sőt kiszárítja az ajkaimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 14.

Dea

2017. április 22.

Update: A sötét rózsaszín van meg, és nem áll jól áll ez a szín, de más színben újravenném :)

Egy mintát kaptam a vásárláshoz és pozitívan csalódtam :) Nagyon jó cukorka illata van, nagyon szép a számon,erős a színe, hidratálónak hat,szerintem tartós is, mert a kezemet jól megfogta xd Szívesen megvenném a teljes terméket :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

Mundow

2016. szeptember 13.

A Cherry Pink árnyalat volt meg, de nagyon élénk volt nekem a szín, illetve szárította a számat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

darkbeforestorm

2016. szeptember 9.

ez aztán ám az ajakszínező :) annyira tartós, hogy az ujjamról többszöri szappanos kézmosással sem jött le! mintákat kaptam a koreai rendeléseim mellé, ezért a felvétele sajnos nem olyan praktikus de a hatása kárpótol. nagyon szép színt ad az ajkaknak, nem olyan ordítóan fényes mint egy szájfény, és a fedése sem olyan intenzív, mint egy rúzsé. pont a kettő közti arany középút :) és hát a tartóssága egy álom! szinte lerobbanthatatlan, órákig az ajkakon marad. azt hiszem mindenképp rendelni fogok az eredeti kiszerelésből, csak nem tudom melyiket, mert mindegyik olyan szép szín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

gothmarypoppins

2016. augusztus 7.

Remélem megfelelő helyre írom, minta tasakot próbáltam, "Fresh Cherry" felirattal. Egy nagyon babás rózsaszín, épp csak egy kis színt ad a számnak. A felvitele tasakból elég macerás, a kisujjamról meg alig tudtam lesikálni. (Azért kellett ujjal belemásszak, mert viszonylag nehéz volt egyenletesen eloszlatni.) A számon is elég tartós volt, kellemes, csúszós állagú, mégsem olajos, az illata is kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

niki123

2016. június 1.

Ez nagyon jó! Először mintát kaptam és gondoltam, hogy ujjal szépen felkenem a számra. Hát tisztára befogta az ujjamat, ami nem baj, mert csak azt jelzi, hogy tényleg jó. Sokáig látható a színe (én olyan 3-4 órára saccolok, ami még midnig jobb, mint a rúzsok tartóssága), olyan mintha befogná a számat. Az én számít nem szárítja, sőt! Szerintem mindenképpen megéri kipróbóálni, tuti rendelek egy nagy kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 1.

noragode0

2016. május 21.

Cherry peach árnyalatot használom, nekem tetszik, hogy fent marad, viszont kell hozzá a hidratálás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 21.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol

Squalane eo 1 0

Acerola cseresznye latin elnevezése. Az acerola vagy barbadoszi cseresznye (Malpighia glabra, cereso, escobillo, health tree, Puerto Rican cherry) mintegy öt méter magasra megnövő, lombhullató fa, amely nagy mennyiségű, 1-2 cm átmérőjű, piros gyümölcsöt terem. Az acerola fa vadon nő, de termesztik is Brazíliában, Dél-Amerika északi vidékein, Közép-Amerikában és Jamaikában.

A gyümölcs jelentős mennyiségben (4,5 %) tartalmaz C-vitamint; ez az érés során gyorsan csökken, ezért a kereskedelmi forgalomba hozandó gyümölcsöt zöld állapotban szüretelik le. Ezen kívül sok káliumot, magnéziumot és A-vitamint is tartalmaz.

A kozmetikumokban gyümölcsének és magjának a kivonatát is használják, a CosIng mindegyiket bőr- és hajkondícionáló összetevőnek kategorizálja.