Etude House

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mara, Módosítva: 2013. március 4.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Hidratáló sminkalap, mely elfedi a pórusokat, visszafogja a faggyú termelődését és javítja az alapozó fedőképességét.

Szütyő Beauty blog

2014. június 9.

Kb. március óta van a birtokomban ez a kis - tubusos - primer, most nyáron pedig fokozottabban használom. Szerintem szuper kis termék, bár csodát ebben a melegben tényleg nem lehet várni tőle, bár az is igaz, hogy én extrán kifényesedem nap végére. De a pórusokat csodásan lefedi, szerintem én újravenném. Az alapozó és a bb krém is remekül terül rajta!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 9.

Orshe

2014. április 14.

Sajnos nem vagyok vele teljes mértékben megelégedve, mert a dolgát csak félig végzi el. A kisebb pórusokkal azért csak-csak elbánik de a nagyobbakkal már nem tud mit kezdeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 14.

vivuss87

2013. március 4.

Nekem ilyen is és stiftes is van. Nagyon érdekes, selymes állaga van mind a kettőnek. A pórusokat segít elrejteni, de persze teljesen nem fedi el, legalábbis az én nagy pórusaimat, de láthatóan szebb lesz tőle. Én alá hidratáltam télen, de melegebb időben nem hiszem, hogy szükséges lenne. Ha ezt használtam+BB krémet, akkor lényegesen tovább maradt matt az arcom, sőt nap végére is csak minimálisan fénylett, és akkor sem olajosan. Szerintem szupi:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Bis-PEG/ PPG-20/ 20 Dimethicone
Emulgeálószerek: Bis-PEG/ PPG-20/ 20 Dimethicone, Sorbitan Sesquioleate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Bis-PEG/ PPG-20/ 20 Dimethicone
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum / Fragrance