Etude House

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Vorsi, Módosítva: 2020. január 8.

Kategória:   Kézkrémek

Természetes keveréke gyógynövényeknek, shea vajnak és az olajbogyónak, amelyek hidratálják, gyógyítják és megnyugtatják a kezet.

4, veszélyeztetett állatokról mintázott változatban érhető el:

1. Harp Seal
  2. Fairy Penguin
  3. Panda
  4. Pink Dolphin

Ár: 1200 Ft , Eladó: aszilvia
Állapot: Vadonatúj, Helyszín: Gödöllő, fizetés: Fizetés banki előreutalással vagy személyes átvétel Gödöllőn, illetve Budapesten az Örs vezér téren, előre egyeztetett időpontban. Köszönöm szépen, cserében nem gondolkodom most.

diadempigi

2019. január 7.

A pingvin változatot vásároltam meg egy akció keretében kb. 600 ft.-ért. Örülök, hogy csak ennyit adtam érte. Sem az illata, sem az állaga nem varázsolt el, nehezen szívta be a bőröm. Ami tetszik, hogy könnyen elfér a táskámban és újratölthető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 7.

Stella1993

2018. április 19.

A fókás van meg, de nekem sokkal inkább érződik menta illatúnak, mint zöld teának. Ez az illat a párom szerint szájszaggá alakul ha a bőrre kerül... :D egyébként a csomagolása tényleg aranyos, ajándéknak szerintem teljesen jó egy ilyen. Én magamnak újravenni biztos hogy nem fogom mert drága, és semmivel sem nyújt többet pl. egy neutrogenanal, ami 100 ml és 600 forint...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

nekooh

2018. január 7.

A fókás és a pandás van meg nekem. Nagyon kellemes, szerintem egyáltalán nem erős, enyhe illatuk van. Gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros érzetet. Plusz pont hogy nagyon aranyos a tégely, és újratölthető :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

seppunkata

2017. május 29.

A fókás, zöld teás van meg. Nagyon cuki, selymessé teszi a bőrt, viszont télen, ha már eleve szét van repedve a bőröm, akkor nagyon csípi... de ez minden olyan kézkrémmel így van nálam, ami nem természetes, nem úgy, mint pl a shea vaj, és társaik. Csak ezért vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

NadjaBlue

2016. január 12.

Én se tudtam ellenállni a csomagolásnak, ha elfogy a krém, muszáj lesz valahogy felhasználnom ezt az édes kis tartályt. :D Nekem egyébként a fókás (zöld teás) van meg. Elég erős az illata, viszont húgom és párom se szereti. Engem nem zavar és ahogy észrevettem, annyira nem is érződik sokáig. Ami a hidratálását illeti, megfelelő, puha kezeket varázsol. Maga a krém viszont nagyon kevés, ár-érték arányban tényleg nem túl jó, ezért csak 4 csillagot adok rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

BKinga

2016. január 10.

Jó kis krém, de nagyon kevés a 30 ml ennyiért, mivel nem ad semmi extrát (a cukiságfaktort leszámítva). Tesómnak és magamnak is vettem egy fókásat, az illata nagyon finom, friss.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

Rittus89

2015. december 14.

A fókásnak isteni tartós zöld tea illata van, barátnőmet a pandással leptem meg ő is imádja. Kár, hogy ilyen kevés van benne ennyi pénzért. De nem bántam meg kicsit sem. Hatásra nem a legjobb amit próbáltam de azért jónak mondom. Télen a nagyon száraz kezekre kevés lehet. 5öst adok mert el vagyok olvadva az illattól és a cukiságtól

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

shessylove

2014. szeptember 12.

sziasztok!! nekem a pandás van meg, koreában vettem és volt lehetőségem mindet végigszaglászni, ezért ezt ajánlom másoknak is,nagyon finom barackos az illata.használ is,cuki is =)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 12.

birdybel

2013. október 28.

Nagyon cukik. Nekem pandás és baglyos is van. Csak azért adok négy csillagot, mert nagyon kevés a krém benne és az ár-érték arányában nálam ez túl van árazva.:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 28.

cicatapmancs

2013. október 28.

1 hét alatt megérkezett. Én is csak a cuki figura miatt vettem meg.
Ez az új változat van meg: http://i810.photobucket.com/albums/zz22/PinkSith/Etude%20House/EHBirdLotion6_zpse777676c.jpg
Édes, almás illata van a krémnek és egészen hatásos. A madártól (nevezetesen egy kakapo-ról lett mintázva) el vagy ájulva annyira aranyos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 28.

1 hét alatt megérkezett. Én is csak a cuki figura miatt vettem meg.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract

fehérmályva, vagy más néven orvosi ziliz gyökeréből készült kivonat. Kozmetikumokban bőrkondícionálónak használják. A fehérmályva kivonata főként gélesedő szénhidrátokat, és flavonoidokat tartalmaz, ami miatt erős gyulladásgátló, bőrpuhító tulajdonságú lesz. Néha még hidratáló effektust is tulajdonítanak neki.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.