Etude House

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2017. január 11.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Panthenol és dogwood berry extract segít abban, hogy hosszabb, egészségesebb szempillánk legyen.

Biztonságos még az érzékeny szeműeknek is.

Ár: 1 500 Ft , Eladó: Laylie
Állapot: Új , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy Foxpost / Posta

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Eva123

2021. június 25.

Szeretem, nagyszerű, kompakt termék, bárhol velem lehet. Nekem látszik, hogy növekedtek a pillák. Dúsabb szemöldököm lett. Azonban kipróbáltam közben a sima natúr ricinus olajat, meglatjuk melyik lesz a jobb, hiszen az etude houseban van alkohol. A patikában is kapható ricinust viszont nehezebb magával vinnie az embernek és nehezebb a felvitele is bármilyen applikatorral.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 25.

Waikiki1005

2021. január 17.

Nagyon szeretem, láthatóan több pillám lett tőle. Gazdaságos, mivel reggel-este kenem és még így sem fogy el, mire lejárna. Száradás után simán sminkelhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 17.

zsuzzzsi

2020. április 27.

Alapvetően hosszú, de nem túl dús pillákkal rendelkezem, és színük is elég halovány. A használatot követően (már pár nap múlva) azt vettem észre, hogy valahogy sötétebbek a pilláim. Aztán a volumenük kezdett nőni, vastagabbak lettek a pillák, és pár hónap használat után már a hosszán is látom a változást. Semmilyen irritációt nem okozott, szívesen használom minden este, olykor reggel is. Egy szempilla göndörítő és ez a szérum lustább napokon abszolút megfelel spirál helyett, már kérdezték meg mikor így volt csak kisminkelve a pillám, hogy műszempillát viselek-e. Szóval nálam csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 27.

bagolylilith

2020. február 20.

Esténként az arcápolási rutinban rögtön a lemosók után használom, mert félek, hogy belemegy valami az üvegbe. Nagyon sokat segített a stressztől és dörzsöléstől kikészült részeken, egy üveg után tartottam mindig kb. két hét szünetet. Jól kiegészíti a vitaminkúrámat, amióta használom, lazább napokon nem erőltetem annyira a szempillaspirált, sokkal élénkebb a tekintetem az erősebb pillák miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

roseanne

2019. szeptember 25.

Nekem eredendően hosszúak, erősek a szempilláim, így leginkább a kíváncsiság hajtott a megvásárlására. Ami mindenképpen pozitívum, hogy nem irritálja a szemet, a másik pedig, hogy van hatása. Pár hét után nekem már a normálisan megengedettnél hosszabbak lettek a pilláim, kicsit műszempilla hatást értem el vele. (De: a hozott anyag alapvetően jó...) Ami nem a kedvencem benne, az maga a kefe. Kicsike, soha nem tudom (mivel áttetsző a folyadék), hogy most már eleget kentem fel?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

tonic

2019. szeptember 1.

Nem is tudom... többet vártam,de még használom majd . Az itteni figyelmeztetéseket figyelembe vettem,és nagyon figyeltem,hogy ne menjen bele semmi,ennek ellenére csak belemehetett vmi,mert megváltozott, más ,mint az eredeti átlátszó, pedig csak akkor használtam mikor nem volt rajtam spirál,vagy teljesen le tudtam szedni,ill.mosni...
A kefét meg utálom, karcol. Remélem a következő adag, rendszeres használattal jobb eredményt ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 1.

JuditTTT

2019. május 15.

Én ezt kettesével, hármasával szoktam venni, mert nagyon bevált. Anno, amikor vissza akartam növeszteni rendesen a szemöldökömet (nyilván soha nem sikerült teljesen, azért, ha 10-12 évig szedve van, nem újul meg teljesen) ez sokat segített. Főleg elől, ahonnan vmiért a kozmetikus a bozontos részt mindig kiszedte, teljesen életszerűtlen fejet adva nekem, ott szépen visszadúsította, most már kb. hasonlít is ennek köszönhetően a két szemöldököm :D Amelyik kevésbé dús, azt szinten tartja, vastagabbak a szálak tőle, és nem pereg annyira. Néha kenem pillákra is, de nekem nem szükséges, mert azok szépek, hosszúak. amikor rákenem, akkor olyan 2-3 hét után átmennek műszempillába, ami nekem annyira nem szimpatikus. Nekem eleve genetikailag több soros szempillám van, de, amikor ezt használom, a felső sor közepén elkezd nőni egy újabb is, itt- ott plusz szálakkal.... úgyhogy inkább nem csinálok magamból még nagyobb mutánst vele :D De nekem bevált. Sztem eleve, ha csak szinten akarsz tartani vele, ill dúsítani és nem a semmiből akarsz vele valamit varázsolni, akkor működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

Martus123

2019. április 24.

Kb 4 hete használom, de semmi változást nem vettem észre sem a szempillámon, sem a szemöldökömön. Még használom, hátha több idő kell neki...

Update: most már használom 8-10 hete...de semmi. Semmi változás, nem is sűrűsödött a szempillám, és nem is nőtt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 24.

saraanna

2018. november 5.

Már fél éve meg van, van mikor többet használom, ha smink nélkül megyek ki utcára (újfent) néha ezzel kenem át a szempillám, annyival lesz sötétebb, mint mikor a haj sötétebb ha vizes. (Bár annak fényében, hogy a napfény meg az olaj együtt kiveszi a haj színét lehet nem jó ötlet :) )
Alapvetően nagy, dús szempilláim vannak, de meggyőződésem, hogy azóta többen kérdezték, hogy ez igazi-e. A vége nem törik le, mióta használom. Szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Szappanka92

2018. szeptember 28.

Alig két hete használom és tényleg hosszabb lett tőle a szempillám! Sűrűbbnek nem látom, de hosszabbnak sokkal hosszabb, imádom! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Symphytum Officinale (Comfrey) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, PEG-6, Sodium Hyaluronate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

A fekete nadálytő levelének kivonata. Kozmetikumokban főként  erős gyulladáscsökkentő hatása miatt alkalmazzák. Mivel izületi gyuladások fitoterápiás gyógyszere, sportkrémekben is használják. Paula Begoun szerint viszont bár valóban gyulladáscsökkentő tulajdonsága van, csak rövid ideig ajánlott használni és csak akkor, ha tudjuk, hogy egy használatnál kevesebb, mint 100 mg alkaloid kerül a bőrre. Paula összességében kerülendő összetevőnek kategorizálja.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lilás piros.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.