Etude House

Ár:   $12   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: v.szilvia789, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. április 18.

Ár:   $12

BB krém Double Fitting Concealer Technology felhasználásával. Gyöngykivonatot tartalmaz. Kontrollálja a bőr zsírosodását, tartós, nem sötétedik be. A mély hidratálásról a fehérvirág-komplex gondoskodik.

3 színben kapható

Water / Aqua Titanium Dioxide / CI 77891 sz Phenyl Trimethicone szil Cyclopentasiloxane eo I szil Dipropylene Glycol i Hydrogenated Polydecene eo Butylene Glycol h 1 0Butylene Glycol Dicaprylate/ Dicaprate eo Cyclohexasiloxane eo I szil Niacinamide v Sodium Chloride Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone ti I eu Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone eu I szil CI 77947 / Zinc Oxide sz 1 0Sodium Hyaluronate h 0 0Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2 eo Talc 1 0Pearl Extract aNelumbo Nucifera (Sacred Lotus) Flower Extract Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract a I eo I h I i Pelargonium Graveolens (Geranium) Extract Sanguisorba Officinalis (Great Burnet) Root Extract ti Uncaria Gambir Extract Nelumbo Nucifera (Sacred Lotus) Extract Rose Extract Narcissus Pseudo-Narcissus (Daffodil) Flower Extract Freesia Refracta (Freesia Corymbosa) Extract Iris Versicolor Extract eo Jasminum Officinale (Jasmine) Extract h Lilium Tigrinum ExtractLeontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract a I gy Ethylhexyl Palmitate eo I i 4 0Sorbitan Isostearate eu 1 0Disteardimonium Hectorite Polyglyceryl-4 Isostearate eu Dimethicone eo I szil 1 0Cetyl Dimethicone eo I szil Hexyl Laurate eo Cera Alba / Cera Flava / Beeswax eo 1 0Sorbitan Olivate eu Quaternium-90 Bentonite Tocopheryl Acetate a I v 0 0Triethoxycaprylylsilane szil Triethyl Citrate a Hydrogen DimethiconeAdenosine gy Propylene Carbonate Disodium EDTA Phenoxyethanol ta Caprylyl Glycol eo I h Ethylhexylglycerin 1,2-Hexanediol ta CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz Parfum/Fragrance i

Kori

2018. április 24.

A mélyhidratálás és a zsírosodás kontrollálása valahogy ennél a bb-nél sem működik együt. A hidratálása elég jó, de az arcom a felvitel után nagyon hamar átfényesedik. A natural és a honey beige árnyalatból is próbáltam mintákat, árnyalatában tulajdonképpen mindkettő passzolt a sárgás tónusú bőrömhöz, a fedése is elég jó, de 1-2 óra elteltével előjön az a nagyon zavaró "van valami az arcomon" érzés. Hiába próbáltam a bőrtípusomhoz illőt választani, úgy tűnik, hogy sajnos nem illünk össze. Talán majd egy másik évszakban teszek még egy próbát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

Kattykatty

2017. szeptember 24.

Imádom!! Nagyon jó a fedése, igazodik a bőrhöz, így nem kell az egész arcomra, nem ül bele a pórusokba, ráncokba, nagyon jó szerintem. Sajnos csak egy dobozzal használtam el belőle (nagyon sokáig elég volt) és nem tutam újat beszerezni, mert nem rendelt már belőle az a biobolt, ahol vettem, így csak interneten tudnám megrendelni, ami elég macerás... Itthoni bb krémek közül sajnos egyik sem ilyen jó minőségű. Ajánlom, 5 csillag.
Ha valaki rendelt már belőle online, akkor ossza meg velem kérem, hogy honnan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Ha valaki rendelt már belőle online, akkor ossza meg velem kérem, hogy honnan!

dreammiyss

2017. szeptember 1.

A mindennapokra használtam a téli hónapokban. Frissen és üdén tartotta az orcám. Az orrom sajnos brutál gyorsan szárad, de megbírkózott vele. Nekem egyik nagy kedvencem ez a BB krém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

AligatorBaby

2016. november 2.

Ma kaptam belőle mintát egy rendelésem mellé, reggel kentem fel, most este van és azt kell, hogy mondjam nagyon jól tartotta magát, eddig csillagos ötös :) Nagyon szupi fedése van, utána semmi korrektor nem kellett, mert 2. bőr hatást ad, ami nekem kell is mert sajna most kirügyeztem :S Felkenés után valóban zsíros kissé fénylő érzetű volt, akkor gondoltam is magamban, nah ez tuti nem az én zsíros bőrömre van, viszont lepúdereztem és meglepő, mert utána nem fényesedett át órákig egyátalán, és most a nap végére se vészes, egyszóval nálam zsíros bőrön is működött, az már csak plusz, hogy az összetevői is rendben vannak, és valóban van benne sok növénykivonat is. Szerintem rendelek is belőle egy teljes tubust, mert azt kell mondjam, hogy a legjobb BB krémek közé tartozik, amit csak próbáltam :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

Villango

2016. szeptember 6.

szerintem elképesztően jó BB krém, de elhiszem hogy sokatoknak ez a fedés too much. Tényleg nagyon erősen fed, alá kell hidratálni, és úgy nagyon vékonyan felkenni.
Bitang tartós és photoshoppolt arcot ad. Csak óvatosan. :)
A legsötétebb is nagyon világos nekem, nyáron nem tudom használni. Kicsit irigylem a nehezen barnuló kollegínákat, én fényvédő mellett is barnulok, így a rendszeres használatát késő ősztől, téltől tervezem....ráadásul hátra van még egy őszi tengerpartozás........

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Bitang tartós és photoshoppolt arcot ad. Csak óvatosan. :)

mrita87

2016. július 6.

Azt hiszem, kezdem megfejteni ezt a terméket, így jöhet a vélemény. Először nagyon vizes a végeredmény, viszont nálam ahogy szívódik be, úgy veszít a vizességből, vagyis nem működik a full púderezés, mert borzasztó lapos az összkép. Elég sűrű, jól fedő termék, így a legkisebb mennyiség is elég belőle. Összességében szeretem, bár a fedése szerintem túl erős, nem hozza azt, amit a koreai reklámok ígérnek: tökéletesen natúrnak tűnő arcot. Ami nem is baj, de ennél a terméknék tényleg kísérletezni kell, hogy órák múltán hogyan működik az arcon. Ez meg ugye bőrtípustól függ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 6.

HegiD

2016. április 11.

Felvitelkor sötétnek tűnt, de miután eldolgoztam szépen egybe olvadt a bőröm színével. Erős fedésűnek mondanám, a zsebkendőt rettenetesen befogja, de ami ennél is jobban zavart az csillogó bőrfényű finise. Szerintem egyáltalán nem természetes, a zsíros bőrűek pedig kerüljék, mert szörnyet átfényesedik és nincs az a púder, ami lemattítaná.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 11.

v.szilvia789

2016. március 30.

Wow! Ennyiben is össze lehetne foglalni ezt a bb-t. Miután a precious mineral sorozatból mind a hármat próbáltam korábban, ez sem lett kivétel. Illatmentes, sűrű, erősen fedő bb, ami tart egész napon át.Igaz, délutánra átfényesedett, de nem volt megfáradt hatása a sminknek, úgy néztem ki, mint reggel miután frissen sminkeltem. Sűrű, kicsit tapad a krém, de szépen eloszlatható. A középső natural beige árnyalatot választottam, ami világos, de nem hófehér beütésű és sárgás árnyalatú (a legvilágosabb rószaszínnek tűnt a videókon, képeken). A finish enyhe bőrfényű, nem olyan dewy mint a többi bb, púdert is szépen megtűr magán. A pórusokba nem ült bele, de a dörzsölést pl. orrfújás kevésbé bírja. Jó vétel volt, ajánlom.
update márc.30.: Kezdeti lelkesedésem némiképp csökkent ezzel a BB-vel kapcsolatban. Az elején tényleg jól működött, de rendszeresen használva hosszabb távon bizony ez is átfényesedik és mostanában kevésbé szereti a bőröm, kicsit soknak érzem.. Másrészt az állaga elég érdekes, az elején szinte itta a bőröm, most inkább csak kenegetem ide-oda, valahogy nem az igazi. Tény, hogy hámlasztottam a télen, de ettől még működhetne. Arra érdemes figyelni, hogy gyakran fel kell rázni, mert a sok pigment leülepedik, így néha hígabb néha sűrűbb termék jön a tubusból. Így inkább négy csillagot adnék rá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 30.

manitia

2016. március 17.

A nagyon szép összetevői miatt vettem meg. Az állaga jó, színe is passzol, bb krémhez képet jól fed, viszont sajnos beleül az apróbb ráncokba. Elég csúnyán...A szám körül van két nevető ráncom, na ott nem győzöm letörölgeti a bb-t, hogy ne nézzen ki borzalmasan. Még a többi típust lehet, hogy kipróbálom. Kár érte. BTW. Nem illatmentes!

Update: megnéztem a végeredményt tavaszi napfénynél és borzalmasan csúnya. Megy a kukába!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 17.

Antioxidánsok: Pearl Extract, Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract, Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract, Tocopheryl Acetate, Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract, Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract, Jasminum Officinale (Jasmine) Extract, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Hydrogenated Polydecene, Butylene Glycol Dicaprylate/ Dicaprate, Cyclohexasiloxane, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract, Iris Versicolor Extract, Ethylhexyl Palmitate, Dimethicone, Cetyl Dimethicone, Hexyl Laurate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Sorbitan Isostearate, Polyglyceryl-4 Isostearate, Sorbitan Olivate
Szilikonok: Phenyl Trimethicone, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Dimethicone, Cetyl Dimethicone, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Sanguisorba Officinalis (Great Burnet) Root Extract
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract, Ethylhexyl Palmitate, Parfum/Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77947 / Zinc Oxide, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, 1,2-Hexanediol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A tigrisliliom kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő.

Havasi gyopár kivonat, melyet a kozmetikumokban antioxidáns és gyulladáscsökkentő összetevőként használnak. Paula Begoun szerint az összetevő a bőrnyugtató képességét a benne található természetes bőrnyugtató hatással rendelkező lignannak köszönheti, illetve egy leontopodium sav néven ismert vegyületet is tartalmaz, amelyről kutatások is kimutatták, hogy erősíti a bőr védőrétegét és csökkenti az érzékenység jeleit, ezzel elősegíti a bőr ellenállóbbá válását a környezeti agresszorokkal szemben.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.