Etude House

Ár:   $16   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melanie500, Módosítva: 2013. szeptember 7.

Ár:   $16

Több funkciós BB krém, mely természetes fényt ad az arcnak, ugyakkor mattítja is a bőrt. Elrejti a bőrhibákat ezáltal hibátlan megjelenést biztosít. Megvédi a bőrt az UV sugarakkal szemben, csökkenti a ráncok megjelenését, fehérítő hatással biztosítja a tökéletes bőrképet.

3 árnyalatban kapható

Water / Aqua Pearl Extract aCyclopentasiloxane eo I szil Titanium Dioxide / CI 77891 sz Glycerin h 0 0Phenyl Trimethicone szil Butylene Glycol h 1 0Butylene Glycol Dicaprylate/ Dicaprate eo Cyclohexasiloxane eo I szil Niacinamide v Nylon 6/12 Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone ti I eu Hydrogenated Poly (C6-14 Olefin) eoCI 77947 / Zinc Oxide sz 1 0CI 77492 sz Talc 1 0Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer szil Cera Alba / Cera Flava / Beeswax eo 1 0Helianthus Annuus Seed Oil eo Gossypium Herbaceum (Cotton) Extract Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract a I h I gy Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract gy Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil a I eo Melissa Officinalis (Lemon Balm) Leaf Extract Malva Sylvestris (Mallow) Flower Extract Achillea Millefolium (Common Yarrow) Extract Alchemilla Vulgaris (Lady's Mantle) Extract Primula Veris Extract Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Extract Veronica Officinalis (Speedwell) Extract Sodium Chloride Sorbitan Isostearate eu 1 0Pentylene Glycol Hexyl Laurate eo Tribehenin eo Disteardimonium Hectorite Polymethylsilsesquioxane/Benzimidazole/Diamond/Amidoethylcarbamoylpropyl Copolymer Dimethoxydiphenylsilane/ Triethoxycaprylylsilane CrosspolymerPropylene Carbonate Dimethicone / Methicone Copolymer szil Ethylhexylglycerin Adenosine gy Kaolin 0 0Silica Lecithin eo I eu Disodium EDTA Phenoxyethanol ta Parfum/Fragrance i Mica CI 77491 sz CI 77499 sz

Saranhuone

2017. november 13.

A legvilágosabb árnyalatban van meg. Többféleképpen is próbálkoztam vele, primerrel, anélkül, stb. de a legtöbb esetben csíkos, cserepes lett mert nagyon gyorsan megszilárdul. Ennek ellenére fog, ami nem túl szerencsés, lévén minden ruhám fekete, visszaköszön a sálamon, sapkámon, telefonon. Végül arra jutottam, hogy krémezés után azonnal kenem fel, mert úgy még elég folyékony marad amíg eloszlatom, így nem csíkos. A színe sárgás, de kinti fénynél valahogy nem vehető észre. A száraz részeket kiemeli, a ráncokba beül, a fedése viszont nagyon jó és tartós is. Valamint az is pozitívum, hogy nagyon kevés kell belőle. Így összességében elvagyok vele de szerintem nem veszem újra, mert az ez előtt használt krémemet (Holika Clearing Petit) jobban szerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

Angera

2017. augusztus 6.

Szeretem. BB kémbõl eddig csak koreai termékkel vagyok megelégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Szeretem. BB kémbõl eddig csak koreai termékkel vagyok megelégedve.

seppunkata

2017. május 29.

Először mintát rendeltem csak belőle, a 3 fajtából, mivel nem tudtam eldönteni, nekem melyik lenne a legjobb. Végül ezt a Cotton Fit-et rendeltem meg a zsíros bőrömre, mert ez mattított a legjobban. Szerintem nagyon jó termék, az ilyen világos bőrűeknek is, mint én, porcelánbaba bőrt csinál, és nem oxidálódik sötétebbre. Szerettem, hogy pumpás, így egyszerű és higiénikus volt a használata. Azóta, hogy elfogyott nem vettem újra, mert kísérletezek más fajtákkal is, de lehet, hogy egyszer újra rendelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

kimsowon95

2016. augusztus 6.

Jól fed, kellemes az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

Jól fed, kellemes az illata.

angelscrime

2016. június 12.

W24 Honey Beige árnyalatban rendeltem meg, és tökéletesen passzol a sárgás árnyalatú bőrömhöz. Akinek szintén ilyesmi beütésű az arcbőre és mindig rózsaszínes-szürkés BB krémekbe fut bele, akkor ez lesz a megoldás. Könnyen eldolgozható kézzel és ecsettel is, a mennyiséggel vigyázni kell, mert egy pumpálás már túlzás az egész arcra és nyakra, ezért én inkább negyed pumpálásokkal oszlatom el a mennyiségeket. Púderesre szárad, a normál területeken (orca, nyak) egész nap úgy is marad, a T-vonalon nekem átolajosodott, ezért napközben egyszer korrigálni kell mattosító papírral és púderrel. Szerintem ez nyár elején, kombinált bőrön teljesen elfogadható. Nyárra szerintem sok lesz, de akkor nagyon ritkán szoktam alapozni.
Nekem nem okozott semmiféle irritációt és jól működik együtt a Holika Holika Cotton Fit BB krémmel - amit én korrektornak használok -, valamint a Miyo rizspúderével.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 12.

seunghyunie

2015. szeptember 15.

Jó kis BB, tényleg mattít, bár azért napközben a homlokomat kicsit át kell púderezni, mert átfénylik. A világosabb színből kaptam mintát, így az nekem csak kb. télen és tavasszal jöhet szóba, de még akkor is világos.Nincs szürke hatása, és nagyon jól fed, nem kell belőle sok, szépen el lehet dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 15.

baranyeszter

2015. június 22.

Itt KM-en vettem használtan egy lánytól, aki ha jól tudom szintén itt vette használtan.
Nagyon tetszik.

Két hete minden nap ezt használom.
Reggel felkelés után arctörlés Bio Fresh rózsavíz arctonikkal. Aztán kb. fél óra múlva hideg vizes arcmosás, Yves Rocher Sebo Végétal zselével és Ebelin masszázskoronggal.
Ezután fél adag Etude House Moistfull Flower krémet összekeverek a tenyeremben fél adag ilyen BB-vel, és bekenem vele az arcom, mintha sima hidratáló lenne.
Ha valahol külön fedés kell, arra Nivea BB-t használok. Ha nem érzem elég hidratáltnak a bőröm, akkor Alverde színezett nappali hidratálót is használok még fölé. Ha extra fényvédelmet tartok szükségesnek, akkor TonyMoly Goddess Aurát használok fölé. Ha minden rendben van, akkor csak Alverde transzparens púdert használok fölé és kész is.
Tehát én igazából már a hidratálómmal összekeverem. Onnan jött az ötlet, hogy abban nincs fényvédő, ebben meg van.

Ajánlom más krémmel keverni azért is, mert önmagában felkenve szerintem fura a színe benti fénynél (természetes fényben nem tűnt furának). No. 2-es árnyalatom van, és az is iszonyatosan világos :) de nem gond, mert nagyon fehér a bőröm.

Az orrom nem zsírosodik a használatakor, a homlokom is mérsékeltebben, mint önmagától.

Fontosnak tartom elmondani, hogy összességében még szebb a bőröm, mióta ezt használom (mármint akkor is, amikor éppen nincsen az arcomra kenve ez a BB) és a szemkörnyéki ráncaim is kisebbek (bár ehhez hozzátartozik, hogy egy hétig kúreszerűen használtam a Balea éjszakai Q10-et, de ha attól is múltak el a ráncok, biztos, hogy ez segít fenntartani a feljavult állapotot) :)

A krém szimpatikus állagú, igazán finom púder illatú, a Nivea BB-mnél hígabb állagú, jól kenhető, és elég jó (mi több, meglepően jó!) fedése van, ahhoz képest, hogy milyen könnyű az állaga, és mennyire láthatatlan hatást tud kelteni. A képen nem látszik, de pumpás adagolója van, ami megint csak nagyon szimpatikus.

Nagyon tartós, 12 óra múlva is egységesebb összképet ad!

Fontos az is, hogy európai mércével mérve szerintem elég nagy kiszerelés, 60 g! Erről jut eszembe, hogy szerintem ebből kevesebbet is kell használni, mint a másik két általam próbált európai BB-ből, mert jobban eloszlatható és praktikusabb az adagolója.

Mindezek mellé az összetevői is jók. Bár nem szilikonmentes, de az illatanyagon kívül semmi piros pöttyös összetevő nincs benne.

Mondanám, hogy újra meg fogom venni, de olyan nagy kiszerelés, hogy nem hiszem, hogy kifogyna a közeljövőben.

Összességében szívből ajánlom mindenkinek. Ebay-ről már 4000 Ft alatti áron beszerezhető, fényvédő, ápoló, megfelelő fedést biztosító és bőrtápláló. Mindaz, amit egy BB-től el lehet várni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 22.

Nagyon tetszik.

Két hete minden nap ezt használom.

Nagyon tartós, 12 óra múlva is egységesebb összképet ad!

rata.sum

2015. március 9.

Mintákhoz volt "szerencsém", de biztos nem fogom nagyban megrendelni.
Először is, nem tudok annyi szérumot vagy krémet alákenni, hogy ne szárítson. Nagyon nehéz szépen eloszlatni, mert extra gyorsan szárad. Próbáltam kézzel, ecsettel, mindenhogyan meg kell vele dolgozni, hogy ne maradjon csíkos.
A fedése a közepesnél erősebb. Meg kell hagyni, egymaga elboldogul a pirossággal, holott nekem még az alapozók mellé is kötelező a korrektor. Ez jó pont.
Viszont minden pórusba beleül, kiemelve még azokat is, amelyeket egyébként nem annyira látok illetve nem zavarnak. Így aztán az orrom mitesszereit egyenesen kráternek mutatja ahelyett, hogy elkendőzné őket. A ráncokkal sem bánik kesztyűs kézzel...
Az NO2 árnyalatot próbáltam, ami elég világos (hurrá!), de van egy szürkés-rózsás alaptónusa, ami eléggé elüt a saját színemtől. Viszont kb. 10 perc után valahogy mégis illeszkedik, így már nem ufós. Azért nyáron, több fedetlen bőrrel biztos furán festenék vele. :)
Egyszerre tartós és elmászkálós. Megmarad az arcomon, de amihez csak hozzáér, összekeni. Nem egy sálam bánja már ezt az idegesítő tulajdonságát.
Irritációt nem okozott, pedig elég hisztis bőröm van sok-sok kipirosodással és időnként kiütésszerű pattanásokkal.
Összességében az én száraz, de fényesedésre hajlamos, érzékeny bőrömet nem bántja, de nem is illik hozzá. Csillogós-zsíros, jól hidratált, és viszonylag finom pórusú bőrre megfelelő lehet, ha sikerül a színválasztás. Érettebb bőrre nem igazán jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 9.

Mintákhoz volt "szerencsém", de biztos nem fogom nagyban megrendelni.

Puga-chan

2015. február 26.

Először mintát kaptam belőle, akkor nagyon megtetszett, ezért megrendeltem a teljes kiszerelést. Nem mondanám, hogy pénzkidobás volt, simán lekörözi az itthon kapható bb krémeket. Kifejezetten zsíros bőrre való, mivel mattít, de nekem a nap végére átfényesedik, de nem vészesen, és hajlamos beleülni a ráncokba is. Összességében egész jó kis termék közepes fedéssel, de semmiképp sem csodaszer!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 26.

v.szilvia789

2015. január 16.

Azt gondoltam, hogy a Precious mineral sorozatból ez lesz a legjobb a bőrömre, mert kifejezetten mattít. Rendeletem egy 10-es csomag mintát a legvilágosabb árnyalatból, ami hiba volt, mert irtózatosan világos, muszáj volt púderrel sötétítenem. Az állaga más mint a másik kettő BB-nek, hígabb, hamar szárad, ezért gyorsan kell vele dolgozni. Egyből púderes, matt finish-t ad, aminek örültem, de nem vesztette el az arc a fényét, viszont a ráncokat kiemeli és összességében maszkos a hatása. A matt hatás viszont nagyon rövid ideig tart, sokkal hamarabb átfényesedik, mint egy nehezebb szilikonosabb érzetű BB. Különösen a homlokon volt rettenetes, szinte lefolyt rólam kora délutánra. Az orr környékén is gyorsan kopott és a pirosságot sem tudta eltüntetni igazán. Előnye, hogy nagyon kevés kell belőle, és szinte nincs illata. Pattanásokat nem okozott, nem rontott a bőröm állapotán, de amit tud az erősen zsíros bőrön nem több, mint egy olcsóbb drogériás alapozó tudása. Nálam olyan 2,5 csillag lenne, de mivel nem adtam ki érte horribilis összeget, így lehet 3.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 16.

Antioxidánsok: Pearl Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Vitaminok: Niacinamide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A gapot kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Az összetevő egyik gyártója szerint a gyapot kivonata védi a bőrt, támogatja annak barrier funkcióját és még enyhe antibakteriálisa hatása is van, ezeken kívűl vitamin tartalmú készítményekben szolubilizáló szerepet is betölthet.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Kaolin 0 0