Etude House

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: XiaMengTing, Módosítva: 2015. november 6.

Bőrtónusjavító bázis, mely elérhető 4 árnyalatban:

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

ficeglobog

2021. június 25.

A rózsaszínt szereztem be. Primernek vettem, akként is használom. Nem a fedés a lényeg, hanem a bőr kiegyenlítése. Arra pedig tökéletes. A hozzá kapott szivaccsal könnyedén felvihető és eloszlatható. Már a 2.-at haszmálom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 25.

seppunkata

2017. május 29.

A zöldet vettem meg belőle, mert az orrom körül piros a bőröm. Valóban segít eltüntetni a pirosságot, de szerintem nagyon zsíros, nem jó érzés a bőrömön, és sápaszt is. Plusz negatívum, hogy ez a cushion forma szerintem nem valami praktikus. nem lehet belőle rendesen kipaszírozni a terméket, már 1 hét után alig volt valami a szivacson, és a széleinél kellett nyomogatnom, hogy kapjak valamit. Drága is volt, nem érte meg számomra. Sajnos nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

annelye89

2017. február 25.

A rózsaszínt vettem meg belőle, ETUDE HOUSE PRECIOUS MINERAL ANY CUSHION-nel használom együtt. NAgyon széppé teszi az egyébbként elég fakó, egyenletlen bőrömet. Szépen csillog tőle a bőröm a végén (de nem "zsírosan") , nagyon egészségesnek néz ki :) Biztosan újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

julijasz

2017. január 19.

A rózsaszín változatot vettem meg, és ez volt az első koreai sminktermékem, és mire rájöttem, hogy kell rendesen használni, már el is fogyott. :) Az árához képest nagyon hamar elfogy (talán 4000 forint körül vettem, és egy hónapig volt elég), főleg úgy, hogy önmagában tényleg nem használható. A jó hír az, hogy lehet utántöltőt kapni hozzá, ami feleannyiba kerül, bár eddig még nem vettem újra, de talán megint kipróbálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

XiaMengTing

2015. november 11.

A zöld színűt vettem meg, főként az orrom körüli pirosságra használom, arra egészen jó, de pattanásos bőrön nem sokat segít. Magában nem lehet használni, kell rá a BB krém vagy az alapozó, mert még az én nagyon fehér bőrömet is lesápasztja. A finise nem matt, így én próbálom vékonyan használni. Ha elfogy, lehet hogy inkább valami mást próbálok ki, nem rossz termék, de nem is csodaszer.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 11.

Antioxidánsok: Arbutin
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A grapefruit héjának kivonata. Egy 2010-es tanulmány szerint a citrusfélék kivonata (így a grapefruit kivonat is) segít a bőr világosabbá tételében és a pigmentfoltok megelőzésében. Paula Begoun szerint viszont irritálhatja a bőrt és fototoxikus reakciót válthat ki.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.