Etude House

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Frutta27, Módosítva: 2015. január 21.

Életteli fényt ad a bőrnek, hosszan tartó, és egész napos UV védelmet nyújt. Vízálló.

Water / Aqua Cyclopentasiloxane eo I szil Titanium Dioxide f 0 0Isopropyl Myristate eo I i 5 3Zinc Oxide f 1 0Hydrogenated Polyisobutene eo 1 2Pearl Extract aCyclohexasiloxane eo I szil Silica Phenyl Trimethicone szil Dimethicone eo I szil 1 0Dipropylene Glycol i Arbutin a Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone ti I eu Magnesium Sulfate Butylene Glycol h 1 0Glycerin h 0 0Butylene Glycol Dicaprylate/ Dicaprate eo PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone eu Mica Disteardimonium Hectorite Aluminum Hydroxide sz I eo I h Stearic Acid eo I eu 2 0Sorbitan Isostearate eu 1 0Trimethylsiloxysilicate eo I szil Caprylyl Dimethicone Ethoxy Glucoside ti I eu Polyglyceryl-4 Isostearate eu Quaternium-18 Bentonite Hexyl Laurate eo Hyaluronic Acid h Triethoxycaprylylsilane szil Propylene Carbonate Tocopheryl Acetate a I v 0 0Adenosine gy Pearl Powder Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer szil Alumina Manganese Dioxide a Orbignya Oleifera (Babassu) Seed Oil eo 1 0Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water gy Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Water Trehalose h Citrus Paradisi (Grapefruit) Fruit Extract Nelumbo Nucifera (Sacred Lotus) Flower Extract Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract a I eo I h I gy Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Fruit Extract Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil a I eo Disodium EDTA Phenoxyethanol ta Caprylyl Glycol eo I h Ethylhexylglycerin 1,2-Hexanediol ta CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz

Natalka

2014. július 14.

Tökéletes ez a BB, előre szólok, ez egy ömlengős vélemény lesz.
Eleve levettek a lábamról ezzel az 50-es fényvédővel, melyik másik BB-ben van ennyi??? Nyáron ez a legjobb, ami történhet velem sminkeléskor, h csak felkenek a pofimra egy darab krémet, és kész, védve is vagyok. A fedése számomra egy alapozóéval vetekszik, sűrű, de könnyen eloszlatható, nem kukacosodik, szépen fedi a bőrt, nem fullaszt.
Tegnap kerti partira voltunk hivatalosak, szikrázó, napsütéses 28 fokban indultunk útnak gyalog. A séta felénél teljesen beborult, zuhanó hőmérséklet, és persze a frissítő zuhé... Gondoltam is, h mire odaérünk, teljesen elázok, a sminkem folyik valószínűleg, ehh, nem számít, nem ez a fontos. Megérkeztünk, de senki nem tett bíráló megjegyzést a fejemre, gondoltam nagy baj nem lehet. Kicsi gyerek is volt a háznál, játszottunk az esőben, az ölembe mászott, és a ragacsos-vizes-mászkos kis ujjaival tapicskolta az ábrázatomat, imádta, ha csücsörítek, szétszedte a grimaszaimat :D közben a ház asszonyával sütöttünk, főztünk, rohangáltunk.
Csak azért írtam ezt mind le, mert amikor hazaértünk hajnali kettőkor, és belenéztem a tükörbe, nem akartam elhinni, h a sminkem úgy áll, mintha az égvilágon semmi nem történt volna, és egy hermetikusan lezárt szobában töltöttem volna a napot. Döbbenet. Álltam a tükör előtt, és bámultam. Fogalmam sem volt róla, h ez ilyen szuper.
Teljesen mint édes jó apám okostelefonja: csepp-, por-, és ütésálló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 14.

Tökéletes ez a BB, előre szólok, ez egy ömlengős vélemény lesz.
Teljesen mint édes jó apám okostelefonja: csepp-, por-, és ütésálló.

2013. szeptember 20.

Szerintem ez egy nagyon jó BB koreaiak viszonylatában is. Bár szeretem a Misshát, azért kísérletezgetek más mintákkal is, hátha van még tökéletesebb. Ez a BB elég könnyen eloszlatható (amin meglepődtem, mert az spf 50 miatt azt hittem egy nehezebb állagú krém lesz), fedése nem a legerősebb, de azért van neki bőven (és építhető), nem ül meg a pórusaimban mint sok más koreai BB. Én is w13 színt rendeltem, hát nekem a tesztek alapján semleges árnyalatú a bőröm, és elég jól adaptálódott hozzá. Kellemes viselet, nem érzem olyan "vastagnak" mint a Misshákat. Egy használat után ennyit tudok elmondani róla. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 20.

Puszedli

2013. június 15.

Január óta használom, ő lett a kedvencem a BB krémek közül. Ha felrakom mindig mindenki megjegyzi, hogy milyen bababőröm van. Az arcom helyenként eléggé száraz, olyankor teszek alá egy kis hidratálót. Mivel most elég fakó vagyok ezért az NO2-es light beige árnyalatot használom, amit letudok majd cserélni sötétebbre, ha barnulok. Megadom neki az 5 csillagot, bár a fejet nem szeretem, nem tudom szépen eloszlatni, ezért pötyözve rakom az arcomra és Sigma Duo Fibre ecsettel oszlatom el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 15.

Antioxidánsok: Pearl Extract, Arbutin, Tocopheryl Acetate, Manganese Dioxide, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Aluminum Hydroxide, Hyaluronic Acid, Trehalose, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Isopropyl Myristate, Hydrogenated Polyisobutene, Cyclohexasiloxane, Dimethicone, Butylene Glycol Dicaprylate/ Dicaprate, Aluminum Hydroxide, Stearic Acid, Trimethylsiloxysilicate, Hexyl Laurate, Orbignya Oleifera (Babassu) Seed Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Stearic Acid, Sorbitan Isostearate, Caprylyl Dimethicone Ethoxy Glucoside, Polyglyceryl-4 Isostearate
Fényvédők: Titanium Dioxide, Zinc Oxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Phenyl Trimethicone, Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Triethoxycaprylylsilane, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Caprylyl Dimethicone Ethoxy Glucoside
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Dipropylene Glycol
Színezékek: Aluminum Hydroxide, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, 1,2-Hexanediol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.