Best of Beauty 2019

Etude House

Ár:   4.000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. január 18.

Ár:   4.000 Ft

Krémes állagú bőrtónus-javító primer.

Könnyen felszívódik, és hidratálttá, selymessé teszi a bőrt. Bármilyen BB krém alá használható. SPF25 fényvédővel.

3 árnyalatban érhető el:

• Mint Choux: a bőrpírt fedi el
  • Berry Choux: élettelivé teszi a fáradt, fakó bőrt
  • Peach Choux: sötét, sárgás tónusú bőrre
e-bay find: Etude House Sweet Recipe Baby Choux Base

Fincsodrett

2015. július 26.

egyik rendelésemhez kaptam a berry choux-ból mintát. magában elég fura volt, de utána ment rá a missha perfect cover BB. nekem tetszett, sokkal szebben mutatott rajta a BB, kiegyenlítette az bőrt, látható volt a különbség, tartósabb volt a BB vele. gondolkodom, hogy majd őszre beruházok egy teljes méretre, nyárra sztem nekem sok lenne a kombinált, nyáron olajosabb bőrömre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 26.

pofi89

2015. július 23.

Nekem a Berry Choux van meg, kombinált-zsíros arcborre. Télen szuper, nyáron már túl soknak érzem, de egyébként segít a fáradt, sápadt arcszínemet feldobni, jó rá sminkelni, eléggé fed, de nem fullasztóan. Valakinek szárazabb borrel már-már ideális is lehet, zsíros kicsit sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 23.

vador

2015. április 19.

Sikerült még sápadtabbá tennie, mint amúgy, amihez mindenképp gratulálni tudok, tényleg figyelemreméltó teljesítmény. :D Bár talán annyira mégsem, ha azt nézzük, hogy a próbált árnyalatom az ígéret szerint " élettelivé teszi a fáradt, fakó bőrt".
Az illata émelygős és mű, az állaga töményen szilikonos (nahát!), és felkenve sajnos kicsit fénylik, szárazabb bőrűeknek mondjuk ez nem gond. A pórusokat némileg kitölti és tartósabbá teszi az alapozót, de egyrészt sajnos nagyon csúnyán kiemeli a száraz cafatkákat, másrészt magában vagy púderrel nem mutat.
Annak ellenére, hogy csupa negatívat szedtem róla össze, nem tartom olyan rossznak, valakin biztos vagyok benne, hogy működik, ám az a valaki nem én vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 19.

Lisien

2014. december 22.

A Berry Choux boldog tulajdonosa vagyok. Első primerem, így nincs összehasonlítási alapom, viszont nagyon megszerettem. Nagyon szép, tartós vele a smink és nem okozott pattanásokat sem. Nem kell annyit vakolnom sem, ha ezt használom. A szárazabb területekre több hidratálót teszek, mert hajlamos picit kiemelni ezeket a részeket, de így ez kiküszöbölhető. Árban is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 22.

mstindigo

2014. október 6.

Én a rózsaszínből kaptam mintát Wishestől. Nagyon jó kis cuc, szépen lehet rá sminkelni, és tényleg tartósabb vele a smink. De az illata nagyon idegesít... :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 6.

agneza

2014. szeptember 7.

Nekem a rózsaszín dobozosra (Berry Choux) esett a választásom. A csomagolása és az illata cuki :) Alá szoktam hidratálni, mielőtt felkenem, aztán rá az alapozó. Nagyon szeretem, szépen lehet rá sminkelni és tartósabbá teszi a sminket. Az ára sem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 7.

claudia.nyilas

2014. szeptember 6.

Nekem a Mint Choux van meg. Először azt hittem, hogy pénzkidobás volt, hogy nálam nem működik. Aztán rájöttem, hogy nálam úgy működik, ha nagyon keveset, szinte egy fél borsószemnyit sem(!) eloszlatok CSAK a problémás területeken ( orr, száj, áll, ahonnan a leghamarabb megkopna a smink) és így nekem tökéletesen bevált. Igy már nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 6.

monika.t

2014. június 23.

Itt vettem egy nagyon kedves lánytól, a Mint Choux (zöldes) árnyalatot. Nem szárít, nem okozott pattikat, sem irritációt. A pórusokat nem emeli ki. Funkcióját tekintve szerintem jobb mint némely jóval drágább társai (legalábbis azok közül amiket már próbáltam). Az elején számomra egy kicsit nehéz volt eltalálni a kellő mennyiséget. Jó bázist ad a BB-nek, alapozónak. De önmagában nem tudtam használni. A nyári melegben viszont így már nekem egy kicsit sok. (persze ez nem a termék hibája) Ezért továbbadnám. Én pedig sajnos keresgélek tovább a primerek között amit egyedüliként is tudnék hordani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 23.

Yndre

2014. május 23.

Mivel nekem kipirosodásra hajlamos a bőröm így a zöld verziót (Mint Choux) választottam. A színe valóban zöldes/fehéres és már vékonyan felkenve is kissé világosítja a bőrt. Úgyhogy emiatt ezt az árnyalatot inkább csak világos bőrszínre ajánlom. Az illata nagyon kellemes édes, kissé cukorkás jellegű, de szerencsére elég hamar elillan. Nekem nagyon bevált mint sminkalap mert rögtön mattítja a bőrt és egy picike fedést is biztosít, így kevésbé kell alapozóval "vakolni" a problémás részeket. Nekem bevált, nem okozott pattanásokat vagy mitesszereket. Ez a legjobb sminkalap amit eddig használtam és az ára is baráti...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 23.

judit.krasznai

2014. május 12.

Soha nem használok mást az arcomra szem alatti korrektoron kívül, mert hosszútávon kikészül a bőröm az alapozóktól, és bőrhibám meg rendes ápolás mellett nincsen... de ebből kaptam mintát (BC) rendeléshez, kipróbáltam, és ezzel a koreai fehérítő hatással még mindig meg lehet fogni engem :D Annyira szép! Még nem tudom, megveszem-e, szeretném előbb látni, hogy reagál rá a bőröm... De kezdem úgy látni, hogy ez a koreai bőrápolás egy lavina: most vagyok ott, hogy szép fokozatosan mindent amit használok, ezekre akarom lecserélni - olcsóbb, mint amire itthon lenne keretem, viszont elmondhatatlanul jobb is.

Update:
Pár napja használom már a mintát (nagyon kevés elég belőle), és egyáltalán nem bántotta a bőrömet, ellenben kaptam már miatta bókot, és nagyon megszerettem. Fogok venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 12.

Update:

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Salvia Hispanica Seed Oil, Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gyermekláncfű vagy pittypang. Nem tudni mi célt szolgál a kozmetikumokban, de Paula Begoun szerint allergizáló hatása van.

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjából nyert illatmentes, kellemes érzetű és illatú olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag gazdag forrása az Omega-3 zsírsavaknak, antioxidánsoknak és ásványi anyagoknak, ezért a chiamag-olaj kifejezetten előnyös hatással van a (száraz) bőrre.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.