Etude House

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. május 23.

Krémes állagú bőrtónus-javító primer.

Könnyen felszívódik, és hidratálttá, selymessé teszi a bőrt. Bármilyen BB krém alá használható. SPF25 fényvédővel.

3 árnyalatban érhető el:

• Mint Choux: a bőrpírt fedi el
  • Berry Choux: élettelivé teszi a fáradt, fakó bőrt
  • Peach Choux: sötét, sárgás tónusú bőrre

tara95

2018. január 25.

Barátosné ajándéka volt és nem igazán tudtam, hányadán állok vele. Az arcom ledob mindent x óra után, minden primertől kipattog. Ez az első amitől nem. Sűrűbb, ragacsosabb állagú, magában a bb krém alá nem nagyon vált be. Vele keverve viszont igen, kissé hosszabbította a smink tartósságát. Erősen próbálgatom, a legújabb az itthoni használat önmagában a drága fényvédőm helyett, mert kérem szépen pontosan átmenet a smink és a fényvédő között, szépen kiegyenlít, ad egy szatén fényt, élénkít (a pink van meg) és van benne annyi spf, hogy télen-ősszel a négy fal között nem elég?! Dehogynem. Tehát el fog fogyni az tuti biztos, hogy újrarendelem-é avagy sem, az még a jövő zenéje, de egy próbát mindenképp megér ha gondolkodtok rajta :)

Up: azóta kaptam egy zöldet is. A téli hidegben nagyon jól esik a pink hidratálása, abszolút használom fényvédő helyett, elsősorban mattabb alapozó alá. Teljesen feltölti az egyenetlenségeket, amikor szép az arcom szaladgálni pont elég, mert a menta szín kiüti a pirosságot. Megkapja az ötöst :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

Saranhuone

2017. október 31.

Hosszas gondolkodás után rendeltem meg, de értékelni csak az utóbbi időben tanultam meg igazán. Eleinte feltettem a Holika Holika BB krém alá de valahogy nem tetszett, estére olyan töredezett lett az arcomon. Akkor egy időre eltettem, majd egyszer csak eszembe jutott, hogy mivel mostmár el lehet tenni az 50 faktoros fényvédőt, nem veszek kisebb faktorszámot, hanem fogtam ezt és elkezdtem önmagában használni. És itt jöttem rá, hogy milyen jó valójában. A bőröm alapból hozza az ázsiai "szépségideált", olyan fehér vagyok, hogy csak a koreai termékek között találok megfelelő színű BB-t, ez a cucc pedig magában felkenve teljesen idomul a bőrömhöz, egységesebbé, simábbá teszi és hála a 33 faktoros szűrőnek, nem is kell alá külön fényvédő. Egy kicsit rá szoktam púderezni átlátszó púderrel és kész a porcelánbaba arc, ami egész nap tart. Az első használatos kudarc valószínűleg annak köszönhető, hogy nem voltak jóban a Holika BB-vel, most jött egy Etude House BB krémem, kipróbálom az alá is, hátha jobban összeillenek. De ha nem, teljesen jó lesz önmagában amikor épp nincs probléma az arcbőrömmel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

mnodulus

2017. október 22.

A rózsaszínt vettem meg, de többet nem fogom. A fő probléma, hogy elég zsíros lesz tőle az arcom. Az illata sem tetszik, nagyon mű.

UPDATE: Most vettem újra:D Megszerettem az illatát, az arcom nem zsírosodik, jó rá sminkelni, néha korrektor vagy alapozó nélkül is széppé teszi a bőröm. Lehet, hogy vannak jobbak is, de jó árban van, nekem megteszi. Ennyit a tamáskodókról.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 22.

Nittuska

2017. május 2.

Berry Choux-t rendeltem meg.
Az illata édeskés.
Könnyen kenhető
Ki simítja az arcot, jól lehet rá sminkelni is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

Berry Choux-t rendeltem meg.
Az illata édeskés.
Könnyen kenhető
Ki simítja az arcot, jól lehet rá sminkelni is

Vanília

2017. február 18.

CC krém (Killing me zombie) alá használom néhány napja, így első tapasztalatokról számolok be. Annak ellenére, hogy pirosodásra hajlamos a bőröm, nem a Mint, hanem a rózsaszín Berry Choux típust rendeltem meg (mert erről olvastam a legjobb véleményeket) és le vagyok nyűgözve tőle. Számomra ez eddig a leghatásosabb és látványosabb primer. Az igaz, ami a véleményekben is szerepel, hogy kicsit ragadós és sűrűbb, mint a primer krémek általában, de a hatása kárpótolja az embert a kevésbé lágy felvitelért. Minden, ami a reklámszövegben szerepel, megvalósul. A matt arc fényt kap, egységes, életteli lesz a bőrfelület és az alapozót is szépen rá lehet vinni. Mivel világos a bőröm, nekem a fehérítő, selymesítő hatás is nagyon beválik, sőt az is, hogy valahogy rózsaszínesebb a végső bőrkép a CC krém felvitele után is, mint eddig volt. Eddig ki akartam próbálni a MAC Strobe primert, de ezzel a portékával "beszippantott" az Etude House és úgy döntöttem, hogy inkább az Etude Mint változatát tesztelem le - egyre inkább a koreai piac felé mozgok, mert hófehérke bőrre olyan megoldást ad, amelyet eddig itthon - elvétve, egy-egy kivételtől eltekintve - hiába kerestem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 18.

Funnyface

2016. december 28.

Vízes bázisú alapozómhoz rendeltem, a berry choux árnyalatot választottam. Korábban szilikon alapú primer használtam, ezért először fura volt a könnyen kenhető, teljesen felszívódó formulája. Idő kellett nekem amíg összabarátkoztunk, és megtapasztaltam a hatását. A rózsaszín krém egységesíti a bőrképet, bár én csak világos bőrűeknek ajánlom, mert enyhe fehér fátylat hagy maga után (a koreai szépségideálnak eleget téve). Igaz, ha alapozót használok utána, akkor ez nem számít. Külön örülök neki, hogy optikailag halványítja pigmentfoltjaimat. Ragadós finishe miatt, úgy tartja az alapozót, mint a mágnes. Tökéletesen illik az esteé lauder double wear alapozóhoz, ami ezzel a primerrel egyáltalán nem ül bele a pórusaimba (pont emiatt kerestem másik primert). Másik alapozóval ugyan nem próbáltam, de az EL könnyen felvihető rá, nem csomósodik össze. Az illata teljes mértékben etude house, enyhén bódító, nem ragaszkodnék hozzá. Bőrömet nem irritálja, nem fényesdik át használata közben a T-vonalam. Amit reméltem tőle, azt teljes mértékben beváltotta, a highend alapozóból kihozza a maximumot, pedig egy roadshop termék. Nagyon sokat számít, hogy a bőrápoló termékek, a primer és az alapozó azonos bázisú legyen. Ezt gyakran elfelejtem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 28.

aranypáva

2016. május 23.

És igen: megvan a tökéletes. Nagyon vártam és egyszerűen tökéletes. Ugyan nem alapozó, de én annak vettem és helyettesíti is az alapozót teljes mértékben. Tökéletesen illeszkedik a bőrszínemhez (Berry Choux), hidratál de mégsem érződik zsírosnak. Tökéletesen fed és ellensúlyozza a piros-barnás foltokat. Szívesen adnék neki 10 csillagot. Persze ez nem azt jelenti, hogy mindenki bőrtípusához passzol: zsíros bőrűek ne válasszák, csak ha szeretnek púdert felvinni az alapozó fölé. Emellett (ezt több ázsiai termékhez tesztelés után oda fogom írni, mert a véleményeket olvasva nem köztudott) aki ázsiai terméket rendel az számoljon vele, amiért az észak-kelet ázsiaiaknál a fehér bőr a szép, a legtöbb terméknél fehérítő hatást fog tapasztalni. Ezt az arcmaszkoknál vettem észre először, hogy szinte mindegyik kifehéríti kicsit az arcot. Ez a helyzet ennél a terméknél is, amellett hogy világos bőrre tervezték és még pluszban is világosabbnak tűnik tőle a bőr. Aki ezt nem találja szépnek, inkább ne próbálkozzon ezekkel a termékekkel, mert csalódni fog.
Az egyetlen negatívum számomra a kiszerelés: nekem nagyon kevésnek tűnik attól függetlenül, hogy nem kell belőle sokat használni.
Legközelebbi online rendelésnél biztos betárazok belőle, nekem ez az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 23.

Legközelebbi online rendelésnél biztos betárazok belőle, nekem ez az igazi.

Villango

2016. május 19.

UP.: eszméletlen, felkentem itthon, és 20 perc alatt teljesen hozzáidomult a bőrömhöz a színe :)
MAC Studio fix púderlapozót teszek fölé, és egész nap (reggel 8h-kor teszem fel) totálisan tökéletes bőrképet adnak együtt.
Mint egy baba, úgy nézek ki még este 18h-kor is, kicsit már zavaró is. :-))))

Magában, alapozó vagy púder nélkül hordva is megállja a helyét, tökéletesen kiegyenlíti a bőr egyenetlenségeit, google-on vannak előtte utána fotók, elég meggyőző ebben is.

Én kis balga megvettem a (idézem): Peach Choux: sötét, sárgás tónusú bőrre - valót, mert nekem valami ilyesmim lenne. Főleg nyáron.
Megjött, bontom ki, teszem fel, HÓFEHÉR!!!!! :-)))))
Viszont annyira hiperszuper, hogy nem voltam hajlandó megválni tőle.
Ha estére kenem fel, amikor nem használok alá fényvédőt, akkor mattítja a bőrt, kicsit nehéz is elkenni ha ő az első kence. Pár perc alatt kissé alkalmazkodik a saját bőrszínemhez, de még így is betegesnek tűnök benne a nyakamon lévő bőrhöz képest.
A mai napon kitaláltam vmi szuper dolgot, a bronzosítómból leheletvékony simításokkal egy bazi nagy ecsettel viszek fel egy adagot az egész arcomra, amellyel szépen mélyíthetem az összképet, és láss csodát, működik. :)
Zsírosabb fényvédő fölé is mattítja kissé az arcot, és tartósabbá teszi az alapozót, de annyira király kis fedése van, hogy nem teszek fölé alapozót, teljesen felesleges, mindent elfedek amit akarok, és azért nem makulátlan a bőröm.
Koreai kencék FOREVER!!!! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 19.

Mint egy baba, úgy nézek ki még este 18h-kor is, kicsit már zavaró is. :-))))

Megjött, bontom ki, teszem fel, HÓFEHÉR!!!!! :-)))))
Viszont annyira hiperszuper, hogy nem voltam hajlandó megválni tőle.
Koreai kencék FOREVER!!!! ;)

souzanna

2016. április 20.

Próbáltam a Cherry Choux-t és őszintén szólva tetszett! Nem rossz ötlet a színes bázisok használata, bár én inkább a zöldet venném meg a pirosság ellen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

Pulykatojás

2016. április 9.

Felesleges cuccnak tűnhet, de csak próbáld ki és rájössz ez az a plusz, ami eddig hiányzott.
Jó az illata (édeskés), szépen el lehet dogozni és tényleg lehet látni a különbséget. Simább lett tőle a bőröm. Sokkal szebben tudtam a bb-t is felvinni ezután az arcomra. Csak mintám van belőle (Berry Choux), de gondolkodom rajta, hogy megveszem a teljes kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 9.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Prunus Mume Fruit Extract

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Felületi hártya képző anyag.